Setari Cookie-uri

caut un salon sa-mi poata iesi o frizura scurta reusita

am parul mediu acum si as vrea sa ma tund scurt, cumva sa pot sa-mi fac si tepi, si creasta, sa-l pot lasa si ciufulit, eventual sa-i dau din cand in cand si o forma eleganta. daca v-ati facut asa ceva vreodata sau stiti unde as putea gasi pe cineva sa reuseasca asta, va rog sa-mi spuneti.
kiya
Postat pe 18 Octombrie 2008 23:19
vi la mine !:)
si o sa fi ok!
romell2109
Postat pe 31 Octombrie 2008 09:42
De la: kiya, la data 2008-10-18 23:19:08am parul mediu acum si as vrea sa ma tund scurt, cumva sa pot sa-mi fac si tepi, si creasta, sa-l pot lasa si ciufulit, eventual sa-i dau din cand in cand si o forma eleganta. daca v-ati facut asa ceva vreodata sau stiti unde as putea gasi pe cineva sa reuseasca asta, va rog sa-mi spuneti.


La Hotel Bucuresti este un Salon, unde se afla si piscina si sala de fitness.
Intreaba de LIGIA - este profesionista de care ai nevoie pentru tunsoarea care o doresti tu
Simply_i
Postat pe 10 Noiembrie 2008 09:52
eu iti recomand salonul GETA VOINEA!!

Greenie
Postat pe 10 Noiembrie 2008 12:22
IMI PARE RAU CA ESTI DIN BUCURESTI - CA STIU UN SALON IN CONSTANTA UNDE ITI IESE ORICE TUNSOARE VREI ; CREDE-MA AM VAZUT O TIPA TUNSA "CU CIOBU"SI SCURT IAR FATA DE ACOLO I-A SCOS O FORMA SUPER - ERA ALTA CAND A PLECAT !
MYL
Postat pe 10 Noiembrie 2008 15:00
CHIAR CREDETI CA E ASA BUNA GETA VOINEA? RECUNOSC , AM VAZUT DOAR LA TV CE FACE DAR NU MI SE PARE CEVA IESIT DIN COMUN
MYL
Postat pe 10 Noiembrie 2008 15:02
si eu si sora mea mergem la ea
e super tipa! nu tunde geta voinea fiind ocupata cu alte lucruri cum ar fi prezentarile d moda la care participa, emisiunele, etc etc.
eu am paru relativ scurt, si sora mea ceva mai lung... un pic peste umeri
tipele de acolo au fost invatate f bine de geta
+ de asta, eu sunt genul de persoana, care nu se duce la acelasi salon a doua oara, mereu am fost dezamagita de experimentele pe care le faceau tipele pe capu meu...
Greenie
Postat pe 10 Noiembrie 2008 16:16
http://coafuriMR.hi5.com ..ca idee!!
romell2109
Postat pe 16 Noiembrie 2008 20:45
multumesc de idei. momentan lumea zice sa nu tai paru ca mi-ar sta rau, in afara de tata care zice sa-l tai scurt si sa nu-l mai stric cu vopsele
mai astept o luna doua si iau o decizie. oricum ma incurca ca e mediu si fragil de la multe decolorari, vopsiri, intins cu placa and so on si tre sa stau si sa tot stau pana il fac sa arate natural si pufos si moale, de aia l-as taia si gata.
kiya
Postat pe 19 Noiembrie 2008 08:02
draga mea, decat un par mai lung si stricat eu as zice ca mai bine mai scurtutz si sa arate cumva ...cel mai bine du-te la un salon unde au hairstylist...fetele vorbeau de geta voiena...am inteles si eu ca fac treaba buna acolo....du-te si intreaba, ei vor sti ce sa-ti recomande...mie mi-a recomandat cineva sa ma fac permanent...si nu-mi venea sa cred, ca eu aveam parul frumos si natural...acum sunt facut permanent si n-am fost mai aratoasa in viatza mea...:D ...au si ei scopul lor definit in saloane..
alekxsa
Postat pe 19 Noiembrie 2008 08:07
am o problema cu locurile de genu 'geta voinea'. nu zic ca poate fac treaba buna, dar nu imi place sa dau banii pe nume si firma, as prefera un salon cat de cat normal, sa nu trebuiasca sa platesc pentru cum se cheama. nu intelege gresit, as vrea sa-mi stea bine si nu ma pun la bani, e o chestiune de principiu.
kiya
Postat pe 19 Noiembrie 2008 08:17
na ca m-am tuns la geta voinea. a iesit super, punkish asa, cand o sa scot pozele de la rev postez. daca tot am schimbat lookul, am bagat si un cercel in buza. revenind, mi-a placut mult la tuns, in parte si din cauza baiatului cu muschi care mi-a facut masaj la scalp si s-a invartit pe langa mine o ora sa iasa ceva ok. scump, da merita. asta e concluzia.
kiya
Postat pe 1 Ianuarie 2009 12:39
http://coafuriMR.hi5.com dar ca eu sunt in cta! id romell2109 have a nice day!
romell2109
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:16
http://coafuriMR.hi5.com o mica parte cam din ceea ce realizez eu, dar ca sunt in cta,,,uite si id ul meu ,,romell2109 ,,have a nice day !
romell2109
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:18
buna. spunemi si mie unde este salonul asta k vreau s imi fac o schimbare d look.mersi
alinag_balan
Postat pe 24 Martie 2009 00:28
nu un salon trebuie cautat...cum citeam mai sus de geta voinea...ca oamenii nu sunt neaparat cei mai talentati din lume doar pentru ca lucreaza la ea...cauta un stilist bun!!
eu vi-l recomand pe cornel - 0769271278 nu stiu daca asta e nr lui sau e de la salon, el de pe acest nr m-a sunat. oricum dai de el daca suni aici.
e fff talentat la tuns si scurt si lung. a castigat concursuri de tuns internationale, are o mana de aur! vi-l recomand cu tot sufletul. lucreaza la un salon in romana, stiu ca vrea sa plece de acolo dar oricum, tot in bucuresti este :) cautati-l cu incredere. si la vopsit este foarte bun. lucreaza cu wella si la salon nu au preturi ostentative, chiar e ok.

Postat pe 24 Martie 2009 07:17
Salonul Relax din Bucuresti
vanesia
Postat pe 24 Martie 2009 11:39
imi poate spune si mie cineva un salon in constanta unde kiar se tunde bine?
ptick_adriana17
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:18
De la: alinag_balan, la data 2009-03-24 00:28:10buna. spunemi si mie unde este salonul asta k vreau s imi fac o schimbare d look.mersi
la o sectie de militie tunde cel mai misto in varianta scurta....
silviu_m74
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:58
te astept cu placere la viva stil totii stilisti sunt de clasa 1

hairlucifer0
Postat pe 17 Aprilie 2009 03:17
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 17:05
Va recomanda cu cea mai mare placere salonul DARE Beauty Center este format dintr-o echipa de profesionisti nu ai cum sa pleci de acolo nemultumit. Asta e site-ul lor www.darebeautycenter.ro
kudika095176
Postat pe 18 Decembrie 2009 10:26
www.wonderbeauty.ro, tuns 40 ron, incercati si voi, nu veti fi dezamagite
kudika097837
Postat pe 8 Ianuarie 2010 19:21
Vreau sa va povestesc de experienta mea la un salon din rond rosetti spazzio salon-am trecut sambata trecuta pe acolo si cand a intrat ce sa vezi ? ei aveau petrecere de deschidere :) mai sa fie imi zic asta nu am mai vazut pana acum sa se poarte si pe la saloanele din bucuresti mi-a placut ideea. aveau fete facute de stilist la par dar foarte special cu diverite forme in sus si cu pene de paun cu coama ce sa zic are talent baiatul respectiv-am facut si cunostinta il cheama cosmin boboc si are un salon foarte dichisit si preturile foarte bune zic! am baut un pahar de sampanie si am revenit luni sa ma vopsesc si mi-au oferit cadou o manichiura -spuneau ca asta e oferta- un vopsit=o mani cadou! i-am luat nr daca-l vreti 0723 798 727 .
kudika131234
Postat pe 27 Februarie 2010 00:07
... am la oferta ... o tunsoare ... cu bricheta !!! ... any query ? ... ... primii 10 ... freee ...
marco918
Postat pe 27 Februarie 2010 00:10
Foarte interesant site-ul dvs., dar se vede din start ca va adresati STRICT unui anumit target de clienti. Adica, o persoana de rand, cu un salariu de 600 lei nu are cum sa ajunga pe mana dvs.,oricat de mult si-ar dori. Ar trebui sa faceti pachete de servicii si pentru acest tip de clienti. E pacat sa fim nevoiti sa mergem la un salon de cartier,de unde sa iesim vai mama noastra, doar pentru ca nu ne permitem sa dam 300-400 lei pe un spalat,tuns,vopsit,coafat luna de luna. Poate va ganditi,totusi, si la gesnul asta de persoane. Multumesc!
kudika2969
Postat pe 28 Februarie 2010 13:33
Echipa de hair-stylisti a Salonul Diamond Lady studio & Spa te poate ajuta sa ai o tunsoare 3 in 1. ELEGANTA,SEXY CIFULITA SI TEPI REBELI.Te asteptam cu drag.
Diamondlady
Postat pe 28 Februarie 2010 18:42
Mesaj pentru KUDIkA 2696

Te astept la salonul Diamond Lady Studio & Spa si te vei convinge ca poti obtine si calitate la preturi moderate.
Viziteaza www.diamondlady.ro
Diamondlady
Postat pe 28 Februarie 2010 18:51
buna...salonul se numeste Gett's si este pa calea victoriei 63-81(Hotel Raddison) unde este si sala de sport World Class.Eu asa am ajuns acolo,mergeam la sala.De atunci au trecut 2 ani si tot la Gett's merg,nu l as schimba;sunt foarte multumita de servicii si de angajati.Anul acesta am mers chiar pe 1 martie la salon si am fost foarte placut surprinsa cand am primit drept martisor o floare din partea lor.Asa am aflat si ca aniversau 13 ani de existenta.A fost un gest foarte frumos din partea lor.Va recomand din suflet salonul si va garantez ca veti avea parte numai de experiente placute.Astept mesajele voastre pe forum dupa prima vizita
kudika135114
Postat pe 3 Martie 2010 11:16
Buna,eu inainte ma vopseam ma coafam ma tundeam la un salon pe la Romana,stau in Lacul Tei si de ceva timp in fata blocului s-a deschis un salon,am gasit o tipa Georgiana o cheama super tare fata care imi face tot ce imi faceam la un salon in Romana unde plateam 400 de ron la preturi mult mai mic,ce vreau sa zic este ca si la un salon de cartier poti gasi calitate,uitati numarul de telefon al salonului daca vreti sa va faceti programare,eu va asigur ca e tare rau tipa,are maini de aur 0735848871 duceti-va si dupa aceea spuneti-mi ce parere aveti
pushyk
Postat pe 7 Martie 2010 21:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Coafor bun Constanta 1 De la: Mry 14 Martie 2013 22:49
salon ff tare 12 De la: BlondaX 11 Martie 2010 21:13
sali de fitness zona 13 septembrie-sebastian-rahova 4 De la: Mariusik_darbuka 8 Octombrie 2010 01:28
Execut tunsori diverse 1 De la: kudika_19231 24 Octombrie 2012 21:57
Saloanele in care merg vedetele nostre sunt afisate pe 3 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:03