Setari Cookie-uri

eu am 20 de ani...el are 41...vreau pareri:D:X

love its the answer,doar ata spun in rest intelegi tu
xandra79
Postat pe 17 Noiembrie 2008 21:02
De la: sandra33, la data 2008-11-15 17:58:43
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:45:43inainte de mine avea o tipa de 21 de ani sau 22...cu care a fost putin timp...si inainte avea o tipa de 28 de ani cu care a fost 2 ani...deci nu stiu daca e chestia de imauritate.


cred ca ti-ai raspuns singura...




unele persoane vor sa le confirmi ceea ce vor ele

Postat pe 17 Noiembrie 2008 21:03
De la: Georgia99, la data 2008-11-17 21:03:37
De la: sandra33, la data 2008-11-15 17:58:43
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:45:43inainte de mine avea o tipa de 21 de ani sau 22...cu care a fost putin timp...si inainte avea o tipa de 28 de ani cu care a fost 2 ani...deci nu stiu daca e chestia de imauritate.


cred ca ti-ai raspuns singura...




unele persoane vor sa le confirmi ceea ce vor ele



si unele ce frustrate sunt...si fara ocupatie!!!!
Xintia
Postat pe 18 Noiembrie 2008 16:45
Xintia, eu zic sa inchei repede subiectul, pentru ca zic ca ai primit chiar mai multe raspunsuri decat asteptai si incep oamenii sa se omoare intre ei p-aici...

Cu bine si .....calmati-va, oameni buni!
sesu
Postat pe 20 Noiembrie 2008 11:29
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???

cred si eu ca te satisface. ca doar are experienta cu caru. si curvar nu bandit. daca esti cu un an mai mare decat fiul- mai bine cu fiul, draguta. ca tata e cam trecut. si peste 5- 10 ani n-are sa te mai satisfaca nici cu ajutor.
parerea mea- pleaca - departe. si uita. si nu mai face. ca o sa-ti smulgi parul din cap la un moment dat. fugi cat vezi cu ochii
melicutza
Postat pe 23 Noiembrie 2008 20:03
eu zic ca e super:D atata timp cat ai voie sa iesi si cu fiul lui la o inghetata din cand in cand;;)

si chiar si la un film:)

Postat pe 2 Decembrie 2008 16:22
iubita daca tie iti place daca te satisface din toate punctele de vedere si se poarta bine cu tine nu-ti vorbeste urat nu te bate etc totul e ok acum numai sa fii tu sigura ca nu se foloseste de tine doar ca a trecut printr-o dezamagire daca tu il iubesti si sti ca si el te iubeste continue relatia si nu te lua dupa gura lumii lumea poate sa fie chiar si invidioasa pe tine ca ti-ai gasit un drum bun si un viitor ai grija de tine si profita daca el e sincer si corect cu tine la fel si tu te pup si ai grija de tine

Postat pe 2 Decembrie 2008 16:26
parerea mea este ca aceasta relatie nu va dura la infinit...varsta e prea mare a lui fata de a ta....mai incolo o sa ti dai seama si tu cand va imbatrani si mai tare iar tu o sa fi in floarea varstei...nu ti distruge viata pt bani....fa cum crezi tu dar sa nu regreti mai tarziu....il iubesti cu adevarat sau doar banii lui?
micki23
Postat pe 2 Decembrie 2008 18:03
Eu am aproape 22, el are 44. Il iubesc, ma iubeste, suntem compatibili sub orice aspect, suntem fericiti impreuna. Singura problema ramane fuga continua de constrangerile nescrise ale societatii, care ma obosesc uneori. De cate ori nu am auzit ca sunt materialista, sau ca el isi ineaca frustrarile varstei mijlocii cu mine. Mereu m-am intrebat de ce conteaza pentru cei din jur diferenta de varsta dintre noi? Nu conteaza, atata timp cat pe voi nu va deranjeaza. Nu stie nimeni ce ne leaga pentru a face comentarii, nu-i asa? Asa ca stai linistita. Daca va este bine impreuna, traiti- va fericirea! Stiu din proprie experienta ce tot ce traiesti alaturi de un om trecut prin viata, este de o intensitate uriasa!
sad_eyes
Postat pe 2 Decembrie 2008 18:17
De la: papatya, la data 2008-12-02 16:26:34iubita daca tie iti place daca te satisface din toate punctele de vedere si se poarta bine cu tine nu-ti vorbeste urat nu te bate etc totul e ok acum numai sa fii tu sigura ca nu se foloseste de tine doar ca a trecut printr-o dezamagire daca tu il iubesti si sti ca si el te iubeste continue relatia si nu te lua dupa gura lumii lumea poate sa fie chiar si invidioasa pe tine ca ti-ai gasit un drum bun si un viitor ai grija de tine si profita daca el e sincer si corect cu tine la fel si tu te pup si ai grija de tine



????!!!! ai innebuniT?"te satisface din toate punctele de vedere si se poarta bine cu tine nu-ti vorbeste urat nu te bate etc ...." asta e tot? dar ce ? si-a luat catel???
in fine, e treaba ei daca-i place un pic da hataneala cu un tip matur, atentie ca ea inca nu e dar isi va defini in scurt timp preferintele (poate-l prefera pe junior)..

Ufff, ajutor Geo!explica-i cum e cu jucaria, cam cum o sa o vada ea cand va avea vreo 25-27 de ani...
maralupu
Postat pe 2 Decembrie 2008 18:24
am si eu o inrtebare mai este insurat?

angy_angy_86
Postat pe 2 Decembrie 2008 19:45
De o "experienta de viata"sa zicem ca ar merge...pt tine,k pt el evident ca e doar un joc...dar cam atat.Opreste-te TU,pana nu se Opreste EL.E mai bine pt. tine sa spui tu...pas....crede-ma.Poate se lecuieste si el si se invata minte, ca nu toate tinerele sunt si fraiere!!!! Bafta.
magda_65
Postat pe 2 Decembrie 2008 20:14
si eu trec print-o situatie aproape identik...eu am 39 si logodnik mea 20,suntem impreuna de 2 ani si 4 luni si vreau sa zic k ne merge super bine,am mai primit vb din astea k sunt prea batran pt ea si ea la fel de la anumite pers. dar nu treb sa tii cont prea mult pe ele dak exista dragoste si intelegere...noi doi traim impreuna de cand ne-am cunoscut,din prima saptamana vreau sa zic ne-am si mutat impreuna...
criss4you50
Postat pe 3 Decembrie 2008 16:33
Mai termina odata dracu cu subiectu asta ca ai primit destule parerei din toate partile.Ai devenit deja si tu si subiectu asta o plictiseala fara margini.Zi-le oamenilor care iti este hotararea finala si scuteste-ne de povestea asta cu "Banditu fara scrupule".O zi buna sa ai.

Postat pe 4 Decembrie 2008 12:42
MAI BINE INTRA 20 IN 40 DECAT 40 IN 20.
CE TE FACI CAND TU VEI AVEA 40 IAR EL 60??????????????(VEZI ANDROPAUZA)

Postat pe 5 Decembrie 2008 10:14
e bine ca te simti bine. Vezi ca timpul trece, si din ce ai spus, La 28 de ani o femeie e deja batrana pentru el..
Aladiah
Postat pe 5 Decembrie 2008 10:45
De la: lecabel, la data 2008-12-05 10:45:02e bine ca te simti bine. Vezi ca timpul trece, si din ce ai spus, La 28 de ani o femeie e deja batrana pentru el..

...foarte obiectiva remarca ta!

de precizat ca doresc sa ii mearga bine Xintiei si sa se bucure de relatia ei....dar sa fie atenta ca sunt unii asa cum a spus lecabel.....stiu si eu pe unu (un unchi) care are 55 de ani si i se pare deja batrana femeia la 25 de ani....vorbesc f serios!...viseaza tipul numai la minore

Postat pe 5 Decembrie 2008 10:59
De la: ana_lili36, la data 2008-09-30 13:33:51
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???

E frumos ca va iubiti,ca va intelegeti la pat. Si mai spui ca nu arata varsta.Dar ce te vei face peste cativa ani,atunci cand anii pe care nu-i arata se vor intoarce la dublu pentru ca procesul biologic isi va pune totusi amprenta,iar tu vei dori za sburzi alaturi de unul tinerel,pe care nu-l va durea spatele,nu va avea prostata,dar va avea un mare chef de joaca. Si-apoi mai e si copilul,care atunci cand e trist spune"VREAU SA DORM CU............MAMA"
shutzaclau
Postat pe 5 Decembrie 2008 11:43
De la: donttouch, la data 2008-09-30 13:23:06Fetelor parerea mea este sa nu va mai obositi "degetelele"incercand sa-i dati sfaturi se pare ca ceea ce face ea nu este decat o bravada(ceva de genul "ce tare sunt!")nu mai inteleg de ce a postat aici acest subiect.Pt. ca dupa mine totul este roz in aceasta relatie -asta reiese si din raspunsurile ei si atunci imi pun fireasca intrebare "De fapt care este problema ei?"[/quote
De acord cu tine......braveaza tocmai pt a se convinge singura ca e asa roz precum ar vrea si a-si spulbera temerile.
Esti fericita?Ce cauti aici pierzand timpul cu explicatii la parerile celorlalti?
Esti una dintre multe altele in viata lui.
Deschide ochii!!!Trezeste-te la realitate fato!!!!!!
shutzaclau
Postat pe 5 Decembrie 2008 11:52
Am in gasca mea un cuplu asemanator si nu prea e privit cu ochi bun.Poate acum pare ok dar gandeste-te peste cativa ani cum o sa se vada?e ca si cum ai iesi cu tatal tau pe strada.poate sunt cam rautacioasa dar cand amica noastra a venit cu noi la club noi toate am intrebat-o dca era necesar sa o aduca tatal ei cu masina si raspunsul ei a fost soc;e iubitul meu
nor_pufos
Postat pe 16 Decembrie 2008 01:35
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 25 Decembrie 2008 22:01
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 25 Decembrie 2008 22:03
Atunci daca e ceea ce ti-ai dorit intotdeauna d c nu profiti?!?!dk te iubeste, il iubesti....atunci bucuratzi-va de iubirea voastra.
am avut si eu o relatie cu un tip cu 17 ani mai mare decat mine(eu am 18)copilul lui 12, tot divortzat, dar intr-o relatie.Noi daca am fi continuat, am fi facut rau celor din jur, asa ca am pus punct si mai vb uneori.
si contrar unor pareri, poti sa vb ffff multe cu un barbat "copt".mie imi place enorm sa vb cu tipul cu care am avut relatia.si ai multe de invatzat de la un tip de genul asta.mie mi-a schimbat radical modul de a gandi si de a privi viatza.
si cred ca te satisface din toate pct de vedere.
urmeaza-ti inima, atata timp cat nu faci rau nimanui.succes....
andreiutza3010
Postat pe 27 Decembrie 2008 12:33
auzi domnisoara de satisfacut in pat nu zic nimic asta cred,dar ca astai barbatul tau care ti lai dorit toata veata nu te cred,acum iesti tinara si el are bani multi siti da de toate si tu te simti ca o printesa asa bine spus,dar peste 10 -15 ani o sa vad to asa vei spune,tu acuma zici asta ca nu te gindesti ce o sa fie miine,traiesti cu ziua de azi dar miine ce o sa fie,tu ii iesti lui ca o copila si nu ca sotie,asta e parerea mea,fara suparari,diferenta la 10 ani da mai merge acum 20,,,sus in deal e o casa ear acolo e mindra mea,,,
nikhifor78
Postat pe 16 Ianuarie 2009 18:56
stii ce nu inteleg eu de ce ne-ai mai intrebat dak tu o tii pe a ta?
ma fata asta ti-ar putea fii tata,
hai lasa-ma
gandeste ma!!!!!!!!!!!!!!
sau iti plac relicvele>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
ioanageorgiuADY
Postat pe 16 Ianuarie 2009 19:00
De la: andreiutza3010, la data 2008-12-27 12:33:24Atunci daca e ceea ce ti-ai dorit intotdeauna d c nu profiti?!?!dk te iubeste, il iubesti....atunci bucuratzi-va de iubirea voastra.
am avut si eu o relatie cu un tip cu 17 ani mai mare decat mine(eu am 18)copilul lui 12, tot divortzat, dar intr-o relatie.Noi daca am fi continuat, am fi facut rau celor din jur, asa ca am pus punct si mai vb uneori.
si contrar unor pareri, poti sa vb ffff multe cu un barbat "copt".mie imi place enorm sa vb cu tipul cu care am avut relatia.si ai multe de invatzat de la un tip de genul asta.mie mi-a schimbat radical modul de a gandi si de a privi viatza.
si cred ca te satisface din toate pct de vedere.
urmeaza-ti inima, atata timp cat nu faci rau nimanui.succes....


corect!! cat timp nu faci rau nimanui!! dar gandeste bine daca peste cativa ani nu vei ajunge la concluzia ca ti ai facut rau chiar tie!!
IonykMiru
Postat pe 16 Ianuarie 2009 19:01
ai zis ca iti place datorita sigurantei de care te asigura . tu nu l iubesti pe omul asta . siingura bandita esti tu pentru ca are toate calitatile de care ai tu nevoie . asta nu e iubire . tu il iubesti pt ceea ce iti ofera pt statutul lui . oamenii confunda afectiunea confortul cu iubirea
Calypso23
Postat pe 17 Ianuarie 2009 19:41
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???



poate e bn acum,au trecut abia 2 luni,dak tu crezi k va cunoasteti...te inseli.....si cu timpu diferenta de varsta o sa-si spuna cuvantul in modul fiecaruia de gandire,in mentalitate......viata are mai multe etape prin care trecem,el a fost ca tu,tu nu ai fost ca el.................o sa va afecteze mult diferentza asta.....da deocamdata traeste klipa si priveste partea buna a lucrurilor...cum si faci de altfel
nirvana_cukramel
Postat pe 22 Ianuarie 2009 22:05
Vad ca multi vorbesc de ce se poate intampla peste 15, 20 sau 30 de ani...
Dragilor, nu se stie ce se intampla maine, dar peste....

Postat pe 23 Ianuarie 2009 07:23
Vei regreta, lasa prostiile nu-i de tine. Te rog sa ma ierti dar stiu ce spun , numai ca in cazul meu diferenta era de 12 nu de.... si tot am regretat
nocturnalia
Postat pe 27 Ianuarie 2009 09:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa faac?:(( 25 De la: florinbb 3 August 2009 14:06
ce parere aveti despre o relatie intre 2 fete? 343 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:47
oare chiar ma iubeste???? 6 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 12:50
Departare.. 3 De la: Volcano 28 Aprilie 2010 01:17
iubire inposibila 20 De la: cristi_nne 4 Iunie 2009 14:01