Setari Cookie-uri

va plac filmele de pe Kanal D? Havin, Iubire de argint,1001 de nopti?

Nu stiu cat de mult sunt urmarite...mie imi plac foarte,foatre mult, pacat ca nu prea am timp sa le urmaresc.sunt foarte interesante, sunt altceva fata de ce am fost obisnuiti sa vedem la T.V.Cel mai mult imi place Havin.Daca mai urmareste cineva aceste filme, va astept cu mesaje, cu pareri..si daca aveti timp si chef,va rog sa mai imi povestiti si mie. cei de la Kanal D..au scos reluarile v-am pupat!
allexxys
Postat pe 7 Septembrie 2008 11:53
cred ca sunt interesante..am vazut cateva promo-uri..dar nu am timp sa le urmaresc....
butterly
Postat pe 20 Septembrie 2008 17:06
Eu nu sunt adepta telenovelelor si a filmelor siropoase cu un milion de episoade,nu am nimic cu ele, nici cu cele care le urmaresc.Dar urmaresc uneori Havin,desi nu imi place limba turca.Actorul e frumusel havin e frumoasa si ea,dar imi place nevasta ,imi scapa numele,fosta lui Baran. Nu au scos reluarile,eu am vazut ieri episodul de vineri seara.Dar ai dreptate,intr-o perioada se dadeau sambata episoadele din saptamana anterioara.Parca

Postat pe 21 Septembrie 2008 17:14
sincera sa fiu nu am urmarit nici unul
alexutzab
Postat pe 22 Septembrie 2008 10:48
Eu ma uit la 1001 de nopti si imi place mult filmu intradevar este ceva ce nu am mai vazut pana acum imi place si havin iar la iubire de argint am vazut asa mai rar!Imi plac actorii mult din 1001 de noptii si are o poveste senzationala desi la inceput ziceam ca e o prostie de film acum il urmaresc

Postat pe 22 Septembrie 2008 11:30
ma bucur ca nu sunt singura careia ii place havin, dar si resul filmelor.am auzit ca baran e un artist foarte cunoscut in turcia si mai este numit si ''rasfatatul turciei''...oofff este frumos foc,baran! v-am pupat!
allexxys
Postat pe 22 Septembrie 2008 17:01
Eu ma uitam pe net la el sa vad mai inainte ce se va intampla dar pacat ca vedeam doar imagini ca limba nu o intelegeam deloc :(( mai este mai putin de o ora si o sa inceapa un nou episod

Postat pe 23 Septembrie 2008 19:35
serios?...unde pe net, dulcik...vreau si eu sa vad , te rog frumos!
allexxys
Postat pe 24 Septembrie 2008 19:27
Pai intri pe www.youtube.com si scrii bimbir gece si iti da toate episoadele numai ca e in turca dar daca sti limba cu atat mai bine pt tine da din orice telenovela iar cand scrii 1001 de nopti iti da unele episoade care au fost la noi pe kanal d iar daca ai pierdut vreunu e sansa ta sa-l revezi...moolt succes

Postat pe 25 Septembrie 2008 18:13
merci mult...asta am facut acum 2 seri si le-m gasit.nu stiu turca dar am vazut si rau am facut.intamplator am vazut ultimul episod si am cat l-am urmarit....de am cu dureri de cap si ochii umflati.motivul : moare baran! un final la care sincer nu ma asteptam...daca l-as cunoaste pe scenarist....ce i-as face
allexxys
Postat pe 26 Septembrie 2008 15:10
Ai vazut ultimul episod?ei dracie,cum sa moara Baran?ma uit si eu la un film de asta siropos si moare personaju principal?Nu e corect Dar iti place cum canta?El e renumit in Turcia,unele melodii sunt faine,dar nu inteleg nimik

Postat pe 26 Septembrie 2008 16:09
Da naspa ca nici eu nu stiu turca ... si e tare naspa sa vezi inainte pt ca dupa iti piere pofta. sa te mai uiti la ele eu am patit asta ...acum ma uit doar la 1001 de noptii

Postat pe 26 Septembrie 2008 17:23
canta superb !!! am pus si pe telefon melodiile lui! pacat ca nici eu nu inteleg nimic si nici nu cunosc pe cineva care sa stie...poate ne ajuta cineva pe forum pupici fetelor!
allexxys
Postat pe 26 Septembrie 2008 18:34
Mai fetelor,de o sapt eu nu mai reusesc sa dau de film..nu mai e si duminica..si vinerea?Sau cum l-au mutat?Nu mai e nici reluare,offf am pierdut cateva episoade si nu mai stiu ce s-a intamplat.

Postat pe 27 Septembrie 2008 15:31
eu nu mai urmaresc telenovele din clasa a VIII-a

Postat pe 27 Septembrie 2008 15:50
cel mai bine e sa consulti programul de pe kanald.ro ;-)
allexxys
Postat pe 27 Septembrie 2008 21:35
ufff!!!fetelor ce rele sunteti!!!cum puteti spune ce se intampla in ultimul episod???eu nu sunt adepta serialelor sau mai ales a telenovelelor dar havin ce-i drept mi-a captat atentia.il urmaresc in fiecare seara,exceptand zilele astea cand ori au dat meciul cu dinamo ori pearl harbour(diseara).ce-i drept ozcan deniz (baran in film)este prea sexxxy cred k asta e si motivul pt care il urmaresc
jussst_me
Postat pe 3 Octombrie 2008 12:58
mie imi place 1001 de nopti ,dar nu am timp sa-l vad
anya016
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:55
Da, titlurile suna interesant...
Cand eram mica citeam pe nerasuflate 1001 de nopti... Asta e filmul? Facut asa, dupa povesti?
Dor_a
Postat pe 13 Aprilie 2009 17:11
in legatura cu 1001 nopti eu am gasit si cu subtitrare pe youtube, cat despre filmele turcesti da imi plac sunt sooper si sunt altfel decat telenovelele astea d p la tv
natasha69
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:53
Stie cineva mai are Havin in reluare ? sau stiti unde pot gasi colectia completa ? va rog frumos !! :(
OpTimUS
Postat pe 21 Iulie 2010 10:30
nush cate pers urmareste iubire de argint dar mie imi place foarte foarte mult.....si sper k va place si voua.....cele mai frum telenovele st pe kanal d..... ...telenovela asta nu vreau sa se termine nici-o-data...... ......eu am mai pierdut cateva episoade pt k nu am avut timp sa urmaresc si nush cine este tatal lui DEFNE ........cine stie va rog sa-mi sp
mariaandreea
Postat pe 21 Iulie 2010 13:10
De la: mariaandreea, la data 2010-07-21 13:10:08nush cate pers urmareste iubire de argint dar mie imi place foarte foarte mult.....si sper k va place si voua.....cele mai frum telenovele st pe kanal d..... ...telenovela asta nu vreau sa se termine nici-o-data...... ......eu am mai pierdut cateva episoade pt k nu am avut timp sa urmaresc si nush cine este tatal lui DEFNE ........cine stie va rog sa-mi sp vam pooooopat
mariaandreea
Postat pe 21 Iulie 2010 13:11
nu e multe persoane care urmareste....ce zici tu acolo
miss_darine
Postat pe 21 Iulie 2010 13:22
De la: miss_darine, la data 2010-07-21 13:22:27nu e multe persoane care urmareste....ce zici tu acolo


Miss-ule,.... ce facusi mama, ai sters "topingul" creat pentru Dindirel si Dindirica ??

Pacat...ca voiam sa mai vad ce le poate "b*e*s*e" mintea



cristina_xxx2006
Postat pe 21 Iulie 2010 13:59
tatal lui defne este onur
kudika319051
Postat pe 2 Septembrie 2010 19:57
fetelor unde pot si eu sa vad primele episoadele si iubire de argint
ca eu am vazut de la episodul 25
kudika319051
Postat pe 2 Septembrie 2010 20:03
mie imi place foarte mult iubire de argint il ador chiar daca am umai 16 ani ma uit si la alie fara copii mei nici odata 1001de nopty ma may uyt asa cateodata la serial i interesant si ala dar nu imi place actorul principal ca este agresiv si are privirea aia de nebun
kudika320336
Postat pe 7 Septembrie 2010 14:46
ce oribil a mai aparut si nihan in iubire de argint styu ca sunt in urma cu styryle dar nu am urmarit episodul cand a aparut mie numi place de ea voua va place?????
kudika320336
Postat pe 7 Septembrie 2010 14:52
heeeiiiii fetelor va dau un sfat daca va plac filmele indiane uitatyva de luni pana vineri la triunghiul iubire pe national i tare filmul credetyma chiar daca a inceput de mult
kudika320336
Postat pe 7 Septembrie 2010 14:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut acest film ma poste ajuta careva 1 De la: Nicku_Joghiu_1 2 August 2016 02:43
Filme horror 36 De la: greierash_is_back 5 Noiembrie 2009 01:21
scris 2 De la: stiricaremerita 21 Ianuarie 2011 21:18
Trailere Filme Super Noi! 3 De la: stiricaremerita 21 Ianuarie 2011 21:17
Filme 5 De la: broscoiu 6 August 2014 23:19