Setari Cookie-uri

Ramona Badulescu- slabire cu interventii chirurgicale sau...?!



Buna fetelor,

azi cand m-am lugat pe site mi-a atras atentia o tipa blonda, m agandeam, mai ce s-a schimbat Christina Aguilera dupa ce a nascut...ca sa ma uit mai atent si sa vad ca de fapt era Ramona BAdulsecu.

Pe mine ma framanta curiozitatea... cum a fost posibil?!!? Voi ce credeti?!? inel gastric/balon gastric/liposuctii sau...?!?! altceva>?

si io curioasa
gio_georgiana
Postat pe 25 Septembrie 2008 19:29
Eu am vazut-o intr-o emisiune... eu zic ca a slabit pe bune fara alte interventii chirurgicale, dar poza respectiva este retusata cum sunt toate pozele din reviste. Sa stiti fostul meu prieten lucra in publicitate si chiar si cei ce candideaza la diferite functii isi fac retusuri la pozele de pe afise : albit dinti , scos riduri etc
dafffne
Postat pe 9 Octombrie 2008 16:06
Ea chiar a declarat ca a facut lipomasaj si biostimulare dar a tinut si dieta.Si Oana Roman a declarat in STAR ca a slabit cu LIPO M6 LPG LIPOMASAJ SI BIOSTIMULARE ULTRATONE.SUNT CELE MAI TARI APARATE DIN LUME PENTRU SLABIT.Intra pe google si ai sa vezi
b63msh
Postat pe 12 Octombrie 2008 23:17
SLABESTI FARA REGIM,DIETA, EXERCITII SAU REACTII ADVERSE intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentru slabit DESERT PLANT.id: desert.plant

tu incearca sa-ti doresti,noi te ajutam!
desert_plant
Postat pe 31 Ianuarie 2009 07:07
Cred ca a slabit fara interventii chrurgicale sunt o multime de produse si diete cu care poti slabi
_dulcik_
Postat pe 24 Februarie 2009 18:42
eheee,in 4 zile am slabit 2 kg... dragostea asta asa k lasati interventiile alea dureroase cu bisturiul
SweetHappyButterfly
Postat pe 24 Februarie 2009 18:44
De la: gio_georgiana, la data 2008-09-25 19:29:23

Buna fetelor,

azi cand m-am lugat pe site mi-a atras atentia o tipa blonda, m agandeam, mai ce s-a schimbat Christina Aguilera dupa ce a nascut...ca sa ma uit mai atent si sa vad ca de fapt era Ramona BAdulsecu.

Pe mine ma framanta curiozitatea... cum a fost posibil?!!? Voi ce credeti?!? inel gastric/balon gastric/liposuctii sau...?!?! altceva>?

si io curioasa


Pe mine nu ma framanta.Asta e job-ul ei ,sa fie frumoasa ..


Ce prostii scriu!!!Ha haha...
Ignorati-ma ...

ella_c
Postat pe 24 Februarie 2009 18:46
Eu am citit putin din ce scria ea pe acolo si mi s-a parut ca daca te-ai fi luat dupa acestea intradevar poti sa slabesti...
Ai nevoie sa sti ce trebuie sa consumi ,ce tre sa eviti si ce tre consumat cu ponderatie...
dafffne
Postat pe 26 Februarie 2009 16:45
Eu cred ca daca a tinut vreun regim strict se va ingrasa la loc in curand. Daca a slabit sanatos, incet si sigur atunci o sa ramana asa:)
EricaMartin
Postat pe 5 Martie 2009 16:29
pana la urma cu ce a slabit nu e problema noastra
_dulcik_
Postat pe 5 Martie 2009 21:29
parerea mea ca am uitat sa scriu mai sus
_dulcik_
Postat pe 5 Martie 2009 21:29
Fetelor ,credeti ca maiare importanta ce, cum s-au ce a facut pt a slabi ? Eu cred ca nu din moment ce a obtinut rezultatul dorit.Indiferent de ce metoda alegem , tot costa fff mult .Nu o cunosc,dar o admir ca areusit sa slabeasca si acum arata si ea a femeie (re si un job in moda ),ce ziceti ?
mery_aida
Postat pe 8 Martie 2009 14:52
da chiar asa ce ne intereseaza asa mult cum a slabit?
_dulcik_
Postat pe 8 Martie 2009 21:00
De la: _dulcik_, la data 2009-03-08 21:00:54da chiar asa ce ne intereseaza asa mult cum a slabit?


Pai de poate initiatoarea topicului vrea sa cumpere cartea scrisa de Ramona Badulescu sa slabeasca si ea...
dafffne
Postat pe 9 Martie 2009 16:52
probabil ca asa o fi cum zici tu dafffne
_dulcik_
Postat pe 10 Martie 2009 20:26
De la: gio_georgiana, la data 2008-09-25 19:29:23

Buna fetelor,

azi cand m-am lugat pe site mi-a atras atentia o tipa blonda, m agandeam, mai ce s-a schimbat Christina Aguilera dupa ce a nascut...ca sa ma uit mai atent si sa vad ca de fapt era Ramona BAdulsecu.

Pe mine ma framanta curiozitatea... cum a fost posibil?!!? Voi ce credeti?!? inel gastric/balon gastric/liposuctii sau...?!?! altceva>?

si io curioasa


destul de neinteresant.....
Diavolyta_
Postat pe 10 Martie 2009 20:36
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-10 20:36:22
De la: gio_georgiana, la data 2008-09-25 19:29:23

Buna fetelor,

azi cand m-am lugat pe site mi-a atras atentia o tipa blonda, m agandeam, mai ce s-a schimbat Christina Aguilera dupa ce a nascut...ca sa ma uit mai atent si sa vad ca de fapt era Ramona BAdulsecu.

Pe mine ma framanta curiozitatea... cum a fost posibil?!!? Voi ce credeti?!? inel gastric/balon gastric/liposuctii sau...?!?! altceva>?

si io curioasa


destul de neinteresant.....


Daca ti se parea atat de neinteresant nu cred ca scriai la acest topic. Asta pp ca ai si citi innainte sa postezi............
dafffne
Postat pe 17 Martie 2009 17:41
DESERT PLANT Distinctia siluetei tale-Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.pt mai multe informatii id: desert.plant
desert_plant
Postat pe 4 Aprilie 2009 20:08
dar cat a slabit mey fetelor? ca eu nu stiu sa o fi vzt slaba.
Dorina1
Postat pe 24 Aprilie 2009 11:00
De la: desert_plant, la data 2009-04-04 20:08:01DESERT PLANT Distinctia siluetei tale-Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.pt mai multe informatii id: desert.plant


exact cu asta a slabit ea
_dulcik_
Postat pe 24 Aprilie 2009 11:21
De la: dafffne, la data 2009-03-17 17:41:43
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-10 20:36:22
De la: gio_georgiana, la data 2008-09-25 19:29:23

Buna fetelor,

azi cand m-am lugat pe site mi-a atras atentia o tipa blonda, m agandeam, mai ce s-a schimbat Christina Aguilera dupa ce a nascut...ca sa ma uit mai atent si sa vad ca de fapt era Ramona BAdulsecu.

Pe mine ma framanta curiozitatea... cum a fost posibil?!!? Voi ce credeti?!? inel gastric/balon gastric/liposuctii sau...?!?! altceva>?

si io curioasa


destul de neinteresant.....


Daca ti se parea atat de neinteresant nu cred ca scriai la acest topic. Asta pp ca ai si citi innainte sa postezi............


iaka scârþzzzz..
postez unde mi se scoalä... si sa stii ca nici acum nu sunt curioasä
Diavolyta_
Postat pe 25 Aprilie 2009 00:02
De la: gio_georgiana, la data 2008-09-25 19:29:23

Buna fetelor,

azi cand m-am lugat pe site mi-a atras atentia o tipa blonda, m agandeam, mai ce s-a schimbat Christina Aguilera dupa ce a nascut...ca sa ma uit mai atent si sa vad ca de fapt era Ramona BAdulsecu.

Pe mine ma framanta curiozitatea... cum a fost posibil?!!? Voi ce credeti?!? inel gastric/balon gastric/liposuctii sau...?!?! altceva>?

si io curioasa


da' ce te roade curiozitatea..... framantari interioare, nu gluma!
adina_black
Postat pe 11 Noiembrie 2009 16:43
Ați vãzut asta? http://www.youtube.com/watch?v=AqHPQcd4hA4
kudika_17829
Postat pe 8 Octombrie 2012 15:45
Îmi place. Și eu vreau așa!!!
kudika_17850
Postat pe 8 Octombrie 2012 17:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o idee de castig! 3 De la: ETE_EU 27 Mai 2009 02:32
CASTIGA 3 SIROPURI FYT FORM CU CARE A SLABIT MAMA NATURA 2 De la: kudika226898 5 Aprilie 2011 11:58
RETARDATII DUPA CS 0 De la: 12 Februarie 2011 20:49
VOTEAZ-O PE MAYA..Nepotica mea :* 3 De la: ETE_EU 27 Mai 2009 02:36
Una din ultimele diete a vedetelor 3 De la: naria 12 Februarie 2010 21:00