Setari Cookie-uri

de la om ... la om ...

Pt ca tot gasim subiecte legate de frumusetea exterioara (mai ales) si fiindca stii ca nimeni din lume nu e perfect... {doar unul e mai mic, altul e mai mare... unul are ochii prea mici, celalalt are nasul prea mare, unul e slab, altul e mai plinut etc.}...vreau si eu sa te intreb... ce anume te-a deranjat in aspectul tau, si mai ales, CE te face sa te simti bine in pielea ta? ...sfaturi pt persoane complexate din diferite motive...
Lioness
Postat pe 4 Noiembrie 2008 14:28
defecte:
autocritica , naivitatea, incapatanarea, orgoliul si lista continua....
sfaturi... nu am inca lucrez la propria mea persoana cand o sa reusesc ceva probabil ca voi fi in stare sa dau sfaturi.

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Noiembrie 2008 14:39
Ema... cred ca s`a referit la defecte fizice pe care consideri ca le ai ...

Mie imi e tare bine in pielea mea Complexele nu sunt bune la nimic...
Kittynelle
Postat pe 4 Noiembrie 2008 23:03
eu cand ma uit in oglinda sunt multumita de ceea ce vad,complexe nu am avut niciodata,as vrea doar sa fiu un picut mai inalta in rest sunt foarte multumita de mine

Postat pe 4 Noiembrie 2008 23:05
De la: Lioness, la data 2008-11-04 14:28:55Pt ca tot gasim subiecte legate de frumusetea exterioara (mai ales) si fiindca stii ca nimeni din lume nu e perfect... {doar unul e mai mic, altul e mai mare... unul are ochii prea mici, celalalt are nasul prea mare, unul e slab, altul e mai plinut etc.}...vreau si eu sa te intreb... ce anume te-a deranjat in aspectul tau, si mai ales, CE te face sa te simti bine in pielea ta? ...sfaturi pt persoane complexate din diferite motive...



stai sa te vad mai bine..ai cazut din pat??? super avatar..pentru se stie cine....


ma simt chiar bine in pielea mea.....sfaturi nu dau deoarece toata lumea este frumoasa in felul ei...

mafia_nrr1
Postat pe 4 Noiembrie 2008 23:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Crema antivergeturi eficienta 2 De la: kudika226898 4 Decembrie 2011 18:43
Solar Ergoline 1 De la: summer_fresh 17 August 2009 09:21
cum sa scapi de cosurile negre? 55 De la: ritta_dochin 6 Ianuarie 2015 10:17
BIJUTERII SUPERBE LA PRETURI BUNE !!!! MARTISOARE DEOSEBITE !!! 1 De la: dana92 10 Februarie 2010 09:16
tatuajele 61 De la: bebelove 18 August 2014 20:55