Setari Cookie-uri

Am nevoie de ceva sfaturi plssssssss

Salut...am si eu o problema.Incerc de ceva timp sa dau kiteva kilograme jos...nu sunt chiar asa de multe dar oricum nu am silueta pe care o doresc.Problema mea este ca nu pot tine diete,ador sa maninc dulciuri si nu ma pot abtine cind mi-e pofta de ceva.Astfel am inceput sa caut pe net o solutie si cineva mi-a propus pastile pentru slabit Super Slim si nu am idee ce reprezinta pentru ca nu sunt din Romania,sunt din Moldova si nu stiu nimic despre ele.Am citit pe forum ca sunt in regula dar sunt si pareri negative despre ele...daca stie cineva ceva de ele ma ajutati si pe mine sa iau o decizie plssss.Si inca ceva rog pe cei care doar le fac publicitate sa nu comenteze nimic,vreau pareri ale persoanelor care vor sa ma ajute,publicitate la pastilele date gasesc peste tot.Ms

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:18
sport ai incercat!? sa mai iesi din casa, sa faci cativa pasi!

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:24
topeste untura cu raze x.....si da rezultate
e tocmai buna ca vin sarbatorile si uleiul e scump

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:30
De la: heaven_gate, la data 2008-12-02 13:30:09topeste untura cu raze x.....si da rezultate
e tocmai buna ca vin sarbatorile si uleiul e scump


si de unde sa ia raza x? sa vb cu superman?

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:32
nuuuuu....... cu batman.........
imi plac masinutza lui........zboara ..zboara...si la fata ajunge....untura io topeste...si slaba o face......si prinde miscare....
si fuge si fuge......

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:34
dar tu cum crezi?????ca mam trezit intr-o dimineata si am zis ca imi iau pastile...e logic ca am mai incercat si sport si diete am incercat sa tin.

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:40
Buna.Din greseala am dat de mesajul tau pot sa iti raspund sincer.Iau si acum pastilele ss de care vrei sa afli tu ce-s cu ele.Parerea mea faci o alegere buna si nu este nici un regret.Rezultatele care ti le doresti vor fi pe masura ta.Am slabit 5 kg..si continui.Iti dau o stare de bine,nu simti deloc nevoia sa mananci si lucreaza la nivelul tesutului adipos pt ca iti energizeaza corpul. .Nimic de pierdut.Eu am facut pauza de la sala o luna pt ca imi dezvoltam masa musculara si incepusem sa ma obisnuiesc prea mult cu exe.Am luat ss sa vad daca am rezultate mai bune decat sala(slabind doar in cm si vazandu-se doar pe haine),in schimb cu pastilele pe cantar se vedea. .Daca citesti prospectul esti suspicioasa la inceput si pui la indoiala continutul.Ai sa imi multumesti la final !!Nu cred ca vrea cineva sa sfatuiasca in luarea unei decizii rele si sa te prosteasca.Tu faci ce vrei.Si cine distribuie fel de fel de pastile intai experimenteaza pe ei si dupa aia dau si clientilor.Exista fel de fel de oameni dar cred ca din mare majoritate vor sa ajute si sa satisfaca clientul . Cine face rau primeste rau .baftaaa
Sa imi spui ce hotarare ai luat!!!! :-j
MagnifiQue_GiRL
Postat pe 2 Decembrie 2008 17:13
ms mult lexusz...kred ca totusi o sa le iau ,ma bucur ca nu sunt periculoase...dar tu de cit timp le iai?

Postat pe 2 Decembrie 2008 23:30
de 2 saptamani jumatate : 5 kilograme.Bafta!!!!De sarbatori dau si eu comanda de vreo 2 cutii o rog pe mama sa imi dea banuti si ii fac cadou ei o cutie si mie una si asa vin sarbatorile .IDEAL

BINE CA NU MA INGRAS DUPA AIA ...UUUUUAAUUUUUU.....
MagnifiQue_GiRL
Postat pe 3 Decembrie 2008 00:42
Unde se gasesc aceste pastile?Le pot gasi si in farmacii?Multumesc!
cristina_palfi
Postat pe 6 Decembrie 2008 12:20
De la: cristina_palfi, la data 2008-12-06 12:20:34Unde se gasesc aceste pastile?Le pot gasi si in farmacii?Multumesc!





nu stiu dar pot sati dau id de mess al persoanei de la care le procur eu
sau cauta pe net ca o sa gasesti sigur

Postat pe 7 Decembrie 2008 18:23
draga mea nu ai nevoie de sfaturi din partea nimanui crede-ma ai nevoie doar de multa ambitie, si nu cauta diete si ultra diete cu care au slabit vedetele pt ca in massmedia se spun multe minciuni, gimnastica , si nu manca nimic gras .ASTA ESTE TOT-AMBITIE
PANTERRY
Postat pe 17 Decembrie 2008 11:59
offfffffffffff e greu cu asta...
dar asa cum ti s-a mai zis e nevoie de multa ambitie...
eu nu am tinut diete in viata mea sau sa iau pastile, dar in schimb am facut sport mereu si am incercat sa mananc cat mai sanatos..
la mine nu lipseste fitnessul din program sau ju-jitsu..... si mai ales fructele si legumele proaspete...
e drept ca , cu acele pastile obtii rezultate mai rapide , dar trebuie sa iei in calcul efectele pe termen lung, ca pana la urma tot chimicale sunt si ce fac pe o parte pe cealalta strica si apoi e vb de sanatatea ta..
sun_shine
Postat pe 17 Decembrie 2008 12:07
Buna. Eu nu ti-as recomanda Super Slim. Eu am incercat ceva foarte bun si anume guma Zoft Hoodia pentru slabire. Chiar a dat rezultate foarte bune la mine. Ti-as recomanda sa intrii pe site-ul care o vinde si sa citesti mai multe despre ea acolo. www.zoft.ro.
alexandraprecub
Postat pe 15 Ianuarie 2009 12:12
Buna ma numesk Lusyano si sunt din Spania,si as avea o rugaminte la voi.......am cunoscut o fata din BUCURESTI si as vrea sa am o relatie cu fata aceeasta.....dar nu stiu cum sa fac......mi-ar placea sa gasesc o fata care vrea sa aiba o relatie foarte serioasa....eu am 25de ani sunt un barbat mai bine cine ar vrea sa ma cunoasca sa ma sune la nr de tel.....0034675141102.....675141102.......sau ma puteti sa intrati pe adresa mea de messenger........bleed2008......va pup si va ast

Postat pe 11 Aprilie 2009 01:22
De la: kudika008967, la data 2009-04-11 01:22:49Buna ma numesk Lusyano si sunt din Spania,si as avea o rugaminte la voi.......am cunoscut o fata din BUCURESTI si as vrea sa am o relatie cu fata aceeasta.....dar nu stiu cum sa fac......mi-ar placea sa gasesc o fata care vrea sa aiba o relatie foarte serioasa....eu am 25de ani sunt un barbat mai bine cine ar vrea sa ma cunoasca sa ma sune la nr de tel.....0034675141102.....675141102.......sau ma puteti sa intrati pe adresa mea de messenger........bleed2008......va pup si va ast


stai asa ..tu ce cautzi o fata serioasa care sa aiba o relatie la fel de serioasa cu fata pe care ai cunoscut-o tu din Buc ?
__LL__
Postat pe 11 Aprilie 2009 01:28
De la: oxanelu91, la data 2008-12-02 23:30:17ms mult lexusz...kred ca totusi o sa le iau ,ma bucur ca nu sunt periculoase...dar tu de cit timp le iai?


buna!
ti-ai luat acele pastile superslim?au funtctionat?
cam cat costa,ca as vrea sa icenrc si eu.ms
kudika008823
Postat pe 11 Aprilie 2009 14:19
eu va recomand un program de slabire care este sanatos si nu va infometeaza.
messenger: tanasa_valentin sau ma puteti gasi la salon Maraviglia
kudika029381
Postat pe 25 Mai 2009 17:37
BUNA ! SUNT NOUA PRINTRE VOI SI AS VREA SA VA DAU UN SFAT IN LEGATURA CU SUPER SLIM-- NU LA TOATA LUMEA SUNT BUINE. MIE A INCEPUT SA IMI IASA DUPA 2 LUNI DE FOLOSIRE PAR IN MAI MULTE LOCURI A CORPULUI CUM AR FI : BARBIA, PE ABDOMEN ... SI CREDETI-MA NU E F PLACUT
kudika010170
Postat pe 9 Iunie 2009 23:23
BUNA ! SUNT NOUA PRINTRE VOI SI AS VREA SA VA DAU UN SFAT IN LEGATURA CU SUPER SLIM-- NU LA TOATA LUMEA SUNT BUINE. MIE A INCEPUT SA IMI IASA DUPA 2 LUNI DE FOLOSIRE PAR IN MAI MULTE LOCURI A CORPULUI CUM AR FI : BARBIA, PE ABDOMEN ... SI CREDETI-MA NU E F PLACUT
kudika010170
Postat pe 9 Iunie 2009 23:24
Incearca sa manaci sanatos si echilibrat.Dar inscriete la o sala de aerobic,s au dans sportiv,pe urma sa vezi ca vin si rezultatele fff repede.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 12 Iunie 2009 17:59
renunta la dulciuri, pas cu pas. Nu manca dupa ora 20.00. Cand ti se face foame mananca un biscuit ori incearca un iaurt. Evita mancarurile cu sosuri si fast foodurile. Camd ai pofta de ceva dulce imagineza-ti ca daca te vei lasa tentatiei, nu numai ca nu e sanatos, dar nici estetic sa ai multe kg in plus. Si nici sa nu te superi prea tare daca prietenul tau se uita lung dupa o silueta frumoasa, sau daca nu ai unul, o sa iti fie greu sa iti faci . Pt ca ca lumea e plna de fete care au ambitie si renunta la dulciuri pt. un corp frumos si sanatos. Merita , crede-ma

succes
carmenserban33
Postat pe 14 Iunie 2009 20:30
http://www.ziare.com/articole/superslim+efecte+halucinogene daca si dupa ce cititi acest articol(plus altele care le gasiti pe google in leg cu aceste pastile) inseamna k aveti o problema grava cu capu daca mai luati asa ceva! oricum exista o isterie generala in leg cu kg in plus,...am vazut multe "distruse" care se crizau pentru k aveau cik aveau cu 1-2 kg in plus. Eu una, am o probl de cateva zeci de kg, dar reconosc k nu am ambitia necesara pt nici o dieta si sport. Si cu toate astea am un iubit, ma iubeste enorm si nu il dereaza kg in plus. Ba din contra....il atrag mai tare... Asa ca..... Oricum...daca faceti o medie a tuturor femeilor care populeaza Tera, o sa vedeti k cele cu kg in plus domina planeta.v BIG GIRLS RULES ISTERICELOR .!!!!! SUNT CURIOASA KTE KG AI IN PLUS DRAGA MEA oxanelu91 3 SAU 4 ?
yo_buburuza
Postat pe 17 Iulie 2009 17:25
De la: cristina_palfi, la data 2008-12-06 12:20:34Unde se gasesc aceste pastile?Le pot gasi si in farmacii?Multumesc!


Mai, tare mai sunteti credule!!! Nu se gasesc in farmacii tocmai pentru ca sunt interzise ! Au in compozitia lor o substanta ce are aceleasi efecte ca amfetaminele! Intrati pe net si vedeti ca tocmai au fost facute cateva razii nu mai stiu pe unde si au fost confiscate! Destule persoane au ajuns la urgente... De vointa nu ati auzit? Sau va conduce frigiderul?
krisla
Postat pe 17 Iulie 2009 20:35
Draga IUBI, daca vrei sa slabesti fara chimicale, bani aruncati la sala sau pe masaje, iata:
din pozitia stand in picioare cu bratele intinse lateral, adica pozitia crucii, dar cu palmele in sus(!), faci minim 50 de genoflexiuni in timp ce aduci palmele in fata, lipindu-le una de alta in dreptul sternului, ca la rugaciune, in momentul cand esti jos. Apoi departezi din nou bratele pentru a fi iarasi intinse in momentul cand reiei pozitia verticala, a crucii(important, cu palmele in sus). Repeti de 3 -...cate ori vrei pe zi. In primele doua zile vei avea un piculet de febra musculata, dar o poti combate prin plimbari cat de cat lungi, iar apoi va deveni o adevarata placere, mai ales ca vei simti rezultatele deja din a 3-a zi. Ca sa nu pierzi vremea cu numaratul, spui Tatal Nostru in timp ce faci exercitiul, de 3 ori. Este suficient pentru slabit, redobandirea fermitatii musculare, este anticelulitic, favorizeaza refacerea celulara prin energia degajata de cele doua borne electrice, + si - , adica mainile care se activeaza la contactul lor. Imbunatateste si circulatia capilara, vederea, contra deformarilor de coloana, intinereste si ascute vointa, rabdarea si puterea de concentrare.
Ambii lobi cerebrali intra in functiune in tot acest timp, iar parul creste mai des si mai viguros.
FORTA fie cu voi!
Va iubesc pe toti!
kudika044610
Postat pe 19 Iulie 2009 15:58
Spui in gand, inainte de fiecare masa, MANANC CA SA SLABESC!
Poti sa-l suni pe prietenul meu, Ilie, ID cedonicus@yahoo.com pentru un ajutor personalizat, gratuit.
Mult succes! I LOVE YOU! Gaby G.
kudika044610
Postat pe 19 Iulie 2009 16:03
Daca nu aveti vointa sa renuntati la mancare,nici timp sa mergeti la sala,puteti incerca electrostimulare combinata cu masaj.Eu fac electro si dermocell,abia sunt la a doua sedinta si deja pielea a inceput sa isi recapete tonusul.Sunt sigura ca daca voi vedea rezultatele dorite,sau macar aproape,voi face tot posibilul sa le si mentin.Inceputul e greu.Sa merg la sala,sincer,imi e lene ,asa la salon stau degeaba si aparatele lucreaza pentru mine.Pastilele Superslim...ce sa zic...eu n-as avea incredere in ele.Pentru ca daca slabesti prin infometare,rezultatele nu se mentin.Am o prietena care ia,a slabit ceva,dar ochii i s-au afundat,are cearcane...Plus ca nu veti putea sta nemancate la infinit.Iar cand veti relua oboceiurile alimentare,grasimea va reaparea in forta.Si pana la urma,mancatul e una dintre micile placeri ale vietii?De ce sa renuntam la ea?Ce ar fi viata fara ciocolata?
kudika019386
Postat pe 24 Iulie 2009 18:28
ti-as recomanda produsele de la HERBAL LIFE. chiar dau rezultate.stiu foarte multe persone care au folosit si chiar au slabit considerabil. au o gama variata si ot celulita si pt mai multe. insa nu stiu in timp daca afecteaza organismul. bafta
lao_kudika
Postat pe 8 Septembrie 2009 01:07
De la: , la data 2008-12-02 13:24:04sport ai incercat!? sa mai iesi din casa, sa faci cativa pasi!
nu stiu prea despre asta dar am inteles ca taie pofta de mancare(eu sunt consultant in nutritie si welnes cu asta ma ocup) dar pentru a slasbi sanatos si cateva kilograme organismul trebuie hranit si nu infometat daca vrei sa stam de vorba scrie mi un mesaj privat pe cedonicus@yahoo.com am ceva chiar si pentu a ti taia pofta nemotivata de dulciuri
celdac
Postat pe 7 Octombrie 2009 20:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de ceva sfaturi plssssssss 30 De la: kudika073225 7 Octombrie 2009 20:36
maroccospa 1 De la: kudika071984 10 Octombrie 2010 00:44
Marire buze - super reducere 15 De la: _oktober_ 28 Ianuarie 2011 11:21
implant mamar 20 De la: kudika_1012859 29 Septembrie 2016 10:55
centru fitness&wellness 3 De la: adriana_elisa2003 19 Februarie 2009 19:21