Setari Cookie-uri

Vreau si eu o fata

Sa fie sincera, sa-i placa sa faca dragoste... cat se poate de des, sa-i placa sa fie alintata, sa stie sa iubeasca, sa nu fumeze, zambitoare, dragalasha, curata...

Ce pot sa spun despre mine? Sunt dragutz, inalt, atletic, iubitor de frumos, tandru, nu sunt adeptul violentzei, romantic din cale afara, nu-mi place minciuna...

Pentru cine doreste sa ma cunoasca sau nu... poate posta aici
dragonel
Postat pe 7 Decembrie 2008 22:53
numa' una vrei?

Postat pe 7 Decembrie 2008 22:54

Postat pe 7 Decembrie 2008 22:54
De la: geo32, la data 2008-12-07 22:54:04numa' una vrei?




Postat pe 7 Decembrie 2008 22:54
De la: dragonel, la data 2008-12-07 22:53:09Sa fie sincera, sa-i placa sa faca dragoste... cat se poate de des, sa-i placa sa fie alintata, sa stie sa iubeasca, sa nu fumeze, zambitoare, dragalasha, curata...

Ce pot sa spun despre mine? Sunt dragutz, inalt, atletic, iubitor de frumos, tandru, nu sunt adeptul violentzei, romantic din cale afara, nu-mi place minciuna...

Pentru cine doreste sa ma cunoasca sau nu... poate posta aici


o nimfomana romantica?
DeeaCatalina
Postat pe 8 Decembrie 2008 00:14
Sa fie sincera, sa-i placa sa faca dragoste... cat se poate de des, sa-i placa sa fie alintata, sa stie sa iubeasca, sa nu fumeze, zambitoare, dragalasha, curata...

..........E descrierea mea ..cine ma cauta?>???
Merido
Postat pe 8 Decembrie 2008 00:21
la o parte gagica, pe mine ma cauta!

Postat pe 9 Decembrie 2008 00:31
De la: dragonel, la data 2008-12-07 22:53:09Sa fie sincera, sa-i placa sa faca dragoste... cat se poate de des, sa-i placa sa fie alintata, sa stie sa iubeasca, sa nu fumeze, zambitoare, dragalasha, curata...

Ce pot sa spun despre mine? Sunt dragutz, inalt, atletic, iubitor de frumos, tandru, nu sunt adeptul violentzei, romantic din cale afara, nu-mi place minciuna...

Pentru cine doreste sa ma cunoasca sau nu... poate posta aici




offf, nu ma vrei pt ca fumez ? iar eu te doresc atat de mult

Postat pe 9 Decembrie 2008 00:35
ma cauti pe mine vad, eu sunt asa

Postat pe 9 Decembrie 2008 00:37
cuplare cuplare dar sa o stim si noi!

Postat pe 9 Decembrie 2008 00:41
De la: dragonel, la data 2008-12-07 22:53:09Sa fie sincera, sa-i placa sa faca dragoste... cat se poate de des, sa-i placa sa fie alintata, sa stie sa iubeasca, sa nu fumeze, zambitoare, dragalasha, curata...

Ce pot sa spun despre mine? Sunt dragutz, inalt, atletic, iubitor de frumos, tandru, nu sunt adeptul violentzei, romantic din cale afara, nu-mi place minciuna...

Pentru cine doreste sa ma cunoasca sau nu... poate posta aici

la cit ceri ..ce oferi?!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 9 Decembrie 2008 15:40
asa fata, spune-i !
ma rog, intreaba-l!

Postat pe 10 Decembrie 2008 00:16
Ofer dragoste, fidelitate, tandrete, sinceritate, inima mea...
dragonel
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:02
De la: dragonel, la data 2008-12-10 19:02:10Ofer dragoste, fidelitate, tandrete, sinceritate, inima mea...

iti oferi inima ...da' cit ceri?
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:11
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-12-10 19:11:03
De la: dragonel, la data 2008-12-10 19:02:10Ofer dragoste, fidelitate, tandrete, sinceritate, inima mea...

iti oferi inima ...da' cit ceri?


Incredere si sinceritate...ar fi prea mult sa cer iubire de la inceput :D
P.S.: oricum ceea ce vreau eu ... se gaseste foarte rar sau deloc... :D
dragonel
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:15
ti-ai dat seama!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:17
De la: dragonel, la data 2008-12-10 19:15:51
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-12-10 19:11:03
De la: dragonel, la data 2008-12-10 19:02:10Ofer dragoste, fidelitate, tandrete, sinceritate, inima mea...

iti oferi inima ...da' cit ceri?


Incredere si sinceritate...ar fi prea mult sa cer iubire de la inceput :D
P.S.: oricum ceea ce vreau eu ... se gaseste foarte rar sau deloc... :D


si ce ai vrea tu de este asa de rar??
sun_shine
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:19
De la: voicu_monica2001, la data 2008-12-10 19:19:28
De la: dragonel, la data 2008-12-10 19:15:51
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-12-10 19:11:03
De la: dragonel, la data 2008-12-10 19:02:10Ofer dragoste, fidelitate, tandrete, sinceritate, inima mea...

iti oferi inima ...da' cit ceri?


Incredere si sinceritate...ar fi prea mult sa cer iubire de la inceput :D
P.S.: oricum ceea ce vreau eu ... se gaseste foarte rar sau deloc... :D


si ce ai vrea tu de este asa de rar??


Pe cineva care sa aibe incredere in mine, sa fie sincera, nu cred ca se mai gasesc asemenea persoane.
De fel eu sunt un romantic incurabil, imi place sa iubesc,...desi nu am iubit pana acum. Sunt un visator... imi place poezia. Cand eram in liceu...dak ma indragosteam de o fata ii scriam versuri... le placeau in general...dar asta cu timpul s-a demodat...nu cred ca mai sunt fete carora sa placa cineva care ar compune niste versuri pentru ea. Imi place ce vad pe aici... e interesant...aici vezi o parte ascunsa din om. Tocmai de asta am si postat....ma gandesc ca in 1 luna, 3 luni, 5 luni, 1 an...poate voi avea noroc sa gasesc pe jumatate din ceea ce caut
dragonel
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:26
Probabil ca vei gasi ceea ce cauti.Ce mi se pare mie un pic ciudat in anuntul tau e ca nici nu ai inceput bine descrierea ta ca.....zdranc.cauti o fata careia sa ii placa sa faca dragoste..?!Exista si fete carora nu le place sa faca dragoste?Sau altceva, daca intradevar cauti o relatie serioasa nu vad ce rost ar avea sa mentionezi faptul cu "facutul dragoste", asta dc esti intr-adevar romantic cum te lauzi.
In rest multa bafta!!
andra83
Postat pe 11 Decembrie 2008 12:27
Iar daca fetei ii place de tine va face cu siguranta dragoste cu tine, nu va fi nevoie sa ii ceri tu asa ceva.
andra83
Postat pe 11 Decembrie 2008 12:29
Si mai imbraca-te si tu ca a venit iarna si o sa racesti!!!!!!
andra83
Postat pe 11 Decembrie 2008 12:31
De la: dragonel, la data 2008-12-07 22:53:09Sa fie sincera, sa-i placa sa faca dragoste... cat se poate de des, sa-i placa sa fie alintata, sa stie sa iubeasca, sa nu fumeze, zambitoare, dragalasha, curata...

Ce pot sa spun despre mine? Sunt dragutz, inalt, atletic, iubitor de frumos, tandru, nu sunt adeptul violentzei, romantic din cale afara, nu-mi place minciuna...

Pentru cine doreste sa ma cunoasca sau nu... poate posta aici

da baieti cu calitati similare nu vrei?
inocica2
Postat pe 11 Decembrie 2008 12:36
De la: andra83, la data 2008-12-11 12:27:38Probabil ca vei gasi ceea ce cauti.Ce mi se pare mie un pic ciudat in anuntul tau e ca nici nu ai inceput bine descrierea ta ca.....zdranc.cauti o fata careia sa ii placa sa faca dragoste..?!Exista si fete carora nu le place sa faca dragoste?Sau altceva, daca intradevar cauti o relatie serioasa nu vad ce rost ar avea sa mentionezi faptul cu "facutul dragoste", asta dc esti intr-adevar romantic cum te lauzi.
In rest multa bafta!!


mai rar cu dragoste in zilele astea...poate vrei sa spui "sex" ... pentru mine e diferentza :D
dragonel
Postat pe 12 Decembrie 2008 22:58
Ce dimensiuni ai ?

Postat pe 12 Decembrie 2008 23:10
De la: dragonel, la data 2008-12-07 22:53:09Sa fie sincera, sa-i placa sa faca dragoste... cat se poate de des, sa-i placa sa fie alintata, sa stie sa iubeasca, sa nu fumeze, zambitoare, dragalasha, curata...

Ce pot sa spun despre mine? Sunt dragutz, inalt, atletic, iubitor de frumos, tandru, nu sunt adeptul violentzei, romantic din cale afara, nu-mi place minciuna...

Pentru cine doreste sa ma cunoasca sau nu... poate posta aici


sunt sincera pana la a scoate pe toata lumea din sarite
imi place sa fac dragoste foarte des(cu cat preludiul e mai lung cu atat "vrabiuta" e mai uda vorba bancului )
nu fumez , mi se infunda nasul instant numai cand simt fumul de tigara
de iubit habar nu am daca stiu sa iubesc, eu spun ca da, nu stiu ce spun ceilalti
am toate "fasolele" la locullor si rad cu toate...
sunt cam scorpie la munca dar in particular ma definesc a fi o dragutica....
si de mintit, mint frumos asa ca n-o sa te prinzi ....prea des

de fapt....nu ma cautit pe mine... pt ca mai am si defecte... si alea sunt gelozia si posesivitatea si isteria si alte multe lucruri normale la o femeie macar cand e in perioada aceea din luna....

sigur nu sunt eu cea pe are o cauti, asa ca ..... bafta la cautat.
dandanaua_reloaded
Postat pe 12 Decembrie 2008 23:27
"Pe cineva care sa aibe incredere in mine, sa fie sincera, nu cred ca se mai gasesc asemenea persoane."

increderea se castiga, nu o sa cunosti pe cineva care din start are mare incredere in tine.deci la capitolul incredere depinde de tine cat de multa incredere inspiri

si ca fata sa fie sincera,de ce sa nu se mai gaseasca fete sincere?eu cunosc destul de multe,asa ca se poate
DeeaCatalina
Postat pe 13 Decembrie 2008 00:24
Nu mai cauta, ai gasit deja aici, pe doamnele de mai sus.

imi place de tine ca nu esti pretentios.

Postat pe 13 Decembrie 2008 00:53
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-12-12 23:27:08
De la: dragonel, la data 2008-12-07 22:53:09Sa fie sincera, sa-i placa sa faca dragoste... cat se poate de des, sa-i placa sa fie alintata, sa stie sa iubeasca, sa nu fumeze, zambitoare, dragalasha, curata...

Ce pot sa spun despre mine? Sunt dragutz, inalt, atletic, iubitor de frumos, tandru, nu sunt adeptul violentzei, romantic din cale afara, nu-mi place minciuna...

Pentru cine doreste sa ma cunoasca sau nu... poate posta aici


sunt sincera pana la a scoate pe toata lumea din sarite
imi place sa fac dragoste foarte des(cu cat preludiul e mai lung cu atat "vrabiuta" e mai uda vorba bancului )
nu fumez , mi se infunda nasul instant numai cand simt fumul de tigara
de iubit habar nu am daca stiu sa iubesc, eu spun ca da, nu stiu ce spun ceilalti
am toate "fasolele" la locullor si rad cu toate...
sunt cam scorpie la munca dar in particular ma definesc a fi o dragutica....
si de mintit, mint frumos asa ca n-o sa te prinzi ....prea des

de fapt....nu ma cautit pe mine... pt ca mai am si defecte... si alea sunt gelozia si posesivitatea si isteria si alte multe lucruri normale la o femeie macar cand e in perioada aceea din luna....

sigur nu sunt eu cea pe are o cauti, asa ca ..... bafta la cautat.


tu esti... vreau sa te cunosc.


P.S.: Sa nu va suparati pe mine... mie mi se pare interesant...e amuzant ceea ce e pe aici. Am postat pentru ca poate in felul asta voi avea ocazia sa cunosc mai multe persoane. eu lucrand in timpul saptamanii de dimineata pana seara... nu am timp sa ies. In week-end cand totusi se face timp...apare cate ceva de facut. Si in cazul asta uit complet de mine. Nu am mai cunoscut o fata de cateva luni bune. Ultima mea prietena avea dreptate...inainte sa ne despartim mi-a spus : "dak vei alege cariera...nu vei mai avea timp si pt tine...sa iesi cu o fata..." si uite ca A AVUT DREPTATE. Nu mi-o luati in nume de rau. Nu sunt vreun ciudat...dar pe aici mi se pare un loc rezonabil unde o fata nu poate sa se uite cu dispret...sau nu stiu cu ce privire...fara sa te cunoasca bine. Ce am scris eu acolo...am scris pentru a va atrage atentia. Dak am reusit sau nu... asta nu mai stiu dak mai conteaza. Dar vreau sa cunosc persoane noi...

V-am pupat...si dak aveti nevoie de un amic-prieten.... sunt aici
dragonel
Postat pe 14 Decembrie 2008 23:04
De la: dragonel, la data 2008-12-10 19:26:12
De la: voicu_monica2001, la data 2008-12-10 19:19:28
De la: dragonel, la data 2008-12-10 19:15:51
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-12-10 19:11:03
De la: dragonel, la data 2008-12-10 19:02:10Ofer dragoste, fidelitate, tandrete, sinceritate, inima mea...

iti oferi inima ...da' cit ceri?


Incredere si sinceritate...ar fi prea mult sa cer iubire de la inceput :D
P.S.: oricum ceea ce vreau eu ... se gaseste foarte rar sau deloc... :D


si ce ai vrea tu de este asa de rar??


Pe cineva care sa aibe incredere in mine, sa fie sincera, nu cred ca se mai gasesc asemenea persoane.
De fel eu sunt un romantic incurabil, imi place sa iubesc,...desi nu am iubit pana acum. Sunt un visator... imi place poezia. Cand eram in liceu...dak ma indragosteam de o fata ii scriam versuri... le placeau in general...dar asta cu timpul s-a demodat...nu cred ca mai sunt fete carora sa placa cineva care ar compune niste versuri pentru ea. Imi place ce vad pe aici... e interesant...aici vezi o parte ascunsa din om. Tocmai de asta am si postat....ma gandesc ca in 1 luna, 3 luni, 5 luni, 1 an...poate voi avea noroc sa gasesc pe jumatate din ceea ce caut




dragut ...esti cumva sagetator???
eu nu am nimic impotriva versurilor.....insa faptul ca nu detii pilozitati pe piept chiar ma deranjeaza
ninushk
Postat pe 14 Decembrie 2008 23:14
dar ce ai mai cu femeile care fumeaza?
bangla_soul
Postat pe 14 Decembrie 2008 23:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Unde si cum il gasim pe Fat-Frumos? 416 De la: kudika353852 3 Februarie 2019 18:09
OARE IUBESC CU ADEVARAT? 16 De la: cristina_coman69_pearl_cris 30 Iulie 2009 17:32
Oare cer prea mult ? 13 De la: _PrInTzEs_ 8 Aprilie 2010 17:25
buna 36 De la: greierash 30 Iunie 2009 10:42
ce-ar trebui sa fac? 20 De la: yumalai 3 Iunie 2009 17:34