Setari Cookie-uri

Ma cauta si ma vrea numai cand e beat

De la: Rock__, la data 2009-01-06 22:28:53Va multumesc pt cuvinte...nu stiu cat voi mai rezista, insa important e ca nu am ramas o oarecare in viata lui si s-a indragostit! Macar nu am trecut prin patul lui asa cum au trecut celelalte zeci de femei. Asta ma multumeste...cam atat. In rest sa fie fericit cu iubita lui, cu betzivanii lui...ca intr-o zi isi va da el seama ca greseste. Pana atunci eu imi vad de viata mea...si poate intalnesc si eu un om mai special...

probabil ca toti am suferit la o anumita virsta ....din dragoste
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 10 Ianuarie 2009 13:17
te inteleg perfect...stiu cum e si eu am trecut prin asa ceva..este mai mult ca o provocare pt tn pt ca are si prietena si e si admirat de multe fete iar tie ti se pare impresionant cum de sta si cu tn..plus ca te fascineaza..cunosc tipul de baiat...acum nu st ce sa zic oricum are o simpatie deosebita fata de tine fata de celelalte partenere..insa s a obisnuit cu stliul asta de viata sii ii este greu sa refuze atatea fete care i se ofera pe tava...si sa stii ca e sincer attunci cand bea..oricat de macho ar fi el poate nu are curaj prea mult cu tine si poate o face anume ...se imbata anume doar ca sa petreca cateva clipe cu tn..poate doar asa concepe el si isi poate exprima sentimentele

ai grija ce faci..

Postat pe 18 Ianuarie 2009 21:55
De la: anycka_maya88, la data 2009-01-18 21:55:44te inteleg perfect...stiu cum e si eu am trecut prin asa ceva..este mai mult ca o provocare pt tn pt ca are si prietena si e si admirat de multe fete iar tie ti se pare impresionant cum de sta si cu tn..plus ca te fascineaza..cunosc tipul de baiat...acum nu st ce sa zic oricum are o simpatie deosebita fata de tine fata de celelalte partenere..insa s a obisnuit cu stliul asta de viata sii ii este greu sa refuze atatea fete care i se ofera pe tava...si sa stii ca e sincer attunci cand bea..oricat de macho ar fi el poate nu are curaj prea mult cu tine si poate o face anume ...se imbata anume doar ca sa petreca cateva clipe cu tn..poate doar asa concepe el si isi poate exprima sentimentele

ai grija ce faci..



ai retinut si amanuntul ca si ea bea cot la cot cu el!?

Postat pe 18 Ianuarie 2009 22:30

ai retinut si amanuntul ca si ea bea cot la cot cu el!?[/quote]


geo...beau cu el dar nu ma imbat ca el, nu uit de mine...beau mult mai rar...decat el...sunt fata...petrecem ca oamenii dar eu nu am 2 m sa beau cat el si nici nu sunt betziva! scuza-ma... atat ca il iubesc pe bou de mor... si lucrurile s-au skimbat enorm fata de cum era can am deskis subiectul...acum EXIST...acum se pune problema sa fie cu mine...si sa renunte la o relatie nefericita... si eu cred k el s-a indragostit de mult, se comporta ca atare numai la betie...si abia acum a realizat ce simte...

Postat pe 19 Ianuarie 2009 03:48
De la: Rock__, la data 2009-01-06 22:28:53Va multumesc pt cuvinte...nu stiu cat voi mai rezista, insa important e ca nu am ramas o oarecare in viata lui si s-a indragostit! Macar nu am trecut prin patul lui asa cum au trecut celelalte zeci de femei. Asta ma multumeste...cam atat. In rest sa fie fericit cu iubita lui, cu betzivanii lui...ca intr-o zi isi va da el seama ca greseste. Pana atunci eu imi vad de viata mea...si poate intalnesc si eu un om mai special...


da dar daca te suna tot la el te intorci:).hai ca sunt rautacioasa.stiu.esti indragostita deci ai voie sa gresesti rau.
elisa_me
Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:29
Acum citesc o carte: de ce barbatii se insoara cu scorpii? e geniala cartea

http://www.curteaveche.ro/De_ce_barbatii_se_insoara_cu_scorpii_Un_ghid_pentru_femeile_care_vor_sa_cucereasca_inima_unui_barbat-3-665

si invat sa ma comport... invat... rabd... invat... rabd... daca e iubire autentica va fi si relatie si tot frumos... daca nu... eu imi iau talpashitza din viata lui!

Postat pe 22 Ianuarie 2009 02:23
De la: Rock__, la data 2009-01-22 02:23:58Acum citesc o carte: de ce barbatii se insoara cu scorpii? e geniala cartea

http://www.curteaveche.ro/De_ce_barbatii_se_insoara_cu_scorpii_Un_ghid_pentru_femeile_care_vor_sa_cucereasca_inima_unui_barbat-3-665

si invat sa ma comport... invat... rabd... invat... rabd... daca e iubire autentica va fi si relatie si tot frumos... daca nu... eu imi iau talpashitza din viata lui!



foarte bine rock.cartea aia ar trebui citita de foarte multe femei....si eventual sa o si aplice.nu doar sa o citeasca
elisa_me
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:48
eu zic sa te gandesti mai degraba la tine.... sa fii mai increzatoare in tine... pentru meriti ceva mai bun... ai inteles ideea sper..
AlexandraCj
Postat pe 23 Februarie 2009 18:36
mama Doamne ce tragedie
__LL__
Postat pe 6 Martie 2009 02:05
Oh my god cred ca asta e primul meu raspuns dar am ramas cu gura deschisa:)))

Eu zic sa vorbiti deshis despre asta..si mai ales cand nu ati pus nici o picatura de berica in gura:) Intreaba-l ce vrea si dc nu spune-i ce simti..vezi unde duce discutia si dupa incearca sa il lasi de viciul asta :)

Bafta.
Kmysu
Postat pe 16 Iulie 2009 20:41
De la: Kmysu, la data 2009-07-16 20:41:07Oh my god cred ca asta e primul meu raspuns dar am ramas cu gura deschisa:)))

Eu zic sa vorbiti deshis despre asta..si mai ales cand nu ati pus nici o picatura de berica in gura:) Intreaba-l ce vrea si dc nu spune-i ce simti..vezi unde duce discutia si dupa incearca sa il lasi de viciul asta :)

Bafta.


Cu tine ca si sfatuitor ne apucam toti de baut.
therapsong2
Postat pe 16 Iulie 2009 20:52
De la: Kmysu, la data 2009-07-16 20:41:07Oh my god cred ca asta e primul meu raspuns dar am ramas cu gura deschisa:)))


Bafta.


vrei o bere!?
geo_x
Postat pe 16 Iulie 2009 21:12
Stiu fte bine cum e .prin aceelasi lucru trec si eu .faza e ca eu il vad zilnic (suntem vecini de bloc)
kudika089526
Postat pe 5 Decembrie 2009 02:41
Buna seara! Cate probleme la 20 de ani. N-am mai vazut asa ceva, citesc si ma minunez...la varsta asta te distrezi, iesi, cunosti, inveti, nu bei cu unul care are iubita si cate face dragoste cu tine numai cand miroase a drojdie, hamei,etc. Cate probleme au adolescentii din ziua de azi, mare nu sunt nici eu, dar n-am avut niciodata probleme d-astea...lasa-l si gaseste pe cineva care este singur si nu consuma alcool vrea sa faca sex!
nikolas_09
Postat pe 13 Decembrie 2009 19:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
daca dragoste nu e...nimik nu e!!! 9 De la: lilianagr 16 Iulie 2009 18:18
Site de intalniri 5 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 11:27
Relatie stabila 136 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 12:10
SPANIOLU ZODIA TAUR 4 De la: one_size 2 Iunie 2010 20:43
Existã dragoste la prima vedere? 3 De la: jenesaispas 23 Mai 2009 23:36