Setari Cookie-uri

PRODUSE PROFESIONALE JOICO, TIGI BED HEAD, L`OREAL EXPERT SERIE

Ne puteti adresa orice intrebari referitoare la produsele disponibile in cataloage sau in stoc si ptr. comenzi pe adresa noastra de email: afrodita.shop@yahoo.com . Asteptam sa ne vizitati si sa va oferim solutiile noastre competitive la blog-ul : www.afroditashop.blogspot.com
Cataloage si preturile in RON :

Produsele profesionale ptr par : L`oreal Professional -Expert Serie-Tecni.art-Artec Textureline , Tigi Bed Head -S Factor-Catwalk, Joico -K-pak-I.C.E, Schwarzkopf Professional-Bonacure-OSIS-got2Be, Wella Professional SYSTEM Professional-Biotouch-Color Preserv, L`oreal Natures Therapy-Technique , Matrix , Framesi Professional, Redken Woman & Men, Kerastase Paris , CHI Professional

Produse ptr machiaj : Lancome , L`oreal PARIS, M.A.C, Clinique , NEUTROGENA , Revlon , Estee Lauder , Elizabeth Arden, Bobbi Brown , Dior , Yves Saint Laurent , Chanel , Lancaster

Produse profesionale ptr unghii : O.P.I Manicure-Pedicure, Creative Nail Design , China Glaze , Orly , Seche USA , ESSIE , IBD Beauty Nails , EzFlow

Produse profesionale ptr vopsirea/decolorarea parului: Igora Royal Schwarzkopf Profesionnal, Suocolor-Majirel L`oreal Professionnel,Redken Color Fusion - Redken Professional Shades,CHI IONIC Permanent Shine Hair Color,Framesi Hair Color,Joico Professional Hair Color & Developer - Verocolor ,Matrix Professional HairColor,Paul Mitchell Professional Hair Color,Rusk Professional Hair Color,TIGI -"Colour with style",Wella Professional Color Koleston,Color Application Accessories -Redken,Tigi

Produse ptr ten acneic, uscat, sensibil,anti-age,cuperoza : Clinique, Lancome, Estee Lauder , Murad - Profesional skincare , Joey New York

Postat pe 5 Octombrie 2008 17:55
NU MA intereseaza. Stiu ca nici pe altii nu-i intereseaza. NU locuiesc in RO, deci pot sa cumpar produseele originale. Nu cred ca aveti noutati pe care mi le puteti spune d-voastra.
Daca am o problema cu tenul, ma duc la dermatolog.Iar restul exista douglas, drogherie, farmacie sau cosmeticene capabile....
Full_Metal_Jacket
Postat pe 5 Octombrie 2008 18:02
Astia de posteaza ,,n'' subiecte cu acelasi mesaj publicitar chiar nu-si dau seama de ceea ce fac ?
Reactia forumistilor e total pe dos fata de ceea ce spera ei ,nici macar nu ma apuc sa citesc ce vrea sa spuna tanti asta pentru ca publicitatea agresiva nu a fost niciodata pe gustul meu si sunt convinsa ca nimeni nu inghite acest gen de publicitate.

Unde pana mea sunt moderatorii aia ?
iris_4_ever
Postat pe 5 Octombrie 2008 18:49
Eu nu cred ca exista moderatori pe aici
Full_Metal_Jacket
Postat pe 5 Octombrie 2008 18:54
subscriu
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 16 Noiembrie 2008 21:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Produse Avon 133 De la: roxisim 18 August 2014 20:49
Parfumuri terapeutice bio 2 De la: kudika226898 5 Noiembrie 2010 20:43
parfumuri 1 De la: mada_swet 17 Aprilie 2009 08:36
reprezentanti federico mahora 1 De la: kudika079730 31 Decembrie 2009 18:15
ATENTIE!!!premiile de pe kudika nu se dau! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:50