ce fel de anticearcan folosesti?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ce fel de anticearcan folosesti?: (4.3 din 3 voturi)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
ellise85 Avatarul lui ellise85

41 mesaje
Oras: oradea

sa va vad fetelor! care credeti ca e cel mai bun anticearcan din toate punctele de vedere
Raporteaza abuz de limbaj
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/18641/Cearcane-.html

Concealer de la YSL sau ArtDeco.
LauraAma Avatarul lui LauraAma

24 mesaje
Oras: brasov

aplica : www.starea-de-bine.ro
Myrabella Avatarul lui Myrabella

2 mesaje
Oras: tg jiu

Am incercat o multime de creme anticearcan si nici una nu mi s-a parut atat de buna ca VITESSE PERLA contur de ochi si buze.Pretul este destul de economic si este mult mai buna decat altele care-s de 5 ori mai scumpe.
Myrabella Avatarul lui Myrabella

2 mesaje
Oras: tg jiu

Este foarte important ca in prospectul anticearcanului pe care-l cumparati sa se specifice ca nu contine parfum fiindca altfel mai rau va face.Mie orice contur de ochi care contine parfum imi face rau:mi se irita ochii,se inrosesc etc.Pt. mine cel mai bun este Vitesse Perla contur de ochi si buze.
ellise85 Avatarul lui ellise85

41 mesaje

unde il gasesc?
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Eu am folosit de la Maybelline
merycam Avatarul lui merycam

116 mesaje

Eu am folosit de la Ardes, e super bun anti-cearcane. Efect imediat.

gasesti in Farmacii
camelya957 Avatarul lui camelya957

23 mesaje
Oras: bucuresti

herbalife..pt ca este produs natural pe baza de plante
kitty_ Avatarul lui kitty_

55 mesaje

Christian dior - Diorskin anticerne perfecteur, este foarte fain
notmenoeb Avatarul lui notmenoeb

7 mesaje

eu am incercat mai multe, si am fost surprinsa placut sa vad ca efectele cele mai rapid vizibile si de durata au fost ale produselor romanesti. ce mi-a palcut au fost: crema contur ochi cu extract de albastrele de la tis, gel contur ochi gerovital plant (farmec) si la ce am ramas e farmec. este net superior celor straine pe care am dat de zeci de ori mai mult.
Fosta membra Kudika.ro
Eu folosesc MAC, despre care nu stiu daca exista in Romania, dar merita incercat. Aici este foarte "pe val", la fel ca si Make up For Ever. Sunt produse profesioniste, foarte apreciate de vedete cum ar fi Gwen Stefani sau Eve...stiu sigur asta ca ma documentez si pot spune ca am o pasiune pentru produsele cosmetice. YSL e foarte bun de asemenea, iar pt cine chiar vrea sa cada pe spate sa foloseasca La Prairie. Pentru asta s-a inventat credit cardul!
I have an angel on my shoulder, but a devil in my hand ;)
azalis Avatarul lui azalis

413 mesaje
Oras: arad

unde gasesc acest anticearcan VitessePerla? pana acum am folosit de la Avon, Cosmetic plant, dar efectele apar incet si trebuie sa folosesti constant crema, m-as bucura sa iau ceva cu efect mai de durata,calitate dar si pret convenabil, ca oricum trebuie sa te ingrijesti mai atent dupa 25- 30 ani . Multumesc.
nu lasa pe azi ce poti face maine
roxxana_soare Avatarul lui roxxana_soare

19 mesaje

pe mine ma intereseaza cv. care trateaza cearcanele.nu un anticearcan care doar ascunde.
Fosta membra Kudika.ro
Am folosit de la avon, unul de la anew si unul cu ulei de masline si ceai verde, parca...nu mai stiu exact..dar erau ok..
acum il am pe cel de la clinique....sunt f multumita de el....un timp il voi folosi pe asta..
poate mai posteaza cineva informatii despre cel de la vitesse perla ca-s curioasa ....pret, unde se gaseste, etc...

19 mesaje

da,am auzit de clinique ca este f bun.am sa-l incerc.am pierdut deja nr.anticearcanelor folosite.
Fosta membra Kudika.ro
Spui ca vrei ceva care sa trateze cearcanele...ma gandesc daca n-o fi ceva din interior ce ar trebui tratat....de la rinichi stiu ca ochii se mai umfla.....sper sa nu fi gresit afirmand asta...insa, ideea e ca poate ar tb sa ceri si parerea unui medic daca cearcanele nu-ti dispar cu metode clasice: comprese reci pe ochi, ceaiul verde stiu ca era indicat...
De la creme n-ai sa vezi decat o ameliorare...dar tu stii mai bine ce iti trebuie....

19 mesaje

e o idee.ms mult.oricum,eu sunt alba la fata si parca cearcanele ies si mai in evidenta decat la cineva
cu tenul mai inchis.
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

Eu folosesc crema-gel anticearca de la Bioten (Elmiplant) cu extras de miere, flori de tei si nalba....
Cel putin eu ma impac bine cu el...
Sweet Little Devil
azalis Avatarul lui azalis

413 mesaje
Oras: arad

De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-26 09:34:42Eu folosesc crema-gel anticearca de la Bioten (Elmiplant) cu extras de miere, flori de tei si nalba....

uite ca si eu il folosesc, dar sincer nu prea vad ameliorari, poate dupa ce ma dau un timp mai indelungat...ani de zile ?? nu stiu parerile sunt impartite , ca nici nu fac prea bine atatea creme pe pielea fina de la ochi.
nu lasa pe azi ce poti face maine
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: azalis, la data 2009-03-26 09:42:23
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-26 09:34:42Eu folosesc crema-gel anticearca de la Bioten (Elmiplant) cu extras de miere, flori de tei si nalba....

uite ca si eu il folosesc, dar sincer nu prea vad ameliorari, poate dupa ce ma dau un timp mai indelungat...ani de zile ?? nu stiu parerile sunt impartite , ca nici nu fac prea bine atatea creme pe pielea fina de la ochi.

pune`ti niste ochelari daca nu prea vezi...
Sweet Little Devil
ioanaolanesti2002 Avatarul lui ioanaolanesti2002

5 mesaje

Pe langa problemela renale, sinuzita mai poate sa provoace nesuferitele cearcane.
Fosta membra Kudika.ro
eu folosesc de 4 luni gelul de ochi HYDRA RADIANCE de la Avon,su sunt super incantata de el
sau:Se aplica pe pleoape felii de cartofi cruzi.
Se pun comprese reci cu infuzie din petale de trandafir. O lingura de petale uscate la 100 ml apa. Se folosesc trandafirii de dulceata.
Comprese reci cu infuzie de flori de tei.
Se pun alternativ, comprese reci si calde. Se incepe cu compresele calde si se termina cu cele reci.
Wenn Sie ein Idiot besser den Mund halten.
Fosta membra Kudika.ro
De la: ellise85, la data 2008-10-19 11:20:11sa va vad fetelor! care credeti ca e cel mai bun anticearcan din toate punctele de vedere

poti incerca si cu felii de castraveti sau de cartofi dar pe rand,cat despre cartofi ,te sfatuiesc sa nu ii fierbi ,ii cureti de coaja si ii speli putin ...pe bune ca da rezultate.
monaq Avatarul lui monaq

5866 mesaje

mie chiar imi plac cearcanele mele....nu ma dereanjeaza....
.
kesar Avatarul lui kesar

1 mesaj

Fosta membra Kudika.ro
De la: kesar, la data 2009-05-30 17:44:43

asta-i doar o supozitie
eveline_med Avatarul lui eveline_med

27 mesaje

batonul tratament de la Inca Rose; contine si acid hialuronic ce ajuta la diminuarea ridurilor fine din jurul ochilor; il puteti comanda de pe www.medintex.bizoo.ro
monikacs Avatarul lui monikacs

1 mesaj

Va recomand sa preparati voi acasa cu curaj, asa cum doriti.
www.elemental.ro/blog/baton-anticearcan-cu-tamanu.html

kudika_15761 Avatarul lui kudika_15761

25 mesaje

eu nu ma despart de anti-cearcanul meu magic radiance, fara el nu ies din casa
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: