Setari Cookie-uri

Zodiile si imbracamintea

sunt Gemeni si ma imbrac mai mult sport.in matase never nu imi place. elegant ma imbrac doar la anumite evenimente care cer o astfel de tinuta sau ocazii mai speciale.
ETE_EU
Postat pe 5 Martie 2009 13:19
chiar neadevarat ce scrie acolo....o mare vrajeala....iauzi acum sa ma imbrac in functie de horoscop
_dulcik_
Postat pe 6 Martie 2009 09:53
De la: Bogdanv, la data 2008-09-29 09:23:15Berbec – ca sa va puneti in evidenta calitatile, trebuie sa va imbracati intotdeauna elegant, in culorii vii.
Taur – sunt intotdeauna luxoase, prefera culorile pastelate. In niciun caz, ele nu vor aborda o tinuta sexy.
Gemeni – pline de fantezie, combina mai multe piese care, la prima vedere, nu se potrivesc. Femeile din aceasta zodie vor fi intotdeauna elegante daca se imbraca in matasuri.
Rac – nu se omoara dupa haine elegante. Prefera jeansi vechi, pulovere de lana, bijuterii de argint, acestea le dau un farmec aparte.
Leu – culorile preferate sunt verde, roz, albastru. Iubesc aurul, sunt intotdeauna gata sa cheltuie o avere pe haine.
Fecioara – foarte critice, femeile din aceasta zdie iubesc stilul clasic. Nu vor iesi niciodata din casa imbracate indecent. Culorile preferate sunt albastru, rosu si negru.
Balanta – romantice, stilul lor este cu totul aparte. Nu foarte luxoase, balantele vor castiga daca se vor imbraca in negru, alb si albastru.
Scorpion – sensibile dar si dure, femeile din aceasta zodie se imbraca comod, sportiv. Sunt primele care ies dintr-un magazin luxos, prefera sa nu cheltuie prea mult pe haine.
Sagetator – ...
cititi tot articolul pe Citywoman.ro

Eu rac...never ever n`ai sa ma vezi imbracata cum spui tu...argint da...nu lipseste...dar sunt foarte atenta la felul in care ma imbrac..clasic-elegant,chiar sofisticat....deci....nu`i asa cum spun astia
AikaT3rine7_7
Postat pe 20 Mai 2009 06:57
intr-adevar gemenii combina hainele care aparent nu se asorteaza, pentru ca la final sa fie o tinuta impecabila, intr-adevar prin stilul lor de a se imbraca, mai extravagandist, atrag admiratiile si invidia celor din jur... intr-adevar adora eleganta si luxul...
giullya88
Postat pe 20 Mai 2009 19:03
O porcarie
Peony
Postat pe 20 Mai 2009 23:23
De la: Bogdanv, la data 2008-09-29 09:23:15Berbec – ca sa va puneti in evidenta calitatile, trebuie sa va imbracati intotdeauna elegant, in culorii vii.
Taur – sunt intotdeauna luxoase, prefera culorile pastelate. In niciun caz, ele nu vor aborda o tinuta sexy.
Gemeni – pline de fantezie, combina mai multe piese care, la prima vedere, nu se potrivesc. Femeile din aceasta zodie vor fi intotdeauna elegante daca se imbraca in matasuri.
Rac – nu se omoara dupa haine elegante. Prefera jeansi vechi, pulovere de lana, bijuterii de argint, acestea le dau un farmec aparte.
Leu – culorile preferate sunt verde, roz, albastru. Iubesc aurul, sunt intotdeauna gata sa cheltuie o avere pe haine.
Fecioara – foarte critice, femeile din aceasta zdie iubesc stilul clasic. Nu vor iesi niciodata din casa imbracate indecent. Culorile preferate sunt albastru, rosu si negru.
Balanta – romantice, stilul lor este cu totul aparte. Nu foarte luxoase, balantele vor castiga daca se vor imbraca in negru, alb si albastru.
Scorpion – sensibile dar si dure, femeile din aceasta zodie se imbraca comod, sportiv. Sunt primele care ies dintr-un magazin luxos, prefera sa nu cheltuie prea mult pe haine.
Sagetator – ...
cititi tot articolul pe Citywoman.ro



Taur - culori pastelate.. NEVER.. imi plac culorile cat mai vii si mai stridente dar nici prea prea ca sa nu fiu un pom de craciun, asa e.. nu-miplace sa ma imbrac sexy.. luxos? da cine are ma bani.. imi dai tu? ma imbrac 85% numai de la orice produs 12 de ron.
cathysailor
Postat pe 21 Mai 2009 00:54
alt topic cu zodii haine si culori
yumy
Postat pe 21 Mai 2009 07:28
sunt critica cand ma uit in jur ....in ceea ce ma priveste insa de obicei nu-s prea atenta cum ma imbrac.
monica2688
Postat pe 25 Mai 2009 15:27
nu ma imbrac in albastru nici picata cu ceara. si folosesc materiale usoare.
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 15:29
Taur si imi place tot felul d haine sexy sport...etc...in special culoarea negru....dar port si culorii vii..imi place rosu alb portocaliu si cel mai bn imi stau in verde:x
kudika029351
Postat pe 25 Mai 2009 16:16
Eu sunt feciOara si nici mie nu mi se pOtriveste cam delOc:|..Stil clasic?..What?..imi place spOrt si=>Nu vor iesi niciodata din casa imbracate "indecent"=>nici chiar indecent dar nici ca si O
calugarita(pOate exagerat dar..)..unii cred ca daca esti in zOdia feciOarei chiar esti "feciOara",ma refer ca (de exemplu imbaracamintea) [clasic,pana in ..gat] :-J:))
LaRy_X
Postat pe 3 August 2009 17:20
"Rac – nu se omoara dupa haine elegante. Prefera jeansi vechi, pulovere de lana, "




Poooftim??
Ador sa ma imbrac elegant!! Nu mi se potriveste.
arhanghel
Postat pe 3 August 2009 17:42
De la: AikaT3rine7_7, la data 2009-05-20 06:57:54
De la: Bogdanv, la data 2008-09-29 09:23:15Berbec – ca sa va puneti in evidenta calitatile, trebuie sa va imbracati intotdeauna elegant, in culorii vii.
Taur – sunt intotdeauna luxoase, prefera culorile pastelate. In niciun caz, ele nu vor aborda o tinuta sexy.
Gemeni – pline de fantezie, combina mai multe piese care, la prima vedere, nu se potrivesc. Femeile din aceasta zodie vor fi intotdeauna elegante daca se imbraca in matasuri.
Rac – nu se omoara dupa haine elegante. Prefera jeansi vechi, pulovere de lana, bijuterii de argint, acestea le dau un farmec aparte.
Leu – culorile preferate sunt verde, roz, albastru. Iubesc aurul, sunt intotdeauna gata sa cheltuie o avere pe haine.
Fecioara – foarte critice, femeile din aceasta zdie iubesc stilul clasic. Nu vor iesi niciodata din casa imbracate indecent. Culorile preferate sunt albastru, rosu si negru.
Balanta – romantice, stilul lor este cu totul aparte. Nu foarte luxoase, balantele vor castiga daca se vor imbraca in negru, alb si albastru.
Scorpion – sensibile dar si dure, femeile din aceasta zodie se imbraca comod, sportiv. Sunt primele care ies dintr-un magazin luxos, prefera sa nu cheltuie prea mult pe haine.
Sagetator – ...
cititi tot articolul pe Citywoman.ro

Eu rac...never ever n`ai sa ma vezi imbracata cum spui tu...argint da...nu lipseste...dar sunt foarte atenta la felul in care ma imbrac..clasic-elegant,chiar sofisticat....deci....nu`i asa cum spun astia



Si eu ma imbrac tot in genul acesta, se vede ca suntem raci
Raci veritabili, nu cum zice aici
arhanghel
Postat pe 3 August 2009 17:45
wa da la sagetator cu m e asta?k eu nu am gasit nik pe situ -ul ala:Dfaceti discriminare
dudu1992
Postat pe 4 August 2009 08:42
nu cred ca zodia iti influneteaza modul de a te imbraca...
te imbraci in functie de personalitate si cu ce te avantajeaza
nu imi place aurul...nu ma incadrez in descrierea facuta
roz5blue6lila7
Postat pe 18 August 2009 16:48
Scorpion – sensibile dar si dure, femeile din aceasta zodie se imbraca comod, sportiv. Sunt primele care ies dintr-un magazin luxos, prefera sa nu cheltuie prea mult pe haine.

mi se pare ciudat ce se zice despre scorpioni. Eu sunt scorpion si nu m-as imbraca veci in haine care nu sunt de firma. Imi plac magazinele luxoase mai bine strang banii cateva zile si imi cumpar haina care imi place. Se stie despre scorpioni ca se imbraca foarte provocator, foarte rar sport sau comod. Tot timpul vor sa acapareze atentia celor din jur din acasta cauza vor opta pentru culorile rosu in combinatie cu negru

Mie personal imi place foarte mult sa ma imbrac in rochii elegante si cand ies in oras optez pt un stil mai elegant, dar unic nu vreau sa fie toate fetele imbracate ca mine.Tot timpul caut ceva unic si in acelasi timp sa mi se potriveasca.Banuiesc ca majoritatea femeilor cauta acelasi lucru.:D
kudika020479
Postat pe 18 August 2009 16:55
eu sunt scorpion si imi place sa ma imbrac mai mult elegant decat sport...asa ca nu e neaparat e regula...fiecare se imbraca cu ce se simte bine si cu ce ii sta bine
Burlacu_Ioana_Andreea
Postat pe 18 August 2009 19:58
chiar mi se potriveste ..
ina_valentina
Postat pe 18 August 2009 21:56
uite ca eu sunt fecioara si iubesc verdele,rozul,albul si negrul....
crsfmv
Postat pe 18 August 2009 22:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parfumuri originale la preturi decente ! Seriozitate&Vechime 1 De la: parfumuri247 5 Ianuarie 2012 20:32
si pasaportul 5 De la: dakar_dakina 29 Mai 2009 16:58
voi ce parere aveti? 6 De la: arala 21 Octombrie 2008 17:07
O carte care te pune pe gânduri 4 De la: yumalai 23 August 2009 13:12
Idee pentru afacere! 1 De la: anima_libera 4 Martie 2009 22:59