Setari Cookie-uri

nuanta de blond potrivita cu ochii verzi

Si eu am ochii verzi , acum depinde si ce fel de nuanta de verde , pot fi de un verde foarte deschis , glacial si atunci parerea mea e ca un blond mai cald ar veni mai bine. Depinde mult de trasaturile fetei Indiferent ca e blond polar , platinat sau auriu ceea ce conteaza e cum stii sa iti porti culoarea si sa fie un blond curat , nu in degradeuri de la radacina spre varf
Petek
Postat pe 15 Februarie 2009 16:39
am in cap un blond mai auriu spre blond argintiu .si vreau akum sa ma fac bllond cenusiu dar ma tem k nu o sa -mi iasa acasa .stiti cum se poate sa-mi iasa ?pup
aleexa29_yahoo_com
Postat pe 17 Februarie 2009 14:53
nu am ochii verzi:) dar vreau sa ma ajutati si me cu ceva .cum sa mi iasa un blond cenusiu?fara sa ma decolorez k deja am parul ars:(pup
aleexa29_yahoo_com
Postat pe 17 Februarie 2009 19:07
Incearca Revlonissimo, vopsea de la Revlon profesional; eu am gasit-o intr-un magazin specializat de produse pentru saloane.Iese nuanta de blond cenusiu si chiar tine mai mult decat alte vopsele.Daca esti deja blonda o sa fie mai usor de obtinut, singura problema ar fi nuanta radacinilor (parul tau natural), daca ai parul inchis atunci la radacina probabil n-o sa iasa exact aceeasi nuanta.
beanna
Postat pe 17 Februarie 2009 23:00
LOREAL 10.1 HELSINCHI light ash blonde RECITAL PREFERENCE

Postat pe 22 Martie 2009 21:19
PE SATEN IESE BLOND SCANDINAV O CULOARE FOARTE PLACUTA SI NATURALA

Postat pe 22 Martie 2009 21:20
BLOND CENUSIU IESE CU LOREAL Y HOLLYWOOD RECITAL PREFERENCE PE PAR SATEN FARA DECOLORARE CAND DEJA E VOPSIT VA IESI CEVA NOU.INCEARCA

Postat pe 22 Martie 2009 21:26
eu nu m-as aventuara sa incerc acasa, nu e de joaca, serios...dai destui bani pe o vopsea foarte buna, 2 tuburi te duc undeva la 100 de lei...mai pui inca atat si mergi la un salon...ciocolatiuri, satenuri...astea mai merg cum mai merg acasa, dar blondurile, care sunt atat de puternice si ataca parul. sincer, mai gandeste-te!

Postat pe 23 Martie 2009 07:09
Doamne fereste...ce vopsea ai gasit cu 100 de lei 2 tuburi? din cate stiu un tub de vopsea profesionala e cam 30 de lei...te cred ca in salon ti-o fi cerut 100. Si eu am fost undeva unde mi-a cerut 250 lei sa ma vopseasc cu l'oreal si in alta parte, aceeasi vopsea 100 (cu tot cu manopera),deci fitzele astea inebunesc lumea...
beanna
Postat pe 23 Martie 2009 16:34
De la: beanna, la data 2009-03-23 16:34:28Doamne fereste...ce vopsea ai gasit cu 100 de lei 2 tuburi? din cate stiu un tub de vopsea profesionala e cam 30 de lei...te cred ca in salon ti-o fi cerut 100. Si eu am fost undeva unde mi-a cerut 250 lei sa ma vopseasc cu l'oreal si in alta parte, aceeasi vopsea 100 (cu tot cu manopera),deci fitzele astea inebunesc lumea...

nu m-ai inteles bine :) in comert, o vopsea buna gen l''oreal costa cam 40 de lei, am vazut in carrefour :) la salon, pretul vopselei wella profesionala de exemplu e tot cam atat, 40 de lei...eu asta incercam sa spun...ca pretul e cam acelasi dar rezultatul este cu totul altul...nu mi-a cerut nimeni in salon 100 de lei pe un tub, chiar nu cred sa fie vreun salon care sa practice preturi d-astea...oricum si daca sunt, eu nu ma duc in astfel de saloane. un vopsit pe mine ma costa cam 150 de lei adica de bun simt, cu vopsea wella. mi se pare absolut de bun simt.

Postat pe 24 Martie 2009 07:39
Mie nu imi place deloc blondul auriu, am impresia ca da spre roscat. Blondul bej, cenusiu, mi se par c ele mai frumoase.Platinat e prea deschis.
Dorina1
Postat pe 24 Martie 2009 09:44
buna extensii de par clip on la cel mai bun pret pt info biancam225@yahoo.com
biancam225
Postat pe 24 Martie 2009 18:14
buna you am okii caprui dar oki verzi niciodata sa nui crezi

Postat pe 24 Martie 2009 18:17
ya id meu {teuzza_skumpik_rbd@yahoo.com}pwp fta :*:*:*:*:**::*:*:*

Postat pe 24 Martie 2009 18:19
Extensiile de par reprezinta o modalitate de schimbare a look`ului putin costisioare,rapida si usor accesibila.Eu ma ocup cu vanzrea extensiilor de par si cu sistem clip-on si keratina.Setul cu clips contine 10 bucati full-head (2x20 cm,4x15cm,4x4cm ),are lungimea de 50 cm si costa 80 de euro iar cele cu keratina (2 grame suvita) au lungimea de 55 de cm si costa 1.5 euro negociabil in functie de cate suvite cumparati .Parul fiind 100 % natural aveti posibilitatea sa-l vopsiti,decolora,ondula etc .Posed o gama larga de culori.Pt mai multe detalii sunati la 0762834866 sau ma gasiti pe id`ul de mess extensii4u
extensii4u
Postat pe 7 Aprilie 2009 00:41
va ardeti parul cu orice nuanta de blond ,am ramas cu jumatate din par si blondul orice nuanta lateste fata asa ca mai bn nu:)
kudika004836
Postat pe 19 Iunie 2009 12:29
buna,yo sunt noua p aici.am incercat toate vopselele existente p piata si mai mult d 2 saptamani nu m-a tinut niciuna:((!nu stiu ce s mai mai fac,imi doresc f mult s am un blond argintiu,dar nush ce vopsea s mai volosesc!cea d la bes o fi buna,sau cea de la kallos?v rog,ajutati-ma!!!!!
kudika076487
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:54
cea de la vittalyti!
simona_1983
Postat pe 23 Octombrie 2009 14:00
unde gasesc aceasta vopsea vittalyti?dar stiti cumva d unde pot sa-mi iau o vopsea profesionala?
kudika076487
Postat pe 23 Octombrie 2009 14:04
buna!..as vrea sa ma nuantez blonda..dar nu ma prea pricep...si nu vreau sa iasa ceva ..urat!
Ma ajuta si pe mine cineva cu un sfat...[am poza cu mn ]
Merci!:)
vitriol
Postat pe 14 Mai 2010 20:52
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sampon par gras 2 De la: isaura 18 Septembrie 2016 17:57
Bruneta????!!!! 18 De la: y89 6 Februarie 2012 20:07
O nuanta inchisa de castaniu se poate pastra peste un par decolorat? 3 De la: kudika_9163 13 Octombrie 2013 17:55
tus pt pleoape de calitate 2 De la: ctwmn 22 Octombrie 2009 10:13
help ! am parul verde ! 1 De la: kudika_976653 19 Noiembrie 2014 21:37