Setari Cookie-uri

Cine a auzit de produsele ecologice limafood? De unde as putea sa le procur aici in tara noastra?

Anul trecut am fost in Belgia si am consumat multe din gama limafood. Sunt 100% ecologice, produse bio..si am fost foarte multumita de ele. Ma gandeam ca poate se gasesc si aici la noi in tara.
Andreea_eco
Postat pe 17 Septembrie 2008 13:16
http://www.limafood.com/lima/GE/pointsdeventes.html
exista în:
Germnaia,
Austria,
Bahrein,
Belgia,
Zyprus,
Croatia
Danemarca,
V.A. Emirate,
Spania,
Estonia,
Finlanda,
Franta,
Hong-Kong,
Ungaria
in romania nu exista (înca).
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Septembrie 2008 14:45
nu stiu de limafood, dar stiu un magazin de produse bio - Pukka Food (au si mancare, si produse de intretinere). preturile sunt mai mari, dar ok dak vrei mancare adevarata;)
am gasit adresa aici: http://www.ecomagazin.ro/eco-la-pukka-food/
madahh
Postat pe 15 Octombrie 2008 17:48
La noi in tara sun produse Bio aduse din Germania de o calitate foarte buna..sunt si eu reprezentant la aceasta firma...nu vreau sa fac reclama dar daca doresti poti sa ma contactezi pe deddy_dulcycka@yahoo.com si iti dau detalii..pupiceii
deddy
Postat pe 30 Octombrie 2008 18:53
salut.Produse ecologice de calitate superioara de la firme celebre:Artistry(frumusete),E.Funkhouser NEW YORK(machiaj,parfumuri),Satinique,Protique(ingrijirea parului),Tolsom,Himm(ingrijirea tenului masculin)Glister(ingrijirea orala),Body Series(ingrijirea corporala),Nutrilite(sanatate),iCook(vase),eSpring(tratarea apei),Sa8(rufe),L.O.C(intretinerea locuintei),Dish Drops(ingrijirea vaselor),prod suplimentare pt locuinta,ingrijirea auto.Produsele sunt de calitate,eu le folosesc si sunt foarte multumita.I-mi ofera un plus de sanatate,confort si o mare economie.Produsele sunt pe baza de esente si daca cumva nu esti multumita de vreun prod,firma iti returneaza banii.Daca esti interesata cauta-ma la allexia55@yahoo.com(id.allexia55)
allexia55
Postat pe 8 Decembrie 2008 06:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sini mici 55 De la: zayka19 18 August 2014 21:15
Youthful Island - Esenta de ceai verde 2 De la: Pudika416607 6 Septembrie 2011 13:27
Produse dermatocosmetice bio Gamarde 1 De la: kudika_981572 10 Aprilie 2015 19:15
NATURISTE!! 7 De la: nca 17 Decembrie 2016 19:04
Tampon vaginal - Clean Point 0 De la: 29 Iulie 2011 18:56