Setari Cookie-uri

Crema pentru marirea sanilor, 100% natural


The product is made of several of natural plant essence with beautifying breast effect the addition of natural ingredients with affinity to the breast, without hormone but a nourishing and the emollient effectiveness making the breasts rounded and smooth.


Comanda-l acum:

http://www.aukro.ro/show_item.php?item=431137623
merycam
Postat pe 3 Septembrie 2008 01:03
De la: merycam, la data 2008-09-03 01:03:43
The product is made of several of natural plant essence with beautifying breast effect the addition of natural ingredients with affinity to the breast, without hormone but a nourishing and the emollient effectiveness making the breasts rounded and smooth.


Comanda-l acum:

http://www.aukro.ro/show_item.php?item=431137623
theodora_annalisa
Postat pe 26 Octombrie 2008 12:58
vreau sa stiu mai multe despre crema pt cresterea sanilor si de unde il pot cumpara si apropo a auzit vineva de branca ursului
theodora_annalisa
Postat pe 26 Octombrie 2008 13:02
Mai sunt n topicuri cu tema asta. Ai citit ce scrie acolo?
Ai citit si toate informatiile de pe net despre branca ursului si tinctura de marar?

http://www.google.de/search?q=branca+ursului&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:de:official&client=firefox-a

http://www.google.de/search?q=tinctura+de+marar&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:de:official&client=firefox-a
si la "mai mare" deci sa te ajute!
Full_Metal_Jacket
Postat pe 26 Octombrie 2008 13:43
fetelor acuma sincer..daca exista o crema pentru marirea sanilor si care intr adevar da rezultate..de ce se inghesuie toata suflarea feminina (cu vedete pline de bani cu tot) la clinicile de chirurgie plastica?..nu ar fi mai simplu sa foloseasca o crema? oricat de scumpa ar fi ea...
airi
Postat pe 6 Decembrie 2008 23:42
Pure tampenii...cred k mai degraba lucreaza la cresterea increderii in sine in niciun caz la cresterea sanilor...Am mai auzit acum ceva timp de tinctura de marar :))
elenita_bonita
Postat pe 7 Decembrie 2008 02:09
www.marireasanilor.com
alexandraprecub
Postat pe 8 Ianuarie 2009 17:44
nu va mai lasati pacalite !!!!!!!! dupa ce am incercat luni intregi cu tinctura de marar, branca ursului si lemn dulce si creme de tot felul ca superbust si altele ... am ajuns si la pastile breast + .... am luat 3 luni cu respectarea dozei si a orelor si .... cea mai mare inselatorie ..... nici cel mai mic rezultat . totul este reclama si mod de a castiga bani de la naive .... daca nu ma credeti, mergeti mai departe si contribuiti la imbogatirea lor ....
cata_june
Postat pe 9 Ianuarie 2009 17:59
c porcarie !!! nu mai credeti in prostii!! singura solutie e operatia!!!
NYLAKSHY
Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:15
Ofer 2 kit-uri pentru tratament marirea sanilor......tratament ptr 9 luni la pret redus 30% fata de pretul de vinzare 450$. mai multe informatii pe siteul mama: www.bountifulbreast.com
functioneaza garantat, este natural si are rezultate. banii inapoi in 30 de zile daca nu functioneaza.
zuzuzuza
Postat pe 21 Februarie 2009 11:17
Ma confrunt si eu cu aceeasi problema si in cautarea unor solutii care ar evita bisturiul am gasit o gama de produse pt marirea sanilor.

1. BosomPlus : pastile si 2 tipuri de creme. Le folosesc de aproape 2 luni,atat cremele cat si pastilele,dupa prima sapt am remarcat o usoara ridicare si marire a sanilor, iar acum deja cresterea cupei e evidenta. sunt extrem de multumita si va recomand si voua produsul,daca vreti sa aflati mai multe despre produs au si site oficial pt romania (unde de altfel poate fi facuta si comanda) www.bosomplus.ro
Daca incercati produsul sa-mi spuneti ce efect a avut la voi si in cat timp

P.S. Atunci cand folositi cremele, nu va masati in repezeala, incercati sa masati lent, cu grija. Astfel crema va patrunda in celulele epidermei, le va vasculariza si de asemenea va fi hranit si tesutul mamar .

2. o alta solutie pe care am descoperit o zilele trecute - produse ProCurves. E de fapt un program dupa cum il numesc ei, contine atat pastile, precum si 200 de imagini si filmuletze profesionale pt marirea sanilor. Eu v-am prezentat succint, pentru cele dintre voi care vor sa afle mai mult exista si site www.procurvesplus.ro

Stiu ca este important pentru multe dintre noi marirea sanilor, dar sa nu uitam si de mentinere si de ingrijirea corecta a acestora: un sutien potrivit, o dieta echilibrata ce va include multe legume, fructe, ulei de masline, alune neprajite etc si nu in ultimul rand un control medical.
Dalinda
Postat pe 24 Martie 2009 15:17
am auzit in mai multe locuri despre tinctura de marar.am auzit intr-un loc ca se aplica masandu-ti sani iar in alt loc ca se bea....imi puteti spune exact cum se foloseste?

Postat pe 7 Aprilie 2009 22:16
Femeile nu sunt niciodata multumite de felul cum arata...cele cu sani mari ii vor mici,cele cu sani mici ii vor mari...cele cu parul lins vor par ondulat si cele cu par ondulat vor par lins,etc..Intr-o lume in care fiecare femeie vrea sa arate dupa un anumit tipar,a fi putin imperfecta e atragator si natural.Eu cred ca cine va iubeste cu adevarat va iubeste in primul rand pt personalitatea voastra si apoi pt felul cum aratati....De ce ne preocupam atat de mult de aspectul fizic si atat de putin de psihic?!?
miaooo
Postat pe 7 Mai 2009 14:32
Bullshit , nu mai dati banii pe toate porcariile de creme , daca tot vrei sani mai mari puneti ban la ban si mergeti la estetician
Peony
Postat pe 13 Mai 2009 23:55
eu as vrea sa'i am oleak mai mari
Diavolyta_
Postat pe 14 Mai 2009 00:10
Ma intreb de ce sunt asa scumpe cremele astea. Nu ar trebui. Am dat si eu banii aiurea pe astfel de tratamente fara alt decat dezamagirea. Apoi m-am consolat cu o crema de intretinere (din plafar, e vreo 10 ron) care, surpriza... a avut efect. O folosesc in fiecare seara efectul e vizibil (sau tangibil:P) dupa cateva luni bune. Am recomandat-o colegelor de munca si le-a placut pentru ca la inceput are efect de catifelare si fermitate, chiar din primele zile.
danamaria13
Postat pe 20 Mai 2009 16:26
hi
Cassey_
Postat pe 24 Mai 2009 13:44
Buna ziua,
Va impartasesc cateva detalii despre un nou produs (unic si patentat). Este vorba despre absorbante active (Love Moon) ale corporatiei Winalite,si care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat), ce in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi.Este un produs revolutionar,cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva), au efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni(eroziune si infectii cu toate tipurile de bacterii pe colului uterin,candidoze,chist ovarian,miom uterin,fibromiom,endometrioza,infectia cailor urinare,prolaps vaginal,incontinenta de urina,arsuri termice,dismenoree,scurgeri excesive,herpes,cancer de col uterin,etc).Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie.In plus,elimina mirosurile. Semnificativ este ca se folosesc si de catre barbati, cu efecte benefice in adenom de prostata, hemoroizi, etc. In plus,foarte important este ca se livreaza impreuna cu seturi (carduri) de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate(in special a colului uterin) etc. In Romania deabea incep sa fie cunoscute,in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului (intotdeauna fiind printre primii informati este un imens avantaj, in caz ca doriti sa faceti o afacere din simpla promovare a absorbantelor si nu doar sa fiti un simplu consumator). In lume , inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani.Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. Relatii : loapersonal@yahoo.com sau 0745.074.755
kudika028076
Postat pe 30 Iunie 2009 19:46
De la: kudika028076, la data 2009-06-30 19:46:40Buna ziua,
Va impartasesc cateva detalii despre un nou produs (unic si patentat). Este vorba despre absorbante active (Love Moon) ale corporatiei Winalite,si care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat), ce in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi.Este un produs revolutionar,cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva), au efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni(eroziune si infectii cu toate tipurile de bacterii pe colului uterin,candidoze,chist ovarian,miom uterin,fibromiom,endometrioza,infectia cailor urinare,prolaps vaginal,incontinenta de urina,arsuri termice,dismenoree,scurgeri excesive,herpes,cancer de col uterin,etc).Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie.In plus,elimina mirosurile. Semnificativ este ca se folosesc si de catre barbati, cu efecte benefice in adenom de prostata, hemoroizi, etc. In plus,foarte important este ca se livreaza impreuna cu seturi (carduri) de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate(in special a colului uterin) etc. In Romania deabea incep sa fie cunoscute,in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului (intotdeauna fiind printre primii informati este un imens avantaj, in caz ca doriti sa faceti o afacere din simpla promovare a absorbantelor si nu doar sa fiti un simplu consumator). In lume , inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani.Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. Relatii : loapersonal@yahoo.com sau 0745.074.755


greierash_is_back
Postat pe 30 Iunie 2009 19:49
Fetelor va spun ce-am patit eu. Auzisem de uleiul de marar ca ar fi bun pt cresterea sanilor, noroc ca n-am gasit. Dar am zis ca n-oi pati nimic daca mananc putin marar. Faza e ca la cateva zile, m-am trezit cu o mastita de toata "frumusetea", de care n-am scapat nici acum, inca mai iau tratament.

Asa ca pana si produsele naturiste au efecte secundare asupra organismului nostru, ganditi-va de doua ori inainte sa luati ceva.
Kamiro
Postat pe 30 Septembrie 2009 02:16
anticonceptionalele maresc putin sanii dar asta depidne de organism si de cantitatea de hormoni din organism :-)
yumy
Postat pe 30 Septembrie 2009 08:12
Anticonceptionalele au si ele efecte secundare. Daca pe de-o parte te protejeaza sau cum zici tu, iti maresc sanii, desi eu nu cred, pe de alta parte lasa urmari: cresteri semnificative in greutate, acnee, dureri de cap, ameteli etc.
Kamiro
Postat pe 30 Septembrie 2009 15:13
Am uitat sa va spun ca mararul ala mi-a marit si mie putin sanii, dupa care au revenit la marimea initiala si din cauza asta am facut numai complicatii mamare.
Kamiro
Postat pe 30 Septembrie 2009 15:17
imi spui si mie cum se numeste crema de la plafar? Vreau sa incerc si eu. mersi
kudika294855
Postat pe 23 Iulie 2010 20:14
Mesajul e de acum un an...
kudika226898
Postat pe 24 Iulie 2010 09:56
Imi poti spune te rog cum se numeste crema?
kudika058085
Postat pe 27 Februarie 2014 20:49
De la: kudika058085, la data 2014-02-27 20:49:26Imi poti spune te rog cum se numeste crema?

iti spun eu... sa nu te amagesti cu nici o crema, nu exista nici creme si nici tratamente pentru marirea sanilor; sanii se maresc doar cu bisturiul...
kudika_10328
Postat pe 27 Februarie 2014 21:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"B-FINE" noul sortiment al brandului "Fitness-Coffee" 1 De la: fittnescoffe 12 Iulie 2011 16:18
Tonic general, neurotonic si tonic sexual 1 De la: kudika_15604 12 Noiembrie 2015 16:07
Sani 2 De la: kudika440330 22 Septembrie 2011 13:30
produse pt plaja naturale si ecologice 9 De la: bestdevilinside 13 Noiembrie 2008 12:02
tratament naturist ptr nodul benign la san 43 De la: andra88 18 August 2014 21:15