Setari Cookie-uri

Iubirea mea imposibila e un actor american cunoscut.M-am indragostit de el.

De la: lovelisa, la data 2008-11-20 16:23:10good morning!6:15am(06:15)mi-e un sooooomn!sunt in aeroport cu toata echipa...Doua avioane intregi sunt numai pentru noi.Imi place mult sa zbor cu avionul!yoohooooo!!!

Draga....lovelisa, felicitari. Trebuie sa recunosc ca ai o imaginatie nemaipomenita. Ai reusit chiar sa iti atragi si cateva "admiratoare" Draguta cred ca ar trebui sa te apuci sa scrii telenovele ca nu duci lipsa de "scene" noi. Bafta, promit ca atunci cand mai am timp iti voi mai citi postarile si normal si raspunsurile primite de la "admiratoare"
Maktub_16
Postat pe 20 Noiembrie 2008 16:27
Inca de cand am deschis topicul acesta m-am gandit ca poate o parte din voi nu ma veti crede..daca as fi inventat,atunci as fi facut in asa fel incat situatia sa para favorabila mie.dar nu este din pacate ...

Postat pe 20 Noiembrie 2008 16:39
De la: helloyoana10, la data 2008-11-20 15:21:43mai,Elisa,nu dispera!E suparat pe tine,e si normal,are si el orgoliu,nu?dar poate o sa-i treaca mai incolo,ca doar nu-i copil sa faca figuri. Dar totusi,tu ai procedat bine ca nu ai iesit.Sa vada ca esti fata serioasa si ca nu esti o profitoare. Si ce spui tu, ca e frumoasa prietena lui? Mai frumoasa esti tu decat ea.Pe cuvant,eu asa te vad.Si de ce zici ca sa dus la el la hotel?Ce relatie e asta fara sa locuiasca impreuna?


filmarile au loc in diferite locuri,diferite orase,asa ca trebuie sa ne deplasam cu totii.
si suntem cazati in hoteluri. si eu tot in hotel locuiesc.

Postat pe 20 Noiembrie 2008 16:43
De la: lovelisa, la data 2008-11-20 16:39:42Inca de cand am deschis topicul acesta m-am gandit ca poate o parte din voi nu ma credeti..daca as fi inventat,atunci as fi facut in asa fel incat situatia sa para favorabila mie.dar nu este din pacate ...


"...o parte dintre voi...", sorry, dar nu m-am putut abtine Si revenind la "povestea" ta, pai daca ti-ar fi fost favorabila, atunci unde mai era intriga?
Maktub_16
Postat pe 20 Noiembrie 2008 16:44
de ce e asa de greu de crezut? crezi ca numai in filme se poate intampla?.poate in ochii altora pare o poveste frumoasa,dar nu si in ochii mei,pt ca numai eu stiu cat doare...Dar chiar nu am de gand sa stau sa te conving...poti sa crezi ce vrei.

Postat pe 20 Noiembrie 2008 16:49
eu te cred

Postat pe 20 Noiembrie 2008 17:17
si eu te cred! si mai stiu cat de tare doare iubirea neimpartasita succes!
Lulli
Postat pe 21 Noiembrie 2008 10:50
Si eu te cred :D app ce-ai mai facut?
alexandra_blonda
Postat pe 21 Noiembrie 2008 18:42
Lumea s-a obisnuit cu aceeleasi povesti,aceleasi intamplari de dragoste,iar o poveste ca a ta pare ceva de necrezut pentru anumite persoane. Lovelisa,nu-ti face griji,are cine sa te creada.
lil_devil
Postat pe 21 Noiembrie 2008 18:50
De la: helloyoana10, la data 2008-11-21 18:50:37 Lumea s-a obisnuit cu aceeleasi povesti,aceleasi intamplari de dragoste,iar o poveste ca a ta pare ceva de necrezut pentru anumite persoane. Lovelisa,nu-ti face griji,are cine sa te creada.




topicul acesta este super in comparatie cu cele in care donshoarele mai mai sa se sinucida ca le-a parasit iubitul...aceasta fata are o demnitate de admirat, o tarie de caracter, bravo ei

Postat pe 21 Noiembrie 2008 18:54
Eu o invidiez,dar in acelasi timp o si sustin...
lil_devil
Postat pe 21 Noiembrie 2008 18:58
Eu nu as vrea sa fiu in situatia ei sunt convinsa ca ii este greu

Postat pe 21 Noiembrie 2008 19:06
De la: Georgia99, la data 2008-11-21 19:06:55Eu nu as vrea sa fiu in situatia ei sunt convinsa ca ii este greu


o invidiez pentru faptul ca este acolo in lumea cinematografiei,pentru meseria pe care o are,si pentru felul ei de a fi...adica o persoana fragila dar cu un caracter puternic.
lil_devil
Postat pe 21 Noiembrie 2008 19:23
ohhhh,Doamne! Ma simt flatata cu astfel de laude ...si eu care cred despre mine ca sunt o lasa,..asa ma simt...Nu sunt chiar atat de puternica precum am lasat impresia...mai degraba sunt fricoasa, mi-e teama sa nu sufar o maaaaaare deceptie.

Postat pe 22 Noiembrie 2008 01:45
De la: helloyoana10, la data 2008-11-21 19:23:25
De la: Georgia99, la data 2008-11-21 19:06:55Eu nu as vrea sa fiu in situatia ei sunt convinsa ca ii este greu


o invidiez pentru faptul ca este acolo in lumea cinematografiei,pentru meseria pe care o are,si pentru felul ei de a fi...adica o persoana fragila dar cu un caracter puternic.


legat de meseria mea: si mie imi place ceea ce fac !!!

Postat pe 22 Noiembrie 2008 01:55
De la: alexandra_blonda, la data 2008-11-21 18:42:40Si eu te cred :D app ce-ai mai facut?



Things are the same. There is nothing new...After I reached the destination, I slept aaaall the day

....si decat sa mai ma plang,parca mai bine nu mai scriu.

Postat pe 22 Noiembrie 2008 02:19
De la: lovelisa, la data 2008-11-22 02:19:07
De la: alexandra_blonda, la data 2008-11-21 18:42:40Si eu te cred :D app ce-ai mai facut?



Things are the same. There is nothing new...After I reached the destination, I slept aaaall the day

....si decat sa mai ma plang,parca mai bine nu mai scriu.


Atunci spune-ne ce actori si actrite ai machiat pana acum :D
alexandra_blonda
Postat pe 22 Noiembrie 2008 16:48
Natalie Portman,John Hurt,Orlando Bloom,Christina RicciJessica Alba,surorile Olsen,Rachel Bilson,Andy Garcia,Rowan Atkinson,Sienna Miller,Keanu Reeves,Will Smith..Jonathan Rhys Meyers,Natalie Dormer,Matt Dilon,Paul Walker,Tim Roth si alti care imi scapa cum ii cheama.Dar, nu pe toti din cei enumerati i-am cunoscut personal,Pe unii ii stiu mai mult din vedere,sau i-am aranjat putin,fara sa facem cunostinta.

Postat pe 22 Noiembrie 2008 19:58
Hey,salut! Cred ca sederea noasta aici se va prelungii un pic,pentru ca vremea de aici nu prea a tinut cu noi in ultimul timp.Ploua foarte tare si vvremea buna se anunta peste vreo doua zile. Ieri nu s-a filmat deloc,azi s-a filmat decat de dimineata.Azi l-am vazut pe Hayden,la masa.La indemnul unor colegi buni ai mei,am acceptat sa vin sa mananc la restaurant unde si ceilalti mananca,lucru pe care nu l-am mai facut niciodata.Cand eram mica,sufeream de agorafobie(mi-era teama de spatiile aglomerate ).Acum nu mai sufar de asa ceva,dar mi-a mai ramas totusi o fixatie.Si anume...nu pot sa mananc la restaurant,sau oriunde in public.Mi-e rusine,am impresia ca toti ma pivesc,ma simt nesigura.Oarecum toti au fost surprinsi cand m-au vazut.Plus ca unii,nestiind de fobia mea,au inceput sa faca glume"incurajatoare",si tocmai chestia asta ma intimidat foarte mult. Hayden,m-a vazut,era la o alta masa mai departe.El stie de fobia pe care am avut-o,i-am spus cand luam pauzele de cafea impreuna.Pana la urma am incercat sa mananc niste fructe, ca altceva nu am putut.Hayden a terminat mai inainte,si in trecat pe langa masa noastra,m-a batut pe umar si mi-a spus ca m-am descurcat bine("well done!"). sa inteleg ca nu mai e asa suparat pe mine....? Maine e duminica( nu se va filma)dar,luni sper sa se filmeze,ca sa-l revad,ca a doua oara sa ma duc la restaurat sa mananc nu mai pot...mi-a fost de ajuns!

Postat pe 23 Noiembrie 2008 00:27
De la: lovelisa, la data 2008-11-22 19:58:18Natalie Portman,John Hurt,Orlando Bloom,Christina RicciJessica Alba,surorile Olsen,Rachel Bilson,Andy Garcia,Rowan Atkinson,Sienna Miller,Keanu Reeves,Will Smith..Jonathan Rhys Meyers,Natalie Dormer,Matt Dilon,Paul Walker,Tim Roth si alti care imi scapa cum ii cheama.Dar, nu pe toti din cei enumerati i-am cunoscut personal,Pe unii ii stiu mai mult din vedere,sau i-am aranjat putin,fara sa facem cunostinta.

Ce norocoasa esti :X
jessica alba:X keanu reeves:X:X paul walker =p~
alexandra_blonda
Postat pe 23 Noiembrie 2008 12:49
Ammm,daa...asa putea spune ca e un noroc. E o placere sa cunosti astfel de persoane...

Postat pe 24 Noiembrie 2008 02:56
mi-am facut iluzii degeaba ieri.....Simt ca nu mai suport....ce ma fac?

Postat pe 24 Noiembrie 2008 03:03
te inteleg,e greu cand esti indragostita de cineva cu care stii in mod sigur ca nu ai sa fii...si eu traiesc asta acum...si dureaza de cativa ani...durerea e mare...e foarte mare...si simt ca ajung la limita suportabilitatii.as vrea sa il pot vedea doar ca pe un prieten bun,dar efectiv nu pot.singura solutie cred ca e sa evit orice apropiere de el,sa nu mai vorbim,nimic...poate cu timpul va trece...poate si la tine...dupa ce se termina filmarile si daca tot nu se mai intampla nimic intre voi...poate ne ajuta timpul...nu stiu
DeeaCatalina
Postat pe 24 Noiembrie 2008 10:56
De la: alexandra_blonda, la data 2008-11-23 12:49:29
De la: lovelisa, la data 2008-11-22 19:58:18Natalie Portman,John Hurt,Orlando Bloom,Christina RicciJessica Alba,surorile Olsen,Rachel Bilson,Andy Garcia,Rowan Atkinson,Sienna Miller,Keanu Reeves,Will Smith..Jonathan Rhys Meyers,Natalie Dormer,Matt Dilon,Paul Walker,Tim Roth si alti care imi scapa cum ii cheama.Dar, nu pe toti din cei enumerati i-am cunoscut personal,Pe unii ii stiu mai mult din vedere,sau i-am aranjat putin,fara sa facem cunostinta.

Ce norocoasa esti :X
jessica alba:X keanu reeves:X:X paul walker =p~



ORLANOD BLOOM ... are nevoie de make-up??
merrylicious
Postat pe 24 Noiembrie 2008 12:36
De la: lovelisa, la data 2008-11-24 03:03:49mi-am facut iluzii degeaba ieri.....Simt ca nu mai suport....ce ma fac?


hei,curaj!....si rabdare!!!!
lil_devil
Postat pe 24 Noiembrie 2008 15:59
De la: merrylicious, la data 2008-11-24 12:36:50
De la: alexandra_blonda, la data 2008-11-23 12:49:29
De la: lovelisa, la data 2008-11-22 19:58:18Natalie Portman,John Hurt,Orlando Bloom,Christina RicciJessica Alba,surorile Olsen,Rachel Bilson,Andy Garcia,Rowan Atkinson,Sienna Miller,Keanu Reeves,Will Smith..Jonathan Rhys Meyers,Natalie Dormer,Matt Dilon,Paul Walker,Tim Roth si alti care imi scapa cum ii cheama.Dar, nu pe toti din cei enumerati i-am cunoscut personal,Pe unii ii stiu mai mult din vedere,sau i-am aranjat putin,fara sa facem cunostinta.

Ce norocoasa esti :X
jessica alba:X keanu reeves:X:X paul walker =p~



ORLANOD BLOOM ... are nevoie de make-up??


EHH...poate mai are si el cate un cosulet rosu in varful nasului..
lil_devil
Postat pe 24 Noiembrie 2008 16:02
elisa probabil doarme acum... si-l viseaza pe hayden ;;)
apropo de asta, l-ai visat vreodata?
alexandra_blonda
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:31
De la: alexandra_blonda, la data 2008-11-24 18:31:53elisa probabil doarme acum... si-l viseaza pe hayden ;;)
apropo de asta, l-ai visat vreodata?


da,l-am visat de vreo cateva ori .Dar cel mai mult visez la el cu ochii deschisi

Postat pe 24 Noiembrie 2008 23:40
Ce ai mai facut ? :D

Postat pe 24 Noiembrie 2008 23:40
pai,nimic special intre mine si Hayden. Decat priviri luuuungi si fara nici-un rezultat.

Postat pe 24 Noiembrie 2008 23:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Problema fara...raspuns 10 De la: nocturnalia0 20 Ianuarie 2009 10:54
iubesc 2 barbati.e posibil?????? 17 De la: adrianablondy 19 Septembrie 2009 17:33
Diferenta de varsta.. si nu numai... 76 De la: kudika005250F 28 Aprilie 2009 20:44
DILEMA.... 48 De la: polin 30 Noiembrie 2011 18:39
Iubire imposibila 101 De la: Max2 16 Noiembrie 2011 22:23