Setari Cookie-uri

Ma cauta numai cand e beat!

pentru butterfly: Daa... Si...It feels sooo good. Si poate si pt stiam k mai tarziu nu imi va tranti iar "hai sa incetam" si nu ma voi mai simti iar ca un rahat in ploaie (k tot ploua afara).

E bine sa ne mai tratam din cand in cand si asa partenerii...poate ne apreciaza altfel...pt k de multe ori au in cap ideea k noi suntem eterne in viata lor...k nu au cum sa ne mai piarda odata ce ne-au avut...


hihi...tin minte k odata a venit la mine cu lacrimi in ochi. Se certase cu iubita si era f afectat. Abia atunci simtea k ea exista...Abia atunci ea conta... S-a descarcat la mine, mi-a povestit si a fost prima oara cand n-a vrut nimic in plus de la mine... si a apreciat prietenul din mine,.

Postat pe 16 Septembrie 2008 01:16
Nu mai mergea sa postez pe celalalt topic "Ma cauta si ma vrea numai cand e beat" srry

Postat pe 16 Septembrie 2008 01:17
auzi ..e 1.22.acum mi-am dat seama ca pe mess stau cu statusul de "Californication" desi nu ma mai uit la film de 3 ore

...tipul tau zici ca e tipul de "Californication"
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 01:23


Ascult acum o piesa incredibila...imi da o stare... Caruso; Lara Fabian...o stii? e incredibila...ti-o recomand

Postat pe 16 Septembrie 2008 01:26
osa o caut pe net ca nu o am

uite ce ascult eu de la Lara Fabian..
Lara Fabian - I Will Love Again
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 01:32
Sa o asculti ca merita! O stiu I will love again...e celebra si f frumoasa! eh...am o stare...imi beau ceiutzu si vorbesc cu tine...si m-ai bine-dispus...si...am sa fumez si o tigara slim si menthol...

Postat pe 16 Septembrie 2008 01:35
ce tare sunt

da,am ascultat, frumoasa... dar mai tu esti nebuna??cum esti tu bine-dispusa cu asa o melodie ?

pe mine asta ma bine-dispune.. Koop - Come To Me (Featuring Yukumi Nagano)

nu inteleg cum fumati mentoluri .. slimuri fumez si eu dar mentol nu.
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 01:41


Imi da o stare de bine launtrica. :)

Postat pe 16 Septembrie 2008 01:44
melodia aia excesiv de lenta din care nu inteleg nici un cuvant sau tigara aia slim menthol de la care ma ustura limba??
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 01:46
Mentholul e o obisnuinta de vreo 3 ani... melodia...tigara e pe langa... completeaza

El incerca sa ma faca sa ma simt bine...mereu imi spunea sa fac ce vreau ca sa ma simt bine... insa nu am de unde sti cum pot ajunge la orgasm in conditiile in care nu am avut pana acum...dar ziua aia va veni! e clar...


Da lumea e super aici...nu ma mai satur de forumul asta. iti recomand sa intri pe povestioare la moda/ intrebari parca...

Postat pe 16 Septembrie 2008 01:49
am sa intru ..am timp si zile sper

acum nu stiu daca mai citesc cum trebuie ca m-am trezit sambata la 8:30 dimineata si m-am mai culcat duminica la 3:00 noaptea si n-am dormit mare lucru iar acum vad ca n-am somn ;))

mannac aici numa chestii bune ..cicolata,biscuti,chipusri...si beau Tymbark norocul meu ca nu ma ingras asa usor .

si totusi ma gandesc ca poate aberez si ar trebui sa-mi termin de vazut "californicationul" si sa nu te mai "plictisesc" vb aia ce o detest ... (de fapt detesc intrebarea...: "te plictisesc cumva?")

da` cine crezi ca a stiut ce sa faca? eu cand ma simteam pt prima data exagerat de bine radeam intruna ca proasta si cand am avut primul orgasm si m-am ridicat ametita si cu urechile infundate am stiu ca e de bine...nici nu stiu cand m-am dat la o parte ca nu mai puteam stiu doar ca de data aia eu nu am mai putut
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 01:58
Eh...duoamne cum sa ma plictisesti? Eu sunt insomniaca...ma trezesc la 4 ziua, ma duc la sala si stau pe net...asta fac vacanta asta...deoarece numar zilele pana revin la facultate...


Si app de sala si de ceea ce mananci...dak intri pe jurnal de slabire....o sa iti fie mila de mine...eu is la regim...am slabit 6 kg in 3 saptmanai...si am in casa placinte poale-n brau calllde...si nu pot sa ma ating de ele :(((

Dar nu e nik...eu beau ceai verde...pap cash cu rosii si rontzai un baton cu proteine care seamana cu ciocolatta...inca sunt calma

Postat pe 16 Septembrie 2008 02:05
am fost la o nunta sambata..

iar ieri unii am fost invitati la sala ...gratarul ala de a doua zi..iar apoi am fost la mireasa acasa...am fost invitati din placere..bine nu toti

pe masa inca mai era din tortul de nunta pe care nu l-am gustat..cred ca am fost intrebata de 6 persoane de 12 ori daca vreau tort ... si a fost un NU hotarat

nu mananc mult dulce..tocmai deaia mi-am luat chips`uri ca sunt sarata si imi ia din gustul ala dulce de ciocolata...

cel mai mult m-am ingrasat 52 kg la 1,60 m :)

fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:11
Si eu tot 1.60 am...dar acum am 53 kg :(... oricum sper sa ajung la 47...atunci o sa fiu mult mai happy.:D cel mai mult m-am ingrasat 60 kg...si cel mai putin am avut...46...

Postat pe 16 Septembrie 2008 02:12
47 kg cel mai putin acum am 50 kg.

ma simt bine asa

fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:27
Cred k si eu m-as simti bine

Postat pe 16 Septembrie 2008 02:29
cum am ajuns la kilograme ?

dar e mai bine decat...

nu mai stiu ce sa zic..
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:33
Nu e nimic...e topic deskis de mine...asa ca ne permitem sa zicem orice... e mai bine decat...uhhh... si cand refuz sa ma gandesc la el...il visez...si visele par a naibii de reale...si se potrivesc destul de bine chiar cu realitatea...ASTA MA INTRIGA!!!

Postat pe 16 Septembrie 2008 02:40
dar tu mai timp sa visezi ??

cand mai dormi ??

eu nu-mi amintesc ce visez...de foarte putine ori imi amintesc.

mai nu te cunosc..dar imi pare rau asa pt situatie.

oricum stiu si stii si tu ca odata tot iti va fi bine
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:44
Va fi...tre sa fie...mi-a picat in carti ca voi avea o poveste f inensa cu el cand ajung la facultate, mult mai mult decat ce a fost pana acum... eh ...cine stie? Am sa te tin la curent, sa stii! Oricum...visez ziua...visez cand dorm si imi amintesc unele vise...nu mereu, mai mult cand e luna noua.

Postat pe 16 Septembrie 2008 02:46
*intensa

Postat pe 16 Septembrie 2008 02:46
nu stiu. prietenul meu.. sunt multe de spus despre el,n-am sa spun asta aici.

dar s-a schimbat pt mine inainte sa ajungem sa fim impreuna. ne cunoasteam de 2 ani,vb atat. stia cine e si s-a schimbat pt mine,nu l-am cunoscut niciodata asa cum stiu ca a fost.

...daca va fi relatia aia intensa sper doar sa fie ceva mai mult schimbat..
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:51
Nu cred ca va fi mare lucru schimbat, poate doar voi conta mai mult pt el si ma va privi altfel...habar n-am...

E minunat cand cineva se schimba pentru tine...chiar contezi si e minunat!

Am noroc ca-s frumusica si ii sunt tare draga si pt chipul meu...adik...se lumineaza la fatza knd ma vede si ma priveste cu simpatie...tot ma face sa ma simt mai bine

Postat pe 16 Septembrie 2008 02:54
pai asta e ideia...nu cred ca ar fi de ajuns doar sa te placa mai mult...eu nu m-as multumi cu atat.

poate intensa relatie doar cand e vb de pasiune ..eu stiu,nu stiu.

dar el..poate acelasi va ramane
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:57
Nu-l vad eu sa se schimbe in veci. Dar in palma lui scrie ca nu se va insura niciodata...el e genul de haiduc..."Barbatul tuturor femeilor si al nimanui"...

O tziganca i-a zis odata: "Tu ai sa traiesti singur toata viata!"

Postat pe 16 Septembrie 2008 03:01
vad ca esti in tema cu ghicitul :))))

nu trebuie sa te ieie de nevasta ca sa se schimbe ...

imi dau seama sau incerc sa-mi dau seama ce inseamna el pt tine dar daca va fi la fel..nu vad rostul
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 03:03
Deci tu ma sfatuiesti ca daca nu s-ar indragosti de mine sa nu ma mai incurc deloc? sau nush...tu ce crezi? adik eu ma gandeam sa il evit definitiv...poate il uit...dar park vad ca dak ma vede undeva in oras o sa insiste sa stabilim o intalnire.


Nici eu nu stiu ce sa fac?


1. Sa ma bucur de experientele erotice incredibile alaturi de el si sa fac abstractie de restul...in plus, sa imi si vad de viata mea adik dak apare un potential partener...sa nu ratez shanse.


sau:

2. Sa il evit definitiv si sa incerc sa il uit?


Eu nu se va indragosti de mine niciodata...nu vad sa se schimbe...eu in carti nu am vazut decat sa ma caute mai mult, sa fie mai apropiat de mine...(noi pe vremea facultatii ne vedeam cam odata la 1-2 saptamani...si in rest nu comunicam mai deloc)

Intuitia imi zice de asemeni ca mai mult decat sa fie mai atashat de mine...nu se poate!

Postat pe 16 Septembrie 2008 03:21
Iti spun atat ca degeaba te iubeste daca tu pt el tot aceiasi ramai..amanta/tipa cum vrei tu...pe care o suna cand e beat sau cand are chef de sex.

Iti place el,iti place cum vb cu el,iti place sexul cu el..dar nu e el singurul. Imi dau seama cat de greu ar fi sa-l eviti..
Poate iti faci tupeul si porti o discutie in care ii spui ca nu mai vrei nimic,sa nu te mai caute ca banuiesc ca daca ii spui ca nu iti place rolul de amanta iti va spune ca o sa se schimbe asta..dar cand nu se stie.

Eu nu te sfatuiesc,eu iti spun doar ce as face eu.Sau ce as incerca.
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 03:28
Tu faci ce simti,ce crezi ca e mai bine pt tine.
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 03:28
Vedem noi ce o sa fie...mai sunt vreo zece zile...si aflu ce se va intampla...


Sunt pierduta in spatiu.

Postat pe 16 Septembrie 2008 03:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Satena cu ochi verzi 26 De la: Armain 5 August 2013 08:55
cum pot slabi? 30 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:10
Inceputurile sunt cele mai dificile 30 De la: nebuna94 24 Mai 2009 21:40
Voi gasi vreodata pe cineva care sa vrea sa ma pastreze? 40 De la: geo_reincarcat_iara 29 Aprilie 2010 22:06
Relatia cu un rac.... 26 De la: Anutza_anny 8 Mai 2012 16:59