Setari Cookie-uri

O iubire imposibila!

Mai Florina,dar sotul tau ce are sau mai bine zis ce nu are?!Nu vreau sa judec,insa de ce unele femei au parte de soti buni si nustiu kn sa ii aprecieze?!De ce nu incerci sa te concentrezi asupra familiei si a copilului?!Dak sotul tau te supara sau nu te iubeste ar fi o problema,insa dak totul merge ok in fam ta,de ce ti-ar tb alte probleme?!
P.S:OMUL SE POATE INDRAGOSTI DE MAI MULTE ORI,DAR NU POATE IUBI DEKT O SINGURA DATA!
glorya20onna
Postat pe 1 Martie 2009 13:22
k, si de ce ai mai facut un copil dak esti indragostita de altu? nu crezi k asta trebuia sa faci, adik sa ai discutzia cu persoana in cauza, inainte de a avea copilul? eu zic sa-tzi revii
cristi_nne
Postat pe 3 Martie 2009 08:02
buna, daca simtzi ca este barbatul cu care potzi face casa, daca te respecta si te pretzuieste, eu zic sa ii dai bataie, numai dak este un om care sa merite. intzelegi? parintzii in timp se vor obisnuii cu ideea. eu itzi spun din experientza. am fost casatorita cu un barbat cu care parintzii nu erau de acord, din pacate aveau dreptate. ideea e ca eu am fost in saptamana aia chioara. dar tzi-am zis daca stii k ai pt ce lupta si sa te merite, eu zic sa dai inainte. bafta si casca bine ochii.
cristi_nne
Postat pe 3 Martie 2009 08:06
si eu sunt intr-o situatie asemanatoare....dupa multi ani de casatorie simt ca iubesc cu adevarat si ma iubeste si persoana respactiva si totusi cateodata stau pe ganduri(eu nu am copii) si inainte sa fac pasul cel mare ma gandesc de 1000 de ori desii ne iubim enorm de mult...asta nici nu se discuta...sunt mai mult ca sigura ca ma iubeste si el.......problema e ca nu stiu daca sunt destul de puternica sa trec peste un divort.
El iti accepta copilul?e pregatit sa traiasca cu tine?sa fie zi de zi numai cu tine?trebuie sa te convingi daca vrea sa traiasca cu tine..
gabi_kapa
Postat pe 29 Martie 2009 13:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum va veti petrece Sarbatorile? 25 De la: kudika421339 21 Decembrie 2011 15:16
am nevoie de un sfat 21 De la: delicacy 10 Mai 2010 21:59
ce se va intampla oare???? 131 De la: stickwitu_ra 13 Septembrie 2010 21:51
Intalnire de urgenta! 9 De la: doi_ochi_caprui 8 August 2011 14:41
Help please!!! Ma aduce si pe mine cineva la realitate? 12 De la: Dor_a 21 Iulie 2009 12:22