Setari Cookie-uri

nu stiu ce este cu mine....

aveam o problema cu seful meu,ca se dadea la mine si imi faea avansuri,dar dupa o perioada am inceput sa vorbesc cu el si simt ca nu pot sa stau o zii doua fara sa vorvesc cu el si nu stiu ce e cu mine,am o reletie de 1 an si jumatate si el iubesc de nu mai pot nu cred ca as putea sa traiesc fara el,dar de ce incep sa ma gandesc si la seful meu?ma indragostesc de el?ce sa fac?
bebe04_20
Postat pe 6 Noiembrie 2008 09:21
Ai grija sa nu fie o atractie(indragosteala) de moment,care ,de obicei,apare in cand ai o relatie stabila de ceva timp.E vorba de nevoia de nou...
E posibil sa iti surada ideea ca seful tau te place si atunci te complaci in situatia asta...
Insa nu ai spus in ce stadiu esti cu seful tau?Daca nu ati ajuns la iesiri in oras sau mai mult,ar fi bine sa o "rupi" diplomat cu el.Astfel,nu iti vei pune jobul in pericol .

Postat pe 6 Noiembrie 2008 10:18
De la: alex_baiasu10, la data 2008-11-06 10:18:34Ai grija sa nu fie o atractie(indragosteala) de moment,care ,de obicei,apare in cand ai o relatie stabila de ceva timp.E vorba de nevoia de nou...
E posibil sa iti surada ideea ca seful tau te place si atunci te complaci in situatia asta...
Insa nu ai spus in ce stadiu esti cu seful tau?Daca nu ati ajuns la iesiri in oras sau mai mult,ar fi bine sa o "rupi" diplomat cu el.Astfel,nu iti vei pune jobul in pericol .


Hey :) din cite zici tu se pare ca "seful" tau te vrea ca si obiect sexual ( parerea mea), si ca orice sef vrea sa le aiba pe toate , iar cind le are nu o sa ii mai pese de ele in curind. Si da se pare ca deja ai sentimente fata de el . Sa-ti spun drept am mai vazut sefi care au avut relatii cu angajatele lor si nu a dus decit la suferinta la sfirsit , si nu din partea lui ci din partea fetelor pe care lea agatat (ti-am zis mai sus ca atunci cind le are pe toate nu le mai vrea )

Sfatul meu ca si .... hai sa zicem amic este sa GINDESTI ca esti femeie !!!!!! nu cizma , fii clara in ceea ce vei obtine dupa ca esti sau vei fi cu el sau ca nu esti sau nu vei fi cu el .

Postat pe 16 Noiembrie 2008 12:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
super slim : extaz sau agonie 358 De la: anutza2005 20 Iunie 2016 17:30
Bãrbaþi, nu uitaþi bunele maniere! 2 De la: kily17ro 29 Septembrie 2009 10:22
bacul nu ma lasa sa dorm.am nervii la pamant!help 5 De la: AnnaMarie23 8 Octombrie 2009 23:59
Job la Cetelem 1 De la: alexaoana 14 August 2011 21:47
Un sfat va rog;;) 31 De la: kudika421339 29 August 2011 11:26