Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre alegerile din data de 30 noiembr?

De la: heaven_gate, la data 2008-12-02 13:44:39prefer pdl si atat.........
dar poate ar intra un pnl.....un psd.....un udmr......
si poate si u pic de png.....si asa apare guvernarea


greseala..pngeeee...beeeee,beeeeeeee...dreptate are geo,behaiam cu totii
nu a intrat in parlament,iar eu ma bucur

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:50
cum , gigi n-a intrat!!!!!??
ce rau imi pare pentru el. cred ca aseara , urziceniu' le-a dat meciu'. ca o compensatie

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:53
nu a intrat
sunt doar 4 partide,pdl,psd,pnl si udmr
asteptam sa vedem ,care se unesc sa guverneze ..cred ca vor fi pd-l ,pnl si udmr ,iar psd in opozitie ,15 ani ca si pnt
urziceniul nu le-a dat ,iar golul stelei a fost o pura intamplare

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:58
De la: geo32, la data 2008-12-02 13:53:33cum , gigi n-a intrat!!!!!??
ce rau imi pare pentru el. cred ca aseara , urziceniu' le-a dat meciu'. ca o compensatie

....crezi doar..

Postat pe 2 Decembrie 2008 14:10
La sighet-m nimic nu s-a facut si ce era mai frumos sa distrus cu aceasta primarita ,am avut o fantana arteziana ea a acoperito cu pamant , am avut copaci pe marginea orasului ea i-a taiat cica o deranjeaza multe altele a distrus orasul (da avea mereu voturi cu tigani ) apoi am avut noroc cu investitori de la OMV care au astfaltat ceva strazi etc . ea nimic nu a ajutat un cetatean cu drepturi toate se fac la sighet cu relatii , valuta etc asa stai in fata daca nu ramai mereu cu vise etc , asta este viata de democrat roman cu drepturi egale rusine tuturor romanilor ca nu stim sa oprim acest haus votam mereu mincinosi si cat mai multi corupti la putere cu tarul comunist in fata de ce nu va decideti ce doriti ati uitat si de eroi si eroi torturati din 89 etc . Nu am cuvinte ce pot spune despre cultura romaneasca la pamant civilizatie ,educatie sanatate santem tot acei de acum 80 de ani va lasati vrajiti de foto modele ,manele , putine trucuri hipnotizante de guvernanti etc . rusine romanilor
parerea mea pt a scapa de toate nu sant competenti nici un candidat pt a scoate tara din probleme cu care ne confruntam , toti doresc tronul si schimbarea pt ei .............avem nevoie de un conducator care iubeste tara ,nu care ne vrajeste cum sant cei actuali etc . eu sant de partea lui VADIM egal ca il barfiti dar ascultati cu atentie mesajele lui nu a celor cu promisiuni care spun vrute si ne vreute dar tot in favoarea lor NU a poporului etc
doamne ajuta si numai bine si pace
hreniuk
Postat pe 2 Noiembrie 2009 12:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cursuri de dans pentru copii 3 De la: Quasar_Dance_1 26 Iulie 2014 00:41
Ion Dolanescu,omul sacru al muzicii populare,omul care ne-a incantat viata prin vocea lui,melodiile lui de suflet... 5 De la: cristinaval20 19 August 2009 16:37
a inviat elodia !!!!ce parere aveti? 67 De la: 21 Martie 2014 10:40
o vaca a rasturnat un tir acum 2 zile in comuna baicoi!!!! 29 De la: heaven_gate 22 Decembrie 2008 10:55
stire cutremuratoare 12 De la: Lucia38 23 Octombrie 2009 12:43