Setari Cookie-uri

de ce imi e atat de greu fara el?

De la: tutigirl20, la data 2008-11-27 20:44:41totul a inceput ff frumos.m-am mutat la el cu ai lui .el era o fire foarte romantica , foarte dragastos era si este perfect pt min,insa eu desi il iubeam enorm nu am stiut sa-i arat,nu am stiut cum sa reactionez la toate surprizele lui,iar acum el s-a hotarat sa ia o pauza stie ca ma iubeste dar nu stie ce isi doreste cu adevarat.si m-a rugat sa-l las in pace o perioada dar simt ca nu pot,simt ca il pierd si simt ca il iubesc mai mult ca orice pe lumea asta.ne-am logodit acum o luna si acum vreau sa-i fac o surpriza insa imi e frica de reactia lui..ce sa fac sa-mi revin si sa nu-l mai stresez?simt ca nu mai pot as da orice sa fie acum langa mine pt ca e un om minunat e tot ce imi puteam dori vreodata

ce surpriza
smigal
Postat pe 25 Septembrie 2009 16:08
Foarte simplu, am mai spus-o pe acest forum, ca pauzele nu duc la nimic bun.

Arata-i ca il iubesti, fara sa il presezi, si ai sa vezi ca o sa fie bine.

Vor mai fi astfel de momente, si trebuie sa tii minte: Fara pauze! ~ Daca nu se poate asa, atunci singura solutie, este despartirea.
De_Nereprosat
Postat pe 25 Septembrie 2009 19:07
se pare ca ne-am despartit pana la urma....am fost impreuna o perioada si am vazut ca nu eram eu de vina,mi-am dat seama cat e de absurd si ca ma gelozea mereu....ma urmarea si avea obiceiul sa dea mereu vina pe mine el niciodata nu gresea doar eu.nu am mai rezistat si am plecat plus ca mama lui m-a jignit ff mult si nu am putut trece peste.....si acum sincer il urasc cu toata fiinta.mai bine nu mai incercam nimic si ramaneam cu un sentiment placut nu cu ura asta.
tutigirl20
Postat pe 15 Octombrie 2009 18:29
si sincer mi-am dat seama ca nu era atat de minunat si regret ca am descoperit asta....il urasc enorm
tutigirl20
Postat pe 15 Octombrie 2009 18:31
De la: tutigirl20, la data 2008-11-27 20:44:41totul a inceput ff frumos.m-am mutat la el cu ai lui .el era o fire foarte romantica , foarte dragastos era si este perfect pt min,insa eu desi il iubeam enorm nu am stiut sa-i arat,nu am stiut cum sa reactionez la toate surprizele lui,iar acum el s-a hotarat sa ia o pauza stie ca ma iubeste dar nu stie ce isi doreste cu adevarat.si m-a rugat sa-l las in pace o perioada dar simt ca nu pot,simt ca il pierd si simt ca il iubesc mai mult ca orice pe lumea asta.ne-am logodit acum o luna si acum vreau sa-i fac o surpriza insa imi e frica de reactia lui..ce sa fac sa-mi revin si sa nu-l mai stresez?simt ca nu mai pot as da orice sa fie acum langa mine pt ca e un om minunat e tot ce imi puteam dori vreodata


inca un sb antic, vechi si de demult!
greierash_is_back
Postat pe 15 Octombrie 2009 18:34
lasa-l pe el sa faca primul pas.. o fata nu face niciodata primul pas.. dc intr-adevar te iuebste si te merita.. el va veni lka tn.. asta e parerea mea.. o fata nu trebuie sa faca niciodata compromisuri intr-o relatie.. stim ca noi lasam de fiecare data de la noi sa ne fie bine.. dar... dc te iubeste cu adevarat lasa-i timpul de care el are nevoie sa isi dea seama singur ca intr-adevar tu esti fata pe care el trebuie sa o aibe langa el...
kudika068049
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:25
viata prin definitie e un sir intreg de compromisuri.

ceea ce barbatul crede ca el cucereste defapt... fata se lasa cucerita.
stefanant
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:31
tocmai asta e strategia sa te indragostesti lulea deci - de tine e sigur... hai, care mai urmeaza?
stefanant
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu stiu ce sa fac 5 De la: cutzu_schiop 17 Ianuarie 2010 12:05
nu il iubesc asa mult precum cred? 8 De la: inlovenagel 8 Octombrie 2009 04:21
i need some help :| 33 De la: Dor_a 6 Decembrie 2009 11:38
un sfat pls .... 19 De la: vitamina_c 14 Martie 2011 12:15
Buna seara .. 32 De la: error20 18 Noiembrie 2010 09:06