Setari Cookie-uri

am o problema ?

Mentionez ca nu m-am mai culcat cu cineva de peste un an de zile pentru ca nu pot sa fac acest pas cu orice barbat..iar de ceva vreme am cunoscut pe cineva si mi s-au cam aprins calcaiele dupa el...unde vreau sa ajung e ca a dormit la mine, am ajuns dezbracati amandoi, el mi-a facut sex oral, dar cam atata a fost totul...pentru ca nu am putut continua.am vorbit de aceasta experienta cu o prietena si mi-a spus ca nu-s normala ,citez, " iti face treaba aceea si nu te culci cu el si mai stati si goi amandoi ?" si ma cam mir si eu de situatia asta .mai ales ca e un tip inteligent , cam "distruge" femeile cu sarmul si calitatile fizice care le are, si eu am facut una ca asta!.... sunt oare nebuna si nu imi dau eu seama ?sper sa ma inteleaga cineva

Postat pe 30 Octombrie 2008 01:09

Cred ca si-a dat in vene-saracu!!!Of ca nu este icon dintr-ala sa ma tavalesc pe jos de ras...
Nu esti nebuna draga mea!De ce sa fii nebuna?De cand a devenit sexul o obligatie?E o optiune!Faci daca vrei,cand vrei,cum vrei si cu cine vrei.Iar daca el a vrut sa iti faca tie oral...treaba lui-a fost optiunea lui.Iar tu nu ai de ce sa te simti prost!
sweetpink
Postat pe 30 Octombrie 2008 02:54
stiu ca e funny ca noah imi doream f mult sa continui doar ca ceva m-a retinut...oricum nu ma uita el degraba dupa ce s-o intamplat...iti dai seama,,, marele irezistibil... multumesc pe raspuns

Postat pe 30 Octombrie 2008 16:54
De la: seniorita22, la data 2008-10-30 01:09:12Mentionez ca nu m-am mai culcat cu cineva de peste un an de zile pentru ca nu pot sa fac acest pas cu orice barbat..iar de ceva vreme am cunoscut pe cineva si mi s-au cam aprins calcaiele dupa el...unde vreau sa ajung e ca a dormit la mine, am ajuns dezbracati amandoi, el mi-a facut sex oral, dar cam atata a fost totul...pentru ca nu am putut continua.am vorbit de aceasta experienta cu o prietena si mi-a spus ca nu-s normala ,citez, " iti face treaba aceea si nu te culci cu el si mai stati si goi amandoi ?" si ma cam mir si eu de situatia asta .mai ales ca e un tip inteligent , cam "distruge" femeile cu sarmul si calitatile fizice care le are, si eu am facut una ca asta!.... sunt oare nebuna si nu imi dau eu seama ?sper sa ma inteleaga cineva


Daca îti place/tia placut de el si tot ati ajuns în pat, ca anume te-a inhibat? Sau te-a satisfacut in asemenea masura sa nu mai ai chef de nimica?
Atractia fizica, sarmul si sexul oral nu te obliga la nimic. De ce sa fi nebuna? Probabil prietenei tale iar fi placut sa faca sex cu el, altfel nu reactiona asa.
Pe mine ma amuza mutra frumuselului pe care probabil a facut-o cand iai zis ca nu mai vrei

Full_Metal_Jacket
Postat pe 31 Octombrie 2008 16:35
de ce sa fie asta o problema, sincera sa fiu eu nu vad unde e problema....

dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 16:45
De la: bestdevilinside, la data 2008-10-31 16:35:12
De la: seniorita22, la data 2008-10-30 01:09:12Mentionez ca nu m-am mai culcat cu cineva de peste un an de zile pentru ca nu pot sa fac acest pas cu orice barbat..iar de ceva vreme am cunoscut pe cineva si mi s-au cam aprins calcaiele dupa el...unde vreau sa ajung e ca a dormit la mine, am ajuns dezbracati amandoi, el mi-a facut sex oral, dar cam atata a fost totul...pentru ca nu am putut continua.am vorbit de aceasta experienta cu o prietena si mi-a spus ca nu-s normala ,citez, " iti face treaba aceea si nu te culci cu el si mai stati si goi amandoi ?" si ma cam mir si eu de situatia asta .mai ales ca e un tip inteligent , cam "distruge" femeile cu sarmul si calitatile fizice care le are, si eu am facut una ca asta!.... sunt oare nebuna si nu imi dau eu seama ?sper sa ma inteleaga cineva


Daca îti place/tia placut de el si tot ati ajuns în pat, ca anume te-a inhibat? Sau te-a satisfacut in asemenea masura sa nu mai ai chef de nimica?
Atractia fizica, sarmul si sexul oral nu te obliga la nimic. De ce sa fi nebuna? Probabil prietenei tale iar fi placut sa faca sex cu el, altfel nu reactiona asa.
Pe mine ma amuza mutra frumuselului pe care probabil a facut-o cand iai zis ca nu mai vrei



mutrisoara lui nu cred ca am sa o uit vreodata, cel putin in viitorul apropiat...stii e genul acela de barbat care nu e adeptul relatiilor in momentul de fata, isi vede de afacerile lui, de cariera sa zicem, isi traieste viata in limita bunului simt...dar atata tot. stii..."cu toate si cu nici una " , cu toate ca nu se afiseaza sunt sigura ca are el "gagicile " lui ca sa nu le numesc altfel....c'est la vie... eu mor dupa el dar asta nu va afla el niciodata , ca nu are rost, voi cum stati cu dragostea ? va pup

Postat pe 31 Octombrie 2008 20:34
si ? ce mai face Don Juan? s-a schimbat ceva in comportamentul lui de atunci? a reusit sa digere?

Postat pe 31 Octombrie 2008 21:39
Oare chiar ai impresia ca femeia e stapana in pat ? ... atat timp cat sunteti amandoi goi ? ... ha ha ha ... nice joke.

In cazul asta depinde totul de barbat... ori nu se pricepe sa te faca sa il doresti ... ori nu a vrut sa faca sex cu tine.

Daca spui ca e asa sarmant .. probabil ca nu a vrut. Poate i-ai spus tu ca nu esti pregatita si baiatul a fost gentleman.

sau poate nu se pricepe... ;)
florinbb
Postat pe 2 Noiembrie 2008 10:20
trebuie sa consulti un psiholog! pentru ca nu te-ai culcat cu un barbat de un an de zile doar ca faci tu selectii la barbati e doar un motiv pe care ni l-ai zis noua dar cine stie de fapt care-i treaba...poate ai patit cv si acum ti-e frica sau....tu stii mai bn...bafta
playboy
Postat pe 12 Noiembrie 2008 02:59
De la: anita_ro2007, la data 2008-11-12 02:59:54trebuie sa consulti un psiholog!


oare?
sandra33
Postat pe 15 Noiembrie 2008 18:38
De la: seniorita22, la data 2008-10-30 01:09:12.. sunt oare nebuna si nu imi dau eu seama ?sper sa ma inteleaga cineva


nu esti deloc nebuna
totul se va lamuri in timp - nu iti mai face atitea probleme si comporta-te normal, asa cum simti sau doresti
ce s-a mai petrecut de atunci?
sandra33
Postat pe 15 Noiembrie 2008 18:42
De la: anita_ro2007, la data 2008-11-12 02:59:54trebuie sa consulti un psiholog! pentru ca nu te-ai culcat cu un barbat de un an de zile doar ca faci tu selectii la barbati e doar un motiv pe care ni l-ai zis noua dar cine stie de fapt care-i treaba...poate ai patit cv si acum ti-e frica sau....tu stii mai bn...bafta


doamne deci de fiecare data cand nu vrei sa te culci cu un barbat trebuie sa mergi la psiholog? hai sa nu dramatizam acum serios. poate doar nu era momentul potrivit. atractia fizica nu este totul, sunt necesari uneori si alti factori ca sa poti face acest pas.
in plus nu trebuie sa te simti sa faci ceva chiar daca a trecut mult timp.
cristinic1
Postat pe 16 Noiembrie 2008 01:08
@bestdevilinside
stii ce cred eu?ca si tu i-ai facut lui un sex oral.pentru ca mi se pare absurd sa ..ok, nu faceti nimic dar la urma urmei tot a existat putin feeling intre voi si ati reusit sa va descoperitit putin cate putin..am dreptate?Nu poti sta o noapte si sa iti faca el un oral de dragul artei, cred ca au fost mai multe pe acolo si nu vrei sa ne spui..dar este problema ta

Postat pe 16 Noiembrie 2008 11:49
eu cred la fel..dar ..dece nu ai vut sa faci sex cu el?ca na ..vb aceea //nu ai mai facut nik de un an??? si deodata vine dl afacerist si ti face sex oral
ioanaalinav
Postat pe 23 Ianuarie 2009 11:46
DUPA CE ATI FACUT TREABA ASTA CUM SE COMPORTA CU TN??.............mai nu este nm ciudat ...ai facut asa cum ai simtit..................DOAR CA TRE SA TERMINI CE AI INCEPUT......CRED CA EL A FOST MUUUUUUUUUUUUUUULT M AI SATISFACUT DECAT TN..............ACM ESTE RANDUL TAU.............NU CREZI???
butterfly_sound_of_love
Postat pe 19 Februarie 2009 09:59
nu esti nebuna...important e ca nu a insistat sa o faceti ;))...doar s-a gandit la placerea ta ....super coooolllllll/...

Postat pe 30 Aprilie 2009 12:49
asa mi s-a intamplat si mie mai demult cu un baiat...si nu a reusit sa ma convinga nici daca m-a excitat prin sexul oral.....

Postat pe 30 Aprilie 2009 12:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
¿¿¿ poate cineva sa imi dezvaluie secretul??? 185 De la: stardancer 28 Noiembrie 2009 22:47
Heeeeelp ! 15 De la: Madallina16 31 Iulie 2014 13:43
“Ori crezi în spermatozoizi, ori în Dumnezeu” - Mic tratat de sexologie creºtin-ortodoxã 202 De la: dandanaua_reloaded 13 Ianuarie 2010 10:48
Prezervative 24 De la: kudika414141 5 August 2011 09:26
Inscriu Reprezentanti Oriflame in toata tara 2 De la: lloremmy 9 Octombrie 2011 20:46