Setari Cookie-uri

m-am indragostit de un tip cu care vb pe mess de o luna

Mai nu stiu , dar am impresia ca tu ii cam cauti, nu zau,dar sotul violent, presupusul amorez cu inclinatii spre aceasta latura....hello trezeste-te pana nu o sa o patesti rau! Pentru psihopati stiu eu un loc foarte bun, se numeste Ospiciu, nu cred ca este cazul sa ii primesti in viata ta, lasa indragosteala de-o parte si vino-ti in fire! Sunt convinsa ca poti gasi pe cineva mult mai potrivit in viata reala, si daca nu, iac-asa, ne-i fi nici prima nici ultima care supravietuieste de una singura!
Dolcys
Postat pe 29 Aprilie 2009 22:46
fata mea : nu are cuns t iubeasca dupa o luna,,,[-x nu are cum :|:| vb serios q sotul tau j ai grija data viitoare nemernicu` s`a folosit d u merita rau :))

Postat pe 7 Iunie 2009 22:21

Postat pe 7 Iunie 2009 22:23

Si eu cred ca poate fi sotul tau :)... Unii barbati se amuza pe chestii de astea
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-07 14:57:32
De la: DORAIS, la data 2008-11-07 14:21:06am cunoscut acest tip pe un chat.suntem din acelasi oras si am vb pe mess cam o luna,eu sunt casatorita el nu.mi-a spus ca ma vrea si k ma iubeste din prima zi.era ceva aiurea, absurd,dar totusi am continuat sa vb cu el si cu timpul sa tin la el chiar.nu ne-am intalnit niciodata,iar intr-o seara a intrat pe mess sa ma certe ca dc vb pe net?mai grav e ca ,ma ameninta ca are un filmulet cu mn facand dragoste cu un amic al lui....dar eu nu mi-am inselat sotul niciodata,deci nu ar avea cum sa fie asa ceva.el insista ca eu sunt aceea din filmulet,nu m-a vazut in realitate,nu imi cunoaste corpul si cu toate astea ma innebuneste ca sunt o nemernica ,care l-a inselat.ma rog....problema e ca eu chiar tin la acest idiot si sufar ca nu vrea sa ma creada ca nu sunt eu in acel filmulet.va pup.astept parerile voastre.



deci problema adevarata este ca tu iti inseli sotul virtual vorbind....
ca eu tot nu am inteles care-i baiul cu idiotul la care ti dupa o luna de vorbit pe mess.....
mai sti o fi sotul tau si tu te dai de ceasul mortii ca te stie ala.
aricel
Postat pe 10 Iunie 2009 11:54
De la: ALINUYZA, la data 2009-06-07 22:21:52fata mea : nu are cuns t iubeasca dupa o luna,,,[-x nu are cum :|:| vb serios q sotul tau j ai grija data viitoare nemernicu` s`a folosit d u merita rau :))

ei nu! o prietena de-a mea s-a cuplat cu unul in noaptea de revelion si dupa o luna mi-a spus ca se vor casatori la anul!!
anca0704
Postat pe 10 Iunie 2009 11:58
cum poti tine la cineva pe care nu l-ai vazut niciodata?nu stii cum arata?sau chiar daca l-ai vazut la web crezi k totul sta in frumusete?asta e trecatoare..
sotul tau unde e, de vb pe mess?k sa poti face asta trebuie sa ai timp liber si nu stii ce sa faci cu el.
ignore?ai auzit de asa ceva?
ti-e teama de o amenintare pe net?
vai da ce i-as rade in fata si m-as mai distra pt un cretin care se ascunde in spatele calculatorului...
schimba-ti id-ul daca ti se pare a e obsedat si cu asta basta.
si daca e sotul tau,draga mea,cum mai zic si fetele,inseamna ca nu are deloc incredere in tine,sau poate are motive sa-ti testeze fidelitatea...
cel mai bine,ignora-l pe cretin...
oricum nu cred ca iti doresti o relatie cu un psihopat,sa nu mai zic ca esti maritata:(
e atat de rau sotul tau?k si de asta poti cauta iubirea la altcineva?
daca da,lasa-i mama draga pe amandoi k nu se merita sa iti distrugi viata pentru nimeni.
rox_gabrielle
Postat pe 15 Iunie 2009 17:13
hellooooooo,sa repet ca s'a terminat cu aceasta problema????????
Rosen
Postat pe 17 Iunie 2009 19:59
pff! il iubesti dupa o luna de vorbit pe mess? ai putea sa-ti lasi sotul pentru unul pe care nu l-ai atins niciodata? eu zic sa-ti vezi de casnicia ta.....dupa cum ai povestit tu ala e un ....nu stiu cum sa-i zic...cum poate sa te santajeze cu asa ceva? eu pur si simplu i-as da ignore si gata...asta e om serios care face asa ceva? ce-i de capul lui? te inteleg ca tii la el dar sa stii ca e bine sa mai gandim si cu mintea, nu doar cu inima ...daca intelegi ce vreau sa zic... Dar sotul tau nu te multumeste? Nu te iubeste? Nu te pretuieste de te gandesti la tipul ala?
mady_puppy
Postat pe 18 Iunie 2009 13:19
esti o fraiera.... kum poti sa te indragostesti de cineva pe k nu lai vaz?
si mai mult......sa ti la el>>>>
kudika062230
Postat pe 28 August 2009 16:34
vai....dar ai zis ca esti maritata.....daca vrei sa clarifici o data pentru totdeuna povestea....intalnestete cu el....vorbiti poate iti arata si filmuletu....si apoi...vezi tu....daca esti maritata.....ce sa zic sa il da-i uitarii???asa ar trebui !dar vezi tu... e greu cand te indragostesti!cel mai bine sa va intalniti !de multe ori ce este prezentat pe monitorul tau nu coincide cu realitatea
adinasas
Postat pe 28 August 2009 16:52
De la: kudika062230, la data 2009-08-28 16:34:46esti o fraiera.... kum poti sa te indragostesti de cineva pe k nu lai vaz?
si mai mult......sa ti la el>>>>


uite si ciobul ce se sparge.....de ras
heaven_2906
Postat pe 28 August 2009 16:55
De la: kudika062230, la data 2009-08-28 16:34:46esti o fraiera.... kum poti sa te indragostesti de cineva pe k nu lai vaz?
si mai mult......sa ti la el>>>>


uite ca se poate,nu stiu zau asa ce e de ras.....
matracucu
Postat pe 28 August 2009 17:14
De la: heaven_2906, la data 2009-08-28 16:55:27
De la: kudika062230, la data 2009-08-28 16:34:46esti o fraiera.... kum poti sa te indragostesti de cineva pe k nu lai vaz?
si mai mult......sa ti la el>>>>


uite si ciobul ce se sparge.....de ras


ingerash
matracucu
Postat pe 28 August 2009 17:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
M-am indagostit de cumnatul meu,fratele partenerului actual. 57 De la: kudika_972942 26 Ianuarie 2016 15:41
Cum simti .....fluturasii?? 41 De la: kudika067866 21 Septembrie 2009 21:59
Este normal sa ma loveasca? 7 De la: kudika_952386 22 Ianuarie 2014 12:59
un sfat va rog! 9 De la: Full_Metal_Jacket 23 Mai 2010 23:01
DILEMA.... 48 De la: polin 30 Noiembrie 2011 18:39