Setari Cookie-uri

PUNCTUL G

Eu am impresia ca trebuie sa iti pictez ca sa intelegi...nu intelegi ca nimeni nu te mai suporta pe acest forum? Nu vezi ca esti in plus? Deci pictez:


Postat pe 20 Septembrie 2008 20:44
Tulai ce simpatica mi's! Deja ma iubesc!

Postat pe 20 Septembrie 2008 20:46
ce se intampla aici ?
fluturas_
Postat pe 20 Septembrie 2008 20:49
Ma iau de Coman...

Postat pe 20 Septembrie 2008 20:50
si ii place
amme22
Postat pe 20 Septembrie 2008 20:51
Mult!!!

Postat pe 20 Septembrie 2008 20:54
Coman, daca am fi face to face ar fi si mai bine! ti-as sparge gura,asta as face!eu am avut exprimari de 2 lei?care erau alea oribitate plina de cosuri ce esti?tu nu vezi ce fata ai?tot esti plin de cosuri,oare de ce??de la hormoni idiotule!eu sa imi cer iertare in fata ta??pentu ce?daca ai chef sa faci misto de cineva trebuie sa iti ceri iertare?tu ti-ai cerut de la toate fetele de care ai facut misto sau le vorbeai aiurea?sper ca nu o sa mai vad niciodata numele meu tastat de mainile tale de l***giu,ca asta o sa fi toata viata ta!hai ca nu am chef sa-mi stric dispozitia ca e sambata seara si vreau sa ies in oras.
iti doresc o seara plictisitoare ,la fel cum vor fi toate serile din viata ta de om de nimic care se crede destept.Daca tot mi-ai zis ca sunt foarte rea era pacat sa te dezamagesc!

Postat pe 20 Septembrie 2008 20:57
De la: Larisa82, la data 2008-09-20 20:57:03Coman, daca am fi face to face ar fi si mai bine! ti-as sparge gura,asta as face!eu am avut exprimari de 2 lei?care erau alea oribitate plina de cosuri ce esti!tu nu vezi ce fata ai?tot esti plin de cosuri,oare de ce??de la hormoni idiotule!eu sa imi cer iertare in fata ta??pentu ce?daca ai chef sa faci misto de cineva trebuie sa iti ceri iertare?tu ti-ai cerut de la toate fetele de care ai facut misto sau le vorbeai aiurea?sper ca nu o sa mai vad niciodata numele meu tastat de mainile tale de l***iu,ca asta o sa fi toata viata ta!hai ca nu am chef sa-mi stric dispozitia ca e sambata seara si vreau sa ies in oras.
iti doresc o seara plictisitoare ,la fel cum vor fi toate serile din viata ta de om de nimic care se crede destept.Daca tot mi-ai zis ca sunt foarte rea era pacat sa te dezamagesc!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 20 Septembrie 2008 20:58
Lariiii!!!!


Postat pe 20 Septembrie 2008 20:58
nu il mai suport pe libidinosul asta
asta a fost ultima data cand eu m-am adresat lui!

Postat pe 20 Septembrie 2008 21:00
coman, am uitat sa-ti spun...
daca tot vroiai sa faci impresie pe kudika trebuia sa lasi naibii pozele alea in care apari in toata splendoarea ta in slapi de guma!

Postat pe 20 Septembrie 2008 21:01
Bun bun...eu am placerea sadica sa ma iau de el...eu nu il las in pace deloc!! Vai eu acum m-am uitat la poza... saracu'...


Coman! Nu mai pune poze!

Postat pe 20 Septembrie 2008 21:02
stai sa-l vaz si eu. Devine interesant
amme22
Postat pe 20 Septembrie 2008 21:03
mai coman..iar faci ravagii pe aici ??

..

fluturas_
Postat pe 20 Septembrie 2008 21:04
Fluturas...fluturas...omuletzu asta, desi a zis ca tu ai ochi frumosi...ne scoate din sarite! Si eu zic k ai ochi frumosi, de fapt esti o dulce...si vb serios! Dar el e porcalan!

Postat pe 20 Septembrie 2008 21:06
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 21:06:44Fluturas...fluturas...omuletzu asta, desi a zis ca tu ai ochi frumosi...ne scoate din sarite! Si eu zic k ai ochi frumosi, de fapt esti o dulce...si vb serios! Dar el e porcalan!



tks

Prima data m-a enervat si pe mine apoi am lasat-o moale cu el,am incercat sa vb serios si cat pot eu de frumos si a fost ok. Cred ca e greu de evitat mai ales cand te enerveaza,la inceput ma amuza,apoi ma enerva ,acum..nu ma bag in dicutii cu el..nici nu-mi place,nici nu-mi dispalce,nici nu-mi este indiferent.

Rock..nu mai fi asa periculoasa
fluturas_
Postat pe 20 Septembrie 2008 21:07
mda... are 5 cosuri pe partea dreapta, e sfidator nu arogant (probabil din cauza timiditatii). O sa-si revina in timp, viata e lunga.
Daca nu s-ar arata atat de atoatestiutor si ar avea rabdare, ar putea invata si de pe forum cu ce se mananca fomeile astea
amme22
Postat pe 20 Septembrie 2008 21:07
Noi am fi vorbit foarte frumos cu el daca ar fi stiut sa se poarte...eu personal ma consider capabila sa dau sfaturi din proprie experienta! Si sa ajut cu ce pot.,..si cand i-am dat un sfat din propprie experienta s-a..k..t pe el!

Postat pe 20 Septembrie 2008 21:09
dar eu nu vreau sa il ignor! ma fascineaza sa il stresez si sa il atac! :D simt k se oftica!

Postat pe 20 Septembrie 2008 21:10
O sa vezi ca rasunzi serios si el tot cu putina aroganta va raspunde dar daca nu-i dai apa la maora si raspunzi tot frumos va lasa si el de la el.

Nu`i iau apararea..nu ma injurati sa sa-mi sarati in cap
fluturas_
Postat pe 20 Septembrie 2008 21:11
problema e ca si lui ii place cand e atacat
amme22
Postat pe 20 Septembrie 2008 21:12
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 21:10:33dar eu nu vreau sa il ignor! ma fascineaza sa il stresez si sa il atac! :D simt k se oftica!



atunci..go ahead
fluturas_
Postat pe 20 Septembrie 2008 21:12
Fluturas ca asa spunem noi, nimeni nu iti sare in cap, ca te iubim! Am eu o pasiune sa ma iau de el...ce vrei? Tre sa imi fac cataru'!

Postat pe 20 Septembrie 2008 21:12
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 21:12:48Fluturas ca asa spunem noi, nimeni nu iti sare in cap, ca te iubim! Am eu o pasiune sa ma iau de el...ce vrei? Tre sa imi fac cataru'!


eu nu vreau nimic.. :) poti sa te iei de el,poti sa-i faci ce vrei. spuneam doar ce am observat eu cu el.

hai ca esti simpatica , ce sa vreau eu ?

nu intelege gresit,dar chiar nu e problema mea ce faceti cu el
fluturas_
Postat pe 20 Septembrie 2008 21:15
Stiu stiu...:D Da-ma drq de simpatik!

Postat pe 20 Septembrie 2008 21:18
mai mai fetelor, ce rele sunteti !
sigur ca are baiatul cosuri, doar v-a spus ca nici mcar nu se masturbeaza! ehh??
cum vreti voi sa fie cusher imbracat daca nu are prietena sa-l tare pe la shoppingurele???
deci va rog, putina intelegere !!!
googoodoll
Postat pe 20 Septembrie 2008 21:22
Nu pot...nush nu ma duce mintea pana la el...sa-l inteleg...

Postat pe 20 Septembrie 2008 21:28
De la: Larisa82, la data 2008-09-20 20:57:03Coman, daca am fi face to face ar fi si mai bine! ti-as sparge gura,asta as face!eu am avut exprimari de 2 lei?care erau alea oribitate plina de cosuri ce esti?tu nu vezi ce fata ai?tot esti plin de cosuri,oare de ce??de la hormoni idiotule!eu sa imi cer iertare in fata ta??pentu ce?daca ai chef sa faci misto de cineva trebuie sa iti ceri iertare?tu ti-ai cerut de la toate fetele de care ai facut misto sau le vorbeai aiurea?sper ca nu o sa mai vad niciodata numele meu tastat de mainile tale de l***giu,ca asta o sa fi toata viata ta!hai ca nu am chef sa-mi stric dispozitia ca e sambata seara si vreau sa ies in oras.
iti doresc o seara plictisitoare ,la fel cum vor fi toate serile din viata ta de om de nimic care se crede destept.Daca tot mi-ai zis ca sunt foarte rea era pacat sa te dezamagesc!



Bravo !!! !

Postat pe 20 Septembrie 2008 21:45
wellcome...i've been expecting you...

Postat pe 20 Septembrie 2008 21:46
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 21:28:05Nu pot...nush nu ma duce mintea pana la el...sa-l inteleg...


daca vrei, poti!! sau era invers???
googoodoll
Postat pe 20 Septembrie 2008 21:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
....n-are nicio treaba cu sexul!!!! 12 De la: helloyoana10 1 Noiembrie 2008 00:09
help 7 De la: one_size 27 Aprilie 2010 13:02
Lamuritzi-ma si pe mine... 18 De la: mady_puppy 3 Decembrie 2009 16:38
E posibila o sarcina? 9 De la: Anonima_007 8 Ianuarie 2010 05:14
super tare 4 De la: Tharr 15 Octombrie 2010 20:08