Setari Cookie-uri

egalitatea intre sex-e?hm....

spui ca nici macar noi intre noi, femeile, nu suntem egale...oamenii n-au fost niciodata egali intre ei, indiferent ca sunt barbati sau femei...si n-as vrea sa-ti enumar cate femei de succes sunt pe lumea asta...dar se pare ca tu nu poti depasi mentalitatile arhaice si ideile preconcepute...
Lulli
Postat pe 23 Octombrie 2008 17:27
De la: etta, la data 2008-10-23 10:06:58 vai de mine ????/.....deocamdata nu-mi plang de mila si sunt foarte fericita si implinita alaturi de un barbat adevarat,de aproape 22 de ani !!!.......care a stiut sa ma aprecieze si sa ma considere jumatatea lui !!!!.......si fiecare are credinta lui in suflet......si pot spune chiar ca sunt o persoana cu destula frica fata de D-zeu si pe care D-zeu chiar a ajutat-o in foarte multe cazuri !!!!....dar fiecare cu "problemele"lui !!!......am incercat.......dar nu depasesc limita !!!!........si daca am avut un limbaj,asaaaa,mai "agresiv",a fost datorita faptului cum ai pus problema !!!......o viata fericita,parintele !!!!........



sarumana pt cuv de sfarsit u 38 el 22 e bine si asa rau sa fi-ti fericiti barbat adevarat la 22?o fi sa va iubiti mult
mickyyo_parintele
Postat pe 24 Octombrie 2008 01:47
prietena voasta puffilici,pe care o ridicati in slavi pozeaza sexi pe net si racoleaza barbati,din cate stiu tariful e de 100 de euro face cam 1500 euro pe zi de unde credeati ca are bani?

Postat pe 24 Octombrie 2008 02:02
De la: Luli2, la data 2008-10-23 17:27:08spui ca nici macar noi intre noi, femeile, nu suntem egale...oamenii n-au fost niciodata egali intre ei, indiferent ca sunt barbati sau femei...si n-as vrea sa-ti enumar cate femei de succes sunt pe lumea asta...dar se pare ca tu nu poti depasi mentalitatile arhaice si ideile preconcepute...



mentalitatea de cara vb poate u o ai deoarece alte cuvinte nu ai mai stiut sa scoti le-ai invatat greu ?
cum si u ai scris "oamenii n-au fost niciodata egali intre ei, indiferent ca sunt barbati sau femei..."asta am vrut si eu sa spun nu suntem egali si . asa ca du-te dormi si lasa-ma cu ideile tale si mentalitatile de care daca te pun sa le explici habar nu ai.grija de u draga mea


mickyyo_parintele
Postat pe 24 Octombrie 2008 02:07
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-24 01:47:53
De la: etta, la data 2008-10-23 10:06:58 vai de mine ????/.....deocamdata nu-mi plang de mila si sunt foarte fericita si implinita alaturi de un barbat adevarat,de aproape 22 de ani !!!.......care a stiut sa ma aprecieze si sa ma considere jumatatea lui !!!!.......si fiecare are credinta lui in suflet......si pot spune chiar ca sunt o persoana cu destula frica fata de D-zeu si pe care D-zeu chiar a ajutat-o in foarte multe cazuri !!!!....dar fiecare cu "problemele"lui !!!......am incercat.......dar nu depasesc limita !!!!........si daca am avut un limbaj,asaaaa,mai "agresiv",a fost datorita faptului cum ai pus problema !!!......o viata fericita,parintele !!!!........



sarumana pt cuv de sfarsit u 38 el 22 e bine si asa rau sa fi-ti fericiti barbat adevarat la 22?o fi sa va iubiti mult


....parinteleeeeeeeeeeeeeee....imi dai de gandit despre judecata ta !!!....nu ca nu m-as fi convins !!!....hai sa te luminez,ca mi-ai luminat si tu ziua !!!!......SUNT FERICITA LANGA UN BARBAT ADEVARAT,DE APROAPE 22 DE ANI.......IMPREUNA,PARINTELE !!!!.......22 de ani de casnicie.......22 de ani de stat impreuna la bine si la greu,cum zice Biblia !!!.....ca nu as face un mariaj cu unul asa de tanaaaaaarrrrr.....nici daca asa duce lipsa !!!....poate asa.....o data de control,sa mai schimb atmosfera !!!!...... ..........asa caaaaaaaaaaa.....hai noroc si la mai mare,parintele !!!!.....si sa ma cauti,daca ai nevoie de-o gaina mai batrana si cu stiinta mai vasta !!!........

P.S. - si invata si tu sa scrii mai "citet" ,ca am stat 5 minute sa descifrez ce ai bagat acolo din top !!!!........
etta
Postat pe 24 Octombrie 2008 17:34
mickyo, eu simt ca suntem frati, frate: eu am supt la mama, tu ai supt la tata........

Postat pe 25 Octombrie 2008 01:22
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-25 01:22:31mickyo, eu simt ca suntem frati, frate: eu am supt la mama, tu ai supt la tata........


ba la ba trista u cine p u l a mea te crezi?poate u ai supt de la tati ca mata e cea de pe centura si ai su pt nu gluma ,se vede ca si acu su gi ll abar ereditar
mickyyo_parintele
Postat pe 25 Octombrie 2008 04:13
De la: etta, la data 2008-10-24 17:34:58
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-24 01:47:53
De la: etta, la data 2008-10-23 10:06:58 vai de mine ????/.....deocamdata nu-mi plang de mila si sunt foarte fericita si implinita alaturi de un barbat adevarat,de aproape 22 de ani !!!.......care a stiut sa ma aprecieze si sa ma considere jumatatea lui !!!!.......si fiecare are credinta lui in suflet......si pot spune chiar ca sunt o persoana cu destula frica fata de D-zeu si pe care D-zeu chiar a ajutat-o in foarte multe cazuri !!!!....dar fiecare cu "problemele"lui !!!......am incercat.......dar nu depasesc limita !!!!........si daca am avut un limbaj,asaaaa,mai "agresiv",a fost datorita faptului cum ai pus problema !!!......o viata fericita,parintele !!!!........



sarumana pt cuv de sfarsit u 38 el 22 e bine si asa rau sa fi-ti fericiti barbat adevarat la 22?o fi sa va iubiti mult


....parinteleeeeeeeeeeeeeee....imi dai de gandit despre judecata ta !!!....nu ca nu m-as fi convins !!!....hai sa te luminez,ca mi-ai luminat si tu ziua !!!!......SUNT FERICITA LANGA UN BARBAT ADEVARAT,DE APROAPE 22 DE ANI.......IMPREUNA,PARINTELE !!!!.......22 de ani de casnicie.......22 de ani de stat impreuna la bine si la greu,cum zice Biblia !!!.....ca nu as face un mariaj cu unul asa de tanaaaaaarrrrr.....nici daca asa duce lipsa !!!....poate asa.....o data de control,sa mai schimb atmosfera !!!!...... ..........asa caaaaaaaaaaa.....hai noroc si la mai mare,parintele !!!!.....si sa ma cauti,daca ai nevoie de-o gaina mai batrana si cu stiinta mai vasta !!!........

P.S. - si invata si tu sa scrii mai "citet" ,ca am stat 5 minute sa descifrez ce ai bagat acolo din top !!!!........




ia-ti un translator daca nu intelegi ce scriu ce sa faci nu putem fi toti la fel.limba Romana are multe intesuri eu lam inteles pe cel ce mia convenit...mersi de explicatii....te caut numai9 sa-mi lasi nr de tel...hai pa
mickyyo_parintele
Postat pe 25 Octombrie 2008 04:16
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-22 02:11:37
De la: etta, la data 2008-10-21 14:35:46
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-21 04:39:12
De la: etta, la data 2008-10-20 20:53:32 se spune ca in spatele unui barbat puternic se afla o femeie si mai puternica !!!!.......deci cred ca voi barbatii ati vrea sa fiti egali cu noi !!!.......pentru ca noi,femeile, am luptat de-a lungul vremii pentru ceea ce ni se cuvine !!!....voua v-a fost pusa pe tava "superioritatea" fata de sexul femeiesc !!!!......de religie ......da,voi lucrati in domenii mai grele ,poate !!!....DAR NOI FACEM COPII !!!......ceea ce voi cred ca nu ati fi in stare sa suportati.....ati prefera sa lucrati in mina !!!......voi aveti meserii grele !!!!......DAR MESERIA DE MAMA ESTE CEA MAI GREA !!!!......decat sa educati un copil,preferati sa lucarati in mina !!!!.......si in general ,"meseria" de femeie presupune ,pe langa serviciul de zi cu zi, si "serviciul" de acasa.......voi,in general,dupa serviciul de zi cu zi,SUNTETI FOOOOARTE OBOSITI,nu mai aveti vlaga si pentru treburi gospodaresti !!!!........asa caaaaaaa.........nu mai vorbim de egalitate.....CA DEJA VA SUNTEM SUPERIOARE !!!!........


foarte frumos ai vb draga mea am sa vb libertin IARTA-MA dar fara vreo intentie de jignire.
daca voi vreti sa facem copii atunci eu creau ca voua sa vi se scoale...ce zici?facem schimb?daca natura femeii e sa faca copii aici nu putem schimba ceva....grea meseeria de mama foarte grea off ce va mai plange-ti de mila...ii dati copilului sa manance dupa care telenovele si alte asemenea si tare e grea...bine acu ca sa dat voie ca si tatal sa aiba grija de nau nascuti si crede-ma se pricep ffff bine.asa ca nu sunteti fenomenale ce face=ti voi noi cu usurinta putem dar viceversa....mai greu...la faza cu superioare niciodata citeste versetele biblice de mai sus e de la Dumnezeu lasat ca femeia sa fie supusa barbatului(nu sclava lui)


mai parintele......ni se scoala bre,si noua ceva-ceva !!!!....doar ca "ceva-ul" ala e mai mic decat al vostru,mai.....sau nu stiai asta ????.......deci avantaj noi !!!!.......1-0......cat priveste educatia unui copil.....daca tu crezi ca educatia acestuia se rezuma la a-i da o farfurie de mancareeeeeee......nici n-am cu cine sa discut !!!!........superioare niciodata ?????........de ce????....ca asa a lasat D-zeu ????...pai NUMAI pe asta va bazati voi !!!!..... caci in realitateeeeee.........jucati la pitici in fata noastra.......pentru ca,ma repet,NOI AM LUPTAT PENTRU EGALITATE PRIN FAPTE,nu ne-am considerat egale cu voi ca asa zice Biblia !!!!.....si am demonstrat asta,nu am luat-o de-a gata !!!......asta nu exclude faptul ca sunt si barbati puternici si superiori unor femei !!!!.....cum sunt si femei mult mai puternice si mult superioare unor barbati !!!!........dar ceea ce faci tu se cheama GENERALIZARE !!!!........si atata timp cat omul este ,fiecare in parte,individ unicat,nu se poate generaliza !!!.......caci lumea evolueaza ,totusi......



nu am chef sa ma cert cu nimeni da cu ce ati luptat voi?ati iesit voi pe linia frontului ?ati luptat voi femeile in razboaie?cu atata aveti si voi scapare "NOI FACEM COPII"CE SA ZIC....FARA NOI NU ATI PUTEA FACE NICI ATAT


Desteptul lu' mama, femeile nu au fost acceptate in armata, decat o perioada scurta pe vremea lui Ceasca si de anul trecut incepand.
Iar daca de la noi nu e, iete ca-s de la americani... mai informeaza-te, vezi si tu cate femei sunt in Irak si nu numai si aopi vorbeste.

Eu am ideile mele despre egalitatea dintre barbati si femei, dar nu meriti sa mi le expun, caci tu ne crezi inferioare din toate punctele de vedere, se pare.

Postat pe 29 Octombrie 2008 17:21
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-22 03:17:56
De la: crista_galli, la data 2008-10-21 19:53:20
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-21 04:29:46
De la: scarlatt, la data 2008-10-20 14:06:01mickyyo, tu ai problema cu distributia muncii, sa inteleg?
pai pune, frate, si tu mana si te screme si fa plozi si o sa le vezi si pe ele in mina, in caz ca era nevoie de ele si acolo.

nu stiu daca egalitate inseamna sa facem schimb de taskuri cu femeile...

pana la urma ce conteaza? unde si ce muncesti sau care e greutatea si semnificatia, sociala, umana, materiala, a muncii tale?

daca as vedea-o pe una la mina as spune ca e "virilizata" (iertati-mi exagerarea!), dupa cum daca l-as vedea pe unu' cu o munca prea feminina, l-as numi "muiercea".

e un sens in toate, si nu prea cred ca alambicarea sau combinatia de sarcini ne-ar face egali...

cred ca asa au aparut si barbatii care vor sa fie "regulati"....
"sa fie egalitate, monser!!!"



fratica copii fac dar... ai ceva vre-o fetita buna ?si nu ma screm deloc ci imi place
fratica am dat niste citate biblice ia aminte apoi vb deci....stie eu viitoru parinte ce zice....


Ma bag si eu ca musca-n lapte, dar cum faci tu copiii aia? Ai uter?



scuza-ma dar cred ca mai bine ca musca in k k t pt ca da eu fac copii si inca bine (cine vrea sa ma incerce)eu nu ii pot naste dar de facut fac ca pe banda ....doritoare sa fie....asa ca ironia tra ma lasa rece


trist e ca nu eram ironica, ci vorbeam cat se poate de serios
oricum, mersi mult de compliment, dragutule


ps:asta a fost ironie

Postat pe 29 Octombrie 2008 17:24
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-25 04:13:24
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-25 01:22:31mickyo, eu simt ca suntem frati, frate: eu am supt la mama, tu ai supt la tata........


ba la ba trista u cine p u l a mea te crezi?poate u ai supt de la tati ca mata e cea de pe centura si ai su pt nu gluma ,se vede ca si acu su gi ll abar ereditar


ptiu, ce limbaj de om superior

Postat pe 29 Octombrie 2008 17:28
http://www.youtube.com/watch?v=URVapwW3dBE nu mai zic nik va las pe voi
mickyyo_parintele
Postat pe 2 Noiembrie 2008 01:11
1) nush qm o s aj u parinte...
2) daca o s ajungi sa-mi spui l ce biserica o s fii s stiu s nu qmva s ma duc pe acolo
3) krezi k dk te avorta mamicutza ta mai vorbeai azi?(o femeie nu are nevoie de "permisiunea" barbatului k s avorteze)
Asa k mai taci din gura aia spurcata k viata tuturor barbatilor depinde de CEL PUTIN O FEMEIE!
flipper91
Postat pe 2 Noiembrie 2008 09:43
esti tare.
heidi01
Postat pe 2 Noiembrie 2008 17:49
sal.ma bag si io ca musca-n lapte,dar pana acum ati vobit mai mult despre partea religioasa,dar partea stiintifica unde e?
de ex: femeile au 2 XX,dar barbatii au o liniuta in minus adica au numai un X si un Y(de la care lipseste codita:) )deci totusi lor le lipseste ceva
annyo
Postat pe 3 Noiembrie 2008 17:43
In concluzie: Mikkyo esti gata ca bateria! Nu te pune cu femeile ca-ti sar astea-n cap si nu te mai insori veci. Si nu mai pupi parohie pana-i hau'!
Lucia1971
Postat pe 4 Noiembrie 2008 13:07
eu cred ca exista aceata egalitate ptr cele care o vor.
sora mea e asociata cu viitorul meu sot intr-o firma de constructii si alearga toata ziua pe santiere,cu tot felul de muncitori si e o tipa f puternica care merita tot succesul de care are parte, si el recunoaste ca unul fara celalalt nu ar fi reusit sa puna pe picioare aceasta afacere.
deci exista egalitate chiar si in constructii .
trebuie doar sa ne zbatem sa fim privite altfel in acest domeniu al barbatilor!
NICOLLE66
Postat pe 4 Noiembrie 2008 13:14
De la: NICOLLE66, la data 2008-11-04 13:14:22eu cred ca exista aceata egalitate ptr cele care o vor.
sora mea e asociata cu viitorul meu sot intr-o firma de constructii si alearga toata ziua pe santiere,cu tot felul de muncitori si e o tipa f puternica care merita tot succesul de care are parte, si el recunoaste ca unul fara celalalt nu ar fi reusit sa puna pe picioare aceasta afacere.
deci exista egalitate chiar si in constructii .
trebuie doar sa ne zbatem sa fim privite altfel in acest domeniu al barbatilor!



MAI TATA MAI DACA FETELE VOR EGALITATE DATI LE O CA SA O AIBA SI PE ASTA CACI ORICUM NU AU DESTULE ORICAT AR AVEA SI ORICUM NU CONTEAZA PREA MULT
gratuit89
Postat pe 4 Noiembrie 2008 13:21
De la: gratuit89, la data 2008-11-04 13:21:39
De la: NICOLLE66, la data 2008-11-04 13:14:22eu cred ca exista aceata egalitate ptr cele care o vor.
sora mea e asociata cu viitorul meu sot intr-o firma de constructii si alearga toata ziua pe santiere,cu tot felul de muncitori si e o tipa f puternica care merita tot succesul de care are parte, si el recunoaste ca unul fara celalalt nu ar fi reusit sa puna pe picioare aceasta afacere.
deci exista egalitate chiar si in constructii .
trebuie doar sa ne zbatem sa fim privite altfel in acest domeniu al barbatilor!



MAI TATA MAI DACA FETELE VOR EGALITATE DATI LE O CA SA O AIBA SI PE ASTA CACI ORICUM NU AU DESTULE ORICAT AR AVEA SI ORICUM NU CONTEAZA PREA MULT

nu trebuie sa ne-o dati voi,ne-o luam singure,ptr a putem !!!
NICOLLE66
Postat pe 4 Noiembrie 2008 13:26
Ca paranteza la topic:
Am citit intr-un jurnal de psihologie american ca femeiele mostenesc inteligenta si de la tata si de la mama, iar barbatii doar de la mama.


NU vreau sa insinuez nimic domnilor
Si am mai observat ceva ciudat la mine in familie. Fratele meu gandeste si se comporta ca mama (e si anti-tata), iar eu nu gandesc ca nici unul, am doar cateva apucaturi de la tata.

Postat pe 4 Noiembrie 2008 16:31
Subscriu!!!
_iluzie_
Postat pe 4 Noiembrie 2008 16:36
Si eu subscriu! Pentru baieti e mai simplu sa fie inteligenti. Pentru fete e nevoie de doi. Iar daca e o casnicie destramata sau unul dintre parinti moare prea repede, e cam nasol pentru fete, nu?!
sagetator
Postat pe 4 Noiembrie 2008 16:44
Mey, asta ar insemna ca femeile au mai mult potential genetic sa fie mai inteligente decat barbatii.

Offf ce-ai inteles tu, sagetator...

Ca nu toate isi dezvolta capacitatile la maxim, asta e cu totul alta discutie.

Postat pe 4 Noiembrie 2008 20:43
De la: flipper91, la data 2008-11-02 09:43:131) nush qm o s aj u parinte...
2) daca o s ajungi sa-mi spui l ce biserica o s fii s stiu s nu qmva s ma duc pe acolo
3) krezi k dk te avorta mamicutza ta mai vorbeai azi?(o femeie nu are nevoie de "permisiunea" barbatului k s avorteze)
Asa k mai taci din gura aia spurcata k viata tuturor barbatilor depinde de CEL PUTIN O FEMEIE!




stii, constat cu stupoaare ca tu nu stii ce vb.... ai inclus pe mama, cu avortu(ce treaba are asta cu egalitatea?)
si de tacut nu tac cand vrea o pisata ca u ....egalitate niciodata nu va fi....nu suntem egali doar ne completam unu pe celalalt
mickyyo_parintele
Postat pe 5 Noiembrie 2008 03:05
De la: Lucia1971, la data 2008-11-04 13:07:40In concluzie: Mikkyo esti gata ca bateria! Nu te pune cu femeile ca-ti sar astea-n cap si nu te mai insori veci. Si nu mai pupi parohie pana-i hau'!


draga mea lucia niciodata nu mi-a fost frica sa ma confrunt cu cineva ...multe pe aici se dau interesante dar habar nu au pe munde se pisa gaina....iar de insurat nu ma grabesc decat sa gresesc mai bine sunt atent....
mickyyo_parintele
Postat pe 5 Noiembrie 2008 03:38
De la: NICOLLE66, la data 2008-11-04 13:26:55
De la: gratuit89, la data 2008-11-04 13:21:39
De la: NICOLLE66, la data 2008-11-04 13:14:22eu cred ca exista aceata egalitate ptr cele care o vor.
sora mea e asociata cu viitorul meu sot intr-o firma de constructii si alearga toata ziua pe santiere,cu tot felul de muncitori si e o tipa f puternica care merita tot succesul de care are parte, si el recunoaste ca unul fara celalalt nu ar fi reusit sa puna pe picioare aceasta afacere.
deci exista egalitate chiar si in constructii .
trebuie doar sa ne zbatem sa fim privite altfel in acest domeniu al barbatilor!



MAI TATA MAI DACA FETELE VOR EGALITATE DATI LE O CA SA O AIBA SI PE ASTA CACI ORICUM NU AU DESTULE ORICAT AR AVEA SI ORICUM NU CONTEAZA PREA MULT

nu trebuie sa ne-o dati voi,ne-o luam singure,ptr a putem !!!



ce puteti voi?puteti face copii in rest .....face-ti multe dar indrumate.....
mickyyo_parintele
Postat pe 5 Noiembrie 2008 03:40
"nu sunt ceea ce as fi vrut sa fiu dar ma plac pt ca exist CU RESPECT MANCA-VAR RAIU" Mi-am permis sa copiez prezentarea ta, sper ca nu te superi. Pentru un absolvent de teologie ai un limbaj putin cam colorat. Nu imi permit sa intru in polemica pe teme religioase cu tine. Vroiam doar sa-ti spun ca un absolvent de clasa a doua primara ar sti sa scrie "MANCA-V-AR". Cunosti atat de putine lucruri legate de femei la fel cum cunosti limba romana. Sincer nu as vrea sa ma indrumi tu sa fac absolut nimic.
angelaviorica
Postat pe 5 Noiembrie 2008 04:44
Stire de ultima ora: GAINA NU FACE PISUCU! Si ca un raspuns la subiectul postat de tine: EU NU VREAU SA FIU CONSIDERATA EGALA TA!!! Pe bune ar fi prea mult. In viitor evita cratimele daca tot nu stii sa le folosesti, nu de alta, dar iti va fi mai usor sa-ti scrii numele pe zapada cand faci pisucu. Iarta-mi micile rautati!
angelaviorica
Postat pe 5 Noiembrie 2008 05:11
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-11-05 03:40:57
De la: NICOLLE66, la data 2008-11-04 13:26:55
De la: gratuit89, la data 2008-11-04 13:21:39
De la: NICOLLE66, la data 2008-11-04 13:14:22eu cred ca exista aceata egalitate ptr cele care o vor.
sora mea e asociata cu viitorul meu sot intr-o firma de constructii si alearga toata ziua pe santiere,cu tot felul de muncitori si e o tipa f puternica care merita tot succesul de care are parte, si el recunoaste ca unul fara celalalt nu ar fi reusit sa puna pe picioare aceasta afacere.
deci exista egalitate chiar si in constructii .
trebuie doar sa ne zbatem sa fim privite altfel in acest domeniu al barbatilor!



MAI TATA MAI DACA FETELE VOR EGALITATE DATI LE O CA SA O AIBA SI PE ASTA CACI ORICUM NU AU DESTULE ORICAT AR AVEA SI ORICUM NU CONTEAZA PREA MULT

nu trebuie sa ne-o dati voi,ne-o luam singure,ptr a putem !!!



ce puteti voi?puteti face copii in rest .....face-ti multe dar indrumate.....

tu pe langa ca esti misogin esti cumv asi pe invers????
tu vrei o femeie doar ca sa iti faca un copil????uffff!!!! ce oameni...
e clar ca nu ai avut parte de nici o femeie adevarata!!!sa veti cate putem face!!!
dar tie poate nu-ti plac femeile..ar fi trebuit sa-mi dau seama din nickname...
NICOLLE66
Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:33
mickyyo, toata treaba asta cu nascutul a pornit tot de la tine, cand ti-a zis un BARBAT ca tu sa vorbesti cand vei scoate plozi din tine (o sa dau si citatul daca nu ma crezi), iar tu ai replicat ca tu faci o gramada de copii...
Ai fost cel putin arogant, ca sa nu zic lipsit de respect.

Iar cand ne zici ca femeia e murdara cand e pe ciclu, la ce reactie te asteptai???? (nu, nu ma intereseaza ce zice biserica, pentru ca eu nu cred in Dumnezeul descris in Biblie, in concluzie, oricum nu calc pe acolo)

Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
i need you......pls.. 19 De la: blaa 29 Ianuarie 2010 16:40
Atitudinea de dupa casatorie! 23 De la: kudika074313 19 Octombrie 2009 09:33
ce ne facem cu soacrele????? 40 De la: kudika017520 17 Iulie 2009 23:22
s-a schimbat mult si nu stiu ce sa fac sa fie ca inainte 5 De la: glorya20onna 20 Februarie 2009 16:26
Afla secretul zilei de nastere 79 De la: kudika026598 18 Iunie 2009 22:53