Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

gweo....frunze vreau sa fad fosnitoare la mijloc.... aaaa la buze nu mai ai de lucrat ca sunt originale....da la culoare ....mai mama mai ai mult de lucru.... dai cu ulei de motor si poate poate incepi sa semeni cu un papuas....

te bagi ???
daca nu o pun pe lucia sa te faca knok out si.... te varuiesc eu in toate culorile curcubeului....asa ca pe un papuas...
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Septembrie 2008 17:06
De la: dienuta_nou, la data 2008-09-10 17:05:30iui............pisoiasi.......... .................sunt asa de frumosi..........ghemotoci de blanita



Da ghemotoci care se lasa asteptati... ca si eu abia astept sa ii vad ca in burtica la mami lor ii simt cum se foiesc...
sheeva
Postat pe 10 Septembrie 2008 17:08
daaaa sunt superbi mai ales cand incep sa faca catarari libere pe perdea si pe urma urla de ii aude toata strada ca nu stiu sa se mai dea jos...
si pana le dau ochii sa aiparte de concerte simfonice la orice ora din zi si din noapte...
si dupa ce le dau ochii o sa ai misunatori ca mai bine iti doresti gandaci de bucatarie decat pisoi mici in casa...



in concluzie si contuzie sunt frumosi dar tre sa scapi cat mai repede de ei altfel.... darama un apartament in 2 luni!!!!
proprie experienta...twice!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Septembrie 2008 17:10
De la: io_me_sicumine, la data 2008-09-10 17:06:45gweo....frunze vreau sa fad fosnitoare la mijloc.... aaaa la buze nu mai ai de lucrat ca sunt originale....da la culoare ....mai mama mai ai mult de lucru.... dai cu ulei de motor si poate poate incepi sa semeni cu un papuas....

te bagi ???
daca nu o pun pe lucia sa te faca knok out si.... te varuiesc eu in toate culorile curcubeului....asa ca pe un papuas...



frunze de palmier am, traiasca mazare si ai lui copaci exotici.de dansat deja dansez pe sarma.
da' cu niste zeama de ciocolata nu merge!?

Postat pe 10 Septembrie 2008 17:12
Ema... eu nu am perdele
asa ca ... nu imi pasa ... iar daca am suportat tipetele de imperechere ale ei si ale motanului, noaptea, in bucatarie, hol sau baie (ca tb sa fie cu ecou) ii suport si pe aia mici.
Numa de vecini mi-e mila.. ca eu-s mai nesimtita (Asta zis eu acu, da sa ma vezi peste cateva saptamani .. nu mai poooot)
sheeva
Postat pe 10 Septembrie 2008 17:15
De la: geo32, la data 2008-09-10 17:12:15
De la: io_me_sicumine, la data 2008-09-10 17:06:45gweo....frunze vreau sa fad fosnitoare la mijloc.... aaaa la buze nu mai ai de lucrat ca sunt originale....da la culoare ....mai mama mai ai mult de lucru.... dai cu ulei de motor si poate poate incepi sa semeni cu un papuas....

te bagi ???
daca nu o pun pe lucia sa te faca knok out si.... te varuiesc eu in toate culorile curcubeului....asa ca pe un papuas...



frunze de palmier am, traiasca mazare si ai lui copaci exotici.de dansat deja dansez pe sarma.
da' cu niste zeama de ciocolata nu merge!?



Mah... nu ti-e mila ? vrei sa dea/(dam ) in diabet?
sheeva
Postat pe 10 Septembrie 2008 17:16
cu siguraaaanta las ca stiu eu ca vrea sa imi faca injectii cu insulina...

in loc sa ma duca pe insula lui acolo in papua noua guinee...
mao gheo nu te vreau cu shocolata ...io te vreau cat mai aproape de realitate...
mai bine stiu cum facem...te trimet asa frumulsel la solar ca pe pitzipoance si pana ajung eu la mare sa faci bine sa te colorezi naturel daca nu trecem la chestii mai violente...
te machiez cu ulei de motor ars....sa iasa culoarea....
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Septembrie 2008 17:42

da' ce, io stau!!!

Postat pe 10 Septembrie 2008 18:28
De la: geo32, la data 2008-09-10 18:28:23
da' ce, io stau!!!

E, nu-i sta...
Lucia1971
Postat pe 10 Septembrie 2008 20:17
Imi cer scuze, da' imi tot pica netu'...
Nehehehe. S-o credeti voi ca aici se da cafea gratis! totul se plateste! Cafeaua simpla= si in functie de garadul de dificulate al prepararii cafelei, se adaugca cate un . Pai ce, unde-i profitul atunci?
Ema, eu nu dau in feciorasi. Si cu atat mai putin in Geo. da' un anestezic acolo... se rezolva. Numa' sa-mi zici cum vrei: sa doarma adanc sau sa mai scoti de la el cate un adevar...
Lucia1971
Postat pe 10 Septembrie 2008 20:20
buna seara...dau contra ceasca de cafea....eu vin cu inghetata...bine v-am gasit ca pe celelalte cafenele nu mai indraznesc sa postez..

Postat pe 10 Septembrie 2008 20:40
inocica.........bine ai venit.

momentan sunt linistite apele pe toate cafenelele. chiar prea linistite........nu mai posteaza nimeni........

sa stii ca faci afacere buna cu inghetata.........meriti pentru fiecare portie cate 2x , deci o sa poti bea cata cafea vrei ca oricum ramai in avantaj
dienuta_nou
Postat pe 10 Septembrie 2008 20:44
hai ca nu vreau sa fiu profitoare si mai dau si niste visine trase in ciocolata...mersi pentru cafea..

Postat pe 10 Septembrie 2008 20:56
pot sa-mi fac abonament la cescute!? :P
buna seara doamna :)

Postat pe 10 Septembrie 2008 21:00
buna seara domnule...vezi ca trebuie sa dai contra cescute..daca ai buze din material rezistent...incearca...

Postat pe 10 Septembrie 2008 21:03


nu prea mult , ca buzele-s pe inventar!
o cescutza miiiiiica incarcata cu vesinata, se poate! ?

Postat pe 10 Septembrie 2008 21:08
pai nu, mai inocica.........tu primesti pentru inghetata 2x si pentru visine in cioco 4x


iar geo daca vrea cescute tre sa dea crezi ca scapa cu pupici? pai ce treaba e asta?
dienuta_nou
Postat pe 10 Septembrie 2008 21:08
De la: geo32, la data 2008-09-10 21:08:23

nu prea mult , ca buzele-s pe inventar!
o cescutza miiiiiica incarcata cu vesinata, se poate! ?

hai ca azi is buna..la suflet..visinata,ciresata si un pic de afinata...din alea facute de maini dibace..

Postat pe 10 Septembrie 2008 21:14
uhh! imi creezi palpitatii pe cord deschis, la gandu' asta!

Postat pe 10 Septembrie 2008 21:23
atunci nu mai spun si alte ganduri...nu de alta da' nu vreau sa am constiinta incarcata..

Postat pe 10 Septembrie 2008 21:25
lasa-mi placerea de a gusta din minunatele licori atat de fine, prelucrate cu manutele atat de fine ale tale :)

Postat pe 10 Septembrie 2008 21:29
no gheo tu poti sa nu stai dar am o metoda vanatoreasca de vanat cu sagetica cu venin paralizant...ca la pauasi
te imobilizez cu sagetica cu tranchilizant te varuiesc bine si apoi...mai vedem

inocica la inghe' ma bag si eu ca stau cu caldarusa langa mine si tot intind lingurita in ditamai caldarea de ingehtata cu rom si vanilie si mai rad o portie

lucia....deci fiind mare patroana aciulea mi-ai stricat ciubucareala ca io dadeam pe bonuri de casa cafeaua de dimineata..acu ca venisi tu cucu ciubuc acu merge pe

inocica..... nu te speria ....asa se intampla din cand in cand...

geo visinata iti dau eu cu parfumel de migdale ...mmmmm mai ca bine zici ia sa pun pewste inghetata un strop de visinata parfumata.....

care mai vrea????
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Septembrie 2008 21:31
oau ema!! ma simt magulit . atata bunatate din partea ta, ma face sa ma simt dator

Postat pe 10 Septembrie 2008 21:34
ar trebui sa te simti dator dupa ce ca ma faci sa imi astept papuasul inca 2 luni ca sa imi iasa hormoneii prin par.... dar in seara asta ma simt marinimoasa si impart un paharel de visinata cu tine.... si cu restul fetelor evident..

facem si un pandispan cu visine din visinata si pe urma sa vezi veselie....
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Septembrie 2008 21:39
glicemia mama, glicemia, ce atatea dulciuri? vrei sa ma imbolnavesti? ca eu nu rezist si pap tot...
da fara visine din visinata... faci si altfel?
hai ca ridic pretentii, da.. dau o cafea pt asta
sheeva
Postat pe 10 Septembrie 2008 21:52
pai sa vedem..... mai pot sa pun si de un pandispan fara visine din visinata dar.... numa pt tine....

care te-a pus cu spatele la zid??? de status vb..
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Septembrie 2008 21:54
aaaaaaaaaaaaaaa..........
grea intrebare pui tu... am uitat.. am amnezie d-aia... asa se zice nu?
ca daca nu folosesc cuv d-astea .. mi-e sa nu gresesc
sheeva
Postat pe 10 Septembrie 2008 21:56
Ce ma bucura cel mai tare este ca am reusit sa va reanimez cumva. Nu degeaba-s asistenta medicala, vorba fiica-mii: "mama-i asistenta medicala si stie tot"...
Deci, dragii mei, ospatati-va cu ce va cade bine, beti tot ce va prieste, dar mai trimiteti si la mine cate ceva. Nu acum ca ma grabesc la exercitii fizice, dar maine dimineata va dau e o cafea matinala, asa ca sa va treziti si sa fiti fresh.
Lucia1971
Postat pe 10 Septembrie 2008 21:57
De la: io_me_sicumine, la data 2008-09-10 21:31:09no gheo tu poti sa nu stai dar am o metoda vanatoreasca de vanat cu sagetica cu venin paralizant...ca la pauasi
te imobilizez cu sagetica cu tranchilizant te varuiesc bine si apoi...mai vedem

inocica la inghe' ma bag si eu ca stau cu caldarusa langa mine si tot intind lingurita in ditamai caldarea de ingehtata cu rom si vanilie si mai rad o portie

lucia....deci fiind mare patroana aciulea mi-ai stricat ciubucareala ca io dadeam pe bonuri de casa cafeaua de dimineata..acu ca venisi tu cucu ciubuc acu merge pe

inocica..... nu te speria ....asa se intampla din cand in cand...

geo visinata iti dau eu cu parfumel de migdale ...mmmmm mai ca bine zici ia sa pun pewste inghetata un strop de visinata parfumata.....

care mai vrea????

Draga mea, ciubucul e al tau. Da' nu uita sa-i dai si patroanei un Na, ca ti l-am dat eu de data asta! sac!
Noapte buna dragilor si dragelor!
Lucia1971
Postat pe 10 Septembrie 2008 21:58
nb lucia... somnic pufos
sheeva
Postat pe 10 Septembrie 2008 21:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre parfumuri si nu numai 10 De la: _dulcik_ 26 Martie 2009 14:55
CAFENEAUA in care va astept sa va ziceti bucuriile si tristetile pe care le-ati avut sau aveti in dragoste 23 De la: bruni_eu 23 Aprilie 2009 18:00
Prestarea de servicii 2 De la: adinutza_adinutza 30 Septembrie 2009 10:39
fff important:cauza sociala 0 De la: 14 Martie 2010 07:24
pitiriazis rozat gilbert!!!! 1 De la: kudika345628 29 Decembrie 2010 19:15