Setari Cookie-uri

eu am 20 de ani...el are 41...vreau pareri:D:X

De la: INDRADA, la data 2008-10-11 14:11:32Xintia, imi pare rau ca trebuie sa repet ca esti o copila fara minte si ca ai ajuns la varsta de 21 de ani fara sa ajungi sa ti formezi personalitatea. O femeie puternica este independenta, eu la 21 de ani aveam deja 3 ani de munca in spate. Tu deja la 21 de ani nu ai realizat chiar nimic, esti pe drumul cel rau, nu ai experienta de nici un fel si cine stie daca o sa termini vreodata facultatea mai ales ca tu ai alte preocupari de genul relatiei cu un barbat care i place viata si doar atat. Ce am eu cu tine, chiar nimic, poti sa ti pastrezi silueta, sa fii manechin si sa ti o traga mosii pe la spate, asta chiar nu i problema mea, cert este ca pe o altfel de femeie nu o s o respecte niciodata un barbat pentru ca esti genul de femeie care este folosita de barbati. Ia masuri in acest sens ca nu cumva sa fii nevoita sa pleci capul cand te arata cineva cu degetul pe strada sau striga cumva dupa tine prin supermarket cu alte denumiri, nu cu numele tau.
Din punctul meu de vedere faci chiar ce vrei, exact cat de duce capul.
Vorba mea este : ATATA POTI, ATATA FACI, fara suparare

...................................................
AS STA CU CEA MAI MARE PLACERE SA VAD O PARUIALA... PACAT CA FOCSANEANCA MEA O SA BATA IN RETRAGERE... INDRADA, MAMA, enjoy the silence!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 11 Octombrie 2008 20:08
De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-11 20:08:54
De la: INDRADA, la data 2008-10-11 14:11:32Xintia, imi pare rau ca trebuie sa repet ca esti o copila fara minte si ca ai ajuns la varsta de 21 de ani fara sa ajungi sa ti formezi personalitatea. O femeie puternica este independenta, eu la 21 de ani aveam deja 3 ani de munca in spate. Tu deja la 21 de ani nu ai realizat chiar nimic, esti pe drumul cel rau, nu ai experienta de nici un fel si cine stie daca o sa termini vreodata facultatea mai ales ca tu ai alte preocupari de genul relatiei cu un barbat care i place viata si doar atat. Ce am eu cu tine, chiar nimic, poti sa ti pastrezi silueta, sa fii manechin si sa ti o traga mosii pe la spate, asta chiar nu i problema mea, cert este ca pe o altfel de femeie nu o s o respecte niciodata un barbat pentru ca esti genul de femeie care este folosita de barbati. Ia masuri in acest sens ca nu cumva sa fii nevoita sa pleci capul cand te arata cineva cu degetul pe strada sau striga cumva dupa tine prin supermarket cu alte denumiri, nu cu numele tau.
Din punctul meu de vedere faci chiar ce vrei, exact cat de duce capul.
Vorba mea este : ATATA POTI, ATATA FACI, fara suparare

...................................................
AS STA CU CEA MAI MARE PLACERE SA VAD O PARUIALA... PACAT CA FOCSANEANCA MEA O SA BATA IN RETRAGERE... INDRADA, MAMA, enjoy the silence!!!



pe cat punem pariu ca n-o sa inteleaga aluzia???

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Octombrie 2008 20:10
Lipsesc si eu o zi si aici razboi nu altceva...Imi face si mie cineva un rezumat pls?
sweetpink
Postat pe 12 Octombrie 2008 00:16
honey.. eu am trait acest gen de kestie si am vazut si la altii crede-ma, in nici unul din cazuri nu a avut un final fericit. a! si vezi ca multi barbati cand ajung pe la 40-45, ca sa poata continua sa aiba erectie, cauta partenere cu sange tanar si le tot schimba dupa o vreme, ca orice e nou la un moment dat devine vechi, te prinzi?..a!si normal ca te satisface, k doar ce interes are sa te piarda, ideea e sa prindem prada.. macar fii desteapta si nu te implica emotional, altfel, las-o moarta, cauta-ti unul macar de 30..nu mai putin, k n-au minte sau sunt in ascensiune in cariera, dar 40 e totusi prea mult.. trust me!!

Postat pe 12 Octombrie 2008 05:04
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-11 20:10:45
De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-11 20:08:54
De la: INDRADA, la data 2008-10-11 14:11:32Xintia, imi pare rau ca trebuie sa repet ca esti o copila fara minte si ca ai ajuns la varsta de 21 de ani fara sa ajungi sa ti formezi personalitatea. O femeie puternica este independenta, eu la 21 de ani aveam deja 3 ani de munca in spate. Tu deja la 21 de ani nu ai realizat chiar nimic, esti pe drumul cel rau, nu ai experienta de nici un fel si cine stie daca o sa termini vreodata facultatea mai ales ca tu ai alte preocupari de genul relatiei cu un barbat care i place viata si doar atat. Ce am eu cu tine, chiar nimic, poti sa ti pastrezi silueta, sa fii manechin si sa ti o traga mosii pe la spate, asta chiar nu i problema mea, cert este ca pe o altfel de femeie nu o s o respecte niciodata un barbat pentru ca esti genul de femeie care este folosita de barbati. Ia masuri in acest sens ca nu cumva sa fii nevoita sa pleci capul cand te arata cineva cu degetul pe strada sau striga cumva dupa tine prin supermarket cu alte denumiri, nu cu numele tau.
Din punctul meu de vedere faci chiar ce vrei, exact cat de duce capul.
Vorba mea este : ATATA POTI, ATATA FACI, fara suparare

...................................................
AS STA CU CEA MAI MARE PLACERE SA VAD O PARUIALA... PACAT CA FOCSANEANCA MEA O SA BATA IN RETRAGERE... INDRADA, MAMA, enjoy the silence!!!



pe cat punem pariu ca n-o sa inteleaga aluzia???



Draga mea, pui pariu ca la cate avorturi ai facut e posibil sa nu mai poti face veci copii ? Ai priceput oare aluzia ?????/
lover_woman
Postat pe 13 Octombrie 2008 13:43
Xintia ... dragutza mea ... daca pe tine te implineste si daca este barbatul pe care ti l-ai dorit, ce mai trebuie sa stii in plus?

Continua relatia ta cu el (banui ca - daca iti place foarte mult - nici nu prea poti sa o stopezi). Sunt foarte multe fete care au relatii cu barbati cu 20 de ani mai mari ca ele - unele chiar casatorite si foarte cuminti.

Mai mult, la varsta ta - 20 de ani am inteles - ai timp BERECHET sa iubesti, sa suferi, sa o iei apoi de la capat cu o alta persoana daca - pentru diverse motive nu va merge.

Un singur sfat iti dau, ia deciziile singura, bazandu-te pe inima si pe mintea ta. Asculta ceea ce iti spun (DOAR) cei care tin la tine si incearca sa decizi punand totul in balanta. Daca este bandit (cu tine - pentru ca asta conteaza, cum se poarta cu tine nu cum s-a purtat cu altele/altii) undeva acolo, adanc in inima ta ... vei simti.

Nu te lua dupa prejudecati inutile si nu mai cere sfaturi pe forumuri ca nu te va ajuta la nimic. Nu lua in seama nicio jignire ... niciunul de aici (sau din alta parte) nu are dreptul sa te jigneasca. Daca simti tu ca gresesti cu ceva ... atunci probabil ca este o problema si trebuie sa o analizezi. Dar in niciun caz nu gresesti pentru ca este diferenta de varsta intre voi ... de altfel ... IUBIREA NU ARE VARSTA.

Nu am citit toate mesajele ... doar primele tale mesaje, asa ca imi cer scuze daca am scris ceva care nu se potriveste cu restul mesajelor de pe acest forum.

Te pup!
crisu_maria
Postat pe 13 Octombrie 2008 22:49
Ps: daca aia e poza ta ... pot sa stea linistite toate ingrijoratele de pe forum ... chiar nu ai nevoie de banii lui! :):):) Arati absolut superb!
crisu_maria
Postat pe 13 Octombrie 2008 22:56
De la: crisu_maria, la data 2008-10-13 22:49:15Xintia ... dragutza mea ... daca pe tine te implineste si daca este barbatul pe care ti l-ai dorit, ce mai trebuie sa stii in plus?

Continua relatia ta cu el (banui ca - daca iti place foarte mult - nici nu prea poti sa o stopezi). Sunt foarte multe fete care au relatii cu barbati cu 20 de ani mai mari ca ele - unele chiar casatorite si foarte cuminti.

Mai mult, la varsta ta - 20 de ani am inteles - ai timp BERECHET sa iubesti, sa suferi, sa o iei apoi de la capat cu o alta persoana daca - pentru diverse motive nu va merge.

Un singur sfat iti dau, ia deciziile singura, bazandu-te pe inima si pe mintea ta. Asculta ceea ce iti spun (DOAR) cei care tin la tine si incearca sa decizi punand totul in balanta. Daca este bandit (cu tine - pentru ca asta conteaza, cum se poarta cu tine nu cum s-a purtat cu altele/altii) undeva acolo, adanc in inima ta ... vei simti.

Nu te lua dupa prejudecati inutile si nu mai cere sfaturi pe forumuri ca nu te va ajuta la nimic. Nu lua in seama nicio jignire ... niciunul de aici (sau din alta parte) nu are dreptul sa te jigneasca. Daca simti tu ca gresesti cu ceva ... atunci probabil ca este o problema si trebuie sa o analizezi. Dar in niciun caz nu gresesti pentru ca este diferenta de varsta intre voi ... de altfel ... IUBIREA NU ARE VARSTA.

Nu am citit toate mesajele ... doar primele tale mesaje, asa ca imi cer scuze daca am scris ceva care nu se potriveste cu restul mesajelor de pe acest forum.

Te pup!




Da Maria...cu mine se comporta complet altfel...chiar mi s-a confirmat ca se vede la el ca ii place fff mult la mine...
Majoritatea femeilor sau fetelor de aici ma cred o panarama intretinuta, desi nu sunt, dar chiar deloc nu ma intereseaza parerea lor...eu vroiam sa imi confirm ceva mie insumi, nu aveam nevioe de commenturi rautacioase, dar asta, nu toata lumea poate sa fie dezghetat la mine si nice...sa dea un sfat bun...sau ceva de genu...mai sunt si altele fara lipsa de ocupatie, frustrate, s.a.m.d.

Inca nu mi-am dat seama daca e ok ceea ce fac sau nu...poate gresesc, dar omu' invata din propriile greseli...daca nu va merge relatia ne despartim, desi imi doresc mult sa mearga:)

P.s. Mi-am sters si descrierea de pe profil ca ceva frustrate ziceau ca imi caut de lucru, desi eu am scris acolo ceea ce era adevarat...ca sunt studenta, blonda si am 180 inaltime...dar
Oricum mersi pt mesaj...si eu te pupi>:D
Xintia
Postat pe 13 Octombrie 2008 23:45
Ok, dragutza ... atunci iti doresc mult succes in orice ai decide sa faci. Sunt sigura ca vei lua decizia buna (mi se pare ca esti destul de matura pentru varsta ta). Si, orice s-ar intampla, nu uita ca esti frumoasa, desteapta si poti sa faci orice vrei tu in viata. Te pup!
crisu_maria
Postat pe 14 Octombrie 2008 09:36
De la: INDRADA, la data 2008-10-13 13:43:56
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-11 20:10:45
De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-11 20:08:54
De la: INDRADA, la data 2008-10-11 14:11:32Xintia, imi pare rau ca trebuie sa repet ca esti o copila fara minte si ca ai ajuns la varsta de 21 de ani fara sa ajungi sa ti formezi personalitatea. O femeie puternica este independenta, eu la 21 de ani aveam deja 3 ani de munca in spate. Tu deja la 21 de ani nu ai realizat chiar nimic, esti pe drumul cel rau, nu ai experienta de nici un fel si cine stie daca o sa termini vreodata facultatea mai ales ca tu ai alte preocupari de genul relatiei cu un barbat care i place viata si doar atat. Ce am eu cu tine, chiar nimic, poti sa ti pastrezi silueta, sa fii manechin si sa ti o traga mosii pe la spate, asta chiar nu i problema mea, cert este ca pe o altfel de femeie nu o s o respecte niciodata un barbat pentru ca esti genul de femeie care este folosita de barbati. Ia masuri in acest sens ca nu cumva sa fii nevoita sa pleci capul cand te arata cineva cu degetul pe strada sau striga cumva dupa tine prin supermarket cu alte denumiri, nu cu numele tau.
Din punctul meu de vedere faci chiar ce vrei, exact cat de duce capul.
Vorba mea este : ATATA POTI, ATATA FACI, fara suparare

...................................................
AS STA CU CEA MAI MARE PLACERE SA VAD O PARUIALA... PACAT CA FOCSANEANCA MEA O SA BATA IN RETRAGERE... INDRADA, MAMA, enjoy the silence!!!



pe cat punem pariu ca n-o sa inteleaga aluzia???



Draga mea, pui pariu ca la cate avorturi ai facut e posibil sa nu mai poti face veci copii ? Ai priceput oare aluzia ?????/


eu am priceput-o scumpete...dar tu nu ai inca habar ce vb...scurt si foarte cuprinzator. nu ma cunosti asa ca abtine-te te rog frumos de la aluzii de genul asta.
adica iti voi spune exact ce ti-a sugerat si stranger.... enjoy the silence...ca e mai bine.
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Octombrie 2008 23:39
Ma bucur ca ai priceput aluzia
lover_woman
Postat pe 15 Octombrie 2008 12:53
Lasati-o in pace nu-i mai bateti apropouri si nu-i mai dati aluzii,ca ea oricum ramane cu Baditul ei.Nu vedeti ca daca-i zici ceva in legatura cu el ii sare tandara imediat si se sifoneaza?.Atunci la ce a mai postat aici.Trebuia sa ii fie clar ca sant pareri pro si contra.Pana la urma tind sa cred ca ea oricum facea in asa fel ca sa ramana cu el,deci nu avea nevoie practic de nici un sfat...Baliverne.Minte de 21 de ani ce vrei...

Postat pe 15 Octombrie 2008 13:22
iubirea nu are varsta oameni buni!eu am o prietena care are 22 ani careia nu ii plac pustanii ci doar barbatii peste 35 ani.de acest fel de barbati ea se inamoreaza si nu este nimic de condamnat.nu are nimic ca are 41 ani..e mult mai bine decat vreun pustiulica de 20ani fara minte.eu zic sa nu iti faci probleme pentru diferenta de varsta pentru ca nu asta este cea mai importanta.voi sa fiti fericiti este cel mai important!
elenytaLOVE
Postat pe 16 Octombrie 2008 07:01
Xintia: "P.s. Mi-am sters si descrierea de pe profil ca ceva frustrate ziceau ca imi caut de lucru, desi eu am scris acolo ceea ce era adevarat...ca sunt studenta, blonda si am 180 inaltime...dar
Oricum mersi pt mesaj...si eu te pupi>:D "

Ce face forumul din profilurile astea.... Si eu primit comentarii rautacioase cu privire la poza mea. Daca nu mi-e rusine cu mine si nu sunt complexata, ce rost are sa ma ascund?

Xintia?

sesu
Postat pe 16 Octombrie 2008 21:29
Nu varsta conteaza comunicarea! in ziua de totul este la alegere se rezuma la bani sa la dragoste...
nitui
Postat pe 16 Octombrie 2008 21:56
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???

........................................................................
SATISFACTII PLACUTE IN CONTINUARE...!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 16 Octombrie 2008 22:29
Sincer nu vreau sa te dezamagesc, dar de cele mai multe ori astfel de relatii nu rezista mult timp, dupa cativa ani o sa-ti dai seama. dak esti cu el doar pt bani si pt smecheria lui nu o sa ai viata frumoasa...
sweet_like_chocolate
Postat pe 20 Octombrie 2008 21:15
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-30 02:57:15am sa zic si eu cateva vb.care o sa doara sau poata nu....ESTI O FATA DE NIMIC, NU AI MINTE NICI CAT O FURNICA ,MATERIALISTA CONVINSA ,FAIMA LUI TE FACE SA TE MANDRESTI CA ESTE CU TINE (c u r v a e cuvantu ce ti se potriveste),,,fatuca dute pe centura o sa mai gasesti de astia si cred ca o sa te f u t a si mai bine....Domane iart-o ca nu stie ce face.

cine e fara de pacat sa arunce primu cu piatra



si tu esti un prost cu si mai putina minte ca ea daca ai facut-o asa.ce?esti frustrat ca n-ai si u parte poate de o viata ca a ei sau ce?de-aia nu poti dormi u noaptea? ca e ea c u ....?ce repede pui u eticheta....TARANOIULE>>>>DU_TE LA SAPA...UNDE TI_E LOCUL
paulista21
Postat pe 30 Octombrie 2008 23:33
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-30 02:57:15am sa zic si eu cateva vb.care o sa doara sau poata nu....ESTI O FATA DE NIMIC, NU AI MINTE NICI CAT O FURNICA ,MATERIALISTA CONVINSA ,FAIMA LUI TE FACE SA TE MANDRESTI CA ESTE CU TINE (c u r v a e cuvantu ce ti se potriveste),,,fatuca dute pe centura o sa mai gasesti de astia si cred ca o sa te f u t a si mai bine....Domane iart-o ca nu stie ce face.

cine e fara de pacat sa arunce primu cu piatra


parinte ai voie sa vb atat de urat ?

Postat pe 31 Octombrie 2008 01:57
De la: Georgia99, la data 2008-10-31 01:57:45
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-30 02:57:15am sa zic si eu cateva vb.care o sa doara sau poata nu....ESTI O FATA DE NIMIC, NU AI MINTE NICI CAT O FURNICA ,MATERIALISTA CONVINSA ,FAIMA LUI TE FACE SA TE MANDRESTI CA ESTE CU TINE (c u r v a e cuvantu ce ti se potriveste),,,fatuca dute pe centura o sa mai gasesti de astia si cred ca o sa te f u t a si mai bine....Domane iart-o ca nu stie ce face.

cine e fara de pacat sa arunce primu cu piatra


parinte ai voie sa vb atat de urat ?



se iarta fica tati....ce sa fac si eu daca ma enervat .....zi si u acu are minte....de ce nu se pune ea in situatia de mama ?iar placea ca fica ei sa si-o traga cu "bunicu"....hmmm
mickyyo_parintele
Postat pe 31 Octombrie 2008 02:29
dk te simti bn cu el , te respecta si esti ok numai conteaza c cred altii
alina_luminita
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:28
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-31 02:29:19
De la: Georgia99, la data 2008-10-31 01:57:45
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-30 02:57:15am sa zic si eu cateva vb.care o sa doara sau poata nu....ESTI O FATA DE NIMIC, NU AI MINTE NICI CAT O FURNICA ,MATERIALISTA CONVINSA ,FAIMA LUI TE FACE SA TE MANDRESTI CA ESTE CU TINE (c u r v a e cuvantu ce ti se potriveste),,,fatuca dute pe centura o sa mai gasesti de astia si cred ca o sa te f u t a si mai bine....Domane iart-o ca nu stie ce face.

cine e fara de pacat sa arunce primu cu piatra


parinte ai voie sa vb atat de urat ?



se iarta fica tati....ce sa fac si eu daca ma enervat .....zi si u acu are minte....de ce nu se pune ea in situatia de mama ?iar placea ca fica ei sa si-o traga cu "bunicu"....hmmm



da' care-i problema ta?de-aia nu poi u sa dormi noaptea?ca se culca cu "bunicu"?macar ea are viata sexuala...nu ca tine..frustratule...si mai invata sa scrii inainte sa etichetezi pe cineva si sa vii pe un forum sa faci pe cineva troaca de porci.nesimtirule!!!
paulista21
Postat pe 1 Noiembrie 2008 11:44
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-31 02:29:19
De la: Georgia99, la data 2008-10-31 01:57:45
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-30 02:57:15am sa zic si eu cateva vb.care o sa doara sau poata nu....ESTI O FATA DE NIMIC, NU AI MINTE NICI CAT O FURNICA ,MATERIALISTA CONVINSA ,FAIMA LUI TE FACE SA TE MANDRESTI CA ESTE CU TINE (c u r v a e cuvantu ce ti se potriveste),,,fatuca dute pe centura o sa mai gasesti de astia si cred ca o sa te f u t a si mai bine....Domane iart-o ca nu stie ce face.

cine e fara de pacat sa arunce primu cu piatra


parinte ai voie sa vb atat de urat ?



se iarta fica tati....ce sa fac si eu daca ma enervat .....zi si u acu are minte....de ce nu se pune ea in situatia de mama ?iar placea ca fica ei sa si-o traga cu "bunicu"....hmmm



da' care-i problema ta?de-aia nu poti u sa dormi noaptea?ca se culca cu "bunicu"?macar ea are viata sexuala...nu ca tine..frustratule...si mai invata sa scrii inainte sa etichetezi pe cineva si sa vii pe un forum sa faci pe cineva troaca de porci.nesimtitule!!!
paulista21
Postat pe 1 Noiembrie 2008 11:45
stati fetelor linistite k sa vezi cand o avea 50 de ani ce o sam ai vreau una de 21 ;) ....
alina_luminita
Postat pe 1 Noiembrie 2008 16:13
De la: paulista21, la data 2008-11-01 11:44:25
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-31 02:29:19
De la: Georgia99, la data 2008-10-31 01:57:45
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-30 02:57:15am sa zic si eu cateva vb.care o sa doara sau poata nu....ESTI O FATA DE NIMIC, NU AI MINTE NICI CAT O FURNICA ,MATERIALISTA CONVINSA ,FAIMA LUI TE FACE SA TE MANDRESTI CA ESTE CU TINE (c u r v a e cuvantu ce ti se potriveste),,,fatuca dute pe centura o sa mai gasesti de astia si cred ca o sa te f u t a si mai bine....Domane iart-o ca nu stie ce face.

cine e fara de pacat sa arunce primu cu piatra


parinte ai voie sa vb atat de urat ?



se iarta fica tati....ce sa fac si eu daca ma enervat .....zi si u acu are minte....de ce nu se pune ea in situatia de mama ?iar placea ca fica ei sa si-o traga cu "bunicu"....hmmm



da' care-i problema ta?de-aia nu poi u sa dormi noaptea?ca se culca cu "bunicu"?macar ea are viata sexuala...nu ca tine..frustratule...si mai invata sa scrii inainte sa etichetezi pe cineva si sa vii pe un forum sa faci pe cineva troaca de porci.nesimtirule!!!



da pe tine cine p u l a mea tea bagat in seama?cine esti u sa ma faci frustat pisat-o?si sa-mi su gi iepurasu scriu cum vreau nu e matta profa de limba romana sa-mi zica cum sa scriu.mesimtita e fica lui mata fac pe cine vreau cum vreau ca nu e site-ul lui tactu sa scriu ce vrea p i z d a ta.fatuca dute canta la alta masa cu mine nu faci bani.
mickyyo_parintele
Postat pe 1 Noiembrie 2008 17:01
:)) auzi draga vezi k eu nu ti am vb urat asa ca iti poti tine comentariile pt tine si vezi k era doar o parere si nu bateam apropo ul la tine !think again
alina_luminita
Postat pe 2 Noiembrie 2008 16:33
Din kte am inteles tu nu vrei o relatie stabila cu el,nu vrei casatorie,nu vrei dekt o relatie pasagera.Nu e bine k vrei o relatie pasagera cu unul de 41 de ani,dar e foarte bine k nu vrei o relatie stabila cu el.Acum nu se vede diferenta poate face fata la distractiile si la tineretea ta,dar peste un timp se va vedea diferenta.Gandeste-te numai la pielea lui lasata si la fata ridata,knd tu vei avea 40 ani si el 60.Am aproape aceiasi varsta ca tine,dar nu as face niciodata ce faci tu.
Asta e parerea mea,tu faci ce vrei desigur.
aromap
Postat pe 2 Noiembrie 2008 17:33


da pe tine cine p u l a mea tea bagat in seama?cine esti u sa ma faci frustat pisat-o?si sa-mi su gi iepurasu scriu cum vreau nu e matta profa de limba romana sa-mi zica cum sa scriu.mesimtita e fica lui mata fac pe cine vreau cum vreau ca nu e site-ul lui tactu sa scriu ce vrea p i z d a ta.fatuca dute canta la alta masa cu mine nu faci bani.[/quote]

hai nu ma face sa rad....:))))idiotule.nush de ce ma mai obosesc sa iti rasp..oricum esti un taran...nu e site-ul lu' tata..dar macar ai bun simt si nu vb asa de porcos...mai sunt pers care chiar citesc toate postarile si nu e nimeni obligata sa-ti citeasca prostiile...nu te mai obosi sa rasp ca ma lasa rece...
paulista21
Postat pe 2 Noiembrie 2008 22:43
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:45:43inainte de mine avea o tipa de 21 de ani sau 22...cu care a fost putin timp...si inainte avea o tipa de 28 de ani cu care a fost 2 ani...deci nu stiu daca e chestia de imauritate.


cred ca ti-ai raspuns singura...
sandra33
Postat pe 15 Noiembrie 2008 17:55
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:45:43inainte de mine avea o tipa de 21 de ani sau 22...cu care a fost putin timp...si inainte avea o tipa de 28 de ani cu care a fost 2 ani...deci nu stiu daca e chestia de imauritate.


cred ca ti-ai raspuns singura...
sandra33
Postat pe 15 Noiembrie 2008 17:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Incurcatura mare 19 De la: dragon_fly88 14 Iunie 2010 19:31
Exista un loc unde poti fi iubita si dorita! 25 De la: greierash_is_back 2 Decembrie 2009 15:07
ce i s-a intamplat? 45 De la: cleoafrica 24 Iunie 2009 11:48
Alexandra 7 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 00:43
parinti mei nu ma inteleg si nu stiu ce sa fac.. 5 De la: G3yny 12 Iulie 2012 12:35