Setari Cookie-uri

Mircea Badea si Serban Huidu sau Mircea Badea si Carcotasii,Moraru si Buzdugan

Hai sa vedem,sunt vedete?De ce? Nu il placeti pe unul sau altul,de ce?
Ii ascultai,ii injurati.
Hai sa-i bagam nitel in seama.
Mircea Badea imi este antipatic,nu stiu de ce,dar ma crispeaza.
Carcotasii imi plac,au dat dovada ca sunt baieti destepti,mai ales Mihai Gainusa a iesit frumos din cateva situati.
Morar si Buzdugan...criminalui!!
Alexandra09
Postat pe 9 Noiembrie 2008 10:54
Vedete nu...persoane publice.

In topul meu pe primul loc se situeaza moraru cu buzdugan ( imi plac emisiunile lor de la radio, mult mai amuzante decat cele ale carcotasilor ). De asemenea emisiunea ,, rai da' buni'' este f tare.
Mircea Badea pe locul 2, deoarece imi place mult emisiunea lui ,, In gura presei'', insa el ca si om uneori mi se pare cam increzut, maia les atunci cand se identifica cu oamenii de rand, cand se compara cu ei la salariu etc.
Carcotasii pe locul 3 pt ca nu mi se pare atat de amuzanti, ei se folosesc de greselile acelora din alte televiziuni, asta e baza emisiunii. Plus ca emisiunea lor este inregistrata, asa ca nu este mare dificultate pt ei sa citeasca de pe niste foi

Postat pe 9 Noiembrie 2008 11:15
Mie imi plac carcotasii dar imi place sa il ascult si pe badea imi inveseleste seara stiu ca s-au mai vorbit ei de rau prin emisiuni dar ma bucur ca au lasat-o mai moale cu vorbele aiurea in ultima vreme oricum sunt f k-lumea ambele emisiuni
Lady_Gaga9
Postat pe 15 Decembrie 2008 18:40
Va urez si eu un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 31 Decembrie 2008 14:42
De la: Alexandra09, la data 2008-11-09 10:54:04Hai sa vedem,sunt vedete?De ce? Nu il placeti pe unul sau altul,de ce?
Ii ascultai,ii injurati.
Hai sa-i bagam nitel in seama.
Mircea Badea imi este antipatic,nu stiu de ce,dar ma crispeaza.
Carcotasii imi plac,au dat dovada ca sunt baieti destepti,mai ales Mihai Gainusa a iesit frumos din cateva situati.
Morar si Buzdugan...criminalui!!

imi place mult buzdugan.inainte de a pleca la bucuresti a lucrat la radio la Iasi.e foarte talentat.
carcotasii.....asa si asa.nu intotdeauna au poante bune.uneori aia de care rad o merita, uneori o merita mai putin.nu toate emisiunile sunt reusite.Badea....da, imi place.desi o mai da in bara uneori, multe lucruri pe care le zice sunt pline de bun-simt.....dar simt o usoara urma de slugarnicie si servilism......probabil ca sa ai emisiune trebuie sa faci unele compromisuri.......se ia uneori numai de unii care nu ii plac lui Voiculescu.....
mkdisk
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:04
MIRCEA BADEA ...e cel mai tare clarr!!
jaquelinne_annemary
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:41
Badea e un ipocrit
Carcotasii sunt ok, sunt ironici, clar inteligenti, poate prea rai cateodata
Morar si Buzdugan au un umor scarbos, nu pot sa-i sufar
kitty_krieger
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:45
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 2 Mai 2009 17:16
- Badea e comic, chiar daca exagereaza uneori, ma uit la emisiunea lui des.Si rad.
- Carcotasii sunt ok, dar nu ma prea amuza la fel ca Badea. Ma uit la ei din cand in cand, si rad doar uneori.
- Buzdugan si celalalt sunt un monument de prostie. Nu m as uita la ei nici cu slujbe, si de ras, nici nu se pune problema.
inamina
Postat pe 31 Mai 2009 11:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare cum e? 17 De la: broscoiu 3 Aprilie 2014 20:01
Oare? O lume nebuna de tot 2 De la: Marco__ 7 Martie 2012 15:15
Zavoranca in razboi cu Columbeanca! Cu cine tineti? Trimiteti sms :) 50 De la: inamina 22 Iulie 2009 17:07
Vedete straine 2 De la: kudika_955196 12 Martie 2014 09:44
apropo de noua tehnica de scriere a teribilistilor 13 De la: copacelul 2 Mai 2009 17:17