Setari Cookie-uri

..."simt nevoia sa aflu si alte pareri"mai sus povestea unei toxicomane

....cred ca nu am pus bine problema si de-asta nu am mai multe pareri de la voi la subiectul "simt nevoia sa aflu si alte pareri"...crdeti-ma ca e important pentru mine sa aflu ce credeti si voi....sau m-am inselat atat de rau cand am spus ca nu mai exista asa de multe prejudecati?..astept sa-mi cititi povestea si sa aflu ceea ce credeti......
maryutza75
Postat pe 14 Septembrie 2008 22:36
Maryutzo, am citit topicul tau ... si iti spun ca nu esti nici prima nici ultima, si ca tine doar de tine sa iesi din situatia asta. Pentru copilul tau (si nu numai!), lupta sa scapi definitiv de tentatia drogurilor! Poate cei din jur nu inteleg, poate sunt indiferenti ... sau poate, chiar "arunca cu pietre"! Urmeaza tratamentul de dezintoxicare, si stai cat mai departe de pastilele alea!
Cat despre sot/fostul sot, te putea parasi si fara sa fi avut o problema, deci, asta e viata ... nu traim intr-o lume perfecta! Inainte de a pune problema impacarii cu fostul sot, sau a unei alte iubiri, trebuie sa redevii "TU", sa stii cine esti, ce poti ... si sa-ti placa ce vezi in oglinda!:)
Multa bafta!
Cruella_de_vil
Postat pe 14 Septembrie 2008 22:53
Unde pot sa-ti citesc povestea?am inteles ca e ceva despre droguri, dar nu stiu contextul problemei!
raluca_sarbu
Postat pe 25 Septembrie 2008 11:16
..o poti citi in "simt nevoia sa aflu si alte pareri"...
maryutza75
Postat pe 27 Septembrie 2008 09:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NEATZA:) LA TOTI CEI CARE MA CUNOSC..CRIZAAAAA SUNTEM IN CRIZEEEEEEEEEEE :sml-fighting0006: 10 De la: yumalai 17 Iunie 2009 07:35
merita sai mai dau o sansa? 8 De la: Silvie 5 Aprilie 2009 11:20
AJUTATI-MA !!! 23 De la: guru_ion 25 Noiembrie 2011 16:33
Eu romanca, el jumatate tigan 4 De la: ellie12 22 Decembrie 2014 04:03
Divorteaza vreodata un barbat pt amanta? 137 De la: GURI_1981 12 Iunie 2014 15:51