Setari Cookie-uri

Sex oral si anal pentru DANA_3? Greu tare!Cine se ofera?

De la: Dor_a, la data 2008-12-04 14:13:20Daa, ne!

Danuto, une esti tu sa ne mai spurci? Vedeti mai oameni buni? Mi-ati stricat jucareaua!
Eu acum de ce mai rad in lungile zile la birou? A?
hai mai dora nu plinge ca vine ea.......acum pune in practica sexul oral cu scirbosenia dintre picioare si apoi vine sa ne spuna cum a fost!
FRANNNCE
Postat pe 4 Decembrie 2008 16:31
De la: FRANNNCE, la data 2008-12-04 16:31:02
De la: Dor_a, la data 2008-12-04 14:13:20Daa, ne!

Danuto, une esti tu sa ne mai spurci? Vedeti mai oameni buni? Mi-ati stricat jucareaua!
Eu acum de ce mai rad in lungile zile la birou? A?
hai mai dora nu plinge ca vine ea.......acum pune in practica sexul oral cu scirbosenia dintre picioare si apoi vine sa ne spuna cum a fost!


Totusi fetelor cred ca azi se Sfantul Nicolae a primit si ea un cadou. Ce sa fie oare? De la capricornul ei patimas.
Poate o portie de sex total nu cred,o nuia sigur.
bruneta06
Postat pe 6 Decembrie 2008 09:29
Vedeti,mai? Dana_3 era sarea si piperul. Fara ea,nu mai e amuzament.Topicul asta n-a facut nici macar doua pagini intregi.Datorita ei s-au inmultit paginile la celalalte topicuri (despre oral si anal) unde interveni-se si dana.Ete ca a stiut ea cum se va pedepseasca! he,he,he!!!

lil_devil
Postat pe 6 Decembrie 2008 21:37
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-4.html
Cassey_Tarot
Postat pe 31 Decembrie 2008 14:24
De la: dana_3, la data 2008-12-31 12:47:34ce tot aveti cu mine mai perverselor aici e o adunatura de tarfe una mai perversa si mai spurcata la gura ca alta nu aveti ce suge nici acum de revelion de ce nu va vindeti marfa la clienti pe centura sa le faceti o felatie pe bani grei ce tarife practicati pentru o felatie ii incasati scump pe perverssii libidinoso care au nevoie de serviciile voastre ia spuneti-mi si mie

La multi Ani scumpa doamna
Sa va dea cassata in cafea si sa va spuna daca vine iubitul din strainatate la pastele ortodox sau la pastele cailor
Full_Metal_Jacket
Postat pe 31 Decembrie 2008 15:48
Dana, dragutza, 3-ul ala de la ce vine?:P ca e tare kinky asha
Aladiah
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:06
De fapt, lasa-ma sa ghicesc: ca o perversa, m-am gandit ca vine de la cele 3 gauri ale tale, prea-imaculate, dar cred ca de fapt vine de la cele trei incercari esuate de sex pe care le-ai avut cu prietenul tau pana acum. La multi ani dragutza si la mai multa minte si bun-simt! Ca iti trebuie
Aladiah
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:09
Ete, se'ntorsese mascota si eu habar nu aveam.
Baga mare, Danutzo! Cum a fost Revelionul? I-ai trimis mesaj privat lu' madam Casata (hehe! Asta a fost buna, dracusor ) Ce 'ice? Se'ntoarce masculu' la tine si te ia definitv si irevocabil... Stai, nu asa. Vine la drum de seara si cade la asternut cu dar de bani. Cade.. si sforaie rupt de oboseala iar darul il faci tu, da' ce mai conteaza? Nu e asternut? Nu e dar de bani? Este! Sa fie primit si la mai mare!
Dor_a
Postat pe 1 Ianuarie 2009 08:56
madam Dor_a ce tot ai cu ,mine tu esti mascota topicurilor cu sex oral
vezi-ti de masculul tau si nu mai injura pe internet poate iti face o felatie sau ii faci tu un sex oral de an nou si nu te doara capul de barbatul meu ca el imi face numai mie daruri iar tie poate ti-ar da un vibrator sa te satisfaca daca nu are cine sa tio traga

Postat pe 1 Ianuarie 2009 11:28
OOky, cum zici tu, Danutzo-fericito!
In cazul asta, iti doresc sa iti faca exact acelasi "dar" pe care ti l-a facut de Revelion tot anul care a inceput. La mai mare si la mai multe!

Si ai dreptate... O sa imi faca un oral...
Stii cum e sa-i simti respiratia calda si limba dezmierdadu-te, sa-si frece obrazul de pielea atat de fina de... "acolo" si sa geama incetisor in timp ce te mangaie si te alinta cu limba? MmmmmMmmm!
Dor_a
Postat pe 1 Ianuarie 2009 12:03
De la: dana_3, la data 2009-01-01 11:28:04madam Dor_a ce tot ai cu ,mine tu esti mascota topicurilor cu sex oral
vezi-ti de masculul tau si nu mai injura pe internet poate iti face o felatie sau ii faci tu un sex oral de an nou si nu te doara capul de barbatul meu ca el imi face numai mie daruri iar tie poate ti-ar da un vibrator sa te satisfaca daca nu are cine sa tio traga



Madam, nu vezi cat esti de penibila ? Te plangi pe alte topicuri ca te-a lasat ala singura, ca il sponsorizezi, nu iti este rusine sa te iei de persoane normale si decente ? La 42 de ani ai un creier de maimuta oligofrena

Postat pe 1 Ianuarie 2009 16:22
La multi ani tuturor !
Sunt cam in urma cu stirile , pana la urma nu a reusit sa se " spurce " si ea ?ca tare era interesata de subiect . Danuta , eu zic sa incerci , ca sa iti satisfaci curiozitate ..nu ai ce pierde si asa ai gura plina ..de cat ti s-a urat :)
catylucia
Postat pe 1 Ianuarie 2009 16:40
Caty, intrebarea e alta: Cine e atat de idiot-disperat sa se spurce cu ea? Pesemne unul care a stat in puscarie pentru vreo 20 de ani si ar face-o si cu o gaura de canal
Nu intelegi ca ea are unul care mai sta la ea din cand in cand caruia ii da bani si ala nici asa, de plictiseala nu i-o pune? Si iti dai seama ca nici ala n-o fi vre-unul din elita. Un distrus fara letzcaie sau acoperis... Pana la urma, e patetica. Doar ca e asa plina de otrava ca nu iti provoaca mila. E penibila si rea... Vai mama ei...
Dor_a
Postat pe 1 Ianuarie 2009 19:26
Mai nu mai pot de ras pe cuvant!! ce apocaliptica s-a dovedit a fi felatia ea nu-si "spurca" guritza cu sex oral, ci cu injuraturi si un limbaj de hahalera :D eh... parca ce, tot aia.
Lyonee
Postat pe 1 Ianuarie 2009 19:34
Lyone, asta e singurul lucru pe care-l poate face Ca oralul presupune cineva caruia sa i-l faca... Si acolo-i lipsa la inventar
Dor_a
Postat pe 1 Ianuarie 2009 19:38
Unde e Cassey acum sa ne ghiceasca in carti despre viata intima a Danei_3?
Aladiah
Postat pe 4 Ianuarie 2009 18:53
De la: lecabel, la data 2009-01-04 18:53:56Unde e Cassey acum sa ne ghiceasca in carti despre viata intima a Danei_3?
nu o mai striga ca nu mai scapam de ghicitul in rumegus ,,in bobi si in altele ,,in cati dar cu eminescu miar face mare placere
sarutama
Postat pe 4 Ianuarie 2009 18:55
De la: lecabel, la data 2009-01-04 18:53:56Unde e Cassey acum sa ne ghiceasca in carti despre viata intima a Danei_3?



eheei draga mea , nu de chesisii este nevoie ci de un sobor de preotii, sa-i spele pacatele!
in acest sens, iacata ca la drum de seara se adunara vreo patru, in frunte cu Preafericitul, Preacuviosul si Preaplinul de el , parintele Perversie!
el va oficia slujba de spalare a pacatelor danai 3.
-buna seara fata taichii!
-buna seara printele. da', ti-adusesi ajutoare!!!? ce, nu faci fata!?
-ei fata tachii, pacatele-s multe si alambicate. trebuie multe guri sa exclame amin si aleluia!
-eee , lasa parintele, ca va stiu eu. hi hi hi!!
- bine bine fata taichii. apleaca-te si intra sub patrafir si toarna tot! asaaaa fata taichi. ia sa spui tu, ai pacatuit!? ai luat ciucureleu' prietenului tau in daradere!?
-daaaa parinte, daaaa!
.......
-ooo fata taichi, nu pacatui si in timpu' slujbei!!! ooof doamne! iarta-i pacatu asta. iarta-mi-l si mie!
-

Postat pe 4 Ianuarie 2009 22:57
esti dus ..mai frate...
d-na DANA S-A spovedit zici pe anul asta?????? asa-i de pacatoasa ...........doamne fereste......
nu-i lucru curat...o fi recunoscut si de identitati multiple,e un pacat si asta.....induce repede oamenii corecti in orale.....
nico1234
Postat pe 4 Ianuarie 2009 23:05
De la: geo_tz, la data 2009-01-04 22:57:26
De la: lecabel, la data 2009-01-04 18:53:56Unde e Cassey acum sa ne ghiceasca in carti despre viata intima a Danei_3?



eheei draga mea , nu de chesisii este nevoie ci de un sobor de preotii, sa-i spele pacatele!
in acest sens, iacata ca la drum de seara se adunara vreo patru, in frunte cu Preafericitul, Preacuviosul si Preaplinul de el , parintele Perversie!
el va oficia slujba de spalare a pacatelor danai 3.
-buna seara fata taichii!
-buna seara printele. da', ti-adusesi ajutoare!!!? ce, nu faci fata!?
-ei fata tachii, pacatele-s multe si alambicate. trebuie multe guri sa exclame amin si aleluia!
-eee , lasa parintele, ca va stiu eu. hi hi hi!!
- bine bine fata taichii. apleaca-te si intra sub patrafir si toarna tot! asaaaa fata taichi. ia sa spui tu, ai pacatuit!? ai luat ciucureleu' prietenului tau in daradere!?
-daaaa parinte, daaaa!
.......
-ooo fata taichi, nu pacatui si in timpu' slujbei!!! ooof doamne! iarta-i pacatu asta. iarta-mi-l si mie!
-



Doamne esti de belea........

nu mai pot ma doare burtica de mor de atata ras...

dar tu crezi ca se spovedii?? doamne cade biserica pe ea daca intra acolo............
sun_shine
Postat pe 5 Ianuarie 2009 18:31
De la: F_L_R, la data 2008-12-03 23:32:43Dana_3 esti vedeta.....singura cu un topic dedicat......binenteles dedicat inculturii, prostiei, de care dai dovada. Pt mine nu ramai decat o retardata, bolnava, care suferi de TLP. Cu sinceritate din partea mea ai semnul victoriei, aratat cu un singur deget !!!!!

Spui numai lucruri adevarate.Te felicit.
bruneta06
Postat pe 21 Ianuarie 2009 10:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:d 4 De la: felixcat 25 Aprilie 2010 14:03
incidente cu perversi 69 De la: just_laura 15 Aprilie 2009 19:33
situatii penibile 72 De la: loveUsity 10 Octombrie 2009 12:18
prima iubire 85 De la: Moorse 22 Octombrie 2009 16:36
cauzele erectiei slabe 53 De la: miky_boom 19 Martie 2019 11:20