Setari Cookie-uri

Iubirea mea imposibila e un actor american cunoscut.M-am indragostit de el.

De la: lovelisa, la data 2008-11-15 17:01:49Mmmdaaa,cum spunei si tu,cred ca pana la urma e mai bine sa ma bucur de fiecare clipa petrecuta alaturi de el,mai ales ca ele se imputineaza pe zi ce trece,fara sa-mi mai ma gandesc la alte persoane sau alte prostii.
va pup,pe amandoua!


Auzi mai? De ce nu sari pe el pur si simplu? Macar sa aveti acolo nopti de amor nebun! Eu asa as face!
Kathara
Postat pe 15 Noiembrie 2008 17:18
De la: Kathara, la data 2008-11-15 17:18:06
De la: lovelisa, la data 2008-11-15 17:01:49Mmmdaaa,cum spunei si tu,cred ca pana la urma e mai bine sa ma bucur de fiecare clipa petrecuta alaturi de el,mai ales ca ele se imputineaza pe zi ce trece,fara sa-mi mai ma gandesc la alte persoane sau alte prostii.
va pup,pe amandoua!


Auzi mai? De ce nu sari pe el pur si simplu? Macar sa aveti acolo nopti de amor nebun! Eu asa as face!


pai,daca as stii ca n-are iubita,poate ca asa as face.Dar are,iar eu in primul rand nu vreau sa-mi creez mie probleme..

Postat pe 15 Noiembrie 2008 18:18
De la: Kathara, la data 2008-11-15 17:18:06
De la: lovelisa, la data 2008-11-15 17:01:49Mmmdaaa,cum spunei si tu,cred ca pana la urma e mai bine sa ma bucur de fiecare clipa petrecuta alaturi de el,mai ales ca ele se imputineaza pe zi ce trece,fara sa-mi mai ma gandesc la alte persoane sau alte prostii.
va pup,pe amandoua!


Auzi mai? De ce nu sari pe el pur si simplu? Macar sa aveti acolo nopti de amor nebun! Eu asa as face!



viteazo! ai renunta la castitate pentru un o noapte de amor salbatic cu darth vader? ala de respira greu si-i negru!

Postat pe 15 Noiembrie 2008 18:21
De la: geo32, la data 2008-11-15 18:21:07
De la: Kathara, la data 2008-11-15 17:18:06
De la: lovelisa, la data 2008-11-15 17:01:49Mmmdaaa,cum spunei si tu,cred ca pana la urma e mai bine sa ma bucur de fiecare clipa petrecuta alaturi de el,mai ales ca ele se imputineaza pe zi ce trece,fara sa-mi mai ma gandesc la alte persoane sau alte prostii.
va pup,pe amandoua!


Auzi mai? De ce nu sari pe el pur si simplu? Macar sa aveti acolo nopti de amor nebun! Eu asa as face!



viteazo! ai renunta la castitate pentru un o noapte de amor salbatic cu darth vader? ala de respira greu si-i negru!



:)))))
renunt la tot pt will smith !
poate il impart cu crista, o punem de un menaje a trois

Postat pe 15 Noiembrie 2008 18:26
De la: geo32, la data 2008-11-15 18:21:07
De la: Kathara, la data 2008-11-15 17:18:06
De la: lovelisa, la data 2008-11-15 17:01:49Mmmdaaa,cum spunei si tu,cred ca pana la urma e mai bine sa ma bucur de fiecare clipa petrecuta alaturi de el,mai ales ca ele se imputineaza pe zi ce trece,fara sa-mi mai ma gandesc la alte persoane sau alte prostii.
va pup,pe amandoua!


Auzi mai? De ce nu sari pe el pur si simplu? Macar sa aveti acolo nopti de amor nebun! Eu asa as face!



viteazo! ai renunta la castitate pentru un o noapte de amor salbatic cu darth vader? ala de respira greu si-i negru!


eu cred ca Ioana(helloyoana) are o mare simpatie pt Darth Vader...

Postat pe 15 Noiembrie 2008 18:31
si io am o simpatie pentru padme. aia de era senatoreasa si se imbraca ciudat, pana a ramas gravida cu darth.
am o fantezie sa fac sex cu ea impopotonata cu zorzoanele de imparatareasa!

Postat pe 15 Noiembrie 2008 18:50
De la: geo32, la data 2008-11-15 18:50:21si io am o simpatie pentru padme. aia de era senatoreasa si se imbraca ciudat, pana a ramas gravida cu darth.
am o fantezie sa fac sex cu ea impopotonata cu zorzoanele de imparatareasa!


asta da fantezie Daca ar stii Darth Vader....

Postat pe 15 Noiembrie 2008 19:09
maaaaaaaaaiii...,mie imi place tot filmul,Iar Darth Vader imi place ca personaj.La fel de mult imi place si Anakin si Padme,inteles?Insa pt actorul care interpreteaza pe Anakin,am o mica slabiciune,asa...,pt ca imi place fatza lui,si ochii aia diabolici pe care ii face in film. hmmm!
lil_devil
Postat pe 15 Noiembrie 2008 20:09
De la: helloyoana10, la data 2008-11-15 20:09:14maaaaaaaaaiii...,mie imi place tot filmul,Iar Darth Vader imi place ca personaj.La fel de mult imi place si Anakin si Padme,inteles?Insa pt actorul care interpreteaza pe Anakin,am o mica slabiciune,asa...,pt ca imi place fatza lui,si ochii aia diabolici pe care ii face in film. hmmm!



rrrr

it's getting hot in here, so take off all your clothes !

Postat pe 15 Noiembrie 2008 20:12
Mai Elisa,dar esti frumoasa!!!! Acum inteleg si mai bine de ce ii place lui Hayden de tine.Pai,cum sa nu puna el mana pe o bunatate de fata...crezi ca-i prost sa te lase sa scapi?
lil_devil
Postat pe 15 Noiembrie 2008 20:12
De la: Georgia99, la data 2008-11-15 20:12:40
De la: helloyoana10, la data 2008-11-15 20:09:14maaaaaaaaaiii...,mie imi place tot filmul,Iar Darth Vader imi place ca personaj.La fel de mult imi place si Anakin si Padme,inteles?Insa pt actorul care interpreteaza pe Anakin,am o mica slabiciune,asa...,pt ca imi place fatza lui,si ochii aia diabolici pe care ii face in film. hmmm!



rrrr

it's getting hot in here, so take off all your clothes !


Nu-i asa Georgia ca am dreptate?
lil_devil
Postat pe 15 Noiembrie 2008 20:17
Billy Zane, of, of, of!
Kathara
Postat pe 15 Noiembrie 2008 21:29
De la: helloyoana10, la data 2008-11-15 20:12:54Mai Elisa,dar esti frumoasa!!!! Acum inteleg si mai bine de ce ii place lui Hayden de tine.Pai,cum sa nu puna el mana pe o bunatate de fata...crezi ca-i prost sa te lase sa scapi?


merci,Ioana! ti-am vazut pozele si esti o tipa super draguta.Iar legat de Hayden,de ce sa nu recunosc,nu mi-as dorii sa ma lase sa-i scap.Intelegi? Adica e o incurcatura de sentimente.Stiu ca n-am voie sa ma dau la el,pt ca este angajat intr-o alta relatie de 2 ani,stiu ca alt loc in afara de amanta nu pot avea(si nu as vrea sa devin amanta),dar si el da apa la moara..ma face sa ma indragostesc de el,sentimentele mele sunt impotriva ratiunii mele.Constientizez riscurile care sunt,dar pe de alta parte il doresc. ma-m zapacit!

Postat pe 16 Noiembrie 2008 00:46
Imi place mult povestea ta de dragoste. Mai povesteste-ne ce-ai mai facut :D
alexandra_blonda
Postat pe 16 Noiembrie 2008 16:19
Phoah!! Foarte tare!!Toata lumea e pe jos, Doamne uite ca se intampla si in viata reala!!...........
ludmilla79
Postat pe 16 Noiembrie 2008 19:59
De la: alexandra_blonda, la data 2008-11-16 16:19:54Imi place mult povestea ta de dragoste. Mai povesteste-ne ce-ai mai facut :D


Ok,atunci sa va povestesc.I have some hot news.A fost weekend,si nu s-a lucrat.Decat a trebuit sa fim absolut toti prezenti ,dimineata pt o mica sedinta in care ni s-a adus la cunostinta stadiul in care sunt filmarile si cam cat timp mai trebuie pana se vor finaliza.Dupa ce s-a terminat sedinta fiecare pleaca acasa.M-am uitat dupa Hayden dar eu insa nu l-am vazut .am crezut ca nu a venit.Apoi ma duceam pe jos la statia de autobus.In apropiere este o banca.Nu stiu cum mi-au sarit ochi,dar tocmai cobora cineva dintr-o masina care avea adidasi la fel ca ai lui Hayden,dar era imbracat ciudat,cu haine largi,si in cap avea saptca si gluga si ochelari de soare la ochi.Dupa vreo 5-6 minute de mers,cineva ma prinde de brat si ma opreste in loc.M-am si speriat,era tipul respectiv de la banca.mi-era teama de el credeam ca vrea sa-mi fure geanta,dar noroc ca mi-a vorbit si l-am recunoscut dupa voce.Era Hayden.Era sub acoperire.

Postat pe 17 Noiembrie 2008 11:51
L-am intrebat de ce nu a fost la sedinta,dar el a spus ca a fost dar nu l-am vazut eu.(si normal ca nu l-am vazut odata ce era imbracat asa.)I-am spus ca ma duc acasa,m-a intrebat unde mi-e masina.Nu am masina deocamdata,aceea cu care vin e a fratelui meu.Tocamai bine pt el,s-a oferit sa ma duca acasa.N-am vrut sa accept din prima, ma gandeam ca va obseva cineva,dar el m-a asigurat ca nu va fi nici o problema.Cand am vazut ce masina are,(era alta,nu ceea pe care o stiam eu)mi-a fost rusine ca i-am spus ca eu nu am masina.In masina m-a intrebat ce face fratele meu,cu ce se ocupa.Mi-a pus intrebarea(asa,mai in gluma) d ce nu-mi fac un iubit cu masina.M-am uitat lung la el si in sinea mea ma intrebam:oare crede ca m-am indragostit de el pt ca are masini si bani cati vrea?I-am explicat ca nu mai am prieten de mult timp,de aproape un ani de zile.Nu-i prea ii venea sa creada.In fine a ajuns acasa.Nu stiam ce sa fac:sa-i fac invitatia sa urce sus la mine,sau nu.Dar n-a mai fost nevoie sa-l intreb pt ca mi-a spus din start ca vrea sa se duca acasa sa doarma.Mi-a cerut nr. de telefon.I l-am dat.Si m-a rugat sa ies diseara cu el sa bem ceva,ca stiel el un loc.

Postat pe 17 Noiembrie 2008 11:51
suuuper...sunt curioasa ce se va intampla la aceasta intalnire.sa ne tii la curent.Doamne zici ca ne uitam la un film serial cu fiecare replica a ta, un serial ia nastere.

Ma bucur pt tine
DeeaCatalina
Postat pe 17 Noiembrie 2008 11:58
Am inceput sa ma fastacesc,imi pregateam cuvintele sa ii explic ca mi-e teama sa ies cu el.Dar el mi-a taiat vorba si mi-a spus:" Don't refuse me,pls,I just wanna talk to u,OK? You don't have to be afraid..."I-am raspuns cu nu stiu.El pe urma, a stabilit o ora la care sa ma sune,sa vada daca m-am razgandit.Si asa a ramas.La ora 07:30PM,m-a sunat de doua ori si nu i-am raspuns.Am plans ca proasta toata seara ca nu am avut curajul sa ies cu el. am facut impotriva vointei mele.DEgeaba zic eu ca nu n-o sa mai ma intereseze de nimic ca sa ma bucur de fiecare clipa cu el.Dar mi-e teama ca daca o ies cu el o sa ajung pe revistele de scandal,paparazzi il urmaresc,nu vreau sa am probleme,nu vreau sa afle iubita lui..nu vreau sa sufar.Azi dimineata m-am trezit cu ochii umflati de plans.Si azi am plans toata ziua.Ma inteb maine la munca ce privire imi va arunca.Sigur va fi suparat iarasi.Voi ce ati face in locul meu?Poate multi dintre voi sa ziceti ca sunt proasta... si poate chiar asa sunt..

Postat pe 17 Noiembrie 2008 12:15
of mai Elisa...cum ai putut refuza invitatia?nu-ti face probleme ca afla paparazzi sau iubita lui caci el e destul de matur incat sa ia in considerare variantele astea,nu e copil,stie ce face..

Plus ca ti-a zis ca vrea doar sa vorbiti,era o oportunitate sa va apropiati mai mult,in afara locului de munca,sa devina o prietenie mai intima..offf acum cum o sa-l impaci?

In locul tau,acceptam sa ies cu el,si as fi avut incredere ca stie ce face doar nu trebuie sa ii port eu de grija.el e in meseria asta de multi ani.poate vrea sa va apropiati mai mult,eu n-as fi ratat ocazia.
DeeaCatalina
Postat pe 17 Noiembrie 2008 12:30
Eu una zic ca instinctul tau a fost bun. Asa, sa alerge dupa tine, sa nu creada ca te poate avea cu una cu doua doar pentru ca e celebru. Plus de asta ai putea sa ai o discutie serioasa cu el sa-i spui de ce n-ai vrut sa iesi cu el si , mai ales, ca n-o sa iesi cu el atat timp cat are prietena. Eu zic ca o sa inteleaga

Postat pe 17 Noiembrie 2008 19:05
De la: lovelisa, la data 2008-11-17 12:15:28Am inceput sa ma fastacesc,imi pregateam cuvintele sa ii explic ca mi-e teama sa ies cu el.Dar el mi-a taiat vorba si mi-a spus:" Don't refuse me,pls,I just wanna talk to u,OK? You don't have to be afraid..."I-am raspuns cu nu stiu.El pe urma, a stabilit o ora la care sa ma sune,sa vada daca m-am razgandit.Si asa a ramas.La ora 07:30PM,m-a sunat de doua ori si nu i-am raspuns.Am plans ca proasta toata seara ca nu am avut curajul sa ies cu el. am facut impotriva vointei mele.DEgeaba zic eu ca nu n-o sa mai ma intereseze de nimic ca sa ma bucur de fiecare clipa cu el.Dar mi-e teama ca daca o ies cu el o sa ajung pe revistele de scandal,paparazzi il urmaresc,nu vreau sa am probleme,nu vreau sa afle iubita lui..nu vreau sa sufar.Azi dimineata m-am trezit cu ochii umflati de plans.Si azi am plans toata ziua.Ma inteb maine la munca ce privire imi va arunca.Sigur va fi suparat iarasi.Voi ce ati face in locul meu?Poate multi dintre voi sa ziceti ca sunt proasta... si poate chiar asa sunt..



eu zic sa te gandesti la ce vrei tu, ce iti doresti, sa cantaresti bine situatia, nu te gandi la ce zice lumea...tu contezi, este viata ta, si important este ca atunci cand tragi linie sa fi multumita ca esti singura responsabila pt ce ai facut, si nu altii care te-au influentat, parerea oamenilor, ce zice lumea..etc. Traieste-ti viata !

Postat pe 17 Noiembrie 2008 19:09
elisa, daca-l prinzi la cotitura pe Orlando spune-i ca-l visez seara de seara!:)))))))))))
am citit tot ce s-a scris pe acest topic...sfatul meu, daca ai ocazia, ia-l, fata draga!
Lulli
Postat pe 17 Noiembrie 2008 19:46
Wooow,in primul rand imi cer scuze pentru greselile de gramatica pe care le-am facut din neatentie, in graba de a scrie mai repede.Am recitit ultimile 3 comentarii ale mele si am vazut ca am mancat la litere,chiar si cuvinte....

Postat pe 17 Noiembrie 2008 23:33
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-17 12:30:05of mai Elisa...cum ai putut refuza invitatia?nu-ti face probleme ca afla paparazzi sau iubita lui caci el e destul de matur incat sa ia in considerare variantele astea,nu e copil,stie ce face..

Plus ca ti-a zis ca vrea doar sa vorbiti,era o oportunitate sa va apropiati mai mult,in afara locului de munca,sa devina o prietenie mai intima..offf acum cum o sa-l impaci?

In locul tau,acceptam sa ies cu el,si as fi avut incredere ca stie ce face doar nu trebuie sa ii port eu de grija.el e in meseria asta de multi ani.poate vrea sa va apropiati mai mult,eu n-as fi ratat ocazia.


" o prietenie mai intima"...Eu stiu ca el vrea o astfel de prietenie,cat se poate de intima,e clara chestia asta....Iar grija,nu i-o port lui, mi-o port mie.Iar de impacat nu stiu cum am sa fac,voi vedea azi cand o sa ma duc la munca, dupa felul cum se va comporta.O sa incerc sa-i explic daca o sa-mi mai dea ocazia.

Postat pe 17 Noiembrie 2008 23:40
Fetelor nici nu stiu cum sa va multumesc pt sfaturile voastre si pt faptul ca ma ascultati. Eu,aici chiar nu am cui sa-i cer un sfat,nu indranesc sa spun nimanui din cei care ma cunosc, ceea ce mi se intampla,ceea ce am pe suflet, din mai multe motive sau complexe(le pot numii chiar si asa).

Postat pe 17 Noiembrie 2008 23:57
elisa, tine-te tare! lasa-te condusa de instincte, nu de inima ca asta te taraste unde nu trebuie! pai de ce exista kudika? sa dea sfaturi:)
Lulli
Postat pe 18 Noiembrie 2008 09:42
Elisa, ai facut bine. El este cunoscut, cu bani, cu iubita. Tu vei fi vazuta ca amanta. Pana nu se desparte de ea, eu zic sa stai in banca ta. Este o poveste frumoasa, dar cand te gandesti ca e realitate si poti ajunge "vedeta"... nu prea mai suna asa roz.
alexandra_blonda
Postat pe 18 Noiembrie 2008 13:36
Buna. Cateva dintre voi chiar ati sfatuit-o gresit pe fata: sa dea curs invitatiilor lui etc.. stim toate ce vrea tipul de la ea. oricum e clar de la o posta ca nu este serios. un barbat serios nu si-ar insela iubita (btw si ea star) , mai ales ca sunt amandoi cunoscuti; nu vreau sa jignesc sau sa injosesc pe nimeni dar de multe ori ne-a fost dovedit ca barbatii-s mai cu**e decat femeile, in general; iar in cazul lui, bag mana in foc, ca nu s-ar desparti de un star tocmai cand este asa famous si dorit.
So, draga mea, parerea mea proprie si personala (ca si pana acum) este sa te imbraci super sexxy sa fii super dragutza sau hottye, cum preferi, la munca si nu numai. Fa-l sa i se lungeasca urechile si ochii dupa tine (eu asa as face) si nu-i da nicio satisfactie, pur si simplu ignora-l. Pls, pls, pls nu te intalnii cu el nici macar "doar ca sa vorbiti", puteti vorbi, cum ati facut-o si pana acum, la munca.. diverse subiecte fara sa va ascundeti. :)
Zica sa te tii in continuare de job si sa fii fata cuminte.

P.S. majoritate stim ce final au aceste povesti , sau cel putin banuim...
merrylicious
Postat pe 18 Noiembrie 2008 14:37
De la: merrylicious, la data 2008-11-18 14:37:37Buna. Cateva dintre voi chiar ati sfatuit-o gresit pe fata: sa dea curs invitatiilor lui etc.. stim toate ce vrea tipul de la ea. oricum e clar de la o posta ca nu este serios. un barbat serios nu si-ar insela iubita (btw si ea star) , mai ales ca sunt amandoi cunoscuti; nu vreau sa jignesc sau sa injosesc pe nimeni dar de multe ori ne-a fost dovedit ca barbatii-s mai cu**e decat femeile, in general; iar in cazul lui, bag mana in foc, ca nu s-ar desparti de un star tocmai cand este asa famous si dorit.
So, draga mea, parerea mea proprie si personala (ca si pana acum) este sa te imbraci super sexxy sa fii super dragutza sau hottye, cum preferi, la munca si nu numai. Fa-l sa i se lungeasca urechile si ochii dupa tine (eu asa as face) si nu-i da nicio satisfactie, pur si simplu ignora-l. Pls, pls, pls nu te intalnii cu el nici macar "doar ca sa vorbiti", puteti vorbi, cum ati facut-o si pana acum, la munca.. diverse subiecte fara sa va ascundeti. :)
Zica sa te tii in continuare de job si sa fii fata cuminte.

P.S. majoritate stim ce final au aceste povesti , sau cel putin banuim...


merci pentru sfatul tau... E dificil ,sa stii,sa ma prefac.Sa stau in fata lui si sa ma mint cxa e OK si ca nu simt nimic pt el..In cele mai multe faze,si eu gandesc la fel,dar am momente cand ma dau de partea cealalta,si spun ca nu ma intereseaza ce va urma,Daca nu pot avea un prezent si viitor placut, mai bine sa fac in asa fel incat macar prezentul sa fie asa cum imi doresc,iar daca viitorul va fi sa fie unul dureros,macar voi ramane cu amintiri frumoase din trecut......ammm,sper ca ai inteles e am vrut sa spun.Sunt cand intr-un fel cand intr-altul.Am mai zis ca sunt intr-o dilema si ca nu mai stiu ce vreau.

Postat pe 18 Noiembrie 2008 15:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
diferenta de varsta conteaza? 23 De la: kudika416195 6 Iunie 2012 18:32
nu mai stiu ce sa fac.. 19 De la: pissy 17 Februarie 2010 22:36
buna fetelor 36 De la: driver 5 August 2011 16:12
simt ca inebunesc si singura nu o sa i-au o decizie corecta 58 De la: roxi_berzi 25 Iulie 2010 04:36
as dori o parere, un sfat daca se poate 74 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:45