Setari Cookie-uri

Produs pentru caderea parului, 100% natural

Dali Brand Yuda Pilatory Product Instruction
Yuda Pilatory is formulated with active ingredients of purely natural Chinese herbs under High technical bioengineering, it mainly used for hair loss control, hair growth promotion, hair growth cell culvating and follicle environment improving, it is mild, safe and free of any toxicity and skin sting.
【Ingredients】 Ginseng Extract,Chinese Angelica Extace, Polygonum Multiflorum Extract

【Specification】 60ml*3 bottles

【Valid Period】 36 months

http://www.aukro.ro/show_item.php?item=431142265

scrie-mi: merycamerzan@yahoo.com
merycam
Postat pe 3 Septembrie 2008 00:54
Incearca masti naturale care ajuta mult:
1. pt par uscat:
- o lingura mare de miere de albina
- 2 galbanusi de ou
- o lingura de ulei de masline
- o lingura de vitamina A( farmacie)
Tot se amesteca bine si se pune masca pe par. Se tine 2 h apoi se clateste bine cu apa calda. Daca doar capetele sunt uscate se aplica pe capete.
2. pt par gras:
- o lingura de miere de albina
- 2 galbanusi de ou
- o lingura de masline
- o lingura mare de zeama de lamaie
- 2 linguri de coniac sau vodca (tarie de 40 grade)
Se amesteca si se pune pe par de la radacina parului. Se tine minim 2 h. Se clateste f bine cu apa calda, nu fierbinte.

Dar pt un par frumos trebuie sa-i dati energie si din interior si luati un complex de vitamine cum ar centrum...Ca, Mg, vitaminele B(care ajuta la stres)... si fa si masti naturale. Ai sa ai rezultate f bune.

O solutie mai puternica pt caderea, intarirea si regenerarea parului e Yuda Pilatory, aveam de vanzare, la momentul dat nu mai am, s-au terminat, dar am sa am peste 15 zile, daca o sa te intereze scrie-mi pe email: merycamerzan@yahoo.com

Bafta multa!!!!
merycam
Postat pe 20 Septembrie 2008 11:59
Eu am parul des dar nu simt nevoia sa mi se mai rareasca .. cand o sa fie cazul te anunt!
Kathara
Postat pe 24 Octombrie 2008 18:40
eu am alta solutie...cine are nevoie ma poate contacta pentru mai multe informatii...sau le cere si le voi scrie pe forum
biancorossi
Postat pe 27 Octombrie 2008 10:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parul blond vopsit >> Poate fi temporar colorat in saten inchis? 12 De la: MonaLissa 16 Octombrie 2013 19:58
protejarea parului pt intins 8 De la: balrog 14 Martie 2011 13:07
tratament pentru indesirea parului 5 De la: balrog 14 Martie 2011 14:45
Intreaba ma orice vrei sa stii despre ingrijirea parului. 100 De la: blondiewishes 12 Februarie 2016 17:05
Incearca extensiile de par natural 2 De la: extensii4u 6 August 2011 13:42