Setari Cookie-uri

m-am indragostit de un tip cu care vb pe mess de o luna

De la: nikhifor78, la data 2009-01-15 17:57:44sa fii sotiea mea teas fugari din casa din prima zi,ce pot sati spun,sotul deja ti lai inselat cu toate ca nu ai facut nimic cu el,asa ca daca nu te mustra constiinta,eati valiza si hulubii si sterjio in munti cit mai repede,ca voi aveti maniea asta sotul nui acasa si noi hai la internet sa facem cunostinte,el te lasa acasa ca are incredere in tine dar tu umbli cu pisicuta,risurilor ce sunteti

dom`le, ne lasi?daca vrei sa mai postezi pe aicea, invata limba romana cu trebuie!
mkdisk
Postat pe 19 Ianuarie 2009 09:36
Ma intreb oare citi ani ai?
Am o prietea care a avut un barbat care tinea atit de mult la ea incit a pierduto.Devenise insuportabil de gelos si controla orice .ba chiar a ajuns so tina inchisa in casa.Acea fata nici in ziua de azi nu scapa de el si e casatorita cu u alt barbat.Amenintari si telefoane ei si familiei ei .(e speriata si demoralizata intrun hal fara de hal de el,,,a ajuns un cosmar pt ea))Deci iti tragi un necaz f greu.Eu una as fugi de oameni nebuni ca altfel nui poti numi.Fugi de dracu si dai de tatsu.Sotul te bate si asta te ameninta.OARE NU MERITI TU CEVA MAI BUN CA FEMEIE???
Puneti mintea la contributie si daca nul mai iubesti pe sotul tau fa un pas spre favoarea ta si lasa barbatii un timp.MULT SUCCES
ballerrina
Postat pe 20 Ianuarie 2009 12:00
De la: ballerrina, la data 2009-01-20 12:00:37Ma intreb oare citi ani ai?
Am o prietea care a avut un barbat care tinea atit de mult la ea incit a pierduto.Devenise insuportabil de gelos si controla orice .ba chiar a ajuns so tina inchisa in casa.Acea fata nici in ziua de azi nu scapa de el si e casatorita cu u alt barbat.Amenintari si telefoane ei si familiei ei .(e speriata si demoralizata intrun hal fara de hal de el,,,a ajuns un cosmar pt ea))Deci iti tragi un necaz f greu.Eu una as fugi de oameni nebuni ca altfel nui poti numi.Fugi de dracu si dai de tatsu.Sotul te bate si asta te ameninta.OARE NU MERITI TU CEVA MAI BUN CA FEMEIE???
Puneti mintea la contributie si daca nul mai iubesti pe sotul tau fa un pas spre favoarea ta si lasa barbatii un timp.MULT SUCCES
....merci....deja am alta viata am scris in alta pagina a
topicului
Rosen
Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:29
De la: mkdisk, la data 2009-01-19 09:36:29
De la: nikhifor78, la data 2009-01-15 17:57:44sa fii sotiea mea teas fugari din casa din prima zi,ce pot sati spun,sotul deja ti lai inselat cu toate ca nu ai facut nimic cu el,asa ca daca nu te mustra constiinta,eati valiza si hulubii si sterjio in munti cit mai repede,ca voi aveti maniea asta sotul nui acasa si noi hai la internet sa facem cunostinte,el te lasa acasa ca are incredere in tine dar tu umbli cu pisicuta,risurilor ce sunteti

dom`le, ne lasi?daca vrei sa mai postezi pe aicea, invata limba romana cu trebuie!
..k bine i'ai mai spus daca imi dai voie
Rosen
Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:30
a sarit calul!!!!
mkdisk
Postat pe 22 Ianuarie 2009 14:45
De la: mkdisk, la data 2009-01-22 14:45:46a sarit calul!!!!
.....exact
Rosen
Postat pe 22 Ianuarie 2009 22:42
poate fi un prieten al sotului tau, sau chiar sotul tau!
AllyMC
Postat pe 10 Februarie 2009 09:33
Ma uimeste naivitatea unor femei....esti casatorita...ai o casa de intretinut....sau macar de facut ceva prin casa, poate chiar un servici...ce naiba cauti sa vb cu straini pe chat! Si ..mai mult dai adresa de mess necunoscutilor si pe urma afirmi ca te gandesti la el!!! esti cam data peste cap....cam asta e parerea mea....!! Ce trebuie sa faca tipul asta, sa te ameninta ca iti rupe picioarele ca sa te trezesti din abureala lui!!
Ce naiba este in capul unora.....
paula27
Postat pe 11 Februarie 2009 09:14
De la: paula27, la data 2009-02-11 09:14:21Ma uimeste naivitatea unor femei....esti casatorita...ai o casa de intretinut....sau macar de facut ceva prin casa, poate chiar un servici...ce naiba cauti sa vb cu straini pe chat! Si ..mai mult dai adresa de mess necunoscutilor si pe urma afirmi ca te gandesti la el!!! esti cam data peste cap....cam asta e parerea mea....!! Ce trebuie sa faca tipul asta, sa te ameninta ca iti rupe picioarele ca sa te trezesti din abureala lui!!
Ce naiba este in capul unora.....

o nebuloasa...
Lucia1971
Postat pe 11 Februarie 2009 09:16
De la: paula27, la data 2009-02-11 09:14:21Ma uimeste naivitatea unor femei....esti casatorita...ai o casa de intretinut....sau macar de facut ceva prin casa, poate chiar un servici...ce naiba cauti sa vb cu straini pe chat! Si ..mai mult dai adresa de mess necunoscutilor si pe urma afirmi ca te gandesti la el!!! esti cam data peste cap....cam asta e parerea mea....!! Ce trebuie sa faca tipul asta, sa te ameninta ca iti rupe picioarele ca sa te trezesti din abureala lui!!
Ce naiba este in capul unora.....


ella_c parerea ta? neutra sau vehementa?
metal
Postat pe 11 Februarie 2009 09:19
De la: metal, la data 2009-02-11 09:19:28
De la: paula27, la data 2009-02-11 09:14:21Ma uimeste naivitatea unor femei....esti casatorita...ai o casa de intretinut....sau macar de facut ceva prin casa, poate chiar un servici...ce naiba cauti sa vb cu straini pe chat! Si ..mai mult dai adresa de mess necunoscutilor si pe urma afirmi ca te gandesti la el!!! esti cam data peste cap....cam asta e parerea mea....!! Ce trebuie sa faca tipul asta, sa te ameninta ca iti rupe picioarele ca sa te trezesti din abureala lui!!
Ce naiba este in capul unora.....


ella_c parerea ta? neutra sau vehementa?


Daca o vrei, o sa o ai(PAREREA!!)
E treaba fiecaruia ce face ,cum se cupleaza ,cu cine vorbeste pe mess...Faptul ca a scris aici ca s-a indragostit de un tip cu care vorbea pe mess le-a dat dreptul si altor persoane sa o atace si sa-si dea cu presupusu' !
Si eu am casa ,am serviciu ...una ,alta ...dar nu intreb pe nimeni daca am voie sau e ok sa vorbesc cu cineva pe mess...asa ca metalicule ...treci la cafea si lasa analiza!
ella_c
Postat pe 11 Februarie 2009 09:41
De la: ella_c, la data 2009-02-11 09:41:31Si eu am casa ,am serviciu ...una ,alta ...dar nu intreb pe nimeni daca am voie sau e ok sa vorbesc cu cineva pe mess...asa ca metalicule ...treci la cafea si lasa analiza!


Culmea si eu am casa, serviciu... una... alta...

Analiza? offf cu femeile... nu mai ai voie sa zici nimic
metal
Postat pe 11 Februarie 2009 09:49
[Culmea si eu am casa, servicu... una... alta

Analiza? offf cu femeile... nu mai ai voie sa zici nimic [/quote
ella_c
Postat pe 11 Februarie 2009 10:00
De la: mkdisk, la data 2009-01-19 09:36:29
dom`le, ne lasi?daca vrei sa mai postezi pe aicea, invata limba romana cu trebuie!

aprecieri pentru raspuns!
blinkinsyl
Postat pe 11 Februarie 2009 10:05
nu ai ce face fata??????????????
gabic
Postat pe 11 Februarie 2009 10:05
De la: dorais, la data 2008-11-07 14:21:06am cunoscut acest tip pe un chat.suntem din acelasi oras si am vb pe mess cam o luna,eu sunt casatorita el nu.mi-a spus ca ma vrea si k ma iubeste din prima zi.era ceva aiurea, absurd,dar totusi am continuat sa vb cu el si cu timpul sa tin la el chiar.nu ne-am intalnit niciodata,iar intr-o seara a intrat pe mess sa ma certe ca dc vb pe net?mai grav e ca ,ma ameninta ca are un filmulet cu mn facand dragoste cu un amic al lui....dar eu nu mi-am inselat sotul niciodata,deci nu ar avea cum sa fie asa ceva.el insista ca eu sunt aceea din filmulet,nu m-a vazut in realitate,nu imi cunoaste corpul si cu toate astea ma innebuneste ca sunt o nemernica ,care l-a inselat.ma rog....problema e ca eu chiar tin la acest idiot si sufar ca nu vrea sa ma creada ca nu sunt eu in acel filmulet.va pup.astept parerile voastre.


Tipul... se oftica, se oftica
fataverde
Postat pe 11 Februarie 2009 10:57
De la: magda_65, la data 2008-11-07 22:10:27Dorais,e o aberatie.Tipul cred ca ori e psihopat ori e unul si acelasi cu sotul tau(desi nu cred)sau poate ai spus la cineva si-ti joaca acum feste.Poate fi si o" femeie la capatul firului".Atentie.!!!Opreste-te si gata.Da-i "ignore,delete,exit"si salve!!!!.Nu te mai stresa.Crede-ma ca nu merita.Asta nu e distractie.Deja e amenintare si stres.Gata!@@@@@@.Punct.Ai lucruri mai reale si muuuult mai bune de facut.Bafta.

magda_65
Postat pe 11 Februarie 2009 17:49
Ai grija sa nu fie vreun tip,,ascuns ", dupa gratii si sa intri intr-o mare incurcatura. Au mai fost cazuri si destul de nasoale. Tu sti cum arata,cine e, ai vorbit cu el vreodata la telefon? Incearca sa afli cat mai multe despre el si nu-i da prea multe date despre tine. Bafta multa!
catalincramar
Postat pe 12 Februarie 2009 11:59
De la: dorais, la data 2008-11-10 16:26:18i-am spus sa imi dea filmuletul...si a spus sa il cer amicului...deci insista cu asta...ma rog sa fie sanatos...nu mi-e frica pt ca nu am de ce ...nu am facut-o si gata.


hai sa o luam cu inceputul...te-ai filmat vre-o data?

Daca nu,nu-ti face griji ,nu cred ca ai de ce.
ella_c
Postat pe 12 Februarie 2009 19:32
Oameni buni, o fi ea naiva(ceea ce nu cred) dar eu zic ca nu a facut nimic rau ca a vb. cu cineva pe mess,mai ales ca scrie de ce "tratament" are parte in casa. Dar nici ala nu e "om" daca a si inceput cu amenintarile de genul filmuletului. Draga mea eu zic sa-l ignori total cu filmuletul lui cu tot,spune-i sa-l manince si daca chiar vrei ,mai sunt si altii cu care sa poti vorbi. Toate sunt trecatoare...
IUBIRE4
Postat pe 16 Februarie 2009 18:31
mare-i gardina Ta Doamne si multi sar gardul cand poarta e deschisa....

Postat pe 7 Martie 2009 13:27
daca tot insista chiar si dupa ignore dai spam eu asa le fac la cei isistenti si termini treaba.daca as fi pus botu la toate prostiile care imi sunt spuse pe mess de anumiti tipi cu care mai vb eram maritata de cel putin 100 de ori pana acum,dar nu cred baliverdele spuse de ei.nu mai fi naiva si sa nu crezi tot ce ti-se spune.
ETE_EU
Postat pe 7 Martie 2009 13:41
.....buna...cam acelasi lucru mi s-a intamplat si mie,adica..am cunoscut pe cineva pe ..mess,si ne-am imprietenit,adica,vb pe mess nimic mai mult,dar...are bun simt,stie k sunt casat.,si..totusi insista sa ne intalnim la o cafea ,suntem din orase dif.,el e necasatorit,bine nu e asta o problema,...si totusi acel cineva de care spui tu ..parerea mea este k nu are nimic in capul lui,cred k e dus de acasa ceva are ,....asa k f-a o pauza si apoi sa-l vezi cum reactioneaza,toti incep prin ...bla,bla,bla,k doar s-o prinde ceva ,,,dar de multe ori se inseala si nu prea le convine..k de ...ORGOLIU DE MASCUL
asv
Postat pe 8 Martie 2009 16:51
Exista o problema ,majora de altfel,cat timp tu ai o situatie matrimoniala stabila iar el este fara obligatii,cunoasterea s-a facut virtual nu real,si daca de pe acum apare santajul sentimental si gelozia nedemonstrata deci fara baza,o sugestie; transmite acestui individ un pa si rupe orice modalitate de dialog,o sa ai probleme,parerea mea.

Postat pe 9 Martie 2009 08:30
Suna asa de stupid dar relatia mea de acuma a inceput tot asa. Am vb p mes dupa ce sa uitat p profilul meu de p myspace si tot vb am ajuns sa ne intalnim desi nu aveam nici o intentie sa fim impreuna(cel putin eu) si dintro data mi-am dat seama k ma indragostesc de el. Si uite asa am ajuns sa fim impreuna. Si nu e povestea ftei de imparat, si ne ceram si noi, si abia acum incepem sa ne cunoastem si etc. Ideea e k noi ne-am intalnit si in realitate nu doar am vb p mes. Nu te poti indraosti de cineva doar pt k vb cu el/ea pt k este doar o idee, o imagine pe care o suprapui asupra persoanei. Numai dc va cunoasteti si petreceti timp imreuna iti dai seama dc esti sau nu compatibila cu persoana respectiva.
dairaa
Postat pe 28 Aprilie 2009 23:01
De la: dorais, la data 2008-11-07 14:21:06am cunoscut acest tip pe un chat.suntem din acelasi oras si am vb pe mess cam o luna,eu sunt casatorita el nu.mi-a spus ca ma vrea si k ma iubeste din prima zi.era ceva aiurea, absurd,dar totusi am continuat sa vb cu el si cu timpul sa tin la el chiar.nu ne-am intalnit niciodata,iar intr-o seara a intrat pe mess sa ma certe ca dc vb pe net?mai grav e ca ,ma ameninta ca are un filmulet cu mn facand dragoste cu un amic al lui....dar eu nu mi-am inselat sotul niciodata,deci nu ar avea cum sa fie asa ceva.el insista ca eu sunt aceea din filmulet,nu m-a vazut in realitate,nu imi cunoaste corpul si cu toate astea ma innebuneste ca sunt o nemernica ,care l-a inselat.ma rog....problema e ca eu chiar tin la acest idiot si sufar ca nu vrea sa ma creada ca nu sunt eu in acel filmulet.va pup.astept parerile voastre.


Deci...esti casatorita,dar te indragosteste de un tip de pe mes...AHA.... si tipul o ia razna,te ameninta chiar daca nu te cunoaste,iar tu te stresezi,ca deee ,nu ti-ai inselat sotul,ci doar te-ai indragostit de un oarecare...si asta in doar o luna....
daca respectivul e chiar sotul,care aude mereu povestile de dragoste pe care i le spui...iar in culmea disperarii loveste cu vorbe murdare si amenintari....bineanteles ca din moment ce tu "ti-ai daruit inima"alcuiva,el poate gandi orice despre tine...si pe buna dreptate....
gabby_j
Postat pe 29 Aprilie 2009 08:13
falsa impresia ca sa ajungi as te indragostesti nu e asa simplu sa vb cu unul pe mess asa ca next
yumy
Postat pe 29 Aprilie 2009 08:16
De la: yumalai, la data 2009-04-29 08:16:02falsa impresia ca sa ajungi as te indragostesti nu e asa simplu sa vb cu unul pe mess asa ca next
da tu de unde sti
dontworibehapi
Postat pe 29 Aprilie 2009 08:36
pai si pentru care motiv vrei tu filmuletul??? daca nu ai facut niciunul??? intreb si io..nu dau cu parul.
cristi_nne
Postat pe 29 Aprilie 2009 08:47
De la: dorais, la data 2008-11-07 14:21:06am cunoscut acest tip pe un chat.suntem din acelasi oras si am vb pe mess cam o luna,eu sunt casatorita el nu.mi-a spus ca ma vrea si k ma iubeste din prima zi.era ceva aiurea, absurd,dar totusi am continuat sa vb cu el si cu timpul sa tin la el chiar.nu ne-am intalnit niciodata,iar intr-o seara a intrat pe mess sa ma certe ca dc vb pe net?mai grav e ca ,ma ameninta ca are un filmulet cu mn facand dragoste cu un amic al lui....dar eu nu mi-am inselat sotul niciodata,deci nu ar avea cum sa fie asa ceva.el insista ca eu sunt aceea din filmulet,nu m-a vazut in realitate,nu imi cunoaste corpul si cu toate astea ma innebuneste ca sunt o nemernica ,care l-a inselat.ma rog....problema e ca eu chiar tin la acest idiot si sufar ca nu vrea sa ma creada ca nu sunt eu in acel filmulet.va pup.astept parerile voastre.

E nasoala situatia. Sfatul meu e sa nu mai vorbesti niciodata cu acest barbat. Si pe mess sa-i dai ignore.
Nu merita sa te enervezi pt cineva care nu il cunosti. Nu merita nici sa il iubesti. Mai bine sa iti vezi de viata ta.
Narcisa_Ana
Postat pe 29 Aprilie 2009 18:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce vreau 9 De la: naty2 8 Februarie 2009 14:01
Indragostita de profesor 156 De la: Black_Lips 16 Martie 2012 14:54
RELATIE DE 5 ANI 3 De la: kitty_krieger 16 Mai 2010 14:52
Nici eu nu mai stiu.. dar poate cineva din exterior ma poate ajuta.. 19 De la: paula27 12 Noiembrie 2009 09:19
am nevoie de un sfat!!!! 14 De la: alfredodecurtofreco 4 Noiembrie 2010 13:31