Setari Cookie-uri

eu rac el cu ascendetul in taur:(..,..va rog am nevoie de ajutor

nu stiu ce sa mai fac :( de fiecare data intervine cineva intre mine si ell:( ce inseamna chestia asta:( de ce nu pot fii niciodata fericita:9 tin la el super mult ....e adevarat ca lumea e geloasa oricine ar vrea sa fie cu unu dintre noi::((((((((((((( ma dispera gandu ` ca ar putea sa nu tina la mine ...cum i`as putea iesi in evidenta...cand suntem numai nooi 2 totu` parca e un basm....insa o groaza de lume nu vrea ca noi 2 sa fim fericiti lui cred ca ii este frik de acum sa mai fim impreuna ...as renunta la tot pt ell:( insa nu mai stiu ce sa fac :( cum sa fac sa fim din nou am2 impreuna:(ce sa facccccc????????????????????????????????????? va rog ajutorrrr...orice privire de a lui e ink o speranta:9 ca intr`o buna zii vom fii impreuna:(

Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:15
detaliaza situatia ca eu una n-am inteles nimic..ati fost impreuna dar v-ati despartit?de ce?
DeeaCatalina
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:41
totu a inceput acum 4 luni ...l`am vazut ...am apelat la niste amici sa`mi dea niste amanunte in privinta lui, dupa 4 zile a vrut sa ne combinam am rasp ca da...dupa cateva ore am aflat ca el e deaja combinat, mi`a spus`o chiar sora lui....am lasat`o mai moale ... si dupa ceva vreme ....am aflat ca de fapt prietena lui il inseala si una alta mie chiar el mi`a spus`o pt ca cand suntem numai noi 2 se deschide poti sa`i citesc in ochii ce simte ...ce ar vrea...sau despartit ...dupa ceva vreme cateva saptamani ...ne`am combinat destul de ciudat...stiu ca era in jurul orei 8 eram eu jordan ca asa il cheama pe acest baiat sii restu` gastii sa spunem asa....si eram nevoita sa plec ...el stia ca tin la el...adik toata lumea si`a dat seama...
:( si cand ne`am luat ramas bun...ma luat in brate zambea:D ii straluceau ochii se vedea ca e fericit ...:( si ma saruttat si mi`a spus ca vine pe la mine mai incolo....a venit ..fericirea asta intre mine si el nu a durat decat 3 zile ca dupa acea nu a mai raspuns la telefon:(...m`am dus in parc si l`am intrebat ce se intampla? gasea mereu scuze, ba ca la lasat aksa , ca il are nu stiu cine ...si tot asa ..am spus bine ..nu a avut tupeu sa`mi spuna nimic.dar sa combinat cu alta:( ...nu puteam sa vb nici macar sa reactionez...stiu ca m`am enervat si am plecat fara sa le dau ramas bun....dupa cateva zile...a facut un gest...cam dureros....a sarutat`o pe fata aia de fata cu mine si el se uita in ochii mei:( cred ca a vrut sa`mi vada reactia...am incercat sa o fac pe indiferenta dar am izbucnit in plans:( de atunci m`am combinat cu un baiat care tot vroia sa fie cu mine ...ca sa`i fac in ciuda ...se pare ca asa am si facut insa ..acum ma tot intreaba jordan dak mai sunt cu respectivu :( si ma masoara din cap pana imi picioare imi face complimente de fiecare data cand ma vede imi zambeste nu stiu ce sa mai cred...sa termin relatia cu respectivu ....sau sa raman cu el incercand degeaba sa am sentimente pt el:( ca inca il iubesc pe jordan sunt mai multe faze inca de cand ne`am intalnit am trecut prin multe:(

Postat pe 4 Noiembrie 2008 02:27
am impresia ca nu vrea sa te piarda nici pe tine, stii..orgoliul masculin, caci daca ar fi vrut sa aiba o relatie serioasa cu tine nu facea nimic de genul asta..sa se sarute cu alta in fata ta.poate se joaca si cu cealalta,si nu stie ce vrea.nu-ti face sperante,si daca tii intr-adevar la el asteapta sa se comporte cum trebuie si sa te convingi singura ca te merita,pana atunci tine-l in stand-by sau...orienteaza-te spre altceva.
DeeaCatalina
Postat pe 4 Noiembrie 2008 11:32
a mai dat vreun semn?eu cred la fel ca se cam joaca cu sentimentele tale...sa-ti spun un secret,desi stiu ca va fi greu (pt ca si eu sunt rac)incearca sa nu-ti mai pese de fata cu el...arata-i ca nu te mai intereseaza persoana lui,chiar daca in sufletul tau e altceva...o sa functioneze, daca ii pasa intr-adevar de tine.daca cineva se ataseaza de un rac(fata),cu greu se poate obisnui fara ,chiar daca mai vor pauze din cand in cand...
diana_md
Postat pe 16 Noiembrie 2008 01:26
diana _md ....cred ca e bine scris ...:-?? nu stiu / dar un singur lucru am sa spun la toata lumea ...sa folosit de mine si de sentimentele mele acum am descoperit totu, aproape 2 luni am stat cu el in casa din cauza unor probleme familiale , am vb cu sora lui si a fost incantata sa ne primeasca pe minne si pe sora mica... am stat acolo 2 luni aproape tot ce vroiia de la mine e sa le dovedeasca baietilor ca poate sa fie cu mine si ca poate sa ma faca sa am sentimente pt el.... asta e ...a reusit...insa acum nu ma mai intereseaza acea persoana ...si cred ca am dreptate.
insa nu voi mai putea avea incredere in altcineva niciodata ...de fapt asa am spus intotdeauna dar se pare ca de fiecare data m`am inselat, insa tot raul spre bine ....acum ma gandesc ce sa fac in viitor ..ma gandesc la multe planuri dar nu stiu la care din ele sa apelez ...sa raman pe spatele familiei si sa platesc o suma oleaca mai mare de cat ma astept ...sau sa am propriul meu loc ma refer la un apartament....si fara dureri de cap//? voi ce spune`ti...nu ma mai intereseaza baietii ...am suferit enorm de mult astea 2 luni si nu mai pot...astept raasp ....va rog

Postat pe 29 Noiembrie 2008 18:34
Stiu ca parerea mea nu o sa iti fie cu siguranta pe plac. Insa poate te pune putin pe ganduri intai spunandu-ti ca si eu sunt rac iar tipul care imi place e taur- si imi este foarte bine (pot sa ma exprim rautacios afirmand ca..l-am dresat..putin?). Cu ei trebuie sa fii indiferenta, sa fii stapana pe situatie,(in cazul tau asta se cere) sa gandesti ~la rece~ cum se spune numai asa, nesufocandu-l, il poti atrage spre tine.Am citit ce ti-a facut (acel gest in care o saruta pe alta in prezenta ta)..eu cred ca se joaca cu tine pentru ca stie ca esti atat de indragostita de el si ca ai face orice numai sa fie cum iti doresti tu..Eu in locul tau nu i-as mai raspunde la telefoane (asta in cazul in care te suna..ceea ce ar fi un semn bun in ceea ce te priveste), l-as lasa sa vada ca m-am invatat minte si ca sunt in stare sa imi dau seama ca merit mai mult de atat - el a vrut sa te umileasca sarutand-o pe tipa..eu zic ca asta da dovada de lipsa de scrupule din partea lui, imaturitate si rea-intentie..Acum tu alegi..Dar masura compromisurilor pe care le faci, trebuiesc gandite si in functie de roadele ce le culegi ulterior.Bafta !!
coslenco_georgiana
Postat pe 18 Aprilie 2009 16:55
cel mai bine ar fi sa va despartiti.. nu va potriviti deloc d.p.d.v. zodiacal
Diavolyta_
Postat pe 20 Aprilie 2009 17:17
De la: dianaJORDAN, la data 2008-11-03 16:15:37nu stiu ce sa mai fac :( de fiecare data intervine cineva intre mine si ell:( ce inseamna chestia asta:( de ce nu pot fii niciodata fericita:9 tin la el super mult ....e adevarat ca lumea e geloasa oricine ar vrea sa fie cu unu dintre noi::((((((((((((( ma dispera gandu ` ca ar putea sa nu tina la mine ...cum i`as putea iesi in evidenta...cand suntem numai nooi 2 totu` parca e un basm....insa o groaza de lume nu vrea ca noi 2 sa fim fericiti lui cred ca ii este frik de acum sa mai fim impreuna ...as renunta la tot pt ell:( insa nu mai stiu ce sa fac :( cum sa fac sa fim din nou am2 impreuna:(ce sa facccccc????????????????????????????????????? va rog ajutorrrr...orice privire de a lui e ink o speranta:9 ca intr`o buna zii vom fii impreuna:(
crisraducu
Postat pe 21 Aprilie 2009 09:36
hi
Cassey
Postat pe 16 Mai 2009 22:01
De la: Cassey, la data 2009-05-16 22:01:30hi
haaaaaaaaaavenisiiiiii,,,,haioo,,,ai grijaaaaaaa ce serviciii presteziiiiiiiiaaaa ,iar
thadoog
Postat pe 16 Mai 2009 22:06
nu vezi ca se joaca cu tine?baieti sunt garla.nu conteaza in ce zodie sunteti.
kudika058564
Postat pe 21 August 2009 14:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa fac? 34 De la: felixcat 7 Decembrie 2009 23:54
Fetelor,care au fost cele mai frumoase declaratii de dragoste primite? 3 De la: SweetHappyButterfly 25 Martie 2009 14:47
mihaela88 31 De la: kudika_21606 9 Februarie 2013 22:33
Situatie bizara ! 67 De la: kudika432798 12 Mai 2013 12:11
castiguri gratuite 5 De la: amanda01 14 August 2009 15:10