Setari Cookie-uri

Sex oral si anal pentru DANA_3? Greu tare!Cine se ofera?

Am citit mesajele lasate de doamna Dana_3 pe forumurile de sex oral si anal si fiind foarte multe pareri .... am zis ca este mai bine sa deschidem personal pentru ea un subiect in care sa isi spuna toate dorintele neimplinite.Ce ziceti?
bruneta06
Postat pe 29 Noiembrie 2008 21:10
ooo da ! Sa se desfasoare aici ca deja eu m-am saturat de ,,doamna'' dana

Postat pe 29 Noiembrie 2008 21:16
bine ca pomenisi cuvintul sex ca altfel nu venea....nu era interesata! acum mai avem o sansa sa ne reeducam!
FRANNNCE
Postat pe 29 Noiembrie 2008 23:32
acum apare dupa miros DANUTZA CEA VESTITA ca are radarul la ea si gaseste subiectele despre SEX imediat nebunaticelor
ETE_EU
Postat pe 29 Noiembrie 2008 23:38


milioane de pupici pt cine a gasit topicu , acu avem un topic numai sa ne sexuim cu ea ....delicios

dana , danuta , danuto , fa muiere unde esti ?
gabi8ma
Postat pe 29 Noiembrie 2008 23:49
isi hraneste iubitul ala pe care suntem noi invidioase pt ca la ea dragostea trece prin stomac...desi cu burdihanul plin nu prea vad eu cum o avea omul chef de sex... probabil ca se intoarce pe partea cealalta ...si dimineata pe racoare o sfanta L_A_B_A!!!!!
oricum e mai buna decat parerea danei despre alt fel de sex decat cel in pozitita misionarului...
asta tre sa se ia de mana cu dr maida ala de la sexul anormal si sanatatea... cu genetica lui cu tot...

dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Noiembrie 2008 00:09
Mey fetele Madam e prea obosita sa va faca fata=))
Si daca apare si pe aici inseamna ca e dr***l gol:D
Ce naiba peste pe unde e vorba de sex sa bantuie ea=))
si peste 100 de ani vad fantoma ei pe aici strigand: "sex pentru ordinare si spurcate"=)) da nu mai zic cum vad ca ar arata fantoma ei cu o aura alba deasupra capului=)) care sta gata gata sa explodeze si dupa ce isi termina discursul BOOOOOOOOMMMMMMMMM:))=)):)):)) si cu capul explodat tot o aud tipand ca din gura de sarpe "din cauza voastra spurcatelor"=))
yumy
Postat pe 30 Noiembrie 2008 08:45
Chiar nimeni nu-i ofera o portie de sex oral Danei?
Mai baieti chiar nici unu....
Cum de nu a aparut pe aici aceasta femeie inca ,doar e vorba de sex oral si il miroase de la distanta,nu
bruneta06
Postat pe 30 Noiembrie 2008 12:13
De la: Mtsnicoleta, la data 2008-11-30 12:13:06Chiar nimeni nu-i ofera o portie de sex oral Danei?
Mai baieti chiar nici unu....
Cum de nu a aparut pe aici aceasta femeie inca ,doar e vorba de sex oral si il miroase de la distanta,nu




Si cand o sa apara, o sa tune si o sa fulgere

Postat pe 30 Noiembrie 2008 12:14
De la: Mtsnicoleta, la data 2008-11-30 12:13:06Chiar nimeni nu-i ofera o portie de sex oral Danei?
Mai baieti chiar nici unu....
Cum de nu a aparut pe aici aceasta femeie inca ,doar e vorba de sex oral si il miroase de la distanta,nu


da poate ca ea miroase mai tare a altceva... si acu nu mai simte , sau a inghitit-o in sfrsit
gabi8ma
Postat pe 30 Noiembrie 2008 13:19
nu mai fetelor acum se epileaza cu dedeteu si pentru moment cred ca ii trecura mincarimile!
FRANNNCE
Postat pe 30 Noiembrie 2008 13:22
De la: FRANNNCE, la data 2008-11-30 13:22:26nu mai fetelor acum se epileaza cu dedeteu si pentru moment cred ca ii trecura mincarimile!

Cred ca ai dreptate
bruneta06
Postat pe 30 Noiembrie 2008 14:00
io cred c acu se satisface cu privitul am gasit-o la subiectul la ce va uitati la barbati , pazea brunetii cu ochi albastrii ca dana3 v-a pus gand rau , si-i mai perversa ca m**istele traditionale
gabi8ma
Postat pe 30 Noiembrie 2008 14:44
Dana nu se ofera nimeni pt tine sa faci si tu un sex oral?
bruneta06
Postat pe 30 Noiembrie 2008 19:19
Fetelor, io cu voi nu mai vorbesc!
Pai sa deschideti voi frumusete de topic, si io sa ma prind abia dupa o saptamana? Tztztz!
Si acum? Unde-i floarea ce vestita a Ratb-ului? Sa-i postez o lectie-doua din indreptaru' de sex oral sau o lasam sa se (na! ca era sa zic "dezvolte" da' asta nu-i cuvant care sa i se potriveasca) manifeste singurica?
Dor_a
Postat pe 1 Decembrie 2008 09:29
dana,where are you???si-o fi gasit un nou forum unde sa "predice"despre sex.cred k a descoperit masina timpului si a venit de la 1800 toamna in 2008 de are gandirea asta!
deea_20
Postat pe 1 Decembrie 2008 15:08
Dana, esti o vedeta...tu si cu irina de la mine din grupa care nu stie sa faca 14-5 :))))))

Postat pe 1 Decembrie 2008 15:09
cum scapam de dana?o punem sa se uite la un fil xxx si cred k se sinucide singura-a fost spurcata in mod involuntar
deea_20
Postat pe 1 Decembrie 2008 15:11
De la: dana_3, la data 2008-12-01 22:03:41eu sunt foarte multumita de capricornul meu desi eu sunt o berbecuta cam incapatinata ne intelegem perfect iar in pat este dea dreptul cel mai grozav partener ma satisface peste asteptarile mele este foarte pasional romantic ,tandru si foarte senzual ,ma atrage ca un magnet si ne iubim enorm de tare


http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/18989/Ce-parere-aveti-despre-barbatii-capricorni-/2.html


Nu va faceti griji ca traieste
Full_Metal_Jacket
Postat pe 1 Decembrie 2008 22:06
asta sa fie oare capricornul ala care vrea sex oral????
ala pe a carei fosta nevasta vrea sa o pocneasca?????

goood da' tare ciudat se mai incurca unii in propriile vise cu ochii deschisi....

dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Decembrie 2008 22:10
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-12-01 22:10:13asta sa fie oare capricornul ala care vrea sex oral????
ala pe a carei fosta nevasta vrea sa o pocneasca?????

goood da' tare ciudat se mai incurca unii in propriile vise cu ochii deschisi....


Ei mai pui!
Ea SPERA ca pe calea aceea sa ne convinga ca o f** si pe ea cineva Fata.. simpla, de! Tu ce crezi ca are mai mare? IQ-ul sau numarul de la pantof?
A! si tre' sa imi mai amintesc ceva: Daca mai apare pe topicurile ei preferate, trebuie neaparat sa ii dau cateva sinonime la "taratura" ca saraca nu mai cunoaste alt cuvant cu acelasi sens
Dor_a
Postat pe 2 Decembrie 2008 00:18
De la: Dor_a, la data 2008-12-02 00:18:32
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-12-01 22:10:13asta sa fie oare capricornul ala care vrea sex oral????
ala pe a carei fosta nevasta vrea sa o pocneasca?????

goood da' tare ciudat se mai incurca unii in propriile vise cu ochii deschisi....


Ei mai pui!
Ea SPERA ca pe calea aceea sa ne convinga ca o f** si pe ea cineva Fata.. simpla, de! Tu ce crezi ca are mai mare? IQ-ul sau numarul de la pantof?
A! si tre' sa imi mai amintesc ceva: Daca mai apare pe topicurile ei preferate, trebuie neaparat sa ii dau cateva sinonime la "taratura" ca saraca nu mai cunoaste alt cuvant cu acelasi sens

Dana traieste dar nu se spurca cu noi=)) dar sunt convinsa mie la mie ca citeste tot ce scriem noi aici; daca nu citeste atunci o sa o omoare curiozitatea si abia astept sa scapam de ea:))
yumy
Postat pe 2 Decembrie 2008 08:36
dana danuta , ce faci pacatoaso la ora sta ?
gabi8ma
Postat pe 3 Decembrie 2008 22:04
dar unde-i dana?

Postat pe 3 Decembrie 2008 23:04
De la: crista_galli, la data 2008-12-03 23:04:04dar unde-i dana?
sper ca nu a sters kudika contul jucariei noastre !
FRANNNCE
Postat pe 3 Decembrie 2008 23:09
Vai am gasit o perla mai veche de-a ei...
Permiteti-mi sa citez


"nu sunt nici bolnava psihic sunt o femeie normala cu o gindire sanatoasa cred ca voi practicantele sexului oral sunteti ori bolnave psihic ori decazute in ultimul hal de degradare umana altfel nu ati putea sa va spurcati gura sugind penisul barbatilor decit daca sunteti idioate sau debile mintale altfel var fi rusine sa va spurcati gura sugind ce au barbatii intre picioare mai hidos si spurcat"

auzi tu, penisul e hidos si spurcat

Postat pe 3 Decembrie 2008 23:13
Inca nu a aparut danutza ?

Haide dana , haide dana ....vino si pune-le la punct pe pacatoasele astea ca si-au luat-o in cap nu vezi ?
Numai la sex oral le sta mintea ,e nevoie de tine aici
iris_4_ever
Postat pe 3 Decembrie 2008 23:22
Dana_3 esti vedeta.....singura cu un topic dedicat......binenteles dedicat inculturii, prostiei, de care dai dovada. Pt mine nu ramai decat o retardata, bolnava, care suferi de TLP. Cu sinceritate din partea mea ai semnul victoriei, aratat cu un singur deget !!!!!
F_L_R
Postat pe 3 Decembrie 2008 23:32
hahaha
ma amuza ati topicul asta....l-ati facut pt dana dar nici urma de dana....oare va ignora?
anderson
Postat pe 4 Decembrie 2008 11:46
Daa, ne!

Danuto, une esti tu sa ne mai spurci? Vedeti mai oameni buni? Mi-ati stricat jucareaua!
Eu acum de ce mai rad in lungile zile la birou? A?
Dor_a
Postat pe 4 Decembrie 2008 14:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O natiune "urata" in devenire ! 30 De la: hystria1 5 August 2010 16:38
ce contraceptive folositi? 205 De la: 27 August 2012 11:18
lipsa erectiei....surpriza primei seri petrecute impreuna:( 80 De la: Simply_i 9 Septembrie 2009 13:31
amant pacera totala dar nu mai vreu 13 De la: liza24_84 7 Februarie 2009 15:40
Ejaculare in locuri ciudate... 1753 De la: Lucia38 10 Aprilie 2011 19:34