Setari Cookie-uri

eu am 20 de ani...el are 41...vreau pareri:D:X

Stii ce se intampla?El isi suge toata tineretea, va inflori langa tine, si tu vei imbatrani treptat. chiar crezi ca ai ceva in comun cu cineva care are varsta tatalui tau?tu esti tanara dornica de distractii, esti la inceputul vietii.....el e TRecut, le a fumat pe toate.
Cum crezi ca te vor privi toti cu un barbat atat de varstnic?Cum crezi ca va fi situatia peste ani si ani cand tu vei vrea sa te distrezi, iar el nu va sti cum sa si ascunda firele albe?

Postat pe 14 Mai 2009 13:37
chiar imi pare rau sa vad atatea pareri pe forum, care sustin ca dragostea trebuie sa aiba o varsta anume....nu-i baga in seama. si nu mai cere pareri , unor straini...nu te cunosc nici pe tine, nici pe el: cum ar putea sa-ti dea cel mai bun sfat? eventual poti sa-ti intrebi prietenii care va cunosc pe amandoi....Priveste bine in sufletul tau; daca tu asa simti, ca el este Acela, si daca el e dispus sa se afiseze cu tine in fata familiei si prietenilor lui, sa va prezinte ca "noi" , atunci , nu vad de ce ti-ai mai face probleme. S-ar putea chiar sa vrea sa se casatoreasca cu tine de exemplu (e doar un exemplu, nu e o garantie nici asta). Nu vad insa, daca tu crezi ca el este Ursitul tau, de ce nu-ti asumi la randul tau raspunderea de a-l "prezenta" prietenilor si familiei tale. Daca il iubesti si te iubeste, de ce v-ati ascunde?
(pe de alta parte, daca unul din voi vrea sa ascunda relatia, asta poate insemna altceva: ca nu o ia in serios; sau ca nu-l iubeste destul pe celalalt, daca-i e rusine sa apara impreuna....Dragostea e mandra de cucerirea ei. Dragostea nu se rusineaza ca iubeste. Dragostea ar scrie cu litere de-o schioapa, pe cerul zilei, numele celui iubit, sa-l vada o lume intreaga!
Deci, nu te mai gandi la parerea altora si la gura lumii..... in rest, urmeaza-ti inima! Mult noroc!
arielle
Postat pe 27 Iulie 2009 06:35
Sincer..
lasa-l..
Esti tanara poate si frumoasa..
sunt multi barbati tineri pe lumea asta..
si mai are si copil de 19 ani..
penibil :)
tu faci cum simti
eu ti-am dat doar sfatul meu parerea mea.
Succes
kudika038302
Postat pe 27 Iulie 2009 10:31
am citit parerile celor dupa forum si sunt impartite.... ....in relatia asta conteaza daca tu il iubesti sau iti pasa de el cat de cat si daca sentimentul e reciproc,bineinteles...intre ai mei a fost o diferenta de 19 ani...si se inteleg foarte bine si acum....nu se cearta nu se jignesc....ba din contra parca ar fi la inceputul relatiei....ba chiar si eu am avut o relatie cu un barbat mai invarsta decat mine(si nu ma feresc sa o spun)la fel era "bandit"(asa cum l-ai catalogat u pe iubitul tau,avea bani si tot ce vroia,doar ca atunci cand nu s-a mai putut am zis STOP!oi sa vezi ca multa lume o sa te critice,o sa se uite ciudat la voi pe strada si multe alte lucruri,ba chiar o sa zica ca stai cu el pentru bani asa ca tu doar ar trebui sa iti urmezi inima....atunci cand nu se va mai putea,nu se va mai putea,o sa plangi o zi -doua si apoi iti revi la normal....nu stiu daca parerea mea te ajuta cu ceva dar ma bucur cand aud ca mai exista fete "ca mine" join the club
elisse_eliza
Postat pe 28 Iulie 2009 08:57
tu ce parere ai peste 10, 20 de ani?
brunetha09
Postat pe 28 Iulie 2009 09:09
Pt XINTIA nu trebuie sa ti cont de nimeni si nimic,...cei daca el are 41 de ani? daca esti fericita cu el..si va intelegeti bine nu trebuie sa tineti cont de nimic...bravo..
danaeu
Postat pe 20 Septembrie 2009 11:27
De la: , la data 2009-05-14 13:37:13Stii ce se intampla?El isi suge toata tineretea, va inflori langa tine, si tu vei imbatrani treptat. chiar crezi ca ai ceva in comun cu cineva care are varsta tatalui tau?tu esti tanara dornica de distractii, esti la inceputul vietii.....el e TRecut, le a fumat pe toate.
Cum crezi ca te vor privi toti cu un barbat atat de varstnic?Cum crezi ca va fi situatia peste ani si ani cand tu vei vrea sa te distrezi, iar el nu va sti cum sa si ascunda firele albe?


tin sa te contrazic, nu e chiar asa cum zici tu. Chiar de-si va ascunde firele albe nici o problema si ea se ascunde cik sub fonul de ten si machiaj....:)) se vopseste tipul cu vopsea de par si de barba si se pot distra impreuna atata timp cat ea e fericita nu conteaza ce va fi mai tarziu. Multe cupluri de aceasi ani se despart sau dau divort....deci nu conteaza anii. Eu am doar 20 si sunt maritata cu un barbat de 43 avem si un bebe impreuna si sunt cea mai fericita fata. E muncitor se stie si distra are toate calitatile perfecte de barbat si sot. Dar arata tinerel :D. Acuma certuri sunt peste tot dar unde e iubire nu exista despartire.
Heavenly_angel
Postat pe 20 Septembrie 2009 17:52
De la: Heavenly_angel, la data 2009-09-20 17:52:34
De la: , la data 2009-05-14 13:37:13Stii ce se intampla?El isi suge toata tineretea, va inflori langa tine, si tu vei imbatrani treptat. chiar crezi ca ai ceva in comun cu cineva care are varsta tatalui tau?tu esti tanara dornica de distractii, esti la inceputul vietii.....el e TRecut, le a fumat pe toate.
Cum crezi ca te vor privi toti cu un barbat atat de varstnic?Cum crezi ca va fi situatia peste ani si ani cand tu vei vrea sa te distrezi, iar el nu va sti cum sa si ascunda firele albe?


tin sa te contrazic, nu e chiar asa cum zici tu. Chiar de-si va ascunde firele albe nici o problema si ea se ascunde cik sub fonul de ten si machiaj....:)) se vopseste tipul cu vopsea de par si de barba si se pot distra impreuna atata timp cat ea e fericita nu conteaza ce va fi mai tarziu. Multe cupluri de aceasi ani se despart sau dau divort....deci nu conteaza anii. Eu am doar 20 si sunt maritata cu un barbat de 43 avem si un bebe impreuna si sunt cea mai fericita fata. E muncitor se stie si distra are toate calitatile perfecte de barbat si sot. Dar arata tinerel :D. Acuma certuri sunt peste tot dar unde e iubire nu exista despartire.


In topicul asta
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24934/Sotul-nu-ma-mai-satisface/1.html
Postat pe: 1 Mai 2009, ora 15:16

spuneai ca

Daca sotul nu ma mai satisface vine acasa mananca, doarme si pleaca la servici, nici in weekend cand e liber nu se mai ocupa de mine ba chiar ne certam din orice motiv...avem un copilas impreuna si sunt cu el cam de 3 ani (cu intreruperi) si e mai mare decat mine cu 22 de ani....credeti ca ar avea pe altcineva? Eu ma gandesc ca as vrea amant ce ziceti?

De curiozitate cum ai rezolvat problema daca acum te declari "cea mai fericita fata"
ilovethisgame
Postat pe 20 Septembrie 2009 18:13
" [tin sa te contrazic, nu e chiar asa cum zici tu. ....... E muncitor se stie si distra are toate calitatile perfecte de barbat si sot. Dar arata tinerel :D. Acuma certuri sunt peste tot dar unde e iubire nu exista despartire.[/quote]

DE LA :'ilovethisgame': In topicul asta
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24934/Sotul-nu-ma-mai-satisface/1.html
Postat pe: 1 Mai 2009, ora 15:16spuneai ca
Daca sotul nu ma mai satisface vine acasa mananca, doarme si pleaca la servici, nici in weekend cand e liber nu se mai ocupa de mine ba chiar ne certam din orice motiv...avem un copilas impreuna si sunt cu el cam de 3 ani (cu intreruperi) si e mai mare decat mine cu 22 de ani....credeti ca ar avea pe altcineva? Eu ma gandesc ca as vrea amant ce ziceti?
De curiozitate cum ai rezolvat problema daca acum te declari "cea mai fericita fata"[/quote]
"

F TARE...FF TARE.....
coffecream
Postat pe 22 Septembrie 2009 13:55
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:36:17e divortat de 10 ani...oricum nu arata a 40 de ani...si e deosebit..pana acum nu m-a mintit niciodata...si el iese in cluburi...dak eu vreau sa ies cu fetele ma pot duce oricand...deci nu avem probleme de genul...dar este o chestie care imi si place si si nu...e prea trait in viata si prea bandit pt mine...dar si chestia asta e relativa...intotdeauna am avut barbati mai in varsta...adik pe la 30 de ani...si oricum nu se pune problema de fiul lui...iese cu noi...dar oricum mi se pare putin ciudat:|




Nu e nici o problema..de felul cum arata nu comentez pt ca am un amic de 42 de ani care arata mai bine decat multi dintre pustanii din ziua de azi...daca tu te simti bine cu el ok....ma gandesc ca nu o iei razna si nu mergi prea departe...casatoriii, chestii din astea....Gandeste-te daca pe la 25 de ani o sa fi cu el, ....daca da ,ce ai face?...ca el mai are putin si face Alzheimer.... , daca nu....eu stiu...in afara de faptul ca se discuta in cercul tau de prieteni despre tine....si oamenii sunt rai....nu strica la nimic, ca nu am vazut inca nicaieri cuvintele "indragostita", "disperata".
Eu sunt curioasa daca te indragostesti de fisu! Asa tata asa fiu.....poate...
Anamaria09
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:15
De la: ilovethisgame, la data 2009-09-20 18:13:36
De la: Heavenly_angel, la data 2009-09-20 17:52:34
De la: , la data 2009-05-14 13:37:13Stii ce se intampla?El isi suge toata tineretea, va inflori langa tine, si tu vei imbatrani treptat. chiar crezi ca ai ceva in comun cu cineva care are varsta tatalui tau?tu esti tanara dornica de distractii, esti la inceputul vietii.....el e TRecut, le a fumat pe toate.
Cum crezi ca te vor privi toti cu un barbat atat de varstnic?Cum crezi ca va fi situatia peste ani si ani cand tu vei vrea sa te distrezi, iar el nu va sti cum sa si ascunda firele albe?


tin sa te contrazic, nu e chiar asa cum zici tu. Chiar de-si va ascunde firele albe nici o problema si ea se ascunde cik sub fonul de ten si machiaj....:)) se vopseste tipul cu vopsea de par si de barba si se pot distra impreuna atata timp cat ea e fericita nu conteaza ce va fi mai tarziu. Multe cupluri de aceasi ani se despart sau dau divort....deci nu conteaza anii. Eu am doar 20 si sunt maritata cu un barbat de 43 avem si un bebe impreuna si sunt cea mai fericita fata. E muncitor se stie si distra are toate calitatile perfecte de barbat si sot. Dar arata tinerel :D. Acuma certuri sunt peste tot dar unde e iubire nu exista despartire.


In topicul asta
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24934/Sotul-nu-ma-mai-satisface/1.html
Postat pe: 1 Mai 2009, ora 15:16

spuneai ca

Daca sotul nu ma mai satisface vine acasa mananca, doarme si pleaca la servici, nici in weekend cand e liber nu se mai ocupa de mine ba chiar ne certam din orice motiv...avem un copilas impreuna si sunt cu el cam de 3 ani (cu intreruperi) si e mai mare decat mine cu 22 de ani....credeti ca ar avea pe altcineva? Eu ma gandesc ca as vrea amant ce ziceti?

De curiozitate cum ai rezolvat problema daca acum te declari "cea mai fericita fata"





Si-o fi luat amant?
Anamaria09
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:20
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:22:06copilul lui e de acord...a mai avut o prietena inainte de mine care avea si ea 21 sau 22 de ani...tatal meu nu stie de el...si nici nu va afla...nu stau cu ei...is studenta in alt oras...si cand m-am referit la chestia ca ma satisface din toate punctele de vedere...m-am referit la pat si la comportament.

si de ce nu faci mataluta un trio si te satisfaci si mai taree ,,,
proaste mai sunteti unele ,,,scuzati-ma ca spun asa dar sunt unele dea dreptul pur si simplu
sincer acu daca ar durea prostia ,,,ar urla spitalele ..
mamaaaaaaaa cata tampenie in lumea asta ,,,,
ce te vei face cand va avea 60 de ani ???cum te va mai satisface???
il schimbi cu altul sau cu fiul?????
sarutama
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:36
De la: sarutama, la data 2009-09-22 17:36:10
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:22:06copilul lui e de acord...a mai avut o prietena inainte de mine care avea si ea 21 sau 22 de ani...tatal meu nu stie de el...si nici nu va afla...nu stau cu ei...is studenta in alt oras...si cand m-am referit la chestia ca ma satisface din toate punctele de vedere...m-am referit la pat si la comportament.

si de ce nu faci mataluta un trio si te satisfaci si mai taree ,,,
proaste mai sunteti unele ,,,scuzati-ma ca spun asa dar sunt unele dea dreptul pur si simplu
sincer acu daca ar durea prostia ,,,ar urla spitalele ..
mamaaaaaaaa cata tampenie in lumea asta ,,,,
ce te vei face cand va avea 60 de ani ???cum te va mai satisface???
il schimbi cu altul sau cu fiul?????
exista si persoane pentru care siguranta si tandretea fac mai mult decat sexul
krystyana84
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:39
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???



misto...
agora
Postat pe 22 Septembrie 2009 18:03
foarte adevarat,in timp iti dai seama ce si cum.traiesc o experienta de genul.intre mine si el st 20 de ani diferenta...suntem impreuna de 2 ani,o perioada am avut relatie la distanta,ne intelegem bine,excluzand geloziile periodice din partea mea .ai mei il accepta si il admira si se inteleg f bine,ai lui la fel,ma accepta si ma plac.in scurt timp urmeaza sa luam marea decizie :mutatul impreuna definitv ! am avut nelamuriri multe de-a lungul timpului,dar au trecut si vor trece in continuare.am incredere in destin,si dak nu va fi sa ramanem impreuna pana la adanci batraneti asta e,viata va merge inainte....dar cel putin avem curaj sa incercam....
stressy
Postat pe 23 Septembrie 2009 15:41
Draga mea daca tu simti ca ti e bine cu el , nu vad unde este problema , gura lumi nu o astupa decat pamantul , intre mine si sotul meu sunt 11 ani diferenta si suntem de aproape 6 ani casatoriti ,,,,, de aici trage tu concluziile ,asta e viata daca e ok nu vad de ce trebuie sa ceri parerea cuiva , ti e bine cat vreti voi sau pt todeauna si ce daca are copil , asta este omul poate se simte ca la 20 de ani..... bafta si nu te mai lua dupa gura lumii!
julyka
Postat pe 19 Octombrie 2010 04:07
Prejudecati!...prejudecati!...si iar...prejudecati!.... ...eu nu inteleg....sunt diferite raspunsuri si pareri....dar...nu odata am vazut femei ...si barbati deopotriva ...cu limba scoasa dupa in mascul/femela...care...cu muuuuult mai in varsta fiind...diferenta de varsta....eh...acum cu riscul ca...voi fi....nustiu cum...dar...odata ce e diferenta mare da varsta....spuneti-mi... femeia/barbatul mai in varsta...se poate compara ca si experienta sexuala spre exemplu...cu unul/una de aceeasi varsta? NU!.... si in fond...spune fata...ca nu se vor casatorii....si nu vor afla parintii de relatie....MERGI FATA SI TE DISTREAZA! INVATZA VIATZA!....alta ocazie mai buna de a invata nu ai! ...vei avea experienta vietii....cel care te va lua de sotie va fi fericit cu o femeie care stie ce sa ii,,dea"...care stie ce sa,,faca"....lasa prejudecatile...lasa ce spun altii....sau ce ....in loc de,,bandit"....era mai bun un ....molau?sau unu care sa se poarte ca un....nu stiu ce? CU ATAT MAI MULT CA E BANDIT! si crede-ma! daca vei stii sa te porti si il vei intreba ....cu curaj! ce vrea! si cum vrea! te va face mai mult decat fericit! LASA PREJUDECATILE! ....sunt invidii! ale unora care nu au curajul sa traiasca din plin viata! esti curajoasa! si respect! pentru ca nu multe fete sunt asa ca tine! du-te fato si distreaza-te!
kudika133712
Postat pe 19 Octombrie 2010 08:14
si eu am avut un iubit cu 1o anu mai tanar , spun am avut pt ca ne-am despartit dar nu din motive de varsta . eu sunt sigura ca atunci cand este vorba de dragoste nu conteaza varsta , banii sau studiile . asta cu varsta este o chestiune de prejudecata , lumea crede ca doi oameni care se iubesc si se respecta trebuie neaparat sa fie de aceeasi varsta sau sa aiba aceeasi bani
gogosik_2006
Postat pe 19 Octombrie 2010 08:16
eu ati zic parerea mea traesti din plin tottul,fa ce ati zice inima daca tu te simti bine cu el si te satisface din toate punctele de vedere traeste momentul si fi fericita si nu te lua dupa ce zice unu si altu,e inportant ce simti tu.Eu ati vb din propria mea experienta si eu sunt cu un barbat mai anvarsta si traesc o poveste de iubire frumoasa traesc momentul fericiri desi el zice ca vrea sasi refaca viata alaturi de mine,an momentul de fata locuim anpreuna si totul e ok,am uitata sa specific el ai vaduv si eu sunt divortata,si nu ma intereseaza pozitia lui sociala,asta nu conteaza,inportant este sa te simti iubita si protejata.EU ATI DORESC MULT SUCES AN RELATIA ASTA.
maria_27
Postat pe 19 Octombrie 2010 11:52
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???


cam batranel , si tu esti de o seama cu baiatul lui
visan_georgiana
Postat pe 19 Octombrie 2010 12:20
sall , ai mare grija sii eu am fost casatorita timp de 5 ani cu un barbat care avea cand l-am cunoscut 40 de ani sii ei aveam 22, din relatia noastra a rezultat un baiat care nu a vrut ca sa il recunosca, la inceput draga mea totul e frumos, ei sunt> sunt umblatzi prin viatza sii pacalesc fete cu mult mai mici de varsta decat ei, din dorintza de a nu fii mai prejos decat un orice adolescent, ar fii mult mai bine sa meditezi asupra reletiei pt la un moment dat vei ajunge sa suferi ceea ce nu e indicat pt varsta ta sa treci printr-o asemenea trauma id mary_anna_1985, daca vrei mai vb ca sa-ti pot explica mai mult............... ai mare grija de tine nu te lasa dusa de val
kudika083036
Postat pe 19 Octombrie 2010 12:20
Este un subiect extrem de delicat.
Eu sunt avizata sa comentez acest subiect, in conditiile in care eu "sunt impreuna " cu un barbat care este cu fix 30 de ani mai mare decat mine! Acest om a devenit si sotul meu si suntem impreuna de 8 ani si avem impreuna un fiu.
Trebuie sa ai multa maturitate ca sa iti poti da seama daca merita efortul sau nu, ceea ce e aproape imposibil la varsta ta. Chiar daca ai impresia ca esti sigura pe decizia ta, pe viata ta, pe viitorul tau, o astfel de experienta te poate marca pentru totdeauna, in sensul ca vei avea multe de invatat, daca el este un barbat de calitate, dar e posibil sa te maturizezi prematur, iar riscul este ca totusi sa ramai singura.
Daca intr-adevar intre voi sunt sentimente puternice, tie nu iti va fi deloc usor si te previn ca alegi un drum foarte complicat si chiar dureros, dar e decizia ta!
Eu iti doresc mult succes!
ioana26red
Postat pe 19 Octombrie 2010 15:32
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:42:57bandit= are experienta...cunoaste bine oamenii...fara sa-i spun ceva stie ce vreau...le "citeste" pe prietenele mele...tot asa pe pritenii lui...are multa putere in oras...multi bani...si efectiv e barbatul pe care mi l-am dorit intotdeauna.

.....Si ia uite de ce-l vrea cu adevarat....
The_Exile
Postat pe 19 Octombrie 2010 17:12
De la: Tharr, la data 2010-10-19 17:12:22
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:42:57bandit= are experienta...cunoaste bine oamenii...fara sa-i spun ceva stie ce vreau...le "citeste" pe prietenele mele...tot asa pe pritenii lui...are multa putere in oras...multi bani...si efectiv e barbatul pe care mi l-am dorit intotdeauna.

.....Si ia uite de ce-l vrea cu adevarat....

fratilor s-a uitat cineva la cat de vechi e topicul? pai in septembrie 2008 totul era ok...iar acu' suntem in plina criza...n-o mai avea acum atatia bani ca atunci...in plus, e mai batran cu 2 ani deja
miss_darine
Postat pe 19 Octombrie 2010 17:44
De la: miss_darine, la data 2010-10-19 17:44:57
De la: Tharr, la data 2010-10-19 17:12:22
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:42:57bandit= are experienta...cunoaste bine oamenii...fara sa-i spun ceva stie ce vreau...le "citeste" pe prietenele mele...tot asa pe pritenii lui...are multa putere in oras...multi bani...si efectiv e barbatul pe care mi l-am dorit intotdeauna.

.....Si ia uite de ce-l vrea cu adevarat....

fratilor s-a uitat cineva la cat de vechi e topicul? pai in septembrie 2008 totul era ok...iar acu' suntem in plina criza...n-o mai avea acum atatia bani ca atunci...in plus, e mai batran cu 2 ani deja



da ma dar si ea are cu 2 ani mai mult asta o fi matematica?
anastasia_m
Postat pe 19 Octombrie 2010 18:25
Vreau sa-ti impartasesc din povestea mea, am avut si eu un prieten mai invarsta decat mine cu 15 ani. Aceasta relatie s-a incheiat in urma cu 4 luni si vreau sa sti ca ma felicit pt decizia mea. Relatia a durat aprox 1 an din care 7 luni am locuit impreuna. Era tot un fel de smecheras, experimentat care la un moment dat a pus stapanire pe viata si libertatea mea. Desi traiam intr-o casa frumoasa aveam o viata imbelsugata simteam ca e un fel de colivie "de aur". Am platit mult prea scump toate momentele de fericire , incet dar sigur m-a indepartat de familia si prietenii mei, am inceput sa traiesc o alta viata nu era viata mea. Daca esti o fata dintr-o familie simpla vei realiza cu timpul ca de fapt simplitatea si modestia inseamna mult mai mult decat orice colivie de aur pe care ti-o ofera un barbat invarsta. Nu vreau sa iti dau sfaturi dar vreau sa sti ca singurul om care va avea de suferit din aceasta relatie vei fi tu. El va merge mai departe si te va uita repede, va urma o alta fata poate la fel de tanara, o alta jucarie de care se va plictisi.
elenaela
Postat pe 20 Octombrie 2010 08:24
Buna,
Sincer iti spun ca si eu am iubit si am fost iubita de po persoana mult mai mare ca mine, fata lui era de o varsta cu mine...
Acum nu mai este nimic intre noi, doar respect si sentimente care le ascundem amandoi...din cauza situatie ..
Cum a fost perioada de 6 luni cand am fost cu el, nu o sa mai gasesc niciodata in alta parte..din toate punctele de vedere...sexual nu m-am simtit niciodata ata de bine cu nimeni si nici nu am mai gasit pe nimeni de atunci asa, in primul rand te invata foarte multe despre viata si despre orice, stie cum sa te ia nu e un pusti cu capul in nori, sunt convinsa ca poti avea discutii care dureaza ore in sir si nu va plictisiti..asta inseamna diferenta de varsta..nu altceva, nu trebuie sa iti pese ce zice unul si altul!
Cel mai importam este cum te simti tu cu el, si cat de fericita te face..
Lumea vb mult si prost, dar in anumite situatii nu au nici cea mai mica ideea despre ce vb

Sper sa iti fie bine si sa fii fericita cu el
alexa_bebe
Postat pe 4 Martie 2011 12:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ar trebui sa fac... 10 De la: dydy_me 17 Mai 2009 18:53
Iubire sau prietenie? 11 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:50
atunci cand iubesti si nu esti iubita...s-au macar asa crezi... 18 De la: one_size 23 Martie 2010 14:47
iubire imposibila 21 De la: MaraDonna 23 Septembrie 2009 23:17
casatorii intre doi frati cu doua surori 59 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:34