Setari Cookie-uri

Ma cauta si ma vrea numai cand e beat

Eu nu as vrea sa aud ca se insoara, cred ca m-as muta din oras...pfuaii

Postat pe 15 Septembrie 2008 23:53
El zice: "mami, merg cu baietii, nu stiu cand vin...poate maine..."si ea zice "bine mami"


Spui ca il iubesti,nu? Te gandesti cat suporti din parte lui doar pt ca il iubesti? Acum gandeste-te o clpia daca ai putea fi in locul ei sau de ce reactia ei asta e.

Cred ca tipul stie cat de "bun" e...Profita de asta.

Da`l in puii mei...

Degeaba il ti pe mess pe invizibil... el tot acolo e.Tu tot il vezi.
Unde faci facultatea ?
fluturas_
Postat pe 15 Septembrie 2008 23:55
Bucuresti fac facultatea...

Pai...el sta pe invisible...m-a deranjat f tare o chestie...intr-o seara era beat mort...si evident m-a abordat pe mes...

"scumpete ce dor imi e de tine..."daca n-as fi asa beat...mi-as scrie simtamintele...dar nu mai pot sa scriu de beat ce sunt. Lasa ca ne vedem noi si o sa iti spun asa cum pot eu..."

A iesit...in fine... Problema e ca ulterior i-am dat mesaj pe hi5 sa ii reprosez k numai beat ma cauta si...

Mi-a raspuns k intra f rar pe mess si k isi cere scuze...si a iesit de pe mess...dar de fapt se facuse invisible...intra doar in week p mess.. si sta numai invisible.

Unde vreau sa ajung?

Intre noi au fost niste clipe de amor nebun...el era nefericit k eu nu am orgasm...zicea k poate e vina lui...oricum deosebit de tandru a fost...DAR ma baga in depresie cu o kestie...


De fiecare data cand o faceam, a doua zi imi spunea "HAI SA INCETAM K DEVENIM AMANTZI SI NU E BINE" dupa aia tot el ma cauta, iar cedam...(de vreo 5-6 ori s-a intamplat timp de vreo 5 luni(dupa 2 luni de cand ne-am cunoscut a fost prima data)


Si ma durea...era asa frumos si trebuia sa strice el tot spunand sa incetam...fara ca eu sa zic ceva...sau sa ii cer ceva...voia sa se asigure k nu inteleg eu gresit...poate

Si odata l-am respins...i-am zis NU...mereu zici sa inceta...de azi inainte kiar incetam pt k de data asta zic eu NU...

S-a ofticat f tare, a insistat, am fost categorica, si a zis: "Ce bou sunt uneori" si mi-a zis pt prima oara " Cat esti de frumoasa!" si aplecat trist...de atunci intre noi n-a mai fost nimic... Ne-am gasit la mare...s-a culcat cu altele...cu mine a stat doar ca amic.

Postat pe 16 Septembrie 2008 00:04
cine ti-a spus tie ca esti varza in pat ? mi-a placut asta. nu e o lauda dar eu m-am scarbit sa aud mereu .. ca te pricepi mai bine decat fostele,cred ca preferam sa aud nu te pricepi hai sa te invat decat prietenul meu un fost curvar si baiat de cartier cu un trecut mai nasol sa-mi spuna ca la cate femei i-au trecut prin pat ma pricep mai bine. ma omoara comparatia cu fostele.mai ales cu acele foste pe care nu a fost capabil sa le iubeasca.

stiu ca e nasol..dar cu timpul evitandul o sa-l uiti.
eute-as sfatui..continua si asa vb lu` geo "imbatati-va impreuna" dar nu stiu cat esti dispusa sa suporti.
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 00:04
Aproape ca nu mai suport...face niste chestii cumplite...le pupa pe altele in fata mea...se da la ele...le ia in bratze...le declara toate alea alea...si eu sunt langa el ca un baiat...face abstractie k exist... :((( Odata am dormit la o fata pe care o vrea el si in noaptea aia noi doi am facut nebunii...iar a doua zi era la ea in bratze...in fata mea!!!

Postat pe 16 Septembrie 2008 00:07
Adik de fatza cu ele se poarta cu mine ca si cum as fi sor'sa...ma pupa pe frunte...si cam atat...radem zicem bancuri...

Postat pe 16 Septembrie 2008 00:08
Nu a zis nimeni k sunt varza...dar 3 ani am stat cu un virgin, viata mea sexuala era aproape inexistenta si la pamant...m-am plafonat!

Postat pe 16 Septembrie 2008 00:09
nu mai inteleg. adica inteleg ce spui tu,nu-l inteleg pe el.

orice ar fi vb cuiva de pe aici(nu mai stiu cui) are doua vicii...femeile si bautura.

pe iubita lui o tine...nu stiu,de dragul amintirilor,din obisnuinta...

pe tine te cauta pt ca ii oferi alceva decat poate ii ofera ea...

pe altele le f**e pt ca ii place...

fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 00:20



F tare replica!

Postat pe 16 Septembrie 2008 00:22

hai zambeste gandintu-te la cat de usor poate fi fara el
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 00:26
vezi ce zambet tembel am bagat? Ar fi usor...daca as mai sta vreun an pe acasa...dar cand ma gandesc ca ma duc iar la facultate...wah...

Stii...cand l-am respind ultima oara...a fost singura data cand m-am simtit bine dupa ce a plecat.

Postat pe 16 Septembrie 2008 00:29
de multe ori cu prietenul meu ma port f f f indiferenta,am o ambitie tampita,daca vreau aia ..aia fac.nimeni nu-mi spune ce sa fac. si am ambitia de al face sa se simta prost,enervat,stresat cum vrei tu pt ca face acelasi lucru cu mine ,din mine. si pt maxim 30 de minute crede-ma ca se simte exagerat de nervos pt ca am puterea de a fi indiferenta ,nu ma gandesc la consecinte in momentul ala nu mai conteaza cat il iubesc cat ma iubeste ci doar sa "fac dreptate".

nu fac cel mai bun lucru dar vb ta..ma simt bine dupa.


...probabil te-ai simtit bine pt ca ai vazut sau crezut ca s-a simtit la fel cum in anumite momente te-ai simtit si tu
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 00:37
Te cred ca ti-e greu!E foarte dificil s-o rupi si sa pui capat chiar daca stii ca esti folosita. Laleica a postat aici cel mai frumos si mai intelept mesaj. Te rog mult citeste-l o data sa vezi realitatea si incearca sa-l pui in aplicare!!!! SUCCES!
raluca_sarbu
Postat pe 17 Septembrie 2008 12:10
De la: raluca_sarbu, la data 2008-09-17 12:10:26Te cred ca ti-e greu!E foarte dificil s-o rupi si sa pui capat chiar daca stii ca esti folosita. Laleica a postat aici cel mai frumos si mai intelept mesaj. Te rog mult citeste-l o data sa vezi realitatea si incearca sa-l pui in aplicare!!!! SUCCES!



Unde a scris?

Postat pe 17 Septembrie 2008 14:03
Mie mi se pare ca te complaci intr-o situatie si eu cred ca tu poti mai mult. Fiecare femeie, daca vrea, isi poate depasi conditia. Acum...tu stii ce vrei sa faci cu tine, cu viata ta... Eu nu as accepta niciodata sa fiu "cealalta". dar....cine stie unde ma duce viata? pup. ai grija de tine!

Postat pe 17 Septembrie 2008 14:14
Nici eu nu as fi acceptat...nici nu sunt "cealalta" mai rau...am fost "una dintre"...a fost o aventura care ne-a placut amandurora...

daca el ar fi spus din timp ca are iubita sigur nu ajungeam sa mai simt ce simt acum...problema e k eu m-am indragostit inca dinainte sa fie ceva intre noi...insa dak zicea din prima k are prietena imi luam gandul... Am gresit k m-am lasat purtata de val, l-am primit la mine...l-am lasat sa ma "cucereasca"...insa in locul EI n-as vrea sa fiu nici pt o secunda...sta mai mult cu noi decat cu ea! Cu noi...insemnand gashka lui.

Postat pe 17 Septembrie 2008 14:31
este al 3 lea mesaj la inceput. sper sa reusesti sa te gandesti si la tine si sa ajungi sa te respecti. Pt ca meriti. BAFTA!!!
raluca_sarbu
Postat pe 18 Septembrie 2008 16:34
Multumesc mult, fetelor! Sper sa reusesc sa fiu cat se poate de puternica. Oricum va voi tine la curent cu tot ce se va intampla....brrrr...peste vreo 9 zile...cred ca il voi intalni...

Postat pe 18 Septembrie 2008 16:36
laleika o cheama
raluca_sarbu
Postat pe 18 Septembrie 2008 16:36
da, mi-am amintit si am vazut. Insa...eu eram cam zapacita pentru ca intr-o seara nu mai puteam posta aici si am mai deskis un topic "ma cauta numai cand e beat"...de asta...

Postat pe 18 Septembrie 2008 16:41
eu am o problema : totdeauna cand ma imbat devin seducator. odata mi s-a intamplat dupa o noapte de betie intr-un bar sa fiu sunat de o fata care sustinea ca e prietena mea, iar eu stiam ca nu sunt cu nimeni, ca apoi sa aflu ca este prietena mea incepand de noaptea trecuta petrecuta in acel bar. am fost foarte jenat, chiar nu mai tineam minte nimic aproape din tot ce s-a intamplat.
zorba
Postat pe 19 Septembrie 2008 12:57
da' ce bausei!?

Postat pe 19 Septembrie 2008 12:59
vodca combinata cu absint, asta a pus capac la berile de dinainte.

daca te tine incearca rom de 80 de grade cu gin de 40 de grade si cu cola... hehe
zorba
Postat pe 19 Septembrie 2008 16:13
Hey...si eu ma comport ciudat cand sunt beata...dar tu cauti fix o anumita fata cand te imbeti? Stii ce e ciudat? La inceput numai cand eram beata imi aminteam de el si il cautam...acum sunt indragostita...iar el de fiecare data cand e oras si se imbata e imposibil sa nu ma caute....fix pe mine...mi-au zis si prietenii lui k sunt prima fata pe care o cauta...si de cele mai multe ori singura...kiar dak il refuz sa vina la mine sau sa ma duc si eu la kef.

Postat pe 19 Septembrie 2008 19:41
Si crede-ma are un succes nebun la femei...si cunoaste extrem de multe se culca cu foarte multe, dar nu mai mult de odata...ori cu mine...daca s-ar putea de fiecare data ar face-o...

Postat pe 19 Septembrie 2008 19:42
De la: zorba, la data 2008-09-19 16:13:38vodca combinata cu absint, asta a pus capac la berile de dinainte.

daca te tine incearca rom de 80 de grade cu gin de 40 de grade si cu cola... hehe


tii minte ce-ai baut pana la ultimul gram , da' nu tii minte femeia!!!?

Postat pe 19 Septembrie 2008 22:50
Cu absint...te ia odata...tii minte ce bei...dar dupa aia odata te taie de nu mai stii de tine!

Postat pe 19 Septembrie 2008 23:36
pai tin minte fiindca dupa ce am golit paharul si m-a lovit ameteala a aparut ea, si cum inca puteam lega intr-o conversatie cuvintele in mod logic si stateam pe doua picioare cica am luat-o la dans si apoi am vorbit cu ea 3 ore, ceva vag mai tin minte din asta, dar inainte de conversatie mi-am pierdut memoria
zorba
Postat pe 21 Septembrie 2008 15:50
Da...asa e cu absint! stim stim! eu am dormit cu crocodilu' in cort...dupa absint...

Postat pe 21 Septembrie 2008 15:52
may se zice k omul la bautura spune adevarul...parerea mea e ca de fapt este mai sensibil la tot ce se intampla in jur si crede k tot ce zboara se mananca.Cat despre faptul k te insala,nu da o para chioara pe tine.Scz..numai ca nu asa procedeaza un barbat indragostit ..mai ales dupa atat de putin timp.Eu am 6 ani k prietenul meu si abia acum sa zicem k au inceput sa i mai zboare ochii.La inceputul unei relatii,dupa cum bn stim cu totii,totul e frumos:dragoste mare,nu are ochi decat pt tine..abia cu timpul se schimba.In cazul tau unde see afla dragoste,in pat la altele?daca de acum umbla haihui dar dupa 6 ani cand se va plictisi de tine.Hai sa fim seriosi.Cel mai bine ai face sa il schimbi numaidecat sau eu stiu.. Nici o femeie nu ar trebui sa accepte asa ceva.De ce ei sa aiba parte de libertate si fericire iar noi sa le induram ifosele stand la cratita sau mai stiu eu ce.Suntem libere fetelor iar vremurile alea s-au schimbat de mult
mnlssclaudya
Postat pe 20 Octombrie 2008 10:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sentiment de singuratate.... 35 De la: Eva32 2 Iulie 2011 01:06
Unde este jumatatea? O fi pe kudica? 308 De la: Ame_li 26 Februarie 2012 11:27
help me 7 De la: steffy91 7 Ianuarie 2012 11:42
suntem pe dos 18 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 23:19
Ajutor!!!Am nevoie de raspuns pana duminica 16-01-2011 39 De la: andreea1203 14 Ianuarie 2011 13:22