Setari Cookie-uri

Topic pentru injuraturi si jigniri

In 24 de ore iar n-o sa mai ai cont

Postat pe 6 Noiembrie 2008 23:32
Oana draga vreau sa iti spun sa te pregatesti ca o sa vina pe aici si Diana Horincar si va fi vai de steaua ta ce-o sa mai zica fata aia ca te cunoaste bine , ati baut cot la cot in cluburi
Si Elodiei tu cred ca i-ai facut cont distruso pentru ca ea e la fel ca tine in Baia Mare , doar sunteti prietene si stii bine ca a fost facuta posta in club cand era moarta de beata
Ai uitat Oana de prietenele tale la catarama , de Ioana tatoasa careia ii ziceai Serifa care ca sa isi plateasca chiria la Allure si-o tragea cu italieni batrani ? Uiti cine esti si cu cine umbli ca te stie Baia Mare toata de poama ce esti
Nu te mai lauda ca ai masina si casa , baimarenii stiu ca stai intr-un apartament Nu mai suferi si te mai da cine nu esti , nu e frumos , nu mai fi frustrata Cu cati ai umblat tu sttiu toti baimarenii , esti batjocura lui Suciu care nici de amanta nu a mai vrut sa te tina. L-ai facut de ras pe ungurul de barbata-tu , care saracu a fugit in Suedia pe vremea lui Ceasca ca sa faca un ban . Esti proasta rau si anume vrei sa impresionezi pe net , pentru ca viata ta reala e de rasul curcilor Fugi la vietnamezi dar sa nu uiti sa mai intri pe aici sa vezi un filmulet , o poza incitanta cu tine

Iar tu proasta retardata nu poti nici sa ma bati si nici sa ma dai pe mine in judecata , nu ca ai fi varza si ca oricum barbatu-tu nu stie de contul tau de pe Kudika , ci pentru ca fiecare cuvant pe care l-am scris e adevarat , si tu stii asta , si multi care au citit si-au dat seama ca am dreptate Nu exista legi contra adevarului , a vietii tale de destrabalata nefericita

Postat pe 6 Noiembrie 2008 23:40
De la: crista_galli, la data 2008-11-06 23:32:08 In 24 de ore iar n-o sa mai ai cont


o sa ma draga altul si oricate va fi nevoie , exista sute de sali de internet iar fraiera asta a incurcat-o cu mine pentru ca o stiu cine e

Postat pe 6 Noiembrie 2008 23:41
eu cred..,ca si eu sunt mincinos !!

Postat pe 7 Noiembrie 2008 00:05
Sultan, mafiutzo ma primiti si pe mine aici la voi sa-mi vars oful....ca sunt satula de oameni prosti si de situatii tampite si de tot si imi vine sa injur ca la usa cortului dar nu-mi permit standardele si totusi sa-mi bag picioarele in ea de viata si in toate problemele si sa-i ia dracu pe toti tampitii ufff e mult mai bine acum

Postat pe 7 Noiembrie 2008 16:34
De la: Ranyaaa, la data 2008-11-07 16:34:45Sultan, mafiutzo ma primiti si pe mine aici la voi sa-mi vars oful....ca sunt satula de oameni prosti si de situatii tampite si de tot si imi vine sa injur ca la usa cortului dar nu-mi permit standardele si totusi sa-mi bag picioarele in ea de viata si in toate problemele si sa-i ia dracu pe toti tampitii ufff e mult mai bine acum


Care standarde nu-ti permit fetita? Tu n-ai asa ceva. Tare ma tem ca te numeri printre oamenii la care faci referire in mesajul tau.
beyonce_indragostita
Postat pe 7 Noiembrie 2008 17:19
wolfy numai bine

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:04
Mori de oftica daca n-ai ultimul cuvant nu-i asa?!
Eu am ajuns la concluzia ca atunci cand tu te certi cu cineva, nu vrei doar sa-ti faci inteles punctul de vedere, vrei ca interlocutorul tau sa ajunga la adevarul suprem pe care-l spui tu si sa-l interiorizeze, uitand complet ca avea alte idei initial. Keep on dreaming.

Adica nu, ai dreptate wolfy! Ai mereu dreptate!

PS: pt wolfy

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:07
buna tuturor!

super interesant topicul asta....
de mult ma abtin sa nu injur sau sa jignesc pe cineva, prin intermediul vostru...
dar...
tocmai ce-mi dadui seama ca nu merita
:))
ralukiss
Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:08
De la: Ralukiss, la data 2008-11-07 18:08:43buna tuturor!

super interesant topicul asta....
de mult ma abtin sa nu injur sau sa jignesc pe cineva, prin intermediul vostru...
dar...
tocmai ce-mi dadui seama ca nu merita
:))


Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:11
Ralukis esti din Craiova?

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:12
Apropos, sa va zic o anecdota: Omul, cand este tanar, are un orizont de cunostinte. Pe masura ce inainteaza in varsta, orizontul lui de cunostinte se ingusteaza pana ajunge la un punct. Atunci poate spune "Acesta e punctul meu de vedere!"

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:16
De la: Ranyaaa, la data 2008-11-07 16:34:45Sultan, mafiutzo ma primiti si pe mine aici la voi sa-mi vars oful....ca sunt satula de oameni prosti si de situatii tampite si de tot si imi vine sa injur ca la usa cortului dar nu-mi permit standardele si totusi sa-mi bag picioarele in ea de viata si in toate problemele si sa-i ia dracu pe toti tampitii ufff e mult mai bine acum



rannya..bine ai venit in "Cortul injuraturilor" ...


mafia_nrr1
Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:17
De la: wolfy, la data 2008-11-07 17:19:25
De la: Ranyaaa, la data 2008-11-07 16:34:45Sultan, mafiutzo ma primiti si pe mine aici la voi sa-mi vars oful....ca sunt satula de oameni prosti si de situatii tampite si de tot si imi vine sa injur ca la usa cortului dar nu-mi permit standardele si totusi sa-mi bag picioarele in ea de viata si in toate problemele si sa-i ia dracu pe toti tampitii ufff e mult mai bine acum


Care standarde nu-ti permit fetita? Tu n-ai asa ceva. Tare ma tem ca te numeri printre oamenii la care faci referire in mesajul tau.





wolfy era si cazul sa apari ...pai ai cam lipsit multicel... esti ca o leoaica care sta la panda...
mafia_nrr1
Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:18
bai ce ma enervati astea schimonosite care se dau musulmance iar tu...ranya(broasca)tu vb?ca esti o panarama

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:21
De la: judecatoarea_2, la data 2008-11-07 18:21:45bai ce ma enervati astea schimonosite care se dau musulmance iar tu...ranya(broasca)tu vb?ca esti o panarama



oooooo...judecatoareo...bine ai revenit mai......acu nu mai esti 1 esti 2....
mafia_nrr1
Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:23
da da salutari la toata lumea in afara de prefacute

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:24
Uff mama multe "cunostiinte" d-ale mele sunt pe forumul asta macar eu sunt panarama cu sotul meu...nu ca altii stii doamna in societate gospodina in bucatarie si tarfa in pat nu tarfa in societate in bucatarie si in pat ....ca altele mafiutzo multam fain de primire

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:25
nu numai mia bela stia de oana..si eu stiu de broasca de rania....imi vine sa rad cand o vad ce prostii debiteaza

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:25
Ranyaaa, dap.
sunt din Craiova
why?
ralukiss
Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:25
De la: Ranyaaa, la data 2008-11-07 18:25:44Uff mama multe "cunostiinte" d-ale mele sunt pe forumul asta macar eu sunt panarama cu sotul meu...nu ca altii stii doamna in societate gospodina in bucatarie si tarfa in pat nu tarfa in societate in bucatarie si in pat ....ca altele mafiutzo multam fain de primire
care sot?! poate ai vrea tu..de fapt visezi fato!adika la varsta ta,ce pretentii sa ai... asta se foloseste si el de tine ,nu mereu,asa,o data de 2 ori iar tu vi aici si spui ca ai o rel f serioasa!ha ha haah tu chiar crezi ca te crede cineva draga?

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:28
atunci ar trebui sa stii ca numele meu nu este rania eh hai sa mai apara si alte minti stralucite poate mint mai bine ca tine uf si eu va iubesc fetelor mai ales gasca vesela si pe cele care ma cunosc inca de pe vremea cand eram in burtica lui mami
Ralukiss si eu sunt tot din Craiova

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:30
super
ralukiss
Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:31
adevarul e ca suna mai bine rania ,broasca raioasa,decat felicia fai fatoo esti varzaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:32
vezi daca m-ai cunoaste in realitate ai stii numai ca esti o maaaare mincinoasa o sa-ti creasca nasul lasa ca mai taiem din el nu-i pb si fetele de pe celalalt topic tocmai mi-au spus numele multumesc multumesc ...vin-o in fiecare zi cum ar zice baietii

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:34
hai spune-mi intregul nume judecatoare-o....nu este un secret pt nimeni din cei care ma cunosc numele meu intreg

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:35
auzi fata mea,ma deranjeaza sa vad cum te dai atata in barci...cu nimic real..ai facut o obsesie cu arabii?te intreb..nu am nimic cu ei,doar cu tine ca minti de ingheata apele/

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:36
uf iubi si eu te ador....eu spre deosebire de altele chiar sunt logodita cu un arab ...daca m-ai cunoaste ai stii....si arabii de acum sunt parte din viata mea de zi cu zi traiesc printre ei...spre deosebire de unii ca tine care doar viseaza

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:38
hai mai zine tu,aia cea nobila,ca te duci cu crucea rosie doamne da suferi mult fatoo mai inventeaza ceva..hai ca maine te cere de sotie

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:38
mafiutzo esti pe mess?

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salut 4 De la: france 10 Mai 2008 23:58
Spuneti NU microcipurilor ! 112 De la: Alia_Atreides 7 Mai 2009 14:02
hy hy hy 31 De la: ETE_EU 7 Mai 2009 00:28
frustratele...o mare problema 38 De la: kudika056836 9 Decembrie 2009 19:39
Ce va face fericiti? 138 De la: Razv 21 Februarie 2014 10:26