Setari Cookie-uri

eu am 20 de ani...el are 41...vreau pareri:D:X

De la: brasoveank, la data 2008-10-09 10:50:06:))....ti-am citi toate comenturile facute aici si am ajuns la o singura concluzie:NU ESTI DECAT O PARASUTA INTRETINUTA nimik mai mult !!!!!......si asta vei ramane pana te va skimba cu o alta la fel ca si tine...ptr ca sunteti f f multte :).......



bravo draga,ms de comment...si nu te ingrijora ca nu ma voi injosi sa vb ca si tine...pe mine nu ma caracterizeaza mahaleaua ca si pe tine
Xintia
Postat pe 9 Octombrie 2008 11:13
xintia.... diferenta de varsta nu e importanta intr-o relatie, daca te potrivesti si e un om deosebit care te sustine, daca este pt sufletul tau e foarte bine, traim intr-o tara libera , ai dreptul sa faci tot ce iti face placere sa faci. bravo pt curajul tau.
clumy
Postat pe 9 Octombrie 2008 11:58
ARE 41ANI TU 20 FIUL 19 GANDESTE-TEEEEEEEEE BINE DESCHIDE OCHII E CA TATAL TAU SI TU ESTI DEOSEAMA CU FIUL LUI MAI MARE CU UN AN DOAMNE NU AI GASIT SI TU ALT BARBAT NU TI-O ZIC IN NUME DE RAU NU VREAU SA MA IEI DREPT DUSMANCA CA IN PRIMUL RAND NU MA INTERESEAZA VIATA TA DAR VREAU SA-TI DAU NISTE SFATURI VIATA TA TRECE PE LANGA UN OM POSOMARIT EL NU VA IESI CU TINE LA DISCO LA BAL ETC IMPREUNA CU TINERI APROPO TE-A PREZENTAT FAMILIEI LUI STIE DE TINE

Postat pe 9 Octombrie 2008 12:48
De la: papatya, la data 2008-10-09 12:48:33ARE 41ANI TU 20 FIUL 19 GANDESTE-TEEEEEEEEE BINE DESCHIDE OCHII E CA TATAL TAU SI TU ESTI DEOSEAMA CU FIUL LUI MAI MARE CU UN AN DOAMNE NU AI GASIT SI TU ALT BARBAT NU TI-O ZIC IN NUME DE RAU NU VREAU SA MA IEI DREPT DUSMANCA CA IN PRIMUL RAND NU MA INTERESEAZA VIATA TA DAR VREAU SA-TI DAU NISTE SFATURI VIATA TA TRECE PE LANGA UN OM POSOMARIT EL NU VA IESI CU TINE LA DISCO LA BAL ETC IMPREUNA CU TINERI APROPO TE-A PREZENTAT FAMILIEI LUI STIE DE TINE


nu o intereseaza diferenta de varsta

Postat pe 9 Octombrie 2008 13:01
In primul rand, imi plac foarte tare detaliile profilului tau :"blonda, 20 ani, 180 cm ... deci se pare ca esti in cautarea unui lucru, nu? stii ce vrei si incerci sa obtii ...

La varsta ta, e interesant si captivant sa fii cu un "domn" , puriu, cu experienta ampla, cu maniere ... dar sa nu uitam ... ai doar doua luni cu el iar la doua luni, orice relatie e lapte si miere ...

Inceputu-i magic, nu? si sa nu uitam ca din moment ce de ZECE ANI el nu si-a REFACUT viata, nici nu sunt sanse sa si-o refaca . Si fii sigura ca asa cum te-a gasit pe tine, tanara, inocenta, pura ... la fel de frumos te va inlocui sau insela cu alta... Cum e vorba aia ?
Cand barbatul are bani n-are timp de cautari ... ii sar femeile singure in brate ... Asa ca ... Fii desteapta si ia decizia potrivita ! Doar stii ce vrei de la viata, nu?

Postat pe 9 Octombrie 2008 15:23
Nu ca nu ai avea dreptate....dar ea poate kiar il iubeste , acuma ca sunt o gramada de tufe intretinute ....hai sa incercam sa nu o bagam in aceasi oala kiar dak ne vine ....

si tu mandro ca sa nu ai parte de astfel de comentarii din partea amicilor si cunostiintelor, lasal draga......a facut sport...ce sa iti povestesc...da c...(stiti voi ce) tot atarnate sunt, si ii curg balele dupa "fresh meat", revinoyi dragutza...ca barbati sunt gramada
Anamaria09
Postat pe 9 Octombrie 2008 17:26
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???

...........................................draga, relaxeaza-te! daca nu merge, in amintirea vremurilor trecute, il ai pe fiul lui...
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 9 Octombrie 2008 17:39
Nu va mai chinuiti sa i dati sfaturi ca i o cipila fara minte si cu iz de parasut...... peste cativa ani o vedem pe centura ca face cu mana la TIR-isti
lover_woman
Postat pe 9 Octombrie 2008 18:49
gaseste ceva de varsta ta pana nu este prea tarziu....peste vreo 10 ani iti vei da seama ca este batran,gelos si posesiv...o sa suferi si nu merita...cunosc cazuri care s-au termainat rau ,niciodata bine,toate pe lumea asta isi au rostul...succes
miti_miau
Postat pe 9 Octombrie 2008 19:36
gelos , posesiv si chiar "batran" poate fi si la 30 ani, depinde de fiecare cum evolueaza, nu-i bine sa generalizam, nu?
googoodoll
Postat pe 9 Octombrie 2008 19:48
Avem pretentia ca o fata de 21 de ani sa mai si gandeasca, cea care a deschis topicul este sarita in cap, nu e de mirare daca auzi ca cine stie de pe ce bloc s-a aruncat ca a parasito prietenul de 41 de ani.
De-ar sti parintii ei ce face fetita lor la facultate, ei cred ca ea invata si fac eforturi sa o tina la facultate iar ea nu mai poate de bine. Ce respect mai au tinerii astia pt parintii lor.
Sa ti fie rusine fata draga de tot ceea ce faci, o sa vina o vreme cand o sa fie prea tarziu ca sa o iei de la capat.
lover_woman
Postat pe 10 Octombrie 2008 10:07
De la: oana2fratila, la data 2008-10-10 10:07:39Avem pretentia ca o fata de 21 de ani sa mai si gandeasca, cea care a deschis topicul este sarita in cap, nu e de mirare daca auzi ca cine stie de pe ce bloc s-a aruncat ca a parasito prietenul de 41 de ani.
De-ar sti parintii ei ce face fetita lor la facultate, ei cred ca ea invata si fac eforturi sa o tina la facultate iar ea nu mai poate de bine. Ce respect mai au tinerii astia pt parintii lor.
Sa ti fie rusine fata draga de tot ceea ce faci, o sa vina o vreme cand o sa fie prea tarziu ca sa o iei de la capat.


ai ajuns si aici,iar contra tuturor.tu ai minte?ce conteaza varsta cand exista respect si iubire?pardon tu nu ai invatat cuvantul respect.la statutul tau de inteligenta si femeie de afaceri ar trebui sa gandesti prima data apoi sa vorbesti.iti afecteaza imaginea. desteapt-o! sa-ti fie tie rusine,pe toate forum-urile unde postezi esti basicata ,contra tuturor.nu-ti convine stai dracu in banca ta.sunteti in minoritate tu si compania.

Postat pe 10 Octombrie 2008 10:57
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???

Imi cer scuze pentru postarea anterioara.Dar acest "personaj" este de o prostie iesita din comun.Il iubesti?Te iubeste?II accepti copilul?El te accepta.Viata este numai una.Fiecare de aici are pareri diferite.Unii iti explica cu bun simt,altii pe ton de mahala.Asa au invatat acasa.Daca tu consideri ca e bine,nu asculta de noi "lumea".Nu noi traim cu iubitul tau.Fa cum crezi tu,iubeste,diferenta de varsta nu conteaza.Nu suntem in evul mediu.Am evoluat .(unii inca nu se stiu ei care).Succes si fericire.

Postat pe 10 Octombrie 2008 11:01
De la: enta_el_ghaly, la data 2008-10-10 10:57:31
De la: oana2fratila, la data 2008-10-10 10:07:39Avem pretentia ca o fata de 21 de ani sa mai si gandeasca, cea care a deschis topicul este sarita in cap, nu e de mirare daca auzi ca cine stie de pe ce bloc s-a aruncat ca a parasito prietenul de 41 de ani.
De-ar sti parintii ei ce face fetita lor la facultate, ei cred ca ea invata si fac eforturi sa o tina la facultate iar ea nu mai poate de bine. Ce respect mai au tinerii astia pt parintii lor.
Sa ti fie rusine fata draga de tot ceea ce faci, o sa vina o vreme cand o sa fie prea tarziu ca sa o iei de la capat.


ai ajuns si aici,iar contra tuturor.tu ai minte?ce conteaza varsta cand exista respect si iubire?pardon tu nu ai invatat cuvantul respect.la statutul tau de inteligenta si femeie de afaceri ar trebui sa gandesti prima data apoi sa vorbesti.iti afecteaza imaginea. desteapt-o! sa-ti fie tie rusine,pe toate forum-urile unde postezi esti basicata ,contra tuturor.nu-ti convine stai dracu in banca ta.sunteti in minoritate tu si compania.


Daca nu stiai prostia atrage prostie la randul ei, asa ca interventia ta aici imi confirma aceasta idee
lover_woman
Postat pe 10 Octombrie 2008 11:07
Cat despre incurajarea fetelor de a forma familii cu barbati trecuti de prima tinerete normal ca esti adept, ca musulman normal ca tinzi spre prospaturi fara minte asa ca nu veni mie cu tampenii pe care le credeti voi in tara voastra. Sunt intr-adevar cazuri cand doua persoane de acest fel chiar se indragostesc si se potrivesc si aleg sa mearga impreuna in viata dar astea sunt cazuri exceptionale draga, sunt foarte rare, nu mai generaliza.
lover_woman
Postat pe 10 Octombrie 2008 11:15
De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-09 17:39:06
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???

...........................................draga, relaxeaza-te! daca nu merge, in amintirea vremurilor trecute, il ai pe fiul lui...



:))))))))))))

Postat pe 10 Octombrie 2008 11:42
Acesta CLAR nu este un caz exceptional, in cazul acela DOMNISOARA nu-si mai punea intrebari daca e bine ce face si nu mai cerea PARERI PE FORUM, te-ai lamurit si tu cum sta treaba domnule afacerist ? cand iubesti cu adevarat nu mai ai timp sa pui intrebari stupide, iti asumi responsabilitatile si incerci sa faci relatia cat mai frumoasa
lover_woman
Postat pe 10 Octombrie 2008 13:16
[quote]
iar tu incerci sa ne explici noua acum ca ai 160 cm , 80 kg si cosuri pe fata nu ?
te-a ales pe tine pentru sufletul tau pur stim asta [/quote]

"Descriere personala:
Blonda, 180 cm, studenta la turism."

Sigur... A uitat sa zica de cosuri si ca are un suflet mare.
sesu
Postat pe 10 Octombrie 2008 14:54
Dupa cum vedeti nu prea postez, dar de data asta, o fac pentru oana2fratila si pentru cei care se pun la mintea ei.
Pentru cine nu stie, ea este o tarancuta basicata, din Focsani, care isi expune frusstrarile pe orice subiect.

Pentru cine o cunoaste: Nu ati vazut ca pe orice subiect ajunge sa isi exprime lipsa celor 7 ani de acasa, lipsa experientei sexuale, lipsa cunostintelor in orice domeniu? Ei bine, asa invata si ea cate ceva.

Pentru pustoaica de douajde ani: iubita, distreaza-te, simte-te bine, fie ca asta inseamna cu un pusti de 18 ani, fie cu un "bandit" de 40, 60, 80 de ani. Atat sa ai grija sa nu ii trantesti vreun plod, ca el nu te iubeste mai mult decat viata in sine, femeile tinere, distractia ieftina si mai ales libertatea. O sa vina si momentul cand te vei maturiza, vei dori un BARBAT care sa te iubeasca,sa te preuiasca, sa creada in tine, sa vrea sa fii tu mama copiilor lui. Pana atunci, INVATA. Si fiecare invata in felul lui. Lasa dracu forumurile, ca nu exxista sablon de a-ti trai viata. Fiecare iti va spune cum crede el. Tre sa gresesti ca sa inveti.

Tema de gandit: Cat de repede te-a cucerit? Sau altfel spus..cat de .."hard to get" ai fost? Gandeste-te si la faptul ca pt un barbat, mai incitanta e batalia pentru cetate, decat capitularea ei. Castigarea bataliei vine ca un premiu pt efortul depus, sacrificii si compromisuri. (deci gandeste-te cum s-o numesti: aventura sau relatie?)

V-am pupat si nu uitati: IGNORATI posturile tarancutei basicate. (n.r. oana2fratila)
sesu
Postat pe 10 Octombrie 2008 15:40
Uite ca a apaut una mai desteapta ca mine care s-a pus se pare la mintea mea.
Daca aveai ceva de spus nou spuneai pur si simplu, dadeai sfaturi DOMNISOAREI de 21 de ani si gata, acum am devenit eu subiect de discutie?ai venit sa scrii special pe forum despre mine ? nu stiam draga ca am devenit un star peste noapte.
Parerea mea este ca esti vreo frustrata pe care am ingramadito bine si acum si a facut alt cont ca sa ma calce in picioare. Nu apare nici un om normal la cap sa se ia de o persoana asa din prima.
Eu una sunt satula de oameni ca tine, m-am saturat de oameni ca tine, esti o salbatica, o singuratica.
lover_woman
Postat pe 10 Octombrie 2008 16:03
numa am intrebat
ritta_dochin
Postat pe 10 Octombrie 2008 16:15
De la: ritta_dochin, la data 2008-10-10 16:15:39numa am intrebat


Ce anume?
sesu
Postat pe 10 Octombrie 2008 17:03
De la: oana2fratila, la data 2008-10-10 16:03:53Uite ca a apaut una mai desteapta ca mine care s-a pus se pare la mintea mea.
Daca aveai ceva de spus nou spuneai pur si simplu, dadeai sfaturi DOMNISOAREI de 21 de ani si gata, acum am devenit eu subiect de discutie?ai venit sa scrii special pe forum despre mine ? nu stiam draga ca am devenit un star peste noapte.
Parerea mea este ca esti vreo frustrata pe care am ingramadito bine si acum si a facut alt cont ca sa ma calce in picioare. Nu apare nici un om normal la cap sa se ia de o persoana asa din prima.
Eu una sunt satula de oameni ca tine, m-am saturat de oameni ca tine, esti o salbatica, o singuratica.



OMFG!!!! draga, relaxeaza-te, nu te agita ca si pestele pe uscat...cum scrie cineva ceva..hopp si tu din boschetii din focsani!!! TI-am zis clar, esti o frustrata care nu are ocupatie!!!! si nu ma lua pe mine ca o sa ajung sa fac cu mana la TIR-isti pt ca nu am nevoie de asa ceva, centuristele isi fac treaba pe bani, eu nu am nevoie de banii nimanui, cum ar trebui sa-ti zic chestia asta???? sa mai postez pe forum 1000 de mesaje in care sa-ti zic ca nu am nevoie de banii lui, de banii tiristilor asa ca STFU si gaseste-ti ocupatie!!!!
P.S: ti-am dat un sfat...ocupa-te un pic si de tine, nu te mai baga in viata altora, si apropo: un pic de sala nu ar strica la tine, peste cateva luni ajungi la 100 de kg...si ne mai miram ca esti frustrata??? n-avem de ce!!! ahhh si ti-ai sters pozele ca sa nu cumva sa iti comentam imaginea? sau de ce??? sunt multe site-uri cu moda, cu stil...navigheaza putin pe-acolo ca, sincer NU-TI STRICA
Xintia
Postat pe 10 Octombrie 2008 21:36
De la: Xintia, la data 2008-10-10 21:36:54
De la: oana2fratila, la data 2008-10-10 16:03:53Uite ca a apaut una mai desteapta ca mine care s-a pus se pare la mintea mea.
Daca aveai ceva de spus nou spuneai pur si simplu, dadeai sfaturi DOMNISOAREI de 21 de ani si gata, acum am devenit eu subiect de discutie?ai venit sa scrii special pe forum despre mine ? nu stiam draga ca am devenit un star peste noapte.
Parerea mea este ca esti vreo frustrata pe care am ingramadito bine si acum si a facut alt cont ca sa ma calce in picioare. Nu apare nici un om normal la cap sa se ia de o persoana asa din prima.
Eu una sunt satula de oameni ca tine, m-am saturat de oameni ca tine, esti o salbatica, o singuratica.



OMFG!!!! draga, relaxeaza-te, nu te agita ca si pestele pe uscat...cum scrie cineva ceva..hopp si tu din boschetii din focsani!!! TI-am zis clar, esti o frustrata care nu are ocupatie!!!! si nu ma lua pe mine ca o sa ajung sa fac cu mana la TIR-isti pt ca nu am nevoie de asa ceva, centuristele isi fac treaba pe bani, eu nu am nevoie de banii nimanui, cum ar trebui sa-ti zic chestia asta???? sa mai postez pe forum 1000 de mesaje in care sa-ti zic ca nu am nevoie de banii lui, de banii tiristilor asa ca STFU si gaseste-ti ocupatie!!!!
P.S: ti-am dat un sfat...ocupa-te un pic si de tine, nu te mai baga in viata altora, si apropo: un pic de sala nu ar strica la tine, peste cateva luni ajungi la 100 de kg...si ne mai miram ca esti frustrata??? n-avem de ce!!! ahhh si ti-ai sters pozele ca sa nu cumva sa iti comentam imaginea? sau de ce??? sunt multe site-uri cu moda, cu stil...navigheaza putin pe-acolo ca, sincer NU-TI STRICA



xintia, daca tie iti place asa, traieste-ti viata ! asa cum vrei tu ! nu conteaza parerea lui x,y,z...macar sa fii sigura ca ceea ce ai facut este pe proprie raspundere ;)

Postat pe 10 Octombrie 2008 21:39
De la: Georgia99, la data 2008-10-10 21:39:29
De la: Xintia, la data 2008-10-10 21:36:54
De la: oana2fratila, la data 2008-10-10 16:03:53Uite ca a apaut una mai desteapta ca mine care s-a pus se pare la mintea mea.
Daca aveai ceva de spus nou spuneai pur si simplu, dadeai sfaturi DOMNISOAREI de 21 de ani si gata, acum am devenit eu subiect de discutie?ai venit sa scrii special pe forum despre mine ? nu stiam draga ca am devenit un star peste noapte.
Parerea mea este ca esti vreo frustrata pe care am ingramadito bine si acum si a facut alt cont ca sa ma calce in picioare. Nu apare nici un om normal la cap sa se ia de o persoana asa din prima.
Eu una sunt satula de oameni ca tine, m-am saturat de oameni ca tine, esti o salbatica, o singuratica.



OMFG!!!! draga, relaxeaza-te, nu te agita ca si pestele pe uscat...cum scrie cineva ceva..hopp si tu din boschetii din focsani!!! TI-am zis clar, esti o frustrata care nu are ocupatie!!!! si nu ma lua pe mine ca o sa ajung sa fac cu mana la TIR-isti pt ca nu am nevoie de asa ceva, centuristele isi fac treaba pe bani, eu nu am nevoie de banii nimanui, cum ar trebui sa-ti zic chestia asta???? sa mai postez pe forum 1000 de mesaje in care sa-ti zic ca nu am nevoie de banii lui, de banii tiristilor asa ca STFU si gaseste-ti ocupatie!!!!
P.S: ti-am dat un sfat...ocupa-te un pic si de tine, nu te mai baga in viata altora, si apropo: un pic de sala nu ar strica la tine, peste cateva luni ajungi la 100 de kg...si ne mai miram ca esti frustrata??? n-avem de ce!!! ahhh si ti-ai sters pozele ca sa nu cumva sa iti comentam imaginea? sau de ce??? sunt multe site-uri cu moda, cu stil...navigheaza putin pe-acolo ca, sincer NU-TI STRICA



xintia, daca tie iti place asa, traieste-ti viata ! asa cum vrei tu ! nu conteaza parerea lui x,y,z...macar sa fii sigura ca ceea ce ai facut este pe proprie raspundere ;)


orice as face, as face-o pe propria raspundere, dar nush cu ce am gresit la frustrata asta de oana2fratila ca se baga peste tot...aici nu e vb doar de topicul asta...efectiv e o incuiata la minte care da sfaturi aiurea si jigneste fara rost...efectiv nush de ce, poate ea asa se distreaza..nu-mi dau seama de ce..in fine...n-o sa ma cert cu cineva pt asa ceva...daca pe ea, care se crede o mare doamna atat o duce mintea atunci chiar imi pare rau pt ea! oricum ms pt sfat...sa fi iubita:D
Xintia
Postat pe 10 Octombrie 2008 21:45
De la: Xintia, la data 2008-10-10 21:45:41
De la: Georgia99, la data 2008-10-10 21:39:29
De la: Xintia, la data 2008-10-10 21:36:54
De la: oana2fratila, la data 2008-10-10 16:03:53Uite ca a apaut una mai desteapta ca mine care s-a pus se pare la mintea mea.
Daca aveai ceva de spus nou spuneai pur si simplu, dadeai sfaturi DOMNISOAREI de 21 de ani si gata, acum am devenit eu subiect de discutie?ai venit sa scrii special pe forum despre mine ? nu stiam draga ca am devenit un star peste noapte.
Parerea mea este ca esti vreo frustrata pe care am ingramadito bine si acum si a facut alt cont ca sa ma calce in picioare. Nu apare nici un om normal la cap sa se ia de o persoana asa din prima.
Eu una sunt satula de oameni ca tine, m-am saturat de oameni ca tine, esti o salbatica, o singuratica.



OMFG!!!! draga, relaxeaza-te, nu te agita ca si pestele pe uscat...cum scrie cineva ceva..hopp si tu din boschetii din focsani!!! TI-am zis clar, esti o frustrata care nu are ocupatie!!!! si nu ma lua pe mine ca o sa ajung sa fac cu mana la TIR-isti pt ca nu am nevoie de asa ceva, centuristele isi fac treaba pe bani, eu nu am nevoie de banii nimanui, cum ar trebui sa-ti zic chestia asta???? sa mai postez pe forum 1000 de mesaje in care sa-ti zic ca nu am nevoie de banii lui, de banii tiristilor asa ca STFU si gaseste-ti ocupatie!!!!
P.S: ti-am dat un sfat...ocupa-te un pic si de tine, nu te mai baga in viata altora, si apropo: un pic de sala nu ar strica la tine, peste cateva luni ajungi la 100 de kg...si ne mai miram ca esti frustrata??? n-avem de ce!!! ahhh si ti-ai sters pozele ca sa nu cumva sa iti comentam imaginea? sau de ce??? sunt multe site-uri cu moda, cu stil...navigheaza putin pe-acolo ca, sincer NU-TI STRICA



xintia, daca tie iti place asa, traieste-ti viata ! asa cum vrei tu ! nu conteaza parerea lui x,y,z...macar sa fii sigura ca ceea ce ai facut este pe proprie raspundere ;)


orice as face, as face-o pe propria raspundere, dar nush cu ce am gresit la frustrata asta de oana2fratila ca se baga peste tot...aici nu e vb doar de topicul asta...efectiv e o incuiata la minte care da sfaturi aiurea si jigneste fara rost...efectiv nush de ce, poate ea asa se distreaza..nu-mi dau seama de ce..in fine...n-o sa ma cert cu cineva pt asa ceva...daca pe ea, care se crede o mare doamna atat o duce mintea atunci chiar imi pare rau pt ea! oricum ms pt sfat...sa fi iubita:D




fosrte bine xintia..traieste-ti viata fata..ce atata ca ala zice ceva.ca ala altceva..fa ce-ti pofteste inimioara si daca e sa se intample ceva rau ..asta e...life goes on..barbati mai sunt..din greseli invatam.cat despre tarancuta forumurilor..n-o baga in seama ..se vede clar ca-i o urata frustrata care n-a avut parte la viata ei de un barbat adevarat..ci doar de ciutani corditi care si-au batut joc de ea...nu vezi in ce hal se-ataca..?ar trebui sa stie ca cel mai destept cedeaza primul...ha ha ha ha...ciao...sa fi iubita
paulista21
Postat pe 10 Octombrie 2008 23:30
Xintia, imi pare rau ca trebuie sa repet ca esti o copila fara minte si ca ai ajuns la varsta de 21 de ani fara sa ajungi sa ti formezi personalitatea. O femeie puternica este independenta, eu la 21 de ani aveam deja 3 ani de munca in spate. Tu deja la 21 de ani nu ai realizat chiar nimic, esti pe drumul cel rau, nu ai experienta de nici un fel si cine stie daca o sa termini vreodata facultatea mai ales ca tu ai alte preocupari de genul relatiei cu un barbat care i place viata si doar atat. Ce am eu cu tine, chiar nimic, poti sa ti pastrezi silueta, sa fii manechin si sa ti o traga mosii pe la spate, asta chiar nu i problema mea, cert este ca pe o altfel de femeie nu o s o respecte niciodata un barbat pentru ca esti genul de femeie care este folosita de barbati. Ia masuri in acest sens ca nu cumva sa fii nevoita sa pleci capul cand te arata cineva cu degetul pe strada sau striga cumva dupa tine prin supermarket cu alte denumiri, nu cu numele tau.
Din punctul meu de vedere faci chiar ce vrei, exact cat de duce capul.
Vorba mea este : ATATA POTI, ATATA FACI, fara suparare
lover_woman
Postat pe 11 Octombrie 2008 14:11
De la: INDRADA, la data 2008-10-11 14:11:32Xintia, imi pare rau ca trebuie sa repet ca esti o copila fara minte si ca ai ajuns la varsta de 21 de ani fara sa ajungi sa ti formezi personalitatea. O femeie puternica este independenta, eu la 21 de ani aveam deja 3 ani de munca in spate. Tu deja la 21 de ani nu ai realizat chiar nimic, esti pe drumul cel rau, nu ai experienta de nici un fel si cine stie daca o sa termini vreodata facultatea mai ales ca tu ai alte preocupari de genul relatiei cu un barbat care i place viata si doar atat. Ce am eu cu tine, chiar nimic, poti sa ti pastrezi silueta, sa fii manechin si sa ti o traga mosii pe la spate, asta chiar nu i problema mea, cert este ca pe o altfel de femeie nu o s o respecte niciodata un barbat pentru ca esti genul de femeie care este folosita de barbati. Ia masuri in acest sens ca nu cumva sa fii nevoita sa pleci capul cand te arata cineva cu degetul pe strada sau striga cumva dupa tine prin supermarket cu alte denumiri, nu cu numele tau.
Din punctul meu de vedere faci chiar ce vrei, exact cat de duce capul.
Vorba mea este : ATATA POTI, ATATA FACI, fara suparare


las-o frate care e problerma? acum vrei sa fie toti ca tine? si eu ma chinui cu facultatea si nusunt in stare sa muncesc pt ca nu imi permite timpul ! care e problema ? iar daca ea ales sa fie cu unul de 41 de ani la fel e treaba ei....nu poti sa iti spui parerea fara sa jignesti ? traim in jungla sau cum ??????? eu nu as face ca ea, dar asta nu inseamna ca trebuie sa imi bat joc de ea....

Postat pe 11 Octombrie 2008 15:04
De la: INDRADA, la data 2008-10-11 14:11:32Xintia, imi pare rau ca trebuie sa repet ca esti o copila fara minte si ca ai ajuns la varsta de 21 de ani fara sa ajungi sa ti formezi personalitatea. O femeie puternica este independenta, eu la 21 de ani aveam deja 3 ani de munca in spate. Tu deja la 21 de ani nu ai realizat chiar nimic, esti pe drumul cel rau, nu ai experienta de nici un fel si cine stie daca o sa termini vreodata facultatea mai ales ca tu ai alte preocupari de genul relatiei cu un barbat care i place viata si doar atat. Ce am eu cu tine, chiar nimic, poti sa ti pastrezi silueta, sa fii manechin si sa ti o traga mosii pe la spate, asta chiar nu i problema mea, cert este ca pe o altfel de femeie nu o s o respecte niciodata un barbat pentru ca esti genul de femeie care este folosita de barbati. Ia masuri in acest sens ca nu cumva sa fii nevoita sa pleci capul cand te arata cineva cu degetul pe strada sau striga cumva dupa tine prin supermarket cu alte denumiri, nu cu numele tau.
Din punctul meu de vedere faci chiar ce vrei, exact cat de duce capul.
Vorba mea este : ATATA POTI, ATATA FACI, fara suparare



Esti irecuperabila fetito! La douash'cinci de ani ai tai, m-ai spart cu experienta ta de viata. Pacat ca te strica gura aia. Ca daca nu ai jigni, poate ar asculta cineva si la tine. Dar vezi tu, lumea fuge de d-astea ca tine cu samanta de cearta. Mai ingroapa si tu securea aia.
Tie nu ti se pare ciudat ca nimeni, dar NIMENI nu te tolereaza? Oare sunt toti nebuni si tu esti sanatoasa? Hai la un subiect, la doua... dar tu unde scrii, acolo ti-o iei... Nu te pune pe ganduri catusi de putin chestiaa asta? br />
sesu
Postat pe 11 Octombrie 2008 17:41
De la: INDRADA, la data 2008-10-10 16:03:53Uite ca a apaut una mai desteapta ca mine care s-a pus se pare la mintea mea.
Daca aveai ceva de spus nou spuneai pur si simplu, dadeai sfaturi DOMNISOAREI de 21 de ani si gata, acum am devenit eu subiect de discutie?ai venit sa scrii special pe forum despre mine ? nu stiam draga ca am devenit un star peste noapte.
Parerea mea este ca esti vreo frustrata pe care am ingramadito bine si acum si a facut alt cont ca sa ma calce in picioare. Nu apare nici un om normal la cap sa se ia de o persoana asa din prima.
Eu una sunt satula de oameni ca tine, m-am saturat de oameni ca tine, esti o salbatica, o singuratica.

.............................................................
WOW!!! WOW!!! COME ON, PEOPLE!!!! GIRLS FIGHTIN'!!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 11 Octombrie 2008 20:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
opinii? 5 De la: yogyb 17 Septembrie 2012 01:06
eu romanca-el turc.Sunt eu prea exagerata? 13 De la: printesaaaa_x 18 Ianuarie 2011 20:44
Mare nevoie de un sfat... 45 De la: Denver 11 Noiembrie 2009 17:58
sa zic da sau sa ascult de tata? 40 De la: izaellene 2 Octombrie 2010 21:48
va rog mult!!! sunt disperata 19 De la: Diavolyta_ 30 August 2009 19:31