Setari Cookie-uri

DELIA MATACHE?!(EX N&D)

fiecare om are probleme in viata sentimentala si anumite slabiciuni, doar ca sunt persone publice si totul se face public. nu mai vorbiti atita de modul in care se imbraca si modul in care vorbeste. daca sunteti m bune ca delia, atunci nu m vorbiti atita, ci treceti la fapte, aratati lumii ca sunteti m bune, demonstrati asta.

p.s birfa = invidie


mai bune? adica cum?...eu una nu pa pot tavali in patul multor persoane(cu influenta) pt a ajunge sa imi arat tatele si curu la televizor...si nici nu vreau. adevarat ca sunt persoane publice dar tocmai de aceea cred ca ar face bine sa se mai cizeleze si sa invete sa vorbeasca, pe mine una ma doare fix undeva de ele si de prostia lor dar pacat de anumite fete care chiar au voce si nu ajung vedete asa cum sunt fetele astea de 2 lei. si nu vb din burta chiar am o prietena care le da clasa la multe vedete din muzica dar doar voce.... nu si corp de tavalit pe unde e nevoie......
di_cristina
Postat pe 26 Septembrie 2008 03:28
si am uita sa precizez ca andrea banica chiar e varza si la voce. am auzit-o live in mall.. e chiar cizma ca multe altele....nici nu vreau sa ma mai gandsc ca deja mi se face greata....
di_cristina
Postat pe 26 Septembrie 2008 03:30
Oricum imi place cum canta delia dar cred ca vocea cea mai buna o are andra...mai sunt si altele dar andra imi place mult

Postat pe 26 Septembrie 2008 17:32
pai e clar ca daca o comparam pe delia cu andra.......of..dar ced ca nici nu se pot compara........canta si delia bunicel...dar nu se compara cu andra nicidecum....
butterly
Postat pe 27 Septembrie 2008 17:01
ok....sa inteleg ca aste e un fel de sezatoare in care se cauta raspuns la dileme ce fac pamantul sa se roteasca??!! cred ca te-ai stors mult pana ai postat subiectul
lorelay_me
Postat pe 4 Noiembrie 2008 21:11
nici mie mu prea imi place delia,ca aspect ma refer,de voce nu pot zice nimic.

Postat pe 4 Noiembrie 2008 23:03
Va urez si eu un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 31 Decembrie 2008 16:05
Imi place cum cinta Delia in rest este exclusiv problema ei
aleera
Postat pe 19 Ianuarie 2009 22:01
Dintre Alina Plugaru si fetele de la Indigo, Delia mi se pare cea mai ok. E f dragutza,are voce misto. Oricum, eu zic ca e loc sub soare pentru toata lumea!

Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:06
De la: weaseeel, la data 2009-01-21 14:06:30Dintre Alina Plugaru si fetele de la Indigo, Delia mi se pare cea mai ok. E f dragutza,are voce misto. Oricum, eu zic ca e loc sub soare pentru toata lumea!


pai sa vedem..............alina plugu........imi tine ocupat iubitul....
indigo imi da momente de amuzament.........delia..........imi incanta urechea....
merg toate 3
portitza_Maria
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:08
Delia se crede buricul pamantului dar e o parasuta care-si da prea mare importanta saraca nu-si da seama cat e de penibila mie mi-e f antipatica fiinta asta...sufera de vedetism mare.Inteleg ca are voce frumoasa si canta frumos da atitudinea ce face cu ea???????mai bine s-o arunce la gunoi ca-i varza nu stie sa se faca placuta e o proasta parerea mea
oanabrit
Postat pe 10 Februarie 2009 15:43
De Nikita ce spuneti???mai proasta si mai penibila nu exista!!!
o_inima_pustie
Postat pe 14 Iunie 2009 00:10
delia o blonda care pe zi ce trece se face mai urata
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 08:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna monica 9 De la: pisicuta_razboinica 23 Februarie 2009 00:06
cea mai frumoasa vedeta din romania 181 De la: OanaTrifu 22 Mai 2013 14:09
E plin de estrogen aici 16 De la: Flooo 18 Mai 2009 10:04
de ce faci sacrificii in viata ca sa stai cu persoana iubita si ea te lasa pt un strain de ce sunt maiimportanti banii decat iubirea....... 5 De la: arahnida 30 Decembrie 2009 23:22
aveti tupeu???? 11 De la: roz5blue6lila7 20 August 2010 11:33