Setari Cookie-uri

PRODUSE PROFESIONALE LA PRETURI F BUNE ONLINE

Ne puteti adresa orice intrebari referitoare la produsele disponibile in cataloage sau in stoc si ptr. comenzi pe adresa noastra de email: afrodita.shop@yahoo.com . Asteptam sa ne vizitati si sa va oferim solutiile noastre competitive la blog-ul : www.afroditashop.blogspot.com
Cataloage si preturile in RON :

Produsele profesionale ptr par : L`oreal Professional -Expert Serie-Tecni.art-Artec Textureline , Tigi Bed Head -S Factor-Catwalk, Joico -K-pak-I.C.E, Schwarzkopf Professional-Bonacure-OSIS-got2Be, Wella Professional SYSTEM Professional-Biotouch-Color Preserv, L`oreal Natures Therapy-Technique , Matrix , Framesi Professional, Redken Woman & Men, Kerastase Paris , CHI Professional

Produse ptr machiaj : Lancome , L`oreal PARIS, M.A.C, Clinique , NEUTROGENA , Revlon , Estee Lauder , Elizabeth Arden, Bobbi Brown , Dior , Yves Saint Laurent , Chanel , Lancaster

Produse profesionale ptr unghii : O.P.I Manicure-Pedicure, Creative Nail Design , China Glaze , Orly , Seche USA , ESSIE , IBD Beauty Nails , EzFlow

Produse profesionale ptr vopsirea/decolorarea parului: Igora Royal Schwarzkopf Profesionnal, Suocolor-Majirel L`oreal Professionnel,Redken Color Fusion - Redken Professional Shades,CHI IONIC Permanent Shine Hair Color,Framesi Hair Color,Joico Professional Hair Color & Developer - Verocolor ,Matrix Professional HairColor,Paul Mitchell Professional Hair Color,Rusk Professional Hair Color,TIGI -"Colour with style",Wella Professional Color Koleston,Color Application Accessories -Redken,Tigi

Produse ptr ten acneic, uscat, sensibil,anti-age,cuperoza : Clinique, Lancome, Estee Lauder , Murad - Profesional skincare , Joey New York ,

Postat pe 5 Octombrie 2008 17:42
VAND TRUSA PROFESIONALA DE MACHIAJ MANLY 120 DE NUANTE
kudikadriana
Postat pe 15 Februarie 2010 00:29
Fetelor, vizitati-ma si veti vedea produsele mele de make up. Daca va intereseaza ceva va rog sa-mi lasati mesaj. Trusa de 66 de glossuri e 115 RON ( livrare gratuita), trusa de 28 blush e 115 RON ( livrare gratuita). Se plateste transport doar pentru trusa de 120 farduri + set 18 pensule. Comanda o dau in Anglia si ajunge la voi in 2 saptamani. Truse profesionale, ce vedeti in poze asta primiti!
Alina31
Postat pe 21 Februarie 2010 21:58
trusa 120 culori nu vine dinANGLIAci din HON HONG
kudikadriana
Postat pe 22 Februarie 2010 09:36
De la: kudikadriana, la data 2010-02-15 00:29:20VAND TRUSA PROFESIONALA DE MACHIAJ 120 DE NUANTE
kudikadriana
Postat pe 22 Februarie 2010 09:37
De la: kudikadriana, la data 2010-02-15 00:29:20VAND TRUSA PROFESIONALA DE MACHIAJ 120 DE NUANTE
kudikadriana
Postat pe 24 Februarie 2010 10:56
De la: kudikadriana, la data 2010-02-15 00:29:20VAND TRUSA PROFESIONALA DE MACHIAJ 120 DE NUANTE
kudikadriana
Postat pe 24 Februarie 2010 10:56
Buna! Trusa e noua? cat costa?
oanasol
Postat pe 29 Martie 2010 14:34
Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Avon va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.
Ce anume trebuie sa faci?
-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
BENEFICII:
-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrare la domiciliu;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.
Daca sunteti interesata ma puteti contacta pe mail felicikiss2009@yahoo.com sau la nr 0758139367
Multumesc
Jianu Felicia. Coordonator Avon Cosmetics Romania
Fellly
Postat pe 28 Aprilie 2010 18:23
Cursuri initiere in arta machiajului.
Machiajul poate fi magic si artistic sau practic si natural. Nu exista greseli in machiaj , doar posibilitati infinite .
Atelier Make-up Anca Radulescu - un loc in care arta , pasiunea , frumusetea si prietenia se impletsec in orice moment Cursuri initiere in arta machiajului
Atelier Make-up Anca Radulescu
Detalii pe www.ancaradulescu.ro
Contact: irenne_p@yahoo.ca sau office@ancaradulescu.ro
inna_grace
Postat pe 15 Octombrie 2010 17:49
eu am de unde sa imi comand produse de foarte buna calitate.mereu imi iau produse pentru machiaj de pe www.luxbeauty.ro si sunt foarte multumita.imi plac foarte mult cele de la parisax
eli_mihai
Postat pe 20 Octombrie 2010 16:27
cele de la parixas am auzit ca sunt bune..nu mi-am comandat inca insa in rest nu as avea curaj sa imi cumpar trusa de machiaj de pe bloguri, de la cineva anume pentri ca sunt f multe riscuri ( pot fi de proasta calitate, pot fi expirate etc).
criss84
Postat pe 15 Noiembrie 2010 12:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PRODUSE PROFESIONALE LA PRETURI F BUNE ONLINE 13 De la: criss84 15 Noiembrie 2010 12:14
Okii caprui 28 De la: LoveB3ingB3auty 10 Decembrie 2009 00:00
Fond de ten 5 De la: FLORY_DULCIK 18 Septembrie 2009 17:49
Rujul rosu... cum sa il alegi corect?? 23 De la: anca_buzea 25 Mai 2010 21:26
TRUCURI DE MACHIAJ 69 De la: Frumusete_La_Superlativ_1 25 Martie 2016 00:24