Setari Cookie-uri

Cel mai neinspirat cadou de Craciun primit vreodata

cineva
sarutama
Postat pe 15 Decembrie 2008 16:40
De la: sarutama, la data 2008-12-15 16:40:56 cineva



u are crazy

Postat pe 15 Decembrie 2008 16:42
hmm.. Cel mai urat cadou (de pana acum,cine stie ce surprize imi mai rezerva) l-am primit de la al meu iubit. Se intampla anul trecut cand inca nu locuiam impreuna. In ziua de Craciun ma intalnesc cu el entuziasmata si nerabdatoare sa vad ce mi-a adus Mosu'si bineinteles cu cadoul la brat (parfum+ceas). El se purta de parca era de pe alta planeta unde Crciunul nu se sarbatoreste si imi zice ca nu a apucat sa-mi ia nimic. Dar ca se revanseaza si ma duce el intr-o FARMACIE si imi zice inocent sa-mi aleg ce vreau eu. Ei ii zic "lasa nu-i nevoie,bine ca te-am facut pe tine fericit" dar el insista si-mi cumpara o cutie de OVULE VAGINALE. Craciun fericit,iubito!
ralu2323
Postat pe 16 Decembrie 2008 03:40
pt mine nu mai exista Craciun de acum 3 ani de cand a murit tatal meu de fapt nici o sarbatoare nu mai are acelasi farmec si numai este aceeasi bucurie orice cadou ai primi nu are valoareaza nimic daca ce-l ce te-a iubit foarte mult nu mai este pe aceasta lume
NICOLETA69
Postat pe 17 Decembrie 2008 15:53
Doamne nici nu vreau sa ma gandesc ......cel mai neinspirat cadou posibil...a fost de la fostul meu prieten......o sticluta de parfum[de fima totusi] consumata trei sferturi....kre fusese a mamei lui......si mi-a mai si zis k special pt tine l-am cuparat...

Postat pe 17 Decembrie 2008 21:57
Cel mai neinspirat cadou primit nu a fost un cadou de craciun, dar imi amintesc si acum ca atunci cand eram mica o verisoara de-a doua imi mai trimitea haine de-ale ei care ii ramaneau mici. Nu ca le-as fi purtat vreodata, dar o data mi-a trimis in pachetul cu haine o pereche de chiloti folositi, curati ce-i drept, dar folositi de ea!!!! Oare ce-o fi fost in capul ei?
tweegirl
Postat pe 24 Decembrie 2008 00:26
De la: danapopei, la data 2008-11-27 17:26:10apropo,de sapun .eu am primit un prosop si un sapun de la fosta mea soacra,de parca eram moasa!!!!!!!!!


vai cat am mai ras....am 2 nopti de cand citesc mesajele voastre....unele chiar sunt belea

Postat pe 28 Decembrie 2008 04:36
De la: Mayisa, la data 2008-11-27 18:26:05Cel mai neinspirat cadou l-am primit de la fostul meu prieten care s-a gandit k ar fi sexy sa imi ofere o lenjerie intima a carui chilot era modelul cu o deschizatura stiti voi unde si fara sa ma avertizeze sa nu il deschid intre parintii mei si restul rudelor care erau la noi in vizita.probabil nu a fost pe faza :))modelul era cat de cat frumos dar momentul cam jenant cand toti ne priveau cu ochii bulbucati :D


stai linistita...nu esti singura...mai era cineva cu chiloti de jeleu.....

Postat pe 28 Decembrie 2008 04:40
De la: bambucia, la data 2008-11-27 18:41:07Buna!
Eu am primit de la un amic care ma placea o mostra de parfum pe care scria "Mostra Gratuita!". Ma gandesc ca trebuia sa scrie pe mostra si " Nu o oferi ca si cadou!" pentru ca el sa nu faca gestul acela nobil.

:)))))))....rad de nu mai pot.....

Postat pe 28 Decembrie 2008 04:43
De la: chargerreloaded, la data 2008-11-28 02:24:47Salut,

Cel mai inutil cadou pe care l-am primit acum 2 ani de Craciun a fost de la o prietena de-a mea plecata in afara si consta intr-o paleta de bucatarie, care la prima utilizare s-a topit..hm, plastic din strainatate:))
Un alt cadou inutil: o pereche de sosete de lana fara degete... probabil ca anul acesta voi primi si bocancii adecvati: decupati in fata:)) si sa nu uit de olitza muzicala de noapte.. inca nu am aflat cum canta :P
Se pare ca Mosul are un deosebit simt al umorului! La Multi Ani!


faza cu palete...nu e vina prieenei tale.....alea se folosesc doar pe rece...daca invarti in tigaie se topesc ... asa iti dau impresia ca le poti folosi oriunde....vei sti data viitoare

Postat pe 28 Decembrie 2008 04:56
De la: Lovely_me, la data 2008-11-29 23:30:23cred ca cel mai neinspirat cadou de Craciun a fost acum vreo 3 sau 4 ani cand am primit de la "prietenul" meu de atunci... o ciocolata si un spiridus de plus de la coca cola pe care`l lui din alimantara in schimbul a 3 capace

cred ca am si eu spiridusul de care vorbesti tu...acum 3 ani am primit si eu de la prietenul meu de cateva zile (acum este sotul)....dar mie mi-a placut foarte mult....era prin februarie si nu era nici o ocazie speciala...pur si simplu ne-am intalnit si mi l-a daruit....il am si acum dar e comic tare....ca pt craciun nu merge....recunosc...dar noua ne-a adus noroc...

Postat pe 28 Decembrie 2008 05:18
De la: jaya, la data 2008-12-01 00:27:59eu am primit de Craciun, chiar anul trecut, de la o matusa 2 kile de bors.

nu i-as zis ca macar de Craciun mananci friptura si carnati? ...sa-l tina proaspat la rece pana la anu...

Postat pe 28 Decembrie 2008 05:25
De la: negara, la data 2008-12-03 02:27:46Cel mai neispirat si inutil cadou l-am primit anul trecut de la o preitena de-a mea care a gasit de cuviinta sa imi ofere 2 creme, una de zi si alta de noapte, de la o firma care nu numai ca nu imi place ce ofera, dar cu care m-am aflat si intr-o mica disputa, despre care ea stia de altfel.Pe langa faptul ca nu suport acest lucru(stia ce creme folosesc de ani de zile si faptul ca nu le schimb) a mai venit si cu ele nesigilate.Va dati seama ca au ajuns direct in cosul de gunoi.Halal prietena!

esti culmea si tu.....da ce vroiai sa faca daca ea s-a iritat de la ele? nu era pacat sa le tina in dulap pana expira? zi si tu acuma....a sc`pat si de-o obligatie

Postat pe 28 Decembrie 2008 05:43
De la: zeitzagirl, la data 2008-12-10 11:18:43Lucrez ca educatoare si puteti sa va imaginati cate cadouri neinspirate am primit.Cel mai neinspirat pot spune ca a fost de la bunica unui copil de la grupa:un deli-kat,un rimel albastru(desi nu folosesc albastru)mai era si expirat,si o pereche de sosete pentru copii...:)))...va bufneste rasul????credeti-ma ca abia m-am abtinut...

cum sa primesti n delicat...e de belea...saraca femeie... a pussi ea ce a crezut....oricum e amuznt tare

Postat pe 28 Decembrie 2008 06:23
chiar daca s-a termina concursul cred ca putem continua fara premiu ca e amuzannt....eu m-am distrat putin .....cu ce ati primit cadou anul asta ----

noi cand eram mici ii faceam mamei cadou ce gaseam prin casa....de obicei puneam dintr-un sampon in altul ...luam sapunul din dulap un sprey din baie ...o pereche de ciorapi gasiti prin dulap...puse frumos intr-o punguta de cadou gasita prin sertar si eram fericiti....avem ce ne amuza acum cand ne amintim..... copii la 10-14 ani....ce ne trecea prin cap....de unde sa scoatem bani de cadouri......lui tata o bluza sau o camasa din dulap la el impaturita frumos......

ideea e ca ei se faceau foarte impresionati de cadouri..... vai da de unde le-ati cumparat...si noi radeam de nu mai puteam ca nu si-au dat seama....

Postat pe 28 Decembrie 2008 06:54
un alt cadou neinspirat a fost de la un fost prieten de-al meu care mi-a dat cu nuj ce ocazie o cutie de ciocolata si un parfum si le-am lasat in masina la el ca trebuia sa mergem la club....nu mai stiu cum s-a intamplat ca eu am plecat cu o prietena care a dormit la mine acasa si de atunci nu mai stiu nimic de acel cadou....ne-am intalnit in zilele urmatoare dar nu a mai adus vorba....eu o fata sub 18 ani mia fost rusine sa i le cer.... a considerat ca era obligatia lui sa-mi reofere cadoul.....probabil i l-a facut cadou urmatoarei...

Postat pe 28 Decembrie 2008 06:59
cand aveam vre-o 10 ani pe vremea cand te lua baiatul deoparte si te intreba :¨vrei sa fii prietena mea?¨si se comporta cu tine ca cu oul cel rosu....daca ne tineam de mana era deja....dragoste adevarata...... vine la mine baiatul...in realitate nu aveam nici o treaba cu el nu era pe gustul meu...in fine... imi aduce o cutiuta rosie in forma de inimioara catifelata...deja pentru vremea aia era beton.... o deschid si vad o pereche de cercei....si faza amuzanta urmeaza acum....in replica lui: ¨Am vrut sa-ti iau o pereche cu RUBIN dar astia mi-au placut mai mult¨....m-am facut ca-l aprob pe moment dar nu am uitat nici in ziua de azi cat am mai ras cu fetele .....el si rubinul...oricum erau niste cercei de tinichea care s-au decolorat dupa 2 purtari

Postat pe 28 Decembrie 2008 07:10
alt cadou neapropiat a fost la majoratul meu cand am primit de la 30 de colegi de clasa un ursuletz de plush...mai marisor asa...dar totusi 30 de handralai de a 12-a care au mancat, au baut si au fumat pe banii mei sa vina cu un ursuletz de plush...mi se pare super neinspirat
bine ca nu mi-a parut rau noroc ca era o perioada in care stateam bine cu banii...dar a fost comic si jenant in acelasi timp

Postat pe 28 Decembrie 2008 07:15
trebuia sa tai chitante la intrare. hac!

Postat pe 28 Decembrie 2008 10:35
o sa va zic cel mai neinspirat cadou facut de mine. eram prin clasa a 9-a asta inseamna cam acum vre-o 8 ani si i-am cumparat o cutie muzicala in care dansa un ingeras la un baiat. De cate ori vad o cutie muzicala nu ma pot abtine sa nu rad! :))

Postat pe 4 Ianuarie 2009 12:19
Dar cand se afiseaza castigatorul??? s`a castigat deja? care a fost considerat cel mai neinspirat cadou?
Cherry_bob
Postat pe 5 Ianuarie 2009 18:23
valeuuuuuuuuuu da ce mai vreti nene ca sa dus de mult craciunu,,si cu cadourile si cu tot,,,in ce mai rau caz se anunta prin sms ,,,sau mail
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 18:28
cadouri frumoase,urate,bla,bla.dar daca Mos Craciun nu aduce nici un fel de cadou,in ce categorie intru?
dana_mv
Postat pe 5 Ianuarie 2009 18:37
ho ca doar eram curioas acare a fost cadoul cel mai cel...


Acum sa va zic ce am primit eu anul asta de la "prietena mea cea mai buna cica":

MI S`A LAUD EA CA s`a facut un stand cu chestii ffff ieftine intre 1 leu si 25 lei facute de copilasii de la orfelinat si ca a luat cadouri pt toata lumea.Nimic rau in asta...


Am ajuns acasa sa vad cadoul, :>..inainte de asta am admirat o gramada de chestii prin casa zanute de craciun, accesorii, globuri etc. pe care imi spunea ca a dat 2-3 lei....si cand desfac cadoul...ce sa vezi...aveam o funie...DA O FUNIE impletita de vreo 20-30 cm..pe care erau prinse o inima o stea si o luna cu sarmulitza...si un jeleu pe bat in forma de buburuza...jur de nu am apreciat mai mult jeleul


Nu stiu ce a fost in capul ei ...:|
Cherry_bob
Postat pe 5 Ianuarie 2009 18:43
De la: dana_mv, la data 2009-01-05 18:37:15cadouri frumoase,urate,bla,bla.dar daca Mos Craciun nu aduce nici un fel de cadou,in ce categorie intru?

La categoria Maestrul Elegantei!

Postat pe 7 Ianuarie 2009 01:04
De la: Roco, la data 2009-01-07 01:04:55
De la: dana_mv, la data 2009-01-05 18:37:15cadouri frumoase,urate,bla,bla.dar daca Mos Craciun nu aduce nici un fel de cadou,in ce categorie intru?

La categoria Maestrul Elegantei!
ai ceva cu mine in seara asta?ma tot ataci,dar nu raspunzi cand esti intrebat.
dana_mv
Postat pe 7 Ianuarie 2009 01:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce profesie visezi pentru copilul tau? Vacuta Paula te invita la concurs! 45 De la: concursKudika 11 Februarie 2015 19:38
Concurs Nutrimont 619 De la: bluesparkle 24 Decembrie 2010 13:36
Castiga cel mai cerut program de ingrijire a tenului pe perioada verii - COOL SUMMER BREEZE! 178 De la: concursKudika 10 August 2012 15:30
Castiga o invitatie dubla la deschiderea Art Yourself Gallery si un produs original marca Rob Brandt ! 20 De la: concursKudika 19 Septembrie 2011 19:37
Un moment unic, un dulce inimos! 94 De la: concursKudika 15 Octombrie 2014 13:32