Setari Cookie-uri

Topic pentru injuraturi si jigniri

De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:25:22Oana nu a dat nume cand a atacat asa ca nu era cazul sa va considerati lezate si oricum oana postase mesajul respectiv cu cateva zile in urma aparand de abia azi.

Rugamintea de a nu mai posta nimic care sa degenereze intr-o alta cearta a sosit dupa ce a postat una din voi reply-ul catre ea ....rugaminte pe care nimeni nu a luat-o in considerare defapt.

Ma refer la toate , wolfi , kathara , cruella ..inclusiv oana

Nu mi se pare normal ca o cafenea intreaga sa va roage ceva si niciuna dintre voi sa nu ne respectati .

Acum aveti topicul vostru special , faceti ce doriti aici si fiti dragute si lasati-ne cu vizitele inoportune.
Oricare dintre voi e binevenita atata timp cat nu are nimic de impartit cu altcineva.





Sorry, am citat gresit...deci:
"Sper ca e vorba de o alta "cruella", ca eu una n-am nicio treaba cu "protipendada" ... de pe forumul Kudika:)))) "


:)

Cruella_de_vil
Postat pe 30 Octombrie 2008 13:42
cruella..nu-i vorba de tine aici..dar daca mai stai mult ..cine stie..care se va agata si de tine.. ca nu-i de mirare....

mafia_nrr1
Postat pe 30 Octombrie 2008 14:03
sa fac o mica paranteza ca nici zone_ip nu mai are cont...hihihi...


hopefully will be peace and quiet ...
mafia_nrr1
Postat pe 30 Octombrie 2008 14:20

felicitari mafia..

Postat pe 30 Octombrie 2008 14:34
De la: Cruella_de_vil, la data 2008-10-30 13:42:05

"Sper ca e vorba de o alta "cruella", ca eu una n-am nicio treaba cu "protipendada" ... de pe forumul Kudika:)))) "



e vb de altcineva care are o poza la avatar cu cruella dar al carei nick nu l-am retinut
iris_4_ever
Postat pe 30 Octombrie 2008 14:41
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 14:20:59sa fac o mica paranteza ca nici zone_ip nu mai are cont...hihihi...


hopefully will be peace and quiet ...


cruella la care ma refeream este defapt zoana_ip
iris_4_ever
Postat pe 30 Octombrie 2008 14:42
Mesaj:
In primul rand vreau sa-mi cer scuze de deranj, cum bine stiti aseara v-am trimis un mesaj si vreau sa multumesc pentru interventie in legatura cu usre name mia_bela..
care vad deja ca nu mai este utilizator la kudika cu toate ca ne asteptam sa apara sub un alt user name, dar ce vroiam sa specific este faptul ca am uitat sa adaug inca un user care da dovada doar de lipsa de bun simt prin felul de a se adresa , injura si jignii userii pe site...acesta este zone_ip ...v-as ruga daca se poate sa luati masuri si asupra acestui user care a murdarit toate topic-urile pe kudika cu injuraturi si jigniri fara nici un motiv...
Va multumesc si va doresc o seara minunata..
In speranta ca vom avea putina liniste pe site si relax, am toata increderea in administratorii Kudika ca vor lua masurile necesare...
Cu stima si mult respect
user name ...


multumim si tie Kudika

Postat pe 30 Octombrie 2008 15:15
De la: stef80, la data 2008-10-30 15:15:50Mesaj:
In primul rand vreau sa-mi cer scuze de deranj, cum bine stiti aseara v-am trimis un mesaj si vreau sa multumesc pentru interventie in legatura cu usre name mia_bela..
care vad deja ca nu mai este utilizator la kudika cu toate ca ne asteptam sa apara sub un alt user name, dar ce vroiam sa specific este faptul ca am uitat sa adaug inca un user care da dovada doar de lipsa de bun simt prin felul de a se adresa , injura si jignii userii pe site...acesta este zone_ip ...v-as ruga daca se poate sa luati masuri si asupra acestui user care a murdarit toate topic-urile pe kudika cu injuraturi si jigniri fara nici un motiv...
Va multumesc si va doresc o seara minunata..
In speranta ca vom avea putina liniste pe site si relax, am toata increderea in administratorii Kudika ca vor lua masurile necesare...
Cu stima si mult respect
user name ...


Foarte frumos. Avand in vedere exprimarile tale la adresa mea de pe topicul acesta, voi imprumuta acest stil epistolar pentru a face o cerere asemanatoare.
Kathara
Postat pe 30 Octombrie 2008 15:17
De la: Kathara, la data 2008-10-30 15:17:24
De la: stef80, la data 2008-10-30 15:15:50Mesaj:
In primul rand vreau sa-mi cer scuze de deranj, cum bine stiti aseara v-am trimis un mesaj si vreau sa multumesc pentru interventie in legatura cu usre name mia_bela..
care vad deja ca nu mai este utilizator la kudika cu toate ca ne asteptam sa apara sub un alt user name, dar ce vroiam sa specific este faptul ca am uitat sa adaug inca un user care da dovada doar de lipsa de bun simt prin felul de a se adresa , injura si jignii userii pe site...acesta este zone_ip ...v-as ruga daca se poate sa luati masuri si asupra acestui user care a murdarit toate topic-urile pe kudika cu injuraturi si jigniri fara nici un motiv...
Va multumesc si va doresc o seara minunata..
In speranta ca vom avea putina liniste pe site si relax, am toata increderea in administratorii Kudika ca vor lua masurile necesare...
Cu stima si mult respect
user name ...


Foarte frumos. Avand in vedere exprimarile tale la adresa mea de pe topicul acesta, voi imprumuta acest stil epistolar pentru a face o cerere asemanatoare.


mafia_nrr1
Postat pe 30 Octombrie 2008 15:22
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 14:20:59sa fac o mica paranteza ca nici zone_ip nu mai are cont...hihihi...


hopefully will be peace and quiet ...





hihihihhihii,te-ai bucurat degeaba ametito!

Postat pe 30 Octombrie 2008 18:40
De la: Kathara, la data 2008-10-30 15:17:24
De la: stef80, la data 2008-10-30 15:15:50Mesaj:
In primul rand vreau sa-mi cer scuze de deranj, cum bine stiti aseara v-am trimis un mesaj si vreau sa multumesc pentru interventie in legatura cu usre name mia_bela..
care vad deja ca nu mai este utilizator la kudika cu toate ca ne asteptam sa apara sub un alt user name, dar ce vroiam sa specific este faptul ca am uitat sa adaug inca un user care da dovada doar de lipsa de bun simt prin felul de a se adresa , injura si jignii userii pe site...acesta este zone_ip ...v-as ruga daca se poate sa luati masuri si asupra acestui user care a murdarit toate topic-urile pe kudika cu injuraturi si jigniri fara nici un motiv...
Va multumesc si va doresc o seara minunata..
In speranta ca vom avea putina liniste pe site si relax, am toata increderea in administratorii Kudika ca vor lua masurile necesare...
Cu stima si mult respect
user name ...




fi sigur sultan cu dintii de lapte ca toti vom face acelasi lucru,vei fi out de pe kudika! cred ca o sa mori daca nu o sa mai poti agata fete tinere nu-i asa?


Foarte frumos. Avand in vedere exprimarile tale la adresa mea de pe topicul acesta, voi imprumuta acest stil epistolar pentru a face o cerere asemanatoare.

Postat pe 30 Octombrie 2008 18:42
De la: zoana_ip2, la data 2008-10-30 19:19:37
De la: Iris4ever, la data 2008-10-30 19:15:36
De la: zoana_ip2, la data 2008-10-30 19:11:00
De la: Iris4ever, la data 2008-10-30 19:07:31da voi ati observat ce mesaj apare in bara de sus cand esti pe cafenea ?
Folosesc mozilla si am mai multe tab-uri deschise...ia fa un test




ce faci iris draguto?macar tie ti-am lipsit? stii ce vroiam sa te intreb?nu-i asa ca esti de acord cu mine e oana e mincinoasa infecta? si mai e si urata cu spume pe langa asta
iris sa fi sincera! oricum stiu parerea ta,hai pupici,astept sa-mi raspunzi



Clar ti-am dus dorul , de cand ai disparut tu parca nu mai are forumul acelasi farmec




multumesc iris draga,tot timpul am stiut ca tu esti o tipa de treaba cu ca taranii ceilalti


acum ar trebui sa ma bucur ca ti-am intrat in gratii sau pot astepta sa o fac mai tarziu ?
iris_4_ever
Postat pe 30 Octombrie 2008 19:24
Mia , da ...tu mai tii minte macar de ce postezi aici sau o faci in virtutea inertiei ?
iris_4_ever
Postat pe 30 Octombrie 2008 19:38
ip2 ai sa dispari si tu pana maine..
si ITI PROMIT EU ca ai sa dispari in fiecare zi, cu fiecare cont nou.. you will see

celor care scriu pe user ,,kudika,, pt a face reclamatii.. nu va mai chinuiti sa trimiteti acolo mesaje deoarece la acea adresa nu mai este nimeni de cateva saptamani bune. ( asa ca nu-ti mai faci iluzii draga kathara ca ,,datorita tie,, se sterg toate aceste usere infecte)..
chiar nu am glumit cand am spus ca am luat masuri
pupici si o seara frumoasa!

Postat pe 30 Octombrie 2008 19:57
pot sa injur pe cine vreau ?????????? pot sa injur de capul meu si fara nici-o legatura cu nimeni ????????
olga43
Postat pe 30 Octombrie 2008 20:05
De la: olga43, la data 2008-10-30 20:05:23 pot sa injur pe cine vreau ?????????? pot sa injur de capul meu si fara nici-o legatura cu nimeni ????????


de ce nu ?
iris_4_ever
Postat pe 30 Octombrie 2008 20:37
mai.....nu e frumos sa injurati..........dai cu paru si apoi intrebi daca doare......

Postat pe 30 Octombrie 2008 20:41
De la: oanna_81, la data 2008-10-30 19:57:28ip2 ai sa dispari si tu pana maine..
si ITI PROMIT EU ca ai sa dispari in fiecare zi, cu fiecare cont nou.. you will see

celor care scriu pe user ,,kudika,, pt a face reclamatii.. nu va mai chinuiti sa trimiteti acolo mesaje deoarece la acea adresa nu mai este nimeni de cateva saptamani bune. ( asa ca nu-ti mai faci iluzii draga kathara ca ,,datorita tie,, se sterg toate aceste usere infecte)..
chiar nu am glumit cand am spus ca am luat masuri
pupici si o seara frumoasa!


E bine ca stii la ce adresa am trimis eu reclamatia. Ai talente de mama omida sau ce?
Kathara
Postat pe 30 Octombrie 2008 20:58
De la: stef80, la data 2008-10-30 08:56:47iti raspund deocamdata intrebarii tale de mai sus :
el(dragutul)..,nu este un el si o SUPERBA DOAMNA !!


Irelevant. Comentariile raman aceleasi indiferent de sex.

De la: stef80, la data 2008-10-30 09:01:58
De la: wolfy, la data 2008-10-29 22:40:16[Mama ce post! Acum priceop de ce te intelegi bine cu oanna81!


ai atacat si m-ai jignit prima ,spunandu-mi prost
corect ,pana aici..????????
intrebare..:
TE-AI SIMTIT VIZATA CA FACAND PARTE DIN ACEL GRUP..?????


Am scris "ce post", adica "ce postare", "ce comentariu". Ai probleme cu cititul? Apparenty so. In rest nu inteleg la ce te referi deci nu am ce sa-ti raspund.


De la: stef80, la data 2008-10-30 09:08:28urmeaza demonstratia, ca stiu mult mai multe ,decat poate duce mintea unei literate..
ceea ce faci aici in postul asta ,nu faci decat sa incerci inca odata sa indepartezi persoana in cauza,de userul mia

"stie detalii picante"


Ok, n-ai decat sa demonstrezi ce vrei - in cazul in care poti - nu ma afecteaza cu nimic. Si nu am cum sa incerc INCA o data sa indepartez persoana in cauza de userul mia deoarece nu am incercat asa ceva niciodata pana acum.Eu personal nu stiu cine este mia, nu am vorbit niciodata cu ea, asa ca asa-zisa incercare de a bloca aflarea identitatii ei nu ar avea niciu sens din partea mea.

MINTEA UNEI LITERATE POATE MULT MAI MULTE DECAT VEI PUTEA TU VREODATA!

Da, din cate am vazut mia stie detalii picante din viata oanei, detalii care din cate am inteles ar urma sa fie intarite prin "probe" si de o alta utilizatoare.
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Octombrie 2008 21:11
De la: stef80, la data 2008-10-30 09:17:21
De la: stef80, la data 2008-10-29 23:48:50
De la: Kathara, la data 2008-10-29 23:40:09
De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:25:22Oana nu a dat nume cand a atacat asa ca nu era cazul sa va considerati lezate si oricum oana postase mesajul respectiv cu cateva zile in urma aparand de abia azi.

Rugamintea de a nu mai posta nimic care sa degenereze intr-o alta cearta a sosit dupa ce a postat una din voi reply-ul catre ea ....rugaminte pe care nimeni nu a luat-o in considerare defapt.

Ma refer la toate , wolfi , kathara , cruella ..inclusiv oana


Era destul de clar la cine se refera oana - si evident ca a degenerata tunci cand cineva a raspuns, doar nu te poti certa cu una singura. E usor cand arunci cu noroi si o cafenea intreaga nu face altceva decat sa te aprobe si sa te mangaie cu duioasa compatimire. Daca voiati liniste trebuie sa-i atrageti atentia ca subiectul nu are ce cauta acolo, nu era normal sa va revoltati ca niste oameni au raspuns atunci cand au fost atacati.


kathara... ,lumea va percepe asa cum sunteti !!
sau cum suntem
nu ai sa reusesti sa te ascunzi ,in spatele umbrei tale nicicum,asa cum nici noi, n-o putem face..
diferenta ..,o fac ceilalti !!
noi ne-am expus ..,pe cand ceilalti sunt cameleoni forumisti !!
ca tot este de injuraturi..


ATENTIE wolfy..
demonstratia va fi inteleasa ,sper s de tine..


Ce-ai scris tu in postul tau nu se numeste demonstratie. Ce a scris khatara e perfect valabil.
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Octombrie 2008 21:13
De la: crista_galli, la data 2008-10-30 09:45:47
De la: wolfy, la data 2008-10-30 08:34:54
De la: crista_galli, la data 2008-10-29 23:31:23ai avea mult mai multa stima din partea mea si ai da dovada de mult mai multa intelepciune daca ai ignora-o pe Oana...... dar deh, asa te mai distrezi si tu, nu?


Nu ma intereseaza stima ta, imi pare rau ca sunt asa abrupta. Ti-am observat parerile cu alte ocazi si pur si am ajuns la concluzia ca nu esti o persoana de a carei opinie sa tin cont.


normal, daca n-am fost de acord cu tine

mama ce de psihologi pe forumul asta, ma duc sa ma reprofilez


Nu fiindca nu ai fost de acord cu mine. Fiindca m-ai comparat mai demult cu oana, iar eu pe forumul asta nu am expus niciodata un comportament abject precum a facut-o in repetate randuri "zana". Si pentru ca atunci cand " doamna" spunea ca o s-o gaseasca pe mia si o "s-o rupa in bataie" tu o incurajai.
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Octombrie 2008 21:16
WOW,,chiar nu am avut dispozitia sa citesc totul,,,dar si aici s-a ajuns cu cearta?
Si acum bineinteles unii vor scoate de la naftalina cateva postari de ale mele in care eu atacam si jigneam pe cineva,,,Nu-i asa fetelor?
Dar am venit aici cu ganduri pasnice ,,,

Postat pe 30 Octombrie 2008 21:17
De la: olga43, la data 2008-10-30 20:05:23 pot sa injur pe cine vreau ?????????? pot sa injur de capul meu si fara nici-o legatura cu nimeni ????????

Tocmai avatarul asta vroiam sa il pun si eu .... mi-ai luat-o inainte

Postat pe 30 Octombrie 2008 21:18
De la: stef80, la data 2008-10-30 15:15:50dar ce vroiam sa specific este faptul ca am uitat sa adaug inca un user care da dovada doar de lipsa de bun simt prin felul de a se adresa , injura si jignii userii pe site...acesta este zone_ip ...v-as ruga daca se poate sa luati masuri si asupra acestui user care a murdarit toate topic-urile pe kudika cu injuraturi si jigniri fara nici un motiv


Exact asa a facut si oana de cand a venit pe forumul asta.
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Octombrie 2008 21:21
De la: zoana_ip2, la data 2008-10-30 18:40:49
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 14:20:59sa fac o mica paranteza ca nici zone_ip nu mai are cont...hihihi...


hopefully will be peace and quiet ...





hihihihhihii,te-ai bucurat degeaba ametito!


ai revenit ... mai zanatico
mafia_nrr1
Postat pe 30 Octombrie 2008 21:39
mafia..salutari si pupici

Postat pe 30 Octombrie 2008 21:51
De la: miki16, la data 2008-10-30 21:51:08mafia..salutari si pupici


miki 16...pupici multi...
mafia_nrr1
Postat pe 30 Octombrie 2008 21:56
De la: stef80, la data 2008-10-30 09:24:52
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!





wolfy...astept sa te exprimi

acum ,cred ca nu mai exista indoieli pentru nimeni !!!


Da, asa e, nu mai exista indoieli pentru nimeni! Khatara a locuit mai demult in Baia Mare si a fost prietena intima cu oana! Draga nene, delirezi!

Khatara = mia(stef)
wolfy= khatara(oana)

wolfy=khatara=mia
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Octombrie 2008 22:05
De la: stef80, la data 2008-10-30 09:34:37si uite cum am lamurit problema ,cu unul dintre cei 7 k.kt
deja p ute mai putin aici !!
urmeaza altul..
o fi oare, tot literat..


Vezi ca pentru un literat este extrem de usor sa imite stilul altei persoane. Stii ce? Faptul ca tu o acuzi pe khatara ca ar fi mia=bela arata ca tu si oana nu stiti nimic despre ea. Deci chestia cu administratia kudika care i-a dat ei ip-ul de la calculatorul miei este o aberatie totala. M-am lamurit in legatura cu voi! Sunteti niste palavragii!
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Octombrie 2008 22:11
De la: oanna_81, la data 2008-10-30 19:57:28ip2 ai sa dispari si tu pana maine..
si ITI PROMIT EU ca ai sa dispari in fiecare zi, cu fiecare cont nou.. you will see

celor care scriu pe user ,,kudika,, pt a face reclamatii.. nu va mai chinuiti sa trimiteti acolo mesaje deoarece la acea adresa nu mai este nimeni de cateva saptamani bune. ( asa ca nu-ti mai faci iluzii draga kathara ca ,,datorita tie,, se sterg toate aceste usere infecte)..
chiar nu am glumit cand am spus ca am luat masuri
pupici si o seara frumoasa!



wolfy, mai ai si tupeul sa ma faci pe mine mitomana!!
unde am scris eu fata mea ca mi-a dat administratia kudika ip-ul cuiva??? tu delirezi sau citesti ceva si interpretezi cum te duce pe tine capul?

citeste clar mai fata daca tot asta ti-e meseria.. am scris clar ca luni mi se vor da detalii despre conturi( si nu neaparat personale).. datele personale le voi primi numai daca voi hotari sa merg in instanta.. in acel moment si cealalta persoana va primi toate datele mele..
iar in cazul in care renunt la ,,judecata,, nu mi se va furniza nici o informatie personala despre respectiva.
dar, toate userele care isi vor face cont numai pt a scrie despre mine vor fi sterse .. sa nu aveti indoiala ( si asta daca le raportez). Ati vazut si veti vedea in fiecare zi atata timp cat tampita aia continua sa isi faca conturi.. deocamdata cu altcineva nu am treaba..
ca sa va fie clar si sa va lasati de speculatii si idiotenii
ma mir ca avocatii aia cu care ati luat voi legatura ( culmea, tu si kathara ) nu v-au spus aceste lucruri .



Postat pe 30 Octombrie 2008 22:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare am schimbat bine tara? 26 De la: ionelyizza 12 Martie 2012 19:40
Designul dormitorului 2 De la: super_barbat_xxx 28 Iunie 2009 14:07
Am si eu o intrebare... 3 De la: edviga 16 Iulie 2008 21:16
Defecte?Da ai! Le impartasesti?Hai s-o facem impreuna! 69 De la: IrisDenisse 21 Februarie 2014 12:23
Nume de caini 59 De la: kudika014999 4 August 2012 11:00