Setari Cookie-uri

Asa sunt eu:P

Am marea satisfactie de a deschide acest topic pentru e nelamuri pe toata lumea in special pe un domnul geo32
sa incep cu inceputul: asa sunt eu mereu vesela, uneori carcotasa poate chiar rea si recunosc imi place sa ma laud daca am cu ce daca n-aveam nu ma laudam :D
ce sa zic la 19 ani lucrez la cea mai mare banca din romania si la cea mai mare companie de telefonie mobila din tara si am si o mica firma de casting(recunosc aici ma sustin si parinti, cautam copii si adulti talentati pe care ii invat sa danseze de la tango pana la dansuri orientale: am facut dansuri de la 6 ani si imi place la nebunie dansul) sunt la 2 facultati si imi fac timp sa ies si cu prieteni sa ma distrez, dar si pt cea mai mare pasiune a mea CONDUSUL
imi place sa imi iau in fiecare seara masina si sa ma plimb
imi place enorm de mult sa citesc , sa ascult muzica si sa ma uit la filme
sunt chiar foarte multumita de mine fac zilnic o multime de lucruri si imi place sa invat lucruri noi
imi place cand vad lumea din jur ca ma invidiaza(atunci ma simt cel mai bn)
imi place viata mea si nu as schimba-o pentru nimic in lume am o multime de prieteni alaturi de mine o familie care ma sustine in tot ceea ce fac
in continuare tot ce imi doresc e sa excelez in cariera sa ajung cat de sus pot sa invat cat mai mult
in rest ce pot sa mai spun ca doresc tuturor din toata inima sa se realizeze pentru ca nicio o satisfactie nu este mai mare decat sa te realizezi singur, sa faci cat mai multe lucruri utile sa ai banii tai si sa ii ajuti pe cei care au nevoie
yumy
Postat pe 14 Noiembrie 2008 21:47
De la: rosemery, la data 2008-11-14 21:47:19Am marea satisfactie de a deschide acest topic pentru e nelamuri pe toata lumea in special pe un domnul geo32

Interesant ....
Dar a "nelamuri" nu exista in dex.
"Cuvântul "nelamuri" nu a fost gãsit, dar am gãsit urmãtoarele cuvinte apropiate:
neamuri | nelãmurit"
op. cit. http://dexonline.ro/search.php?cuv=nelamuri

Ce ai vrut sa exprimi in prima propozitie?

Ca doresti sa ne l a m u r e s t i pe noi pe forum si pe domnul geo23?

Sa ramanem nelamurite de intentie sau erai nelamurita cand ai scris?
Lipsus sau lapsus?

*"4 definiþii pentru nelãmurit ▷declinãri
NELÃMURÍT, -Ã, nelãmuriþi, -te, adj. Care nu este lãmurit, care nu se poate distinge (precis); cu contururi incerte; nedesluºit, confuz, vag. ♦ Greu de precizat (în cuvinte), de explicat, de definit, de lãmurit; neînþeles. – Ne- + lãmurit.
NELÃMURÍT adj. 1. v. imprecis. 2. nedumerit. (E oarecum ~.) 3. v. confuz. 4. confuz, difuz, imprecis, indefinit, neclar, nedefinit, nedesluºit, neprecis, vag, (fig.) surd. (O senzaþie ~ de durere.)
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Noiembrie 2008 22:52
ahhh, dracusor, in loc sa pici in dos de admiratie fata de asa o persoana ocupata, te legi de detalii
de unde timp si de gramatici, acum sa ne fie rezon :D
googoodoll
Postat pe 14 Noiembrie 2008 22:55
Te-a intrebat cineva ceva ? D'oh ! Du-te la viata ta fericita, lasa forumul, tzutzi !

Postat pe 14 Noiembrie 2008 22:57
ai luat-o pe urmele emei....
rosemery, urasc sa te trezesc la realitate, dar geo e mai carcotas decat tine
Iar daca tu faci toate alea, cand mai ai timp draga (si energie, mai ales), sa stai si pe net???
Inainte sa "carcotesti", tin sa-ti zic ca eu mi-am facut facultatea la zi si aveam serviciu full time... si daca vroiam sa mai fac un curs ceva extra, nu-mi mai ramanea timp nici sa-mi spal ciorapii

Postat pe 14 Noiembrie 2008 22:58
De la: crista_galli, la data 2008-11-14 22:58:57 ai luat-o pe urmele emei....

pentru dracusor

Postat pe 14 Noiembrie 2008 22:59
pot sa ma laud si eu ? :))))


am 19 ani, nu sufar de mine, si azi abia mi-au ajuns banii de bilet de tren !

Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:00

Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:01
De la: googoodoll, la data 2008-11-14 22:55:58ahhh, dracusor, in loc sa pici in dos de admiratie fata de asa o persoana ocupata, te legi de detalii
de unde timp si de gramatici, acum sa ne fie rezon :D



Nu pot pica in dos. Stii de ce?

Ca nu stiu ce sunt carcotasi, nu cunosc cea mai mare banca din romania, nici asociatia de handy. Nu a ajuns faima asta peste granita. Nici a agentiei...
Nope admiratie, ca nu ar avea sens sa mint.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:07
glumeam devil, stiu ca esti departata :)
acu' ce sa zic, faima alora n-a ajuns nici p-aici, si asteptam cu nerabdare maxima sa ne lumineze in privinta asta
googoodoll
Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:10
Georgia, iar ai lasat mercanul in garaj si te duci cu trenul? nu ti-am spus sa ai grija la hainele tale de firma? chiar vrei sa-ti strici pantofiorii? of of

Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:12
pot sa fii si femeie de servici in banca aia...

Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:13
De la: oktober, la data 2008-11-14 23:12:37Georgia, iar ai lasat mercanul in garaj si te duci cu trenul? nu ti-am spus sa ai grija la hainele tale de firma? chiar vrei sa-ti strici pantofiorii? of of




ehh, mi le-a luat criza economica

Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:15
cu banii nu poti cumpara bunul simt si respectul fata de altii, nici macar cei 7 ani de acasa, eu iti doresc sa ramai pe norisorii tai, dar ai grija, cand ti-e lumea mai draga VIATA iti da un sut in poponet...sa zici mersi daca nu e o palma peste obraz

Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:15
of of Georgia, las' ca oricum nu mai erau trendi

Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:16
este trendi sa mergi cu 601 ( motorul meu )

Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:17
ai motor? eu nici macar bicicleta, asa sunt eu

Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:19
nimeni nu e interesat de viata ta... crede-ma! lumea se confrunta cu alte probleme decit sa te admire pe tine! iti merge bine? bravo... urmeaza-ti calea!pe mine una nu ma intereseaza viata nimanui, doar A MEA!
Pinna
Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:30
De la: rosemery, la data 2008-11-14 21:47:19Am marea satisfactie de a deschide acest topic pentru e nelamuri pe toata lumea in special pe un domnul geo32
sa incep cu inceputul: asa sunt eu mereu vesela, uneori carcotasa poate chiar rea si recunosc imi place sa ma laud daca am cu ce daca n-aveam nu ma laudam :D
ce sa zic la 19 ani lucrez la cea mai mare banca din romania si la cea mai mare companie de telefonie mobila din tara si am si o mica firma de casting(recunosc aici ma sustin si parinti, cautam copii si adulti talentati pe care ii invat sa danseze de la tango pana la dansuri orientale: am facut dansuri de la 6 ani si imi place la nebunie dansul) sunt la 2 facultati si imi fac timp sa ies si cu prieteni sa ma distrez, dar si pt cea mai mare pasiune a mea CONDUSUL
imi place sa imi iau in fiecare seara masina si sa ma plimb
imi place enorm de mult sa citesc , sa ascult muzica si sa ma uit la filme
sunt chiar foarte multumita de mine fac zilnic o multime de lucruri si imi place sa invat lucruri noi
imi place cand vad lumea din jur ca ma invidiaza(atunci ma simt cel mai bn)
imi place viata mea si nu as schimba-o pentru nimic in lume am o multime de prieteni alaturi de mine o familie care ma sustine in tot ceea ce fac
in continuare tot ce imi doresc e sa excelez in cariera sa ajung cat de sus pot sa invat cat mai mult
in rest ce pot sa mai spun ca doresc tuturor din toata inima sa se realizeze pentru ca nicio o satisfactie nu este mai mare decat sa te realizezi singur, sa faci cat mai multe lucruri utile sa ai banii tai si sa ii ajuti pe cei care au nevoie




asa sa fi tata! pace tie si gioburilor tale.
pe forum sunt oameni.

Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:38
las-o sa pluteasca, nu o deranja, probabil e la volan

Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:41
De la: oktober, la data 2008-11-14 23:41:24las-o sa pluteasca, nu o deranja, probabil e la volan

"...Once I rose above the noise and confusion
Just to get a glimpse beyond this illusion.
I was soaring ever higher,
But I flew too high...."
....
"...if you fly too high, the sun will burn you with its fire..."
Ma faceti si me mine plutitoare si melancolica
Full_Metal_Jacket
Postat pe 15 Noiembrie 2008 00:44
De la: rosemery, la data 2008-11-14 21:47:19Am marea satisfactie de a deschide acest topic pentru e nelamuri pe toata lumea in special pe un domnul geo32
sa incep cu inceputul: asa sunt eu mereu vesela, uneori carcotasa poate chiar rea si recunosc imi place sa ma laud daca am cu ce daca n-aveam nu ma laudam :D
ce sa zic la 19 ani lucrez la cea mai mare banca din romania si la cea mai mare companie de telefonie mobila din tara si am si o mica firma de casting(recunosc aici ma sustin si parinti, cautam copii si adulti talentati pe care ii invat sa danseze de la tango pana la dansuri orientale: am facut dansuri de la 6 ani si imi place la nebunie dansul) sunt la 2 facultati si imi fac timp sa ies si cu prieteni sa ma distrez, dar si pt cea mai mare pasiune a mea CONDUSUL
imi place sa imi iau in fiecare seara masina si sa ma plimb
imi place enorm de mult sa citesc , sa ascult muzica si sa ma uit la filme
sunt chiar foarte multumita de mine fac zilnic o multime de lucruri si imi place sa invat lucruri noi
imi place cand vad lumea din jur ca ma invidiaza(atunci ma simt cel mai bn)

imi place viata mea si nu as schimba-o pentru nimic in lume am o multime de prieteni alaturi de mine o familie care ma sustine in tot ceea ce fac
in continuare tot ce imi doresc e sa excelez in cariera sa ajung cat de sus pot sa invat cat mai mult
in rest ce pot sa mai spun ca doresc tuturor din toata inima sa se realizeze pentru ca nicio o satisfactie nu este mai mare decat sa te realizezi singur, sa faci cat mai multe lucruri utile sa ai banii tai si sa ii ajuti pe cei care au nevoie




daca asta ar fii un "CV" nu te-as angaja nici cu slujbe platite la mama omida.

care e banca aia ?
care e compania aia de telefonie mobila?
19 ani zici ?
si 2 facultati?
esti vreun geniu nedescoperit???

multumesc pentru urari dar prefer totusi sa ma multumesc u slujba mea de ..."SEF" ....decat sa ma laud cu vise....
dandanaua_reloaded
Postat pe 15 Noiembrie 2008 00:53
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-15 00:53:45
De la: rosemery, la data 2008-11-14 21:47:19Am marea satisfactie de a deschide acest topic pentru e nelamuri pe toata lumea in special pe un domnul geo32
sa incep cu inceputul: asa sunt eu mereu vesela, uneori carcotasa poate chiar rea si recunosc imi place sa ma laud daca am cu ce daca n-aveam nu ma laudam :D
ce sa zic la 19 ani lucrez la cea mai mare banca din romania si la cea mai mare companie de telefonie mobila din tara si am si o mica firma de casting(recunosc aici ma sustin si parinti, cautam copii si adulti talentati pe care ii invat sa danseze de la tango pana la dansuri orientale: am facut dansuri de la 6 ani si imi place la nebunie dansul) sunt la 2 facultati si imi fac timp sa ies si cu prieteni sa ma distrez, dar si pt cea mai mare pasiune a mea CONDUSUL
imi place sa imi iau in fiecare seara masina si sa ma plimb
imi place enorm de mult sa citesc , sa ascult muzica si sa ma uit la filme
sunt chiar foarte multumita de mine fac zilnic o multime de lucruri si imi place sa invat lucruri noi
imi place cand vad lumea din jur ca ma invidiaza(atunci ma simt cel mai bn)

imi place viata mea si nu as schimba-o pentru nimic in lume am o multime de prieteni alaturi de mine o familie care ma sustine in tot ceea ce fac
in continuare tot ce imi doresc e sa excelez in cariera sa ajung cat de sus pot sa invat cat mai mult
in rest ce pot sa mai spun ca doresc tuturor din toata inima sa se realizeze pentru ca nicio o satisfactie nu este mai mare decat sa te realizezi singur, sa faci cat mai multe lucruri utile sa ai banii tai si sa ii ajuti pe cei care au nevoie




daca asta ar fii un "CV" nu te-as angaja nici cu slujbe platite la mama omida.

care e banca aia ?
care e compania aia de telefonie mobila?
19 ani zici ?
si 2 facultati?
esti vreun geniu nedescoperit???

multumesc pentru urari dar prefer totusi sa ma multumesc u slujba mea de ..."SEF" ....decat sa ma laud cu vise....



este un geniu in libertate !!!

Postat pe 15 Noiembrie 2008 00:59
De la: Georgia99, la data 2008-11-14 23:00:18pot sa ma laud si eu ? :))))


am 19 ani, nu sufar de mine, si azi abia mi-au ajuns banii de bilet de tren !


ramon_cita2005
Postat pe 15 Noiembrie 2008 01:39
asta cu 'ma simt cel mai bine cand ma invidiaza lumea' a fost cea mai tare

Postat pe 15 Noiembrie 2008 02:37
De la: babbydoll, la data 2008-11-15 02:37:14 asta cu 'ma simt cel mai bine cand ma invidiaza lumea' a fost cea mai tare



zici ca e manelista...vorba lui ezz :,,cikalacacichicea'' :)))))))))

Postat pe 15 Noiembrie 2008 09:38
De la: Georgia99, la data 2008-11-15 09:38:42
De la: babbydoll, la data 2008-11-15 02:37:14 asta cu 'ma simt cel mai bine cand ma invidiaza lumea' a fost cea mai tare



zici ca e manelista...vorba lui ezz :,,cikalacacichicea'' :)))))))))

Sunt un om normal ca voi totii numai ca vad ca daca ma dau in stamba putin toti se apuca sa comenteze sincer nu ma asteptam la atatea comentarii va multumesc pt interesul acordat
yumy
Postat pe 15 Noiembrie 2008 11:32
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-14 22:52:52
De la: rosemery, la data 2008-11-14 21:47:19Am marea satisfactie de a deschide acest topic pentru e nelamuri pe toata lumea in special pe un domnul geo32

Interesant ....
Dar a "nelamuri" nu exista in dex.
"Cuvântul "nelamuri" nu a fost gãsit, dar am gãsit urmãtoarele cuvinte apropiate:
neamuri | nelãmurit"
op. cit. http://dexonline.ro/search.php?cuv=nelamuri

Ce ai vrut sa exprimi in prima propozitie?

Ca doresti sa ne l a m u r e s t i pe noi pe forum si pe domnul geo23?

Sa ramanem nelamurite de intentie sau erai nelamurita cand ai scris?
Lipsus sau lapsus?

*"4 definiþii pentru nelãmurit ▷declinãri
NELÃMURÍT, -Ã, nelãmuriþi, -te, adj. Care nu este lãmurit, care nu se poate distinge (precis); cu contururi incerte; nedesluºit, confuz, vag. ♦ Greu de precizat (în cuvinte), de explicat, de definit, de lãmurit; neînþeles. – Ne- + lãmurit.
NELÃMURÍT adj. 1. v. imprecis. 2. nedumerit. (E oarecum ~.) 3. v. confuz. 4. confuz, difuz, imprecis, indefinit, neclar, nedefinit, nedesluºit, neprecis, vag, (fig.) surd. (O senzaþie ~ de durere.)
ne am gresit si eu da atata lauda
yumy
Postat pe 15 Noiembrie 2008 11:33
De la: rosemery, la data 2008-11-15 11:33:31
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-14 22:52:52
De la: rosemery, la data 2008-11-14 21:47:19Am marea satisfactie de a deschide acest topic pentru e nelamuri pe toata lumea in special pe un domnul geo32

Interesant ....
Dar a "nelamuri" nu exista in dex.
"Cuvântul "nelamuri" nu a fost gãsit, dar am gãsit urmãtoarele cuvinte apropiate:
neamuri | nelãmurit"
op. cit. http://dexonline.ro/search.php?cuv=nelamuri

Ce ai vrut sa exprimi in prima propozitie?

Ca doresti sa ne l a m u r e s t i pe noi pe forum si pe domnul geo23?

Sa ramanem nelamurite de intentie sau erai nelamurita cand ai scris?
Lipsus sau lapsus?

*"4 definiþii pentru nelãmurit ▷declinãri
NELÃMURÍT, -Ã, nelãmuriþi, -te, adj. Care nu este lãmurit, care nu se poate distinge (precis); cu contururi incerte; nedesluºit, confuz, vag. ♦ Greu de precizat (în cuvinte), de explicat, de definit, de lãmurit; neînþeles. – Ne- + lãmurit.
NELÃMURÍT adj. 1. v. imprecis. 2. nedumerit. (E oarecum ~.) 3. v. confuz. 4. confuz, difuz, imprecis, indefinit, neclar, nedefinit, nedesluºit, neprecis, vag, (fig.) surd. (O senzaþie ~ de durere.)
ne am gresit si eu da atata lauda




ai gresit ,,da'' atata lauda ? vai tzutzi, geniu mic, parca era ,,de'' atata lauda.

Postat pe 15 Noiembrie 2008 11:49
De la: oktober, la data 2008-11-14 23:15:25cu banii nu poti cumpara bunul simt si respectul fata de altii, nici macar cei 7 ani de acasa, eu iti doresc sa ramai pe norisorii tai, dar ai grija, cand ti-e lumea mai draga VIATA iti da un sut in poponet...sa zici mersi daca nu e o palma peste obraz

tz tz tz VIATA ITI DA UN SUT.... BINE ZIS
Da ce crezi draga ca daca am banii nu stiu care sunt greutatile vietii si plutesc numai printre norisori
Cat despre respect nu stiu daca esti persoana in masura care sa vorbeasca despre el
yumy
Postat pe 18 Noiembrie 2008 11:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce nu ne inteleg parintii ? ..... 14 De la: Alinaabc 19 Iulie 2011 12:28
Parasita de Craciun... 26 De la: ferero 6 Mai 2009 04:51
atzi face? 21 De la: yumalai 20 Mai 2009 19:12
Ati accepta o relatie cu acest barbat? Sa am rabdare cu el? 183 De la: kudika_931541 9 Septembrie 2013 04:08
De ce ranesc oamenii? 65 De la: Barbie30_ 22 Decembrie 2010 08:57