Setari Cookie-uri

de ce am dureri in timpul contactului sexual???

deschid acest subiect pt k de ceva timp am tot cautat pe net si pe diferite forumuri despre problema mea si nu am gasit nimic:(. problema mea...an 18 ani si mi-am inceput viata sexuala de un an. de atunci am acelasi partener. am dureri in timpul contactului sexual. dunt dureri care imi provoaca discomfort. imaginati-va cum e atunci cand vrei sa te simti bine, nu simti altceva decat o durere ce-ti taie tot cheful. e neplacut si fata de iubitul meu pt k nu stie cum sa faca sa-mi fie mai bine...insa tot ceea ce face e in zadar... as vrea cateva pareri din partea voastra sau dak vre'una dintre voia trecut sau trece prin ce trec eu:((....
ralucutza17
Postat pe 30 Septembrie 2008 21:05
La ginecolog ai fost?Ai facut vreodata control? Ai spus problema?

Full_Metal_Jacket
Postat pe 30 Septembrie 2008 21:07
nu am fost...mi-au spus mai multi sa merg...dar mi-e frica de rezultat:( stiu ca ceva nu e in regula cu mine...chiar nu pot face altceva in afara de ginecolog?
ralucutza17
Postat pe 30 Septembrie 2008 21:23
pai sincer.... nu...
ideea este ca vei afla ce ai ..indiferent ca afli de pe net sau de la medic cel mai indicat ar fii un medic evident.

inarmata cu rabdare si lipsa totala de pudoare ca doar e vb de sanatatea ta te sfatuiesc foarte serios sa consulti un medic ginecolog cat mai curand.
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Septembrie 2008 21:26
vezi, daca ai pus problema asa, te trimitem frumos la dr...daca ziceai ca nu simti nimic, se complica problema...pe bune, un control nu ti-ar strica

Postat pe 30 Septembrie 2008 21:30
Ia-ti inima în dinti, esti fetita mare.
Daca stii sa faci sex, trebuie sa fii atât de dura cu tine, si sa ai curajul sa mergi la ginecolog. Dace iti este jena de barbat dute la o doctorita.


Full_Metal_Jacket
Postat pe 30 Septembrie 2008 21:34
multumesc pt raspunsuri....cam mjoritaeta sunt cu "du-te la medic":((( am vb deja cu iubitul meu si vom merge impreuna...sper sa nu fie nimic grav...
ralucutza17
Postat pe 30 Septembrie 2008 21:35
Perfect daca ati hotarât sa mergeti impreuna
Si nu-ti fa griji, ca nu va fi nimic grav ;-)
Bafta si succes.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 30 Septembrie 2008 21:43
multumesc de incurajari si asha sa fie am sa revin cu noutati dupa ce merg la control.
ralucutza17
Postat pe 30 Septembrie 2008 21:48
raluca nu te speria ...poate sa fie doar o simpla si banala raceala. nu trebuie sa iti fie frica de nici un rezultat. mai bine ia si citeste ce patesti daca nu mergi la medic la timp.

daca el merge cu tine cu siguranta ca te vei simti mai bine si mai sustinuta.
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Septembrie 2008 21:54
Cel mai bine du-te la un barbat ginecolog... (femeile intre ele sunt f rautacioase)
dafffne
Postat pe 1 Octombrie 2008 01:54
De la: dafffne, la data 2008-10-01 01:54:38Cel mai bine du-te la un barbat ginecolog... (femeile intre ele sunt f rautacioase)

eu am fost si la ginecologi barbati si la femei.....cea mai buna si cea care m-a vindecat a fost o femeie.....cel mai zbanghiu la cap a fost un barbat....sa nu mai credem in astfel de categorisiri!...oamenii sunt oameni indiferent de sex
Pt. ralucuza....se poate sa fii prea proaspata (zici ca de doar un an de zile ai inceput viata sexuala)...esti inca mica acolo, daca intelegi....dar s-ar putea sa ai si ceva medical....du-te la doctor si cere sa ti se faca o lama (sa ti se ia secretie vaginala)

Postat pe 1 Octombrie 2008 07:19
eu am fost la doctori femei si au fost f scarboase la caracter ( si tin sa mentionez nu aveam vreo boala cu transmitere sexuala ci doar racisem si s-au purtat infect expl .: nu mai purta si u fustite sa ti se vada ...; a si au si un renume ca sunt super tari pe domeniu )
dafffne
Postat pe 2 Octombrie 2008 00:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare este normal.....sau nu? 436 De la: kudika1009876 10 Iunie 2013 17:15
O mica mare nelamurire! 97 De la: cristi_nne 28 Ianuarie 2011 11:16
tema noua de discutie pe forum.... 27 De la: Calandrinon 9 Decembrie 2009 19:41
rautaciosi!! 28 De la: everything_for_you 5 Iunie 2009 20:27
Buna, vad ca majoritatea va plangeti ca sunteti neimplinite sexual , as dorii sa elucidam fata in fata 1 De la: il_capitano 19 Aprilie 2016 12:18