Ce parere aveti de noul aparat de slabit Eximia?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Ce parere aveti de noul aparat de slabit Eximia?: (3 din 2 voturi)

elena1981 Avatarul lui elena1981

9 mesaje
Oras: dej

Buan fetelor ati folosit eximia pana acum?Am vazut la tv ca da rezultate klumea.Voi ce ziceti?
Raporteaza abuz de limbaj
kudika013154 Avatarul lui kudika013154

27 mesaje

eu personal am o parere foarte buna desi inca nu am inceput tratamentul cu el .
in prezent fac impachetari cu benzi Bruno Vassari care sunt super si in aceelasi salon se face Eximia . Au programari full si toate tipele cu care ma intalnesc pe acolo sunt extrem de fericite si incantate . incep si eu tratamentul in curand cu Eximia... pe mine m-a convins doar din ceea ce am vazut acolo
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

sunt interesata de eximia in timisoara
andreutza33 Avatarul lui andreutza33

22 mesaje
Oras: targoviste

buna referitor la eximia intr-adevar da rezultate excelente iar in timisoaar nu cred ca exsita salon care sa aiba aeximia .cel mai aprope ar fi targu mures.este salon roma beauty center care il detine .incerca-l cu incredere.merita
elena_maria28 Avatarul lui elena_maria28

4 mesaje

buna fetelor am inceput si eu tratamentul cu eximia.sunt super incantata se vad rezultatele inca de la prima sedinta .merg la chic salon e acolo o totala nebunie toate fetele vin sunt incantate de rezultate.fetele care fac tratamentul sunt asa de amabile si atmosfera super ok.ma duc de drag.nici nu imi vine sa ma mai duc acasa:)).oricum nota 10 pentru eximia:)
kudika_31691 Avatarul lui kudika_31691

1 mesaj

Buna.Exista EXIMIA in Timisoara(mai exact langa Timisoara,la Peciu Nou-17 km de Timisoara)
www.biaryspa-eximia.ro
agnes85 Avatarul lui agnes85

8 mesaje
Oras: bucuresti

Nu stiu de ce laudati atat Eximia, mie mi se pare mai bun Cellu M6. Le-am incercat pe ambele si desi Eximia e un aparat nou si se spune ca e mai performant m-a dezamagit. Am vazut rezultate mult mai bune cu Cellu.
Arata mai bine Eximia ..insa nu ma incalzeste asta.
rondina Avatarul lui rondina

9317 mesaje

De la: agnes85, la data 2013-03-28 13:44:50Nu stiu de ce laudati atat Eximia, mie mi se pare mai bun Cellu M6. Le-am incercat pe ambele si desi Eximia e un aparat nou si se spune ca e mai performant m-a dezamagit. Am vazut rezultate mult mai bune cu Cellu.

Le-ai distrus reclama....
Omnia vincit amor !
Fosta membra Kudika.ro
De la: rondina, la data 2013-03-28 13:46:27
De la: agnes85, la data 2013-03-28 13:44:50Nu stiu de ce laudati atat Eximia, mie mi se pare mai bun Cellu M6. Le-am incercat pe ambele si desi Eximia e un aparat nou si se spune ca e mai performant m-a dezamagit. Am vazut rezultate mult mai bune cu Cellu.

Le-ai distrus reclama....

cel mai bine slabiti daca faceti miscare
agnes85 Avatarul lui agnes85

8 mesaje

Eu incerc sa scap de celulita nu de kg
AnastasiaS Avatarul lui AnastasiaS

18 mesaje

Este bine sa faci miscare ca sa scapi de kilogramele in plus dupa care ca sa te remodelezi este foarte bun Cellu M6 Agnes85 asa ca mergi mai departe
Fosta membra Kudika.ro
De la: agnes85, la data 2013-03-28 14:22:46Eu incerc sa scap de celulita nu de kg

de aia se scapa greu da nu-i imposibil
Fosta membra Kudika.ro
De la: agnes85, la data 2013-03-28 14:22:46Eu incerc sa scap de celulita nu de kg

Sportul si o alimentatie echilibrata ajuta.
Lasati-va prostiti in continuare de acelasi jeg uman, pe numele lui: gospodarul_neintelijentul/quid_pro_quo/gongoi/athos/roxy/ovidiu etc, pe diferite topicuri, deschise la misto. Aratati cat sunteti de tampiti si creduli, acceptandu-i toate rahaturile pe care vi le toarna pe gat, dupa cum acceptati si minciunile turnate de kurva aia agramata de titanika. Primiti ceea ce meritati.