Setari Cookie-uri

e normal??

Aseara am facut dragoste. Suntem de aproape un an impreuna si pentru cam a patra oara se intampla ca el sa nu termine de loc. Am decis ca este nevoie de o discutie si mi-a spus ca i s-a mai intamplat asta si cu alte fete si nu este anormal. Ca daca se abtine de prea multe ori apoi nu mai poate sa termine de loc. I-am oferit chiar si pozitia lui favorita ... si nimic.
Voi ce ziceti? E normal sa i se intample asta? Nu cumva sunt eu de vina? Nu cumva nu mai este atras de mine? (Astept cu interes si parerea fetelor dar si a baietilor - voi ati trecut prin asa ceva?)
mireasa_moarta
Postat pe 17 Septembrie 2008 09:51
pui ssunt barbati care nu ejaculeaza nici dupa 2 ore.............probl nu e la noi ci la ei.....se abtin ata de mult ca sa ne satisfaca pe noi incat ejaculeaza f trziu dar bucura-te ca nu ejaculeaza la 10 min sau 5 min.................sa o bage si sa spuna gata a venit si tu ramai ca proasta in pat fara sa nu ai orgasm...................nu e un barbat egoist si vrea ca tu sa te simti bn....................si poate ejacula dupa aceea masturbandu-se ,sex oral sau anal...................asta ii excita la culme....................o parere...zic si eu

Postat pe 17 Septembrie 2008 11:45
Da-i nr de telefon pe forum , poate ajuta si pe altele , fericit-o , joke

Postat pe 17 Septembrie 2008 12:59
cati ani are? am vazut ca tu ai 28. eu l-as duce la doctor. nu prea e bine sa-i moara...
chibritzel
Postat pe 17 Septembrie 2008 13:21
De la: mireasa_moarta, la data 2008-09-17 09:51:51Aseara am facut dragoste. Suntem de aproape un an impreuna si pentru cam a patra oara se intampla ca el sa nu termine de loc. Am decis ca este nevoie de o discutie si mi-a spus ca i s-a mai intamplat asta si cu alte fete si nu este anormal. Ca daca se abtine de prea multe ori apoi nu mai poate sa termine de loc. I-am oferit chiar si pozitia lui favorita ... si nimic.
Voi ce ziceti? E normal sa i se intample asta? Nu cumva sunt eu de vina? Nu cumva nu mai este atras de mine? (Astept cu interes si parerea fetelor dar si a baietilor - voi ati trecut prin asa ceva?)


fai un sex oral inainte excital mai taree si ai sa vezi ca se va termina si el

asta daca mai e atras de tine sau acum sta cu u din obligatie ca daca faceti sex si nus etermina sunt doua variantee .... 1 ori numaie atras de tine ....2 ori are o problema
claudyuu
Postat pe 17 Septembrie 2008 13:29
De la: celia, la data 2008-09-17 11:45:50...se abtin ata de mult ca sa ne satisfaca pe noi incat ejaculeaza f trziu dar bucura-te ca nu ejaculeaza la 10 min sau 5 min................




CORECT !
iris_4_ever
Postat pe 17 Septembrie 2008 13:55
De la: mireasa_moarta, la data 2008-09-17 09:51:51Aseara am facut dragoste. Suntem de aproape un an impreuna si pentru cam a patra oara se intampla ca el sa nu termine de loc. Am decis ca este nevoie de o discutie si mi-a spus ca i s-a mai intamplat asta si cu alte fete si nu este anormal. Ca daca se abtine de prea multe ori apoi nu mai poate sa termine de loc. I-am oferit chiar si pozitia lui favorita ... si nimic.
Voi ce ziceti? E normal sa i se intample asta? Nu cumva sunt eu de vina? Nu cumva nu mai este atras de mine? (Astept cu interes si parerea fetelor dar si a baietilor - voi ati trecut prin asa ceva?)




draguto, nu te speria , este ceva normal

ti-au mai raspuns cateva persoane pe aici la fel ca mine, deci clar este ceva normal

ne abtinem de a termina ca sa va satisfacem si pe voi; si daca nu terminam in momentul cand vine, pe urma este mai greu sa terminam

asa ca stai linistita
_fantoma_
Postat pe 17 Septembrie 2008 14:01
De la: mireasa_moarta, la data 2008-09-17 09:51:51Aseara am facut dragoste. Suntem de aproape un an impreuna si pentru cam a patra oara se intampla ca el sa nu termine de loc. Am decis ca este nevoie de o discutie si mi-a spus ca i s-a mai intamplat asta si cu alte fete si nu este anormal. Ca daca se abtine de prea multe ori apoi nu mai poate sa termine de loc. I-am oferit chiar si pozitia lui favorita ... si nimic.
Voi ce ziceti? E normal sa i se intample asta? Nu cumva sunt eu de vina? Nu cumva nu mai este atras de mine? (Astept cu interes si parerea fetelor dar si a baietilor - voi ati trecut prin asa ceva?)



Daca ti-as descrie ultima mea partida de sex te-ai bucura gandindu-te la partida asta a ta de sex
fluturas_
Postat pe 17 Septembrie 2008 14:14
De la: chibritzel, la data 2008-09-17 13:21:48cati ani are? am vazut ca tu ai 28. eu l-as duce la doctor. nu prea e bine sa-i moara...


31 are. Si nu, nu i-a murit. A asteptat sa am eu orgasm dupa care s-a oprit pur si simplu. Asta nu inseamna ca nu mai era excitat. Doar ca "a obosit".
mireasa_moarta
Postat pe 17 Septembrie 2008 15:20
Se intampla...poate fi vorba de oboseala,stres.

Postat pe 17 Septembrie 2008 19:30
De la: mireasa_moarta, la data 2008-09-17 09:51:51cam a patra oara se intampla ca el sa nu termine de loc. E normal sa i se intample asta? Nu cumva sunt eu de vina? Nu cumva nu mai este atras de mine?



Aceleasi intrebari stupide mi le-am pus si eu la un moment dat cand am fost intr-o situatie asemanatoare...insa nu am luat in considerare ca era obosit,stresat de la munca...credeam ca vina imi apartine,ca ceva nu fac eu bine in pat,sau ca nu il mai atrag.
la fel ca si parteneru tau,el a vrut ca eu sa ma simt bine,insa intr-o relatie e nevoie de doi si cum el isi dorea ca eu sa fiu satisfacuta,acelasi lucru mi-l doream si eu pt el.
adevaru este ca te simti nasol,chiar daca esti constienta ca oboseala,sau stresul e de vina.
bafta!
melycrys
Postat pe 19 Septembrie 2008 00:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Virgin la 22 de ani 1 De la: kudika_1038364 18 August 2019 17:41
crede-ti ca dragostea trece?? 53 De la: sweet_heart 12 Iulie 2010 09:18
Limbajul corpului 6 De la: nico_dana2006 31 Mai 2009 22:29
urgent :D 64 De la: Summer_ 27 August 2009 22:34
sexul in 3/grup ,Romania si Franta :) 9 De la: _calandrinon_ 18 Septembrie 2010 11:21