Setari Cookie-uri

oare sa-l cred?

De la: adina_black, la data 2009-11-21 00:05:09
De la: lollitta, la data 2008-12-16 20:09:51Incerc sa va prezint situatia pe scurt. Suntem de un am jumate impreuna, locuim de un an impreuna, e cu 4 ani mai mic decat mine si minciuneste uneori cand chiar nu e necesar. de o vreme incoace am un feeling ciudat ca ar avea pe cineva. Iese in oras fara sa imi spuna, ar fi un exemplu. Am fost plecata timp de 3 saptamani si cand m-am intors mi-a spus cu zambetul pe buze ca il cauta o tipa, si ca insista si mi-a aratat mesajele de la ea. Ok, ati spune ca e un baiat bun ca imi spune adevarul. Bine, dar este oare posibil ca el sa imi prezinte varianta lui, si sa ma joace cum vrea el, cu cartile (oarecum) pe fata? Cand ii mai spun ca se pricepe la minciuni, imi spune foarte mandru (nu exagerez) ca el chiar este un maestru al minciunilor. Sincer, doresc sa aud si parerile barbatilor de aici. Ce sa cred? Cum sa-l judec? Sincer, nu am chef sa imi pierd timpul cu o cauza pierduta si as vrea sa dau inainte, nu sa stagnez.
Multumesc.


incredibil! aproape ca eram sa te cred o persoana citita, desteapta etc... cand colo... citesc postul asta tu, aia care sareai de c*r in sus, stii ca stai cu un mincinos (pt ca el a recunoscut asta), iti arata mesaje primite de la o tipa (doar aia nu l-a cautat insistent asa de nebuna, ca se plictisea si prietenul tau era singurul disponibil) si pui intrebari de genul "ce sa fac? sa mai stau cu el?"


Incearca, te rog, pe viitor, sa nu te mai bagi in seama, ok? Nu vibram la fel, nu gandim la fel, deci hai sa nu ne mai adresam una alteia, pentru ca nu avem nimic in comun. Aasa ca inceteaza sa imi cauti aiurea nod in papura. La revedere, INTELIGENTO!!!!!!!!!
lollitta
Postat pe 20 Februarie 2010 17:41
Il crezi sau nu... el tot va face asta :D
AlexandraAndrei
Postat pe 7 Martie 2010 19:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fuge de mine... 16 De la: Barbie30 15 Septembrie 2010 14:02
imi impartaseste careva sentimentele?si ma intelege si imi da un sfat? 31 De la: greierash_is_back 8 Ianuarie 2010 20:06
M-a inselat sotia.Ce sa fac? 2 De la: kudika_1036145 29 Decembrie 2019 19:38
Toti barbatii sunt asa gelosi? 26 De la: gabytzuk 20 Octombrie 2013 18:16
te iubesk 24 De la: angelo_micnegrusiurat 14 Septembrie 2010 23:05