Setari Cookie-uri

Eu sunt femeie... el e barbat ..oare va merge ????

hai k asta chiar mi-a placut! si eu m-am saturat sa vad peste tot topicuri legate de zodii...da-le naiba de zodii k nu sunt ele de vina pt ce ni se intampla...iar referitor la intrebare...uff...e cam greu...=)),eu zic ca nu o sa mearga,ce faci risti sa nu mearga?mai bine nu! :)) ce rost ar avea...pup
angel_05
Postat pe 4 Mai 2009 15:03
nu stiu,poate e gay
dorina_77
Postat pe 5 Septembrie 2009 19:53
iata o intrebare valabila pentru voi fetele (femeile) cat si pentru noi baietii (barbatii).

raspunsul pe care il formulez eu este scurt si la obiect : 50% DA-50% NU adica cu totii ne aflam in incertitudine maxima.
multumita ?

Cu scuze pentru ceea ce gandesc ,
ebebebeb
Postat pe 29 Septembrie 2009 08:49
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 10:49:08Am observat ca exista o mare dilema pe acest forum, ce ma fac dak sunt balantza si el este capricorn ...si alte combinatzii clandestine !!

WTF???

In primul rand " va merge asta " nu e in functie de zodie..e in functie de relatia voastra bazata pe alte criterii..pe iubire, comunicare si alte condimente !!

Iar daca e foarte important..si nu STITI CUM VA MERGE ...exista www.google.ro unde se tasteaza foarte simplu "compatibilitatzi"...si o sa apara acolo cateva sute de pagini, nu foarte multe, unde scrie foarte clar ce varsa varsatorul in balantza !!

Si acum ma lamuritzi ???

Oare va merge dak eu sunt femeie si el e barbat ??
Ce parere avetzi ????


Dragutza ,
Asa cum zici tu , nu conteaza zodiile....
Insa ai dat cu mucii in fasole cu www.google.com
Tu femeie (teoretic) , el barbat (iar teoretic) , nu de alta dar de cand cu articolul 200 C.P , nimic nu mai este sigur !!!
yneedlove
Postat pe 29 Septembrie 2009 09:32
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 10:49:08Am observat ca exista o mare dilema pe acest forum, ce ma fac dak sunt balantza si el este capricorn ...si alte combinatzii clandestine !!

WTF???

In primul rand " va merge asta " nu e in functie de zodie..e in functie de relatia voastra bazata pe alte criterii..pe iubire, comunicare si alte condimente !!

Iar daca e foarte important..si nu STITI CUM VA MERGE ...exista www.google.ro unde se tasteaza foarte simplu "compatibilitatzi"...si o sa apara acolo cateva sute de pagini, nu foarte multe, unde scrie foarte clar ce varsa varsatorul in balantza !!

Si acum ma lamuritzi ???

Oare va merge dak eu sunt femeie si el e barbat ??
Ce parere avetzi ????


Asa zic si eu, nu poti avea o relatie fara aprobarea Google. deci in momentul asta ati realizat si IQ-ul celor care isi ghideaza viata dupa zodii.
Diannnnnnna
Postat pe 29 Septembrie 2009 11:13
De la: , la data 2008-09-14 10:54:36pai..stiu si eu...grea intrebare...barbatii sunt barbati ca nu pot fi femei...femeile sunt femei...ca nu pot fi barbati...zau m-ai pus intr-o mare incurcatura....






Aici eu te contrazic. Sunt barbati care se comporta ca niste femei si sunt femei care se comporta ca barbatii. Nu conteaza ëxteriorul cat "continutul" .

Cu scuze pentru ceea ce gandesc
ebebebeb
Postat pe 6 Octombrie 2009 17:43
Deci Revin !

Pentru toti nelamuritii !!!!!!! Zoofilii si alte d`astea care mai ma cunosc eu cu ele !
Sabrina_Nede
Postat pe 2 Decembrie 2009 11:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitate varsator - capricorn 28 De la: anca75 27 Noiembrie 2014 15:41
RELATIA SCORPION-RAC 4 De la: carmencmivandevelopmentro 28 Octombrie 2009 13:10
hi 2 De la: angel_in_disguise 23 Decembrie 2008 10:35
PARERE 1 De la: 13 Noiembrie 2009 18:36
eu leoaik el pesti... 17 De la: gabi_kapa 6 Martie 2009 17:54