Setari Cookie-uri

ma jucat destul de frumos....

cred ca e bine scris ...:-?? nu stiu / dar un singur lucru am sa spun la toata lumea ...sa folosit de mine si de sentimentele mele acum am descoperit totu, aproape 2 luni am stat cu el in casa din cauza unor probleme familiale , am vb cu sora lui si a fost incantata sa ne primeasca pe minne si pe sora mica... am stat acolo 2 luni aproape tot ce vroiia de la mine e sa le dovedeasca baietilor ca poate sa fie cu mine si ca poate sa ma faca sa am sentimente pt el.... asta e ...a reusit...insa acum nu ma mai intereseaza acea persoana ...si cred ca am dreptate.
insa nu voi mai putea avea incredere in altcineva niciodata ...de fapt asa am spus intotdeauna dar se pare ca de fiecare data m`am inselat, insa tot raul spre bine ....acum ma gandesc ce sa fac in viitor ..ma gandesc la multe planuri dar nu stiu la care din ele sa apelez ...sa raman pe spatele familiei si sa platesc o suma oleaca mai mare de cat ma astept ...sau sa am propriul meu loc ma refer la un apartament....si fara dureri de cap//? voi ce spune`ti...nu ma mai intereseaza baietii ...am suferit enorm de mult astea 2 luni si nu mai pot...astept raasp ....va rog


nici nu`mi pot imagina de ce a facut asta ,,,ma facut sa tremur la fiecare aatingere...era asa de frumos...pe o parte asa de prefacut

Postat pe 29 Noiembrie 2008 18:37
draga de tine..de cate ori ne convingem ca barbatzii sunt porci si ne ardem iar si iar..ce te mai mira?cel mai bun lucru pe care pot sa ti-l sugerez este sa devii ca ei!!si te simti minunat!!

cat despre mutat..muta-te!!sa stii ca ai locusorul tau unde poti sa faci orice-ti trece prin cap si nu te deranjeaza nimeni!!

multa bafta!
padure_nebuna
Postat pe 29 Noiembrie 2008 18:44
Cel mai bine este sa fii pe picioarele tale cat mai mult si sa te duci acolo unde ai mai multa liniste.
Eu am zis ca nu ma mai indragostesc 1 an de acum incolo deaorece am iesit cam sifonata sentimental din ultima indragosteala.
Acum ma ocup mai mult de mine atat fizic cat si psihic si incerc sa nu mai fiu jucata destul de frumos de un tip ci sa fiu cea care alege si joaca pe altii.
Shakirar
Postat pe 29 Noiembrie 2008 18:44
diana vei iubi din nou si vei avea incredere in barbati din nou.crede ma/am trecut prin multe relatii esuate si am si divortat si mult timp credeam si eu ca nu o sa mai pot avea incredere in nimeni.singurul lucru de care ai nevoie este sa cunosti un barbat bun care sa te respecte si sa te iubeasca cu adevarat si sa nu fie interesat doar de sex sau de alte copilarii.nu ti pierde increderea in tine pentru ca nu se merita.nimeni din fostii tai iubiti nu te va compatimi sau ii va parea rau ca tu nu esti cu nimeni.din contra...daca te vor vedea distrusa vor crede ca esti asa din cauza lor si se vor mandri.ai incredere in tine.stiu ca pare un sfat imbecil pe care ti l ar putea da oricine dar mi am permis sa ti scriu tocmai ca am trecut de multe ori prin ce treci tu acum.nu l mai cauta.....deloc....daca te vrea te va cauta el...daca nu....mai sunt barbati pe lume...si pana la urma a fi cu cineva nu e totul.si pe mine ma doare singuratatea dar m am invatat sa ma preocupe si altceva.si eu am iesit de curand dintr o relatie dar am iesit cu demnitate din ea si sunt foarte multumita de alegere.nu o sa mi pot reprosa mai incolo ca l am primit inapoi cand nu ma merita si nici ca m am dus sa i fac istericale sa se impace cu mine.ai rabdare...barbatul potrivit va veni.
elisa_me
Postat pe 29 Noiembrie 2008 18:46
trebuie sa i arati viitorului prieten ca esti puternica.nimeni nu vrea o femeie moale pe care o poate modela usor si care va face cum spune el.iti recomand o carte care te va ajuta."de ce barbatii se insoara cu scorpii" de Sherry Argov.Citeste o! merita
elisa_me
Postat pe 29 Noiembrie 2008 18:48
nu toti barbatii sunt la fel.Tu trebuie sa te aduni,sa te ridici si sa arati lumii ce femeie puternik esti.Ce nu te omoara,te intareste.bafta.Fii optimista

Postat pe 29 Decembrie 2008 00:04
Te-a jucat frumos? Nu ai detaliat:P.Si nu simti asa un pic nevoia sa te razbuni:D?Dar pe el, nu pe altii...pentru ca nu frumos si nici moral sa-i bagam pe toti in aceeasi oala.Stai tu linistita , ca o sa gasesti un tip care sa te merite si invers.In ceea ce priveste mutatul, dc ai posibilitatea fa-o, dar n-as vrea sa cred ca faci anumite compromisuri pentru asa ceva...acum nu trebuie sa te injosesti ca femeie ca "te-a jucat un fraier"...stii care e buba?? e usor sa prostesti pe cineva, sa-l joci , sa-l faci, dar mai greu este sa faci pe cineva sa te iubeasca.Adica vreau sa ajung la vorba aia "e usor sa faci rau, dar greu sa faci bine".Dar eu zic ca merge o razbunare...dc vrei contacteaza-ma:D.Succes.
ramona_elisa
Postat pe 4 Februarie 2009 03:18
nu te razbuna,nu are rost.nu te va face sa te simti mai bine si nici nu va schimba nimic.fii nepasatoare fata de el,incearca sa fii fericita si iti va fi mai bine.indiferenta doare cel mai tare,nu razbunarea.razbunarea ii arata ca inca il iubesti.nu o face.
dana_mv
Postat pe 4 Februarie 2009 10:44
Viata merge inainte! Mereu ve-i avea surprize! Nu,,,dispera!
kudika017520
Postat pe 22 Iunie 2009 15:13
bucurate caci nu ti-ai piedut mai mult timp cu acel ticalos
piper
Postat pe 19 August 2009 15:06
CU siguranta cineva iti va castiga din nou increderea,nu toata lumea este la fel.
cami_goanga10
Postat pe 6 Aprilie 2010 18:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Depresie si teama. Mai traiesc ? 12 De la: deelisha 5 Mai 2009 12:02
Roata se intoarce intotdeauna? 24 De la: cami_goanga10 6 Aprilie 2010 17:28
oare chiar e un mincinos? 18 De la: rheiush 30 Ianuarie 2011 16:32
ghicit in cafea 7 De la: Cassey 16 Mai 2009 10:22
Cununie ortodoxa - juramant in cadrul slujbei? 5 De la: kudika_35337 7 Octombrie 2014 10:15