Setari Cookie-uri

cum sa satisfaci o femeie .....

are dreptate dana_3 nu stii de ce noroc dai
adi23_2006
Postat pe 11 Ianuarie 2009 15:33
Daca este nespalata o iau frumos cu cel mai mare respect si cea mai mare consideratie si ma duc cu ea in baie si o spal..... mai apoi o rad la pasarica si dupa aceea ii fac un sex oral pe cinste si un squirt si ce isi mai doreste.Prostituatele nu au cum sa vina la mine ca eu nu merg pe centura sa le caut.in concluzie prostituatele se exclud.
Baiat_Rezervat
Postat pe 11 Ianuarie 2009 15:49
Cu toti stim ca o femeie pentru ca sa poata face sex apeleaza la trei variante pentru a o face.
1.Ii face partenerul sex oral adica ii stimuleaza clitorisul cu limba.
2.Se stimuleaza ea cu degetul pe clitoris sau cu orice alt obiect fin.(de fata sau nu cu partenerul)
3.nu isi stimuleaza deloc clitorisul caz nefericit pentru ca se lasa cu resentimente si nemultumire din partea femeii dupa partida de sex(fara ca ea sa fie constienta de asta).

De asemenea cu toti stim ca toate femeile au clitoris si prin stimularea clitorisului femeia se simte implinita si se elibereaza de stres si hormonal.
Baiat_Rezervat
Postat pe 11 Ianuarie 2009 15:59
stimate baiat rezervat de ce trebuie sa iti duci femeia la baie sa o speli intre picioare ca doar nu are doua maini si doua picioare ori nu stie cum sa se spele acolo jos iar de ras cu ce o razi ca daca cumva dai cu lama cu care te barberesti s-ar putea sa fuga cat o tin picioarele si sa nu mai aiba pofta sa ii lingi clitorisul sau punctul g si chiar daca nu mergi pe centura prostituatele isi vand marfa pe unde pot numai sa aiba clienti la supt si lins ca altfel nu au ce manca

Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:00
De la: dana_3, la data 2009-01-11 16:00:40stimate baiat rezervat de ce trebuie sa iti duci femeia la baie sa o speli intre picioare ca doar nu are doua maini si doua picioare ori nu stie cum sa se spele acolo jos iar de ras cu ce o razi ca daca cumva dai cu lama cu care te barberesti s-ar putea sa fuga cat o tin picioarele si sa nu mai aiba pofta sa ii lingi clitorisul sau punctul g si chiar daca nu mergi pe centura prostituatele isi vand marfa pe unde pot numai sa aiba clienti la supt si lins ca altfel nu au ce manca

Opaaaaaaaa, avem pe cineva care nu a experimentat lama de ras acolo jos.....Tanti, o dai aiurea, pe bune! Stim care e parerea ta despre oral, nu ne mai trebuie. Pacat ca nu vrei sa te bucuri de ce iti ofera viata.
ablazancadar
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:06
De la: dana_3, la data 2009-01-11 16:00:40stimate baiat rezervat de ce trebuie sa iti duci femeia la baie sa o speli intre picioare ca doar nu are doua maini si doua picioare ori nu stie cum sa se spele acolo jos iar de ras cu ce o razi ca daca cumva dai cu lama cu care te barberesti s-ar putea sa fuga cat o tin picioarele si sa nu mai aiba pofta sa ii lingi clitorisul sau punctul g si chiar daca nu mergi pe centura prostituatele isi vand marfa pe unde pot numai sa aiba clienti la supt si lins ca altfel nu au ce manca
Ma gandesc ca fata poate avea conditii finaciare mai slabe.Nu toata lumea isi permite apa si sapun si curent la casa sau in apartament.De ras o rad cu masina de barbierit si nici nu simte.de aceea suntem oameni ca sa ne ajutam unii pe altii la nevoie nu?.atata minte am si eu ca sa imi dau seama cand am deaface cu o prostituata nu?
Baiat_Rezervat
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:08
baiatule rezervat chiar asa nu iti gasesti decat femei cu conditii financiare slabe care nu folosesc apa si sapunul e rusinos pentru un barbat sa se spurce cu femei de categorie slaba care poate nu au nici casa nici apartament,iar de ras cu masina de barbierit nu am auzit vreuna sa suporte asa un tratament dureros ca doar nu le creste barba intre picioare ori exista si din alea care le creste barba in loc de par nu prea as crede

Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:18
Daca femeia cu conditii finaciare slabe are o inima de aur si un caracter deosebit de ce nu as linge-o?Si cand dai cu limba trebuie sa dai cu cap la fel ca si orice alt lucru din viata.Eu am masina de barbierit care are un fel de protectie la lame si nici nu se vad iar pielea devine foarte fina dupa ce o razi jos pe respectiva.
Baiat_Rezervat
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:29
eu am un prieten care chiar se pricepe la asa ceva si e.....super.
si k raspuns pt cine a intrebat cu ce mana e mai bine, iti spun eu...cu fiecare..pe rand, cand obosesti cu una, continui cu cealalta :P
Lexy87
Postat pe 11 Ianuarie 2009 18:23
Baiete, ce nu intelegi? Mascota are paienjenish acolo si nu renunta la el Cu toata bunavointa ta, nu te vad ligand-o p-asta nici daca ramane singura femeie pe lume

Daca nici ala de nu are unde sta, si pe care il platea doar sa stea la ea in casa, pana la urma si-a luat talpasita... acum, iarna! Iti dai seama ce Scream + Fredy + I see dead people e mascotzica noastra? De ce crezi ca ne mandrim atat cu ea? Asta e arma noastra secreta. Daca intra Romania in vre-un razboi, le-o dam inamicilor pe ea.... In doua ore fug aia mancand nori
Dor_a
Postat pe 11 Ianuarie 2009 20:22
madam Dor_a tineti gura aia spurcata de felatie si nu mai arunca cu noroi ca s-ar putea sa dau si eu cu pietre dupa tine mascota hidoasa ce esti nu tie rusine sa minti in halul asta libidinoasa scarboasa Fomeie hidoasa eu nu intretin barbati ca sa stea la mine ca nu am unde sa ii tin eu stau la parinti in casa si nu tin barbati pe aici poate dumneata spurcato ti-ai intretinut perversii libidinosi sa iti linga paienjenisul dintre picioare si acum si-au luat talpasita ca sau saturat de tine si de-aiai tot timpul stai si spurci pe forum ca duci lipsa de felatie

Postat pe 11 Ianuarie 2009 20:42
Am drujba tocmai buna de defrisat padurile tropicale, inclusiv paienjenisul recalcitrant din locurile intimate.
O inchiriez contra frisca ecologica.

Postat pe 11 Ianuarie 2009 20:52
dana_3 tot nu te-ai potolit, NU MAI TASTA ATAT k s-ar putea sa faci scurta la mana si la creier:))))
maria1989
Postat pe 11 Ianuarie 2009 20:54
De la: Ina19, la data 2009-01-11 20:54:14dana_3 tot nu te-ai potolit, NU MAI TASTA ATAT k s-ar putea sa faci scurta la mana si la creier:))))

care creier?
coffeeta
Postat pe 11 Ianuarie 2009 20:55
Cu parintii??? La aproape 50 de ani??

Iau! Moamaa! Nasol de tot! Baiete, fugi, mama, cat te tin picioarele! O baba saraca, buna in pat ca o scandura cu blana, care pe deasupra sta si cu parintii.... Vai si amar!

Mascotzico, fata nu are paienjenish... E fina si dulce ca un fund de bebe acolo... taman buna de alintat de o limba experta... Si, da! Ai ghicit! daca ar vrea, si-ar permite sa intretina cam un harem de tinerei experti in oral...
Dor_a
Postat pe 11 Ianuarie 2009 21:01
apropo de fata aia de pe redtube (sau ceva de genu)
sint convinsa ca inainte de reactiile ...orgasmatice a avut parte de un masaj erotic super !
_iluzie_
Postat pe 20 Ianuarie 2009 10:58
De la: , la data 2009-01-11 16:18:17baiatule rezervat chiar asa nu iti gasesti decat femei cu conditii financiare slabe care nu folosesc apa si sapunul e rusinos pentru un barbat sa se spurce cu femei de categorie slaba care poate nu au nici casa nici apartament,iar de ras cu masina de barbierit nu am auzit vreuna sa suporte asa un tratament dureros ca doar nu le creste barba intre picioare ori exista si din alea care le creste barba in loc de par nu prea as crede

LASA- NEEEEEEEEEEE ! ESTI DUSA ! NU.....INDUSATA .
nocturnalia
Postat pe 16 Februarie 2009 15:42
Hopa...devine interesant!!!
TEODORRD
Postat pe 18 Februarie 2009 15:11
Dragi prieteni, cine are ochi sa vada si cine are urechi sa asculte, pentru a satisface o femeie trebuie mai intii sa fii barbat dar sa gindesti ca o femeie. Asta nu e un secret dar e ceea ce-si doresc toate femeile.Binenteles ca asta depinde si de la femeie la femeie.Asa ca fiti femei in spirit si barbati in pat. Stim cu totii ca femeile au trairi pe care putini barbati le inteleg. Cu femeile trebuie sa ,,cititi printre randuri''. Mult succes!


semnat. Doctor de iubire!
lian66
Postat pe 21 Martie 2009 08:29
o femeie o satisfaci cu rabdare, placere si afectiune
salvina
Postat pe 19 Aprilie 2009 23:13
doctor de iubire, bine spus, bine gandit. dak ar exista mai multi barbati care sa gandeasca asa, multe femei ar fi mai fericite
salvina
Postat pe 19 Aprilie 2009 23:17
oricine cred k l-ar vrea pe'DOCTOR DE IUBIRE k prieten. esti f intelept si cred k f iubit pt ceea ce transmiti
salvina
Postat pe 19 Aprilie 2009 23:43
Mi s-a spus ca acest clip face parte dintr-un filmulet de o ora si ceva. Fata respectiva a fost "incalzita" cu un masaj inainte de imaginile vazute de noi. Deci nu e asa simplu cum pare. Din pacate... :(
danamaria13
Postat pe 14 Mai 2009 22:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
exercitii kegel 30 De la: miryella 1 Aprilie 2013 05:49
Trebuie neaparat sa ii spun ca sunt virgina? 23 De la: justforfun84 30 Mai 2011 10:16
Sexul recomandat sau nu? 15 De la: nicossia 12 Februarie 2010 11:02
Sex Oral :sml-happy0065: 86 De la: marco918 6 Noiembrie 2011 11:52
sunt insarcinata???? 11 De la: lucian_tristan 4 Octombrie 2010 22:24